ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 تونی فرگوسن برای کمربند فدرویت مبارزه میکند؟؟ هنرنمایی جدید ufc

تونی فرگوسن برای کمربند فدرویت مبارزه میکند؟؟ هنرنمایی جدید UFC

(برای نمایش سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید)

تونی فرگوسن میگه بر اساس این بیلبورد باید کلی وزن کم کنه تا بتونه مبارزه کنه.

همونطور که میدونید مبارزه بین تونی فرگوسن و کوین لی برای کمربند موقت لایت ویت در UFC 216 ست شد که سازمان تبلیغات رو از همین الان شروع کرده .

این بیلبوردی هست که زده شده و روی اون نوشته شده که مبارزه این دو بر سر کمربند فدرویت هست در حالی که مبارزه در دسته لایت ویت صورت میگیره.

تونی فرگوسن هم به تمسخر اعلام کرده که پس باید کلی وزن کم کنم.

به نظر میرسه تجارت خارج از سازمان مسئولان UFC اونها رو اونقدر خسته کرده که دیگه توانی برای تمرکز کردن رو تبلیغات مبارزات خودشون ندارند.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

تونی فرگوسن برای کمربند فدرویت مبارزه میکند؟؟ هنرنمایی جدید ufc
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    الان تو یکی از سایتهای خبری خوندم ظاهرا مایکل جانسون در نظر داره به وزن featherweight بره. خودش گفته که وقتشه یه تغییر بدم. چون تو لایت ویت با تمام تاپ ده مبارزه کردم
    ظاهرا حرف جوزه الدو را هم زده و گفته شنیدم قصد خروج از قراردادش و یو اف سی را داره. میخوام قبل از رفتن باهاش مبارزه کنم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    جوزه الدو هم میره سراغ بلاتور
    وقتی یه فایتر دیگه حرفی توی ufc نداشته باشه راهی بلاتور میشه
    جوزه الدو هم که از اوج بدجوری اومده بیرون و سقوط خیلی بدی داشته پس بره بلاتور براش بهتره اونجا راحت میتونه قهرمان بشه
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    الان تو یکی از سایتهای خبری خوندم ظاهرا مایکل جانسون در نظر داره به وزن featherweight بره. خودش گفته که وقتشه یه تغییر بدم. چون تو لایت ویت با تمام تاپ ده مبارزه کردم
    ظاهرا حرف جوزه الدو را هم زده و گفته شنیدم قصد خروج از قراردادش و یو اف سی را داره. میخوام قبل از رفتن باهاش مبارزه کنم
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    آلدو گفته 4 تا مبارزه تو قراردادش هست که دلش میخواد هر چه زودتر انجامشون بده تا بتونه بره بوکس.
    خنده داره شاید فایترهایی که فکر میکنند چون کانر 100 میلیون گرفته اونها هم برن بوکس همین قدر گیرشون میاد.
    تا اونجایی که من میدونم اگه کانر بخواد با کانلو مبارزه کنه فکر نمیکنم بیشتر از 10 میلیون بهش بدن.
    تازه اینها همش برای همون اولین بار هست که میرن تو رینگ بوکس.
    از اونجایی که مشخص هست فایترهایی ufc نمیتونند تو بوکس آینده خوبی داشته باشن با هر شکست این وضعیت بد تر هم میشه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    یه بار میگن میخوام از قرارداد خارج بشیم یه بار میگن میخوام مبارزه کنیم
    دیشب الدو تو مصاحبه ای به ام ام ای فایتینگ گفته که اگه در تاریخ 4 نوامبر در ارنای مدیسن اسکوئر گاردن مبارزه کنم خیلی خوشحال میشم. منظورش رویداد 217 است
    گفته این رویا من است که در ارنای msg جایی که با دیدن تماشای بوکسرها بزرگ شدم مبارزه کنم. من میخوام تو این کارت باشم.
    الدو گفته مایل هستم با هر حریفی که بگن مبارزه کنم. مهم نیست حریف کیست و هر چه زودتر این اتفاق رخ بده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام امیر جان ممنون بابت خبر به نظر من هم الدو سخته که تو بوکس بتونه نتیجه خوبی بگیره هر چند که داره تو یه باشگاه خوب زیر نظر اگه اشتباه نکنم رابت گارسیا برادر مایکی تمرینات خوبی رو انجام میده ولی خب زمان بیشتری نیاز هست تا برا ورود به رینگ بوکس امادگی لازم رو داشته باشی بنظرم الدو فایتر خیلی خوبی هست بار فنی خیلی خوبی رو داره ولی بعد از شکست از کانر شده عین بچه ها هر بار یه تصمیمی رو میگیره کارش شده از این شاخه به اون شاخه پریدن الدو میتونست توهمین یو اف سی دوباره به اوجش برگرده و موفقیتهاشو دو باره بدست بیاره ولی الدو با این کاراش فکرکنم هم تو بوکس و هم تو ام ام ا اسیب میبینه و ایندشو تباه میکنه .
    فرگوسنم به نظرم فایتر خوب و تکنیکی هست امیدوارم از پس این کوین لی بربیاد خیلی زیبا مبارزه میکنه دیدن مسابقه هاش ادمو به وجد میاره فکر کنم این شایستگی رو داره که کمربندو دور کمرش ببینیم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    آلدو گفته میخواد بره بوکس ... بعید میدونم بره بلاتور ... خیلی هم ضعیف نشده ... با هالووی هم بدک نبود ... فایترای خوبی تو این دسته اومدن که جارو برای قدیمیا تنگ کردن ... اگر از کانر که رفت ی رده بالاتر بگذریم امثال هالووی و رودریگرز خیلی خوبن ... چند نفر دیگه هم هستن که الان حضور ذهن ندارم
    کاربر سایت

کاربـر ویژه
    330
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    فایتر های یو اف سی فکر کردن بوکس کردن الکیه و هر کس که زمینه ای در بوکس آماتور داشته و بوکسش خوبه تو رینگ یو اف سی فکر میکنه بره تو رینگ چهار گوش بوکس هم موفق میشه که اصلا اینطور نیست.
    من تا قبلش فکر میکردم معجزه اتفاق میوفته و کانر فلوید رو ناک اوت میکنه ولی با دیدن مبارزه پی بردم واقعا بوکس کردن به این سادگی ها نیست.
    مبارزه ی اصلی بوکس 12 راند 3 دقیقه ای هست که واقعا برای فایتر های یو اف سی خیلی زیاده و اونا مثل کانر در راند های آخر خسته میشند.
    به نظرم خیلی خوبه که هر کس در زمینه ای که هست فعالیت کنه.
    چند وقت پیش هم آقای stipe miocic به فکر بوکس کردن بود که امیدوارم همچین اتفاقی نیوفته و اگرم میوفته قبلش مبارزه کنه تو یو اف سی که کمربندش رو از دست بده چون اینجوری برا سازمان بد میشه.
    در آخر هم ممنون برای خبر
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)