ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    22
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

New 1 مک گرگور: "نیت دیاز باید در وزن Lightweight با من رو به رو شود"

مک گرگور: "نیت دیاز باید در وزن Lightweight با من رو به رو شود"

مک گرگور خواهان رو به رو شدن با نیت دیاز برای سومین بار است ;

اخبار BBC ایرلند شمالی اخیرا از کانر در مورد سومین مبارزه ی او با نیت دیاز پرسید ؟

کانر گفت : "این مبارزه باید در 155 پوند برگذار گردد...!
    من قطعا قهرمان 155 پوند هستم ، من با نیت در 170 پوند مسابقه دادم اون منو شکست داد بعد من دوباره با اون در 170 پوند مبارزه کردم و اونو شکست دادم ، حالا من قهرمان 155 پوندم اگه اون این مبارزه رو میخواد باید بیاد پایین و با من در 155 پوند مبارزه کند، این معامله عادلانه است ، من برای ریمچ با اون وزن پایین تری رو پیشنهاد ندادم من دقیقا در همون وزن با اون مبارزه کردم ، بنظر من عادلانه بود و من اومدم و برنده شدم ،بنابرین حالا اون باید بیاد و با من در 155 پوند مبارزه کند."

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها

سازمان می خواد یه بازی پر پول بین نیت و کانر داشته باشه.
    یه بازی پر پول هم بین کانر و خبیب در روسیه. همینطور خبیب قبلا هشدار داده بود اگه بهش مبارزه سر کمربند ندن از قدرتش و محبوبیتش در روسیه برای ضربه زدن به ufc استفاده می کنه.
    هر چند ممکنه کار درستی باشه ولی ست کردن این بازی به نفع سازمان نیست و خیلی بعیده مبارزه نیت - خبیب ست بشه.
    به نظرم قبلا حق خبیب بود که مبارزه سر کمربند بهش بدن. ولی بعد از نرسیدن سر وزن در بازی با فرگوسن حقش هست که حداقل یک فایت منتظر بمونه.
    باید دید بازی کوین لی و فرگوسن چی می شه.
    اگه بازی نیت - کانر ست بشه ، خبیب احتمالا مجبور بشه 2 بازی منتظز بمونه. مگر اینکه برنده بازی کوین لی و فرگوسن مصدوم بشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fedor Emelianenko نمایش پست ها
    حالا استرویید نه چیزه دیگه
    مثلا مسابقه ست بشه بعد یهو هوس دود و دم کنه اونوقت مسابقه لغو میشه.
    nate الان توی رنکینگ 155 پوند قرار داره خودش قبلا گفته بود میخوام توی این وزن مسابقه بدم.الان بر رنکینگ رو نگاه کنی اول که امده بود 155 نفر هشتم بود قبل ا اینکه گیجی بیاد تا نفر پنجم هم امده بود بالا.
    اره دوپینگ نیت همین دوده ولی حواسش هست کی بزنه در ضمن دیشب میخواستم یه نیگاه به رنکینگ بندازم بیخیال شدم تا الان هنوز نگاه نکردم

سهراب داداش مبارزه خبیب با نیت که واقعا بعیده ست بشه احتمالا منظورت کانر بوده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot

سازمان می خواد یه بازی پر پول بین نیت و کانر داشته باشه.
    یه بازی پر پول هم بین کانر و خبیب در روسیه. همینطور خبیب قبلا هشدار داده بود اگه بهش مبارزه سر کمربند ندن از قدرتش و محبوبیتش در روسیه برای ضربه زدن به ufc استفاده می کنه.
    هر چند ممکنه کار درستی باشه ولی ست کردن این بازی به نفع سازمان نیست و خیلی بعیده مبارزه نیت - خبیب ست بشه.
    به نظرم قبلا حق خبیب بود که مبارزه سر کمربند بهش بدن. ولی بعد از نرسیدن سر وزن در بازی با فرگوسن حقش هست که حداقل یک فایت منتظر بمونه.
    باید دید بازی کوین لی و فرگوسن چی می شه.
    اگه بازی نیت - کانر ست بشه ، خبیب احتمالا مجبور بشه 2 بازی منتظز بمونه. مگر اینکه برنده بازی کوین لی و فرگوسن مصدوم بشه.
    خبیب اون موقع که برای وی کات راهی بیمارستان شد و به وزن کشی نرسید شانس خودش از دست داد
    خبیب این همه سر و صدا کرد و کانر ترسو خوند این همه جنجال که حقش تایتل ولی اخر سر چی؟؟؟
    یه ورزشکار تو این سطح به وزن کشی نمیرسه نباید دیگه حرف از حق و تایتل بزنه هر چند قصد خبیب اخیرا مشخص شد که دنبال تایتل نیست فقط پول میخواد.
    دنا وایت زیاد از این بشر خوشش نمیاد برای این که دهنش ببنده یه مبارزه سر تایتل موقت بهش داد حالا با این اوصاف بهونه خوبی داده دست دنا وایت تا کنارش بزنه
    سخت ترین حریف بین اینا همین خبیب و خب مشخصا سازمان دوست نداره کانر باهاش رو به رو شه.
    از اون طرف فرگوسن بیشتر از همه حقش ضایع شده به نظرم امیدوارم ببره و بیاد با کانر رو به رو شه
    هرچند حریفش کوین لی خیلی خطرناک و نمیشه دست کم گرفتش احتمال این که یوپرایز شیم زیاد

راجب نیت دیاز حرف نزم بهتره رکوردش گویاست(11-19) ، هر چند برای نیک دیاز احترام قائلم و تو بوکس و گرپلینگ از برادرش چند لول بالا تر ولی نیت نه ...
    Not on my level

کاربر سایت

عضو انجمن
    398
    مبارز مورد علاقه RoryMacDonald_Headshot
    من موندم چرا بعضیا میگن حبیب! به قول کانر حبیب pull out merchandise *هس . فقط میکشه بیرون. بعد ۲۰۹ واقعا از چشمم افتاد .فرگوسن به نظرم لایق تر از همست. کانر فقط بیشتر رو grappling کار کنه ، سخته شکست دادنش دیگه. ولی تونی تو همه جا خوبه نه یه بعد مث حبیب.
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    سهراب داداش مبارزه خبیب با نیت که واقعا بعیده ست بشه احتمالا منظورت کانر بوده
    نیت جان دوستمون گفت هر دو نفر نیت و خبیب مبارزه با کانر رو می خوان ، بهتره یه مبارزه بینشون برگزار بشه و برنده با کانر مبارزه کنه.
    منم گفتم بعیده این اتفاق بیفته چون سازمان دنبال پول بیشتر هست نه چیز دیگه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام به برادران و داداشای خوب خودم sohrabb و spirit جان میشه یه مقایسه ای بین برادران دیاز انجام بدین تواناییها و مهارت کدومیک بهتره چه تو بوکس و چه تو گرپلینگ ممنون میشم توضیحاتی رو بدین
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    سلام.
    نیت دیاز کپی برابر اصل نیک دیاز هست.
    بیشتر شباهت هست تا تفاوت و با توجه به اینکه نیک خودش مثل مربی بوده برای نیت تمام تجربیاتشو به نیت منتقل کرده.
    سبک بوکسش که خیلی شبیه برادرش نیک هست. andre ward که باهاشون تمرین کرده بود خیلی ازشون تعریف کرد. الان ف ش وصل نمیشه تا تو یوتیوب ببینم ویدئو رو ولی اون چیزی که از قبل یادم میاد تو این مایه ها گفته بود که نیت از زوایای بیشتر و مشتهای بیشتری پرتاب می کنه.
    در مورد سبک جوجیتسوشون هم خیلی شبیه به هم هست.تکنیک خیلی خوب دارن.
    کلا سبکی که کار می کنن نیاز به انعطاف بدنی بیشتری داره و از پاهاشون خوب کمک می گیرن.
    سبکشون تو جوجیتسو مثل خبیب قدرتی نیست.
    ولی اگه حریف مثل GSP قدرت بدنی و جوجیتسوی خوبی داشته باشه نیاز به زمان زیادی دارن تا در خاک خسته اش کنن و کارایی این سبک پایین تر میاد.
    اگه علاقه مند هستین میتونین یکسری از سبک های جوجیتسوی برزیلی رو در سایتهای مختلف ببینین.
    دو نمونش

با تکنیک های جودو هم آشنایی خوبی دارن.
    ضعفشون قدرت بدنی نه چندا خوبشون هست که باعث میشه نتونن هر حریفی رو به خاک ببرن. و وقتی حریف زیرگیری میکنه بجای خیمه زدن ترجیح میدن یا دست زیر کتفش کنن یا رو حریف گیوتین اجرا کنن یا اگه نشد برن تو خاک. در واقع بدنشون بیشتر استقامتی هست تا قدرتی.
    از لگد هم زیاد استفاده نمی کنن.
    ولی اگه قدرت بدنی خوبی داشتن و میتونستن حریف رو با زیرگیری های خوب و انفجاری به خاک ببرن نیاز به لگد زدن هم نداشتن. چون هم خوب بوکس میکنن و هم صورت و فک قوی دارن و هم تو خاک خوب کار می کنن و با کاردیوی خیلی خوبشون میتونستن هر حریفی رو مغلوب کنن.
    -----------------------
    الان ف ش وصل شد اگه دوست داشتی میتونی نظر وارد رو درباره بوکس برادران دیاز بین صحبتهاش ببینی

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    حق کانر هستش که فایت تو لایت ویت ست شه.

بعدشم اینکه نیت هم بی چون و چرا این فایت رو قبول میکنه. چون همچین براش تفاوتی نمیکنه ببره یا ببازه.

با یه چیز نیت خیلی حال کردم، این بشر کم نمیاره درخواست 30m$ کرده! همون مبلغی که کانر برا فایت با فلوید گرفت
    ویرایش توسط magneto_88 : 2017/09/01 در ساعت 16:40
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    با یه چیز نیت خیلی حال کردم، این بشر کم نمیاره درخواست 30m$ کرده! همون مبلغی که کانر برا فایت با فلوید گرفت
    حق داره بنده خدا می خواد مزرعه بحره مار..نا کشت کنه :)
    بده به فکر آینده خودشو و در کنارش خوشحالی بشریته :)

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نیت جان دوستمون گفت هر دو نفر نیت و خبیب مبارزه با کانر رو می خوان ، بهتره یه مبارزه بینشون برگزار بشه و برنده با کانر مبارزه کنه.
    منم گفتم بعیده این اتفاق بیفته چون سازمان دنبال پول بیشتر هست نه چیز دیگه.
    نیت اگه میخواست با خبیب مبارزه کنه خیلی وقت داشت برای اینکار قطعا نیت دنبال مبارزه با خبیب نیست خبیب هم همینطور اگه قرا به این باشه که دو نفر مبارزه کنن بعد برنده با کانر مبارزه کنه اون مبارزه مبارزه بین تونی فرگوسن و کوین لی هست نه مبارزه بین نیت و خبیب
    کاربر سایت

عضو انجمن
    21
    اخه بزار حبیب به خودش بیاد داداش بعد بیاد مسابقه بده بعد یه وزن کم کردن رفت کما هنوزم خبری نیس ازش فایتر خوبیه ولی محک خیلی جدی نخوررده
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)