ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 محرومیت پزشکی کانر مک گرگور-کانر تا پایان 2017 برنخواهد گشت!!+ صحبتهای مالیناجی

محرومیت پزشکی کانر مک گرگور-کانر تا پایان 2017 برنخواهد گشت!!+ صحبتهای مالیناجی

کانر مک گرگور از سوی کمیسیون ورزشی نوادا به 2 ماه محرومیت پزشکی از هر نوع فعالیت ورزشی محکوم شد. مک گرگور تا 26 اکتبر محرومیت داره که تا 11 اکتبر حق هیچ نوع برخورد فیزیکی ورزشی رو نداره.

این محرومیت پزشکی در حالی صورت گرفته که کانر در انتهای مبارزه با فلوید میودر دلیل تلوتلو خوردنش رو خستگی اعلام کرده و توقع داشته که حداقل ناک داون بشه و خودش و هوادارانش از داور انتقاد کردند که مبارزه رو زود متوقف کرده چون معتقد بودند کانر مک گرگور هیچ صدمه ای ندیده بود.

بسیاری از افراد هم نظر دادند که توقف مبارزه بسیار درست بود و کانر برای یک دقیقه بود که هیچ مشتی پرتاب نکرده بود و کاملا بی دفاع شده بود و سعی میکرد مدام با میودر کلینچ کنه.

فلوید میودر هم در این مورد میگه که داور به سرنوشت و آینده ورزشی کانر فکر کرد که مبارزه رو متوقف کرد.

میودر همیچنین میگه که کانر بهتر هست در همون MMA فعالیت کنه و به بوکس برنگرده از همون UFC هم میتونه پول خوبی به دست بیاره. همچنین میگه به کسانی که میگن کانر چند راند برنده شده که برنامه این بود که بزاریم شلیک کنه و مستقیم بیاد جلو.

از طرفی این خبر در حالی منتشر شده که کانر اعلام کرده بود که قصد داره تا پایان سال 2017 به مبارزه برگرده و صحبت از مبارزات احتمالی همچون مبارزه سوم با نیت دیاز و حبیب نورماگومدوف به میان آمده بود که با این نحرومیت فایتر ایرلندی تا پایان امسال به مبارزه برنخواهد گشت.

خبر دیگه اظهار نظر پاولی مالیناجی در مورد این حرف کانر که من خسته بودم و دلم میخواست حداقل ناک داون بشم گفته دلیل مشت پرت نکردن کانر خستگی نبوده بلکه تسلیم شده یود و میخواست تا داور مبارزه رو متوقف کنه:

" اگه خسته بشی تسلیم نباید بشی. معذرت میخوام. توی MMA شما خودت رو میتونی در وضعیتی قرار بدی که سابمیت بشی نه اینکه از سابمیشن خودت رو خارج کنی تا بعد بتونی تسلیم بشی. توی MMA راهی برای اینکه خودت رو از چنین مشکلی فراری بدی هست ولی توی بوکس نه.تو کی دقیقه هیچ مشتی پرتاب نمیکردی در حالی که مدام مورد ضربه قرار میگرفتی. واقعیت اینه که اون نمیخواست که ناک اوت بشه و به پشتش بیفته و میخواست که داور نجاتش بده.اگه نمیخواستی داور نجاتت بده یک چیزی نشون میدادی که روبه راه هستی. یک مشتی پرت میکردی. پس میگ آره من صدمه دیدم ولی میخوام تو مبارزه بمونم و نمیخوام که از فایت خارج بشم. اون هیچ کدوم از این کارها رو نکرد, هیچ مشتی پرتاب نکرد, اون میخواست که داور مبارزه رو نگه داره. حالا هر چی که میخواد بگه ولی ویدئوی این یکی هست و دیگه نمیتونه اینو ادیت کنه. وقتی داره تو مصاحبه بعد از مباره میگی که من برمیگشتم و نفس میگرفتم و میخواستی که به پشت بیفتی تنها کاری که لازم بود انجام بدی این بود که یک یا دو تا مشت پرت کنی, اون وقت داور مبارزه رو نگه نمیداشت. اون نمیخواست که مبارزه کنه .حقیقت بوکس این هست که شما نمیتونی توش دروغ بگی و حقیقت بالاخره معلوم میشه و چیزی که هستی و نیستی مشخص میشه"

میشه فکر کرد که به خاطر اتفاقات افتاده بین این دو مالیناجی دلیل برای این نوع اظهار نظرش داره. مالیناجی در مورد کانر در ورود به لاس وگاس هم گفته بود که کانر همیشه دنبال راه برای فرار و خلاصی میگرده:

" اون خسته میشه, و وقتی خسته میشه دیگه نمیدونه چیکار بکنه و هیچ تفکری نداره. وقتی توی موقعیت بد قرار میگیره چه در MMA و الان بوکس دنبال راه خلاصی میگرده. اون مشت پرت نکرد و به مبارزه ادامه نداد. وقتی دیگه دلش نمیخواد اونجا باشه از مبارزه دست میکشه. خستگی به سراغ همه میاد ولی بعد از اون دیگه توانایی ذهنی و کنترل مسئله هست. کانر خ.....ه نداره. وقتی بکشونیدش به یک گوشه مثل دختر بچه ها میشه. اون تسلیم شد. اگه برای یک دقیقه مشت پرت نکنی تو تسلیم شدی رفیق. میتونی هر جوری که میخواهی توجیهش کنی ولی تو تسلیم شدی"

اگه یک نفر بخواد که کانر برگرده به بوکس اون میتونه پاولی مالیناجی باشه و در این مورد میگه

"من ازش خوشم نمیاد اون آدم بیخودی هست. این که مشتم رو توی صورتش فرو کن خیلی دوست درام واینکه مثل جیغ جیغو ها که الان هم هست درش بیارم رو دوست دارم."

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    با اینکه دلم میخواست کانر ناک اوت بشه ولی کار داور درست بود نمی تونست از خودش دفاع کنه توی رینگ بوکس نمی تونی پشتت رو به حریف کنی و فرار کنی
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    متوقف کردن داور به موقع بود ولی تا جایی که یادمه این میودر بود که هی پشتشو به کانر میکرد
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    با اینکه دلم میخواست کانر ناک اوت بشه ولی کار داور درست بود نمی تونست از خودش دفاع کنه توی رینگ بوکس نمی تونی پشتت رو به حریف کنی و فرار کنی
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام این مالیناجی خودش چیه که حرفهاش بخواد ارزش داشته باشه این جیغ جیغویی هم که میگه تناسب بیشتری با خودش داره تا کانر واقعا حیفه که در مورد چنین ادمی ادم بخواد حرف بزنه حرفهای فلویدم که مضحکه 10 راند زمان برده تا کانرو ناک اوت کنه اونم شاید به لطف داور به گفته تعدادی از همین بوکسورا . کسی که میگفتند حیلی راحت کانرو تو راندهای اولی ناک اوت میکنه خب طبیعیه و چیز عجیبی هم نیست که بیاد از این چرت و پرت بگه
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    متوقف کردن داور به موقع بود ولی تا جایی که یادمه این میودر بود که هی پشتشو به کانر میکرد
    منظور من مبارزه دوم کانر و نیت دیاز بود تا مک گروگر خسته میشد فرار میکرد داور با نگه داشتن مسابقه بهش لطف کرد در بوکس شما باید جواب ضربات حریف تون رو بدید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    763
    مبارز مورد علاقه AlexanderGustafsson_Headshot
    از دید بنده هم تصمیم داور کاملا صحیح بود....انگار این پائولی هنوز برای مبارزه با کانر امید داره ....
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)