ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

نتایج رویداد ufc 215

نتایج رویداد UFC 215

نتایج رویداد ufc 215

این مسابقه در شهر Edmonton, Alberta کانادا در مکان Rogers Place در تاریخ 9 سپتامبر 2017 برگزار شد.

مسابقه اصلی این رویداد یعنی مبارزه Demetrious Johnson و Ray Borg به دلیل بیماری Ray Borg کنسل شد.

و مبارزه Valentina Shevchenko و Amanda Nunes که سر کمربند قهرمانی Bantamweight زنان بود به عنوان مبارزه اصلی این رویداد انتخاب شد.

--------------------------------------------------------------------------------

در مبارزات Preliminary Card (UFC Fight Pass)

در مبارزه اول در وزن لایت ویت Kajan Johnson تونست در راند 3 حریف خودش Adriano Martins رو ناک اوت کنه.
    در مبارزه دوم در سنگین وزن Arjan Bhullar تونست حریف خودش Luis Henrique رو در 3 راند با امتیازهای مشابه 28-29 مغلوب کنه.

-----------------

در مبارزات Preliminary Card (Fox Sports 1)

در مبارزه اول در وزن لایت ویت Alex White تونست در راند 2 حریف خودش Mitch Clarke رو با ناک اوت فنی شکست بده.
    در مبارزه دوم در فدرویت Rick Glenn تونست حریف خودش Gavin Tucker رو در 3 راند با امتیازهای (30-25, 30-24, 29-27) مغلوب کنه.
    در مبارزه سوم در Bantamweight زنان Sarah Moras تونست حریف خودش Ashlee Evans-Smith رو در راند اول با فن آرم بار سابمیت کنه.
    در مبارزه چهارم در Bantamweight زنان Ketlen Vieira تونست حریف خودش Sara McMann رو در راند 2 با فن آرم ترای انگل چک سابمیت کنه.

------------------------

در مبارزات Main Card

در مبارزه اول در فدرویت Jeremy Stephens تونست در 3 راند حریف خودش Gilbert Melendez رو با امتیازهای (30-26, 30-26, 30-25) شکست بده.
    در مبارزه دوم در Light Heavyweight و Ilir Latifi تونست حریف خودش Tyson Pedro رو در 3 راند با امتیازهای (29-28, 29-28, 30-27) مغلوب کنه.
    در مبارزه سوم در فلای ویت Henry Cejudo تونست حریف خودش Wilson Reis رو در راند 2 با ناک اوت کنه.
    در مبارزه چهارم در ولترویت Rafael dos Anjos تونست حریف خودش Neil Magny رو در راند اول با فن آرم ترای انگل چک سابمیت کنه.
    در مبارزه پنجم در Bantamweight زنان Amanda Nunes تونست در 5 راند حریف خودش Valentina Shevchenko رو با Decision (split) و امتیازهای (47-48, 48-47, 48-47) شکست بده و کمربند قهرمانی Bantamweight زنان رو پیش خودش نگه داره.

--------------------------------------------------------------------------

حودم هنوز مبارزات رو ندیدم برای همین نتایج خیلی کوتاه گفته شده.
    چون احتمال میدم سجاد جان نباشن و بچه ها هم عجله دارن برای صحبت درباره فایت ها این دفعه من تاپیک رو زدم.
    احتمالا بعدا توسط سجاد جان یا خودم تکمیل تر میشه.

-----------------------------------------------------------------------------

واکنش اهالی MMA به برد Rafael dos Anjos در راند اول

Yikes !!!! Scary good bjj
    — Eddie Alvarez (@Ealvarezfight) September 10, 2017

RDA is turning everyone into a believer at him being at WW! #UFC215
    — Derek Brunson (@DerekBrunson) September 10, 2017

RDA making it look e-z against Magny. #UFC215
    — Kenny Florian (@kennyflorian) September 10, 2017

Wt freak just happened!!! #UFCEdmonton
    — Aljamain Sterling (@FunkMaster_UFC) September 10, 2017

Wow absolute domination by @RdosAnjosMMA he looked so sharp on the mat! Huge win for him
    — Shane Burgos (@HurricaneShaneB) September 10, 2017

Boa @RdosAnjosMMA linda finalização! Oss #UFC215 #ufc215nocombate
    — rafael natal (@rafaelsaponatal) September 10, 2017

Heeeey! @RdosAnjosMMA looking great tonight! #ufc215 @rvcasport @ParilloBoxing don’t call it a comeback!
    — #UFC219 CyborgVHolm (@criscyborg) September 10, 2017

Daaaaaaamn RDS looked good af #UFC215
    — Katlyn Chookagian (@blondefighter) September 10, 2017

Did NOT see dos anjos winning so easily over magny! Rd 1 head/arm after total control. Give that man a bonus. #UFCEdmonton
    — Sarah Kaufman (@mmasarah) September 10, 2017

Impressive
    — Coach Kavanagh (@John_Kavanagh) September 10, 2017

Damn RDA looked good
    — David Michaud (@bulldawgUFC) September 10, 2017

نتایج رویداد ufc 215

نتایج رویداد ufc 215

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    اولین رویدادیه که کامل دیدم
    فایت جرمی استیقنز و گیلبرت ملندز عالی بود , نمیدونم درباره ملندز باید گفت شجاع بود یا اینکه احمق بود ولی تا اخر ادامه داد از اون ور استیفنز چقد خوب بود من خودم بعد اینکه تموم شد گفتم 30-25 به نفع استیفنز شد
    در مورد لطیفی بعد یک سال اومد و خوب مبارزه کرد و تونست ببره فایت چیز خاصی نداشت
    در مورد فایت سهودو و هیس , سهودو یه سر و گردن بالاتر بود و تونست عالی کار کنه و راند دوم حریفشو ناک اوت کنه
    اما رافائل دوس انیوس عالی بود یه لگ کیک و بعد حریفشو تو خاک نگه داشت و با سابمیشن حریفشو تسلیم کرد بدون شک دوس انجوس میاد و تو رده بهتری قرار میگیره و باید دید فایت بعدیش با کدوم فایتر هس به شخصه دوست دارم فایتش با کاندیت یا لاولر رو ببینم
    اما در مورد مین ایونت خیلی خیلی نزدیک بود راند اول و اخر رو نونز برد راند دو و چهار رو شفچنکو برد راند سوم یه خورده خیلی خیلی کم به نفع نونز بود
    واقعا فایت نزدیکی بود و سخته بگیم کی برده فکر کنم بهترین نتیجه میتونست مساوی باشه چون برتری خاصی نسبت به همدیگه نداشتن
    تو اینجور فایت ها نباید بزاری داورها برات تصمیم بگیرن خودت باید بری و کار رو تموم کنی یا اینقد مث فایت جرمی استیفنز خوب باشی که داورها نتونن پیروزی رو ازت بگیرن
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    عجب مسابقات مقدماتی خوبی داشت. هر کی ندیده بره ببینه. هر 4 تا مبارزه عالی بودن.
    مین کارتم خیلی خوب بود.
    گیلبرت ملندز هم دیگه... وقتی بری با نیت دیاز تمرین کنی بهتر از اینم نمیشه. هر مسابقه عین قبلی هی کیک میزنن تو پاش اینم همون طوری میخوره و میبازه درست مثل نیت دیاز . اینجاست که میگن تو ورزش زیاد احساسی نباشید. باید میرفت یک جای دیگه تمرین میکرد مخصوصا که مبارزه قبلیش ادسون باربوزا اون بلا رو سرش آورد. اینکه وایمیستی و ادامه میده قابل تحسین هست ولی در نهایت تاثیری نمیزاره و هی از همون جا شکست میخوری. هیچ پیشرفتی نداشته. دقیقا همشون عین هم مبارزه میکنن.از پا هم که کلا مشکل دارن و هی کیک میخورن 4 تا مبارزه آخرش رو پشت هم باخته فکر کنم ufc بفرستش بره. 6 تا مبارزه تو ufc داشته 5 تا رو باخته.
    من خیلی امیدوار بودم که هنری سهودو بتونه دمیتریوس رو شکست بده مخصوصا با کشتی خوبی که داره دمیتریوس نمیتونه خاکش کنه ولی بد باخت.اما تو این مبارزه دوباره برگشت و خیلی بهتر بود. ناکس حرکات کانر مک گرگور رو تقلید میکرد.سبک کاراته حرکت میکرد. انصافا قدرت زیادی هم داره. خدا کنه فقط دوباره مبارزه بناویدز با جانسون رو ست نکنند اصلا از این بناویدز خوشم نمیاد همش هم هی به دمیتریوس میبازه.
    دوسانیوس کارش عالی بود ولی نمیدونم چرا حس میکنم زیاد نمیتونه تو این وزن موفق باشه. باید دید در آینده با حریفهای کار بلد تر چیکار میکنه.ولی کارش فوقالعاده بود.
    من فکر میکنم این جور مبارزات که خیلی نزدیک هست رو باید مساوی اعلام کنند تا خیلی زود ریمچ بدن. فکر میکنم مبارزه نونز و شوچنکو خیلی نزدیک بود ولی به خاطر کنترل اکتاگون و ان خاک آر مبارزه نونز به قولی گفتنی مبارزه رو دزدید. اشکال شیوه مبارزانی مثل شوچنکو و هالی هولم همینه .همیشه فایتهاشون نزدیک از آب درمیاد. خیلی یورش نمیبرند که یک جورایی هم خوبه و هم بد که این دعه برای شوچنکو بد دراومد. حالا چی میشه دوپینگ نونز مثبت دربیاد. تو این اوضاع مسابقات قهرمانی دیگه نونز هم یاد گرفت که چه طوری کمربندش رو نگه داره. به نظرم شوچنکو خیلی راحت میتونست نونز رو شکست بده ولی ....
    الان نونز برده همه ناراحتن .ای کاش همون کنسل میشد .نه؟
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نتایج رویداد ufc 215
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام دیگه واضحتر نمیشد حق کسی رو خورد نمیدونم چی بگم نونز هیچ کاری جلو شفچنکو نتونست انجام بده باور کنین تو این پنج راند یک ضربه موثری هم نتونست بزنه ولی شفچنکو بارها این کارو انجام داد داورا از رو چه چیزهایی به نونز امتیاز داده بودن شرم اور بود واقعا شرم اوره چنین کسی قهرمان دسته باشه باور کنین لذت بردم از این همه تکنیک و مهارتی که شفچنکو داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    واقعا عجیب ترین تصمیمی رو ک میشد گرفتن این داورای احمق.قبلا هم ناداوری دیده بودیم ولی ن دیکه ب این شدت.مث فایت هندریکس و جورج شد ک همه منتظر پیروزی جانی بودن ولی جورج رو اعلام کردن بعنوان برنده.ب قول دوستان والنتینا فقط راند یک رو نگرفت واینو هر بیننده مبتدی تشخیص میداد ک بقیه راند ها مال والنتینا بود.نمیدونم اینا چرا این طور کردن
    مثل اینکه نونز گفت مریضم و نمیخام دیگه بازی کنم.درسته بچه ها؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    فک میکنم مگنی هم جزو کار بلدا ب حساب بیاد.ب شخصه فک میکنم رافائل راحت از پس کاندیت و لالر برمیاد و نتیجه بهتری نسبت ب کابوی میگیره تو این وزن.مربی هاشم ک عوض شده بودن.حتما موفق میشه تو این وزن
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    مین کارتم خیلی خوب بود.
    گیلبرت ملندز هم دیگه... وقتی بری با نیت دیاز تمرین کنی بهتر از اینم نمیشه. هر مسابقه عین قبلی هی کیک میزنن تو پاش اینم همون طوری میخوره و میبازه درست مثل نیت دیاز . اینجاست که میگن تو ورزش زیاد احساسی نباشید. باید میرفت یک جای دیگه تمرین میکرد مخصوصا که مبارزه قبلیش ادسون باربوزا اون بلا رو سرش آورد. اینکه وایمیستی و ادامه میده قابل تحسین هست ولی در نهایت تاثیری نمیزاره و هی از همون جا شکست میخوری. هیچ پیشرفتی نداشته. دقیقا همشون عین هم مبارزه میکنن.از پا هم که کلا مشکل دارن و هی کیک میخورن 4 تا مبارزه آخرش رو پشت هم باخته فکر کنم ufc بفرستش بره. 6 تا مبارزه تو ufc داشته 5 تا رو باخته.
    من خیلی امیدوار بودم که هنری سهودو بتونه دمیتریوس رو شکست بده مخصوصا با کشتی خوبی که داره دمیتریوس نمیتونه خاکش کنه ولی بد باخت.اما تو این مبارزه دوباره برگشت و خیلی بهتر بود. ناکس حرکات کانر مک گرگور رو تقلید میکرد.سبک کاراته حرکت میکرد. انصافا قدرت زیادی هم داره. خدا کنه فقط دوباره مبارزه بناویدز با جانسون رو ست نکنند اصلا از این بناویدز خوشم نمیاد همش هم هی به دمیتریوس میبازه.
    دوسانیوس کارش عالی بود ولی نمیدونم چرا حس میکنم زیاد نمیتونه تو این وزن موفق باشه. باید دید در آینده با حریفهای کار بلد تر چیکار میکنه.ولی کارش فوقالعاده بود.
    من فکر میکنم این جور مبارزات که خیلی نزدیک هست رو باید مساوی اعلام کنند تا خیلی زود ریمچ بدن. فکر میکنم مبارزه نونز و شوچنکو خیلی نزدیک بود ولی به خاطر کنترل اکتاگون و ان خاک آر مبارزه نونز به قولی گفتنی مبارزه رو دزدید. اشکال شیوه مبارزانی مثل شوچنکو و هالی هولم همینه .همیشه فایتهاشون نزدیک از آب درمیاد. خیلی یورش نمیبرند که یک جورایی هم خوبه و هم بد که این دعه برای شوچنکو بد دراومد. حالا چی میشه دوپینگ نونز مثبت دربیاد. تو این اوضاع مسابقات قهرمانی دیگه نونز هم یاد گرفت که چه طوری کمربندش رو نگه داره. به نظرم شوچنکو خیلی راحت میتونست نونز رو شکست بده ولی ....
    الان نونز برده همه ناراحتن .ای کاش همون کنسل میشد .نه؟
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    فک میکنم مگنی هم جزو کار بلدا ب حساب بیاد.ب شخصه فک میکنم رافائل راحت از پس کاندیت و لالر برمیاد و نتیجه بهتری نسبت ب کابوی میگیره تو این وزن.مربی هاشم ک عوض شده بودن.حتما موفق میشه تو این وزن
    مگنی تو این وزن بسیار سبک هست با قد بلندی که داره و وزن کم راحت تر میشه خاکش کرد. دیدید که با یک لگد افتاد رو زمین.
    دوسانیوس در لایت ویت به خاطر سبک قدرتی که داره موفق بود تا در مواقعی حریفهاش رو خاک کنه ولی در ولترویت حریفهاش بسیار قوی تر هستند و دیگه نمیتونه به سادگی از فاکتور قدرت برای خاک کردن و کنترل حریفاش استفاده کنه. شمن اینکه تو این دسته گرپلر های خیلی خوبی داریم. اگه همین الان با دامیان مایا مبارزه برایش بزارند متوجه میشید که منظورم چیه.
    یک سری ستاره دیگه هم دارند میان که بسیار خوب هستند.
    رویداد UFC Fight Night 116 که هفته بعد هست رو نگاه کنید .مبارزه Kamaru Usman .
    باید دید که دوسانیوس میتونه یا نه ولی تو این وزن کارش خیلی سخت تر هست. شاید به دلیل سبک از پس کاندیت بربیاد ولی از پس وودلی یا لالر و دامیان مایا بر بیاد. توی ولترویت همه یا گرپلر های خوبی هستند یا ناک اوتر خوب.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نتایج رویداد ufc 215
    کاربر سایت

عضو انجمن
    170
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    وقتی یه داور به نفع شوچنکو رای داد پس یه چیزی میتونه از این اعتراضات در بیاد ! داورا خدا که نیستن و همیشه درست تصمیم نمیگیرن !

نونز فایت تو دستش بود ولی یه مشتم نزد ! شوچنکو خیلی جنگننده تر ود و حقش بود ! من نونز رو هم دوست دارم ! کسی فایتش با روندا و میشا تیتو یادش نره ! یه مبارز نترس ولی نچسب ...

رافائل دوس آنجوس مبارز واقعا کامل و خوبیه اینو میتونید تو فایتش با تونی فرگوسن ببینید .

واقعا هم مبارزه های جالبی ست نمیشه ! الان خودم منتظر فایت دیلاشو و گاربرانتم ! ufc 217 ! چرا باید اینطوری باشه چرا نباید تو همه ی ایونت ها مبارزه جذاب ست بشه ! مطمئنا به خاطر عدم توجه به رنکینگ !

+ الان برگه ی امتیاز دهی داوران رو دیدم ببینید چقد متفاوته ! یه دونش شبیه هم نیست ! کاملا نظر های متفاوت تو راند های مختلف از سه داور.. شاید باید به شوچنکو حق داد
    ویرایش توسط hamedjack : 2017/09/11 در ساعت 11:05
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamedjack نمایش پست ها
    وقتی یه داور به نفع شوچنکو رای داد پس یه چیزی میتونه از این اعتراضات در بیاد ! داورا خدا که نیستن و همیشه درست تصمیم نمیگیرن !

نونز فایت تو دستش بود ولی یه مشتم نزد ! شوچنکو خیلی جنگننده تر ود و حقش بود ! من نونز رو هم دوست دارم ! کسی فایتش با روندا و میشا تیتو یادش نره ! یه مبارز نترس ولی نچسب ...

+ الان برگه ی امتیاز دهی داوران رو دیدم ببینید چقد متفاوته ! یه دونش شبیه هم نیست ! کاملا نظر های متفاوت تو راند های مختلف از سه داور.. شاید باید به شوچنکو حق داد
    این اصلا توجیح خوبی نیست که اشتباه داوری جز بازیه اعصاب خورد کنه این حرف تو رشته های ورزشی دیگه سعی میکنن اشتباه داور رو صفر کنن و همین کارو هم میکنن که در حق تیمی ظلم نشه مثل ویدیو چک تو والیبال که اگه احساس کردن داور به ضررشون سوت زده درخواست ویدیو چک میکنن نباید به ورزشکار ظلم بشه به خاطر اشتباه داور کلی زحمت میکشه یه ورزشکار بعد بیاد به خاطر اشتباه یکی دیگه تاوان پس بده

ما به مبارزه نونز با راندا و میشا کاری نداریم بحثی هم نداریم چون بدون حرف حدیث مبارزات رو برد بحث در مورد مبارزه با شفچنکو هست که اصلا حقش نبود کمربند قهرمانی شاید نه 100% حق با شفچنکو بود
    نتایج رویداد ufc 215
    کاربر سایت

عضو انجمن
    316
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    اصلا کاری به سابقه نونز ندارم . چیزی که کاملا میشه هر کسی از مبارزه اخر بفهمه اینه که شفچنکو یک مبارز واقعی . یک کیک بوکسر هست . نونز حتی نمیتونست خوب کیک بزنه و حتی به شفچنکو نزدیک بشه . خیلی بده وقتی از لحاظ فیزیک بدن برتری داشته باشی و حتی نتونی نزدیک یک حریف کوچکتر بشی . همه میگن نونز استامیناش رو ارتقا داد و نفس کم نیاوورد مثل گزشته . ولی نونز اصلا کاری نکرد که بخواد نفس کم بیاره .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    مین کارتم خیلی خوب بود.
    گیلبرت ملاندز هم مبارزه با پاش هم خوب بود و هم کشتی گیر خوبی بود اما اصرار احمقانه اش توی موندن در باشگاهی که دیازها هستن و بقولی مرام خرج کردنش تبدیلش کرده به مبارزی که فقط مشت زنی میکنه ولاغیر، نمیدونم توی اون باشگاه لعنتی چی میگذره که همه ی فایترهاش دارن تبدیل میشن به سوهان روح و مبارزای تک بعدی.
    این استیفنز درست عین تانکه، ولی متاسفانه پایین و بالا زیاد داره، نمیشه بهش امید بست، مشت هاش کابوس هر فایتری می تونه باشه تو وزنش ولی ....
    دوس آنیوس رو هنوز زوده قضاوت کنیم توی این وزن چون محک درستی نخورده، گرچه چشمم آب نمی خوره بتونه کارستان کنه، توی ضربه زدنش من دقت کافی نمی بینم و انگار دو بینی داشته باشه یا حریف رو ناواضح و هاله ای ببینه ضرباتش بیشتر دور و بر حریف پرت میشن!
    سهودو هم انگار بهتر شده، توی تایتل شاتی که داشت بنظر من مهیا نبود و اون تایتل واسش زود بود، اما بنظر من اصلی ترین رقیب "موش متعال " همین شخصه.
    مین ایونت هم کسل کننده و مهوع بود و بسیار بسیار نزدیک. اما بنظرمن شفچنکو بهتر کار کرد اما نامحسوس، و برد رو تیک داون ها رقم زدن.
    در کل مین ایونت به پای مسابقات مقدماتی نمی رسید
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)