ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

11 دانا وایت در مورد "جام جهانی Ultimate Fighter" | استیپه میوچیچ و دوس سانتوز | کین ولاسکوز و جونز

دانا وایت در مورد "جام جهانی Ultimate Fighter" | استیپه میوچیچ و دوس سانتوز | کین ولاسکوز و جونز

دانا وایت طرح ها و برنامه های "جام جهانی مبارز نهایی" را
    مطرح میکند:این در حال حاضر به واقعیت بسیار نزدیک است

رئیسUFC دانا وایت در یک گردهمایی به اصحاب رسانه پیوست،جایی که او موضوعات
    مختلفی شامل پیشرفت در رویای دیدن یک جام جهانیMMA درUFC خود را مطرح کرد
    زمانیکه دانا وایت برای اولین بار یک قالب جام جهانی برای مبارز نهایی پیشنهاد کرد به
    2011 بازمیگردد. سه سال بعد رئیس UFC گفت که این ایده بیشتر از هر زمان دیگر به
    واقعیت نزدیک شده است.
    وایت به اصحاب رسانه گفت:
    من و گری(کوک) دیروز راجع به این صحبت میکردیم،به یاد بیارید زمانی رو که من به همه
    شما میگفتم این ایده ی من بود که اینها(فصل های مبارز نهایی) رو در تمام این کشورهای
    مختلف انجام بدیم و بعدجام جهانی برگزار کنیم.من و اون دیروز سعی میکردیم این مساله
    رو حل کنیم و اینکه چطور انجام خواهد شد.
    دانا وایت بیشتر موضوع بحث را روشن ساخت و توضیح داد که این یک رویداد درمقیاس
    بزرگ نخواهد بود. احتمالا با سه یا چهار کشور و تعیین برنده از میان آنها شروع خواهند
    کرد.
    بجای شرکت دادن همه،ما با سه کشور شروع میکنیم.شما با سه کشور شروع میکنید
    که آلمان احتمالا یکی از اونها خواهد بود.انگلستان مشخصا یکی از اونهاست.سوئد هم
    میتونه اهمیت زیادی داشته باشه. و شاید چهارتا(کشور) باشه،بعد اونها مبارزه خواهند
    کرد و برنده ها با هم روبرو میشن.
    دانا وایت بعداز شرح دادن طرح های خودبرای این جام جهانی فرضی اعلام کردکه این
    بیشتر از هر زمان دیگری به واقعیت نزدیک تر است و این عمدتا به سبب پیشرفت باور
    نکردنی ای است که سازمان در سطح بین المللی تجربه میکند.
    ما داریم به اونجا میرسیم،این در حال حاضر خیلی داره به واقعیت نزدیک میشه. با تمام
    کارهایی که گری و تیم اون اینجا دارن انجام میدن و تمام استعدادها و تقاضاهایی که الان
    در اروپا وجود داره.

Jun 1 2014

----------------------------

دانا وایت در مورد "جام جهانی Ultimate Fighter" | استیپه میوچیچ و دوس سانتوز | کین ولاسکوز و جونز

استیپه میوچیچ در مورد امکان رزرو شدن با دوس سانتوز :
    اگر این اتفاق بیافتد،اتفاق میافتد

میوچیچ بعد از دیدن کردن از سائو پائولو و بازگشت به خانه برای سپری کردن زمانی با
    خانواده اش گفت او واقعا هیچ برنامه ی فوری ای ندارد.
    استیپه میوچیچ تا یک رزرو مجدد ممکن با جونیور دوس سانتوز(MMA 16-3 , UFC 10-2)
    کسی که بخاطر یک آسیب دیدگی دست از سرخط رویداد TUF Brazil 3 Final شنبه خط
    خورد،متعاقب خرد کردن 35 ثانیه ای جایگزین او،فابیو مالدونادو(MMA 21-7,UFC 4-4) در
    فینال TUF Brazil 3 در شنبه شب،خیلی دور به آینده ی پیش رو فکر نمیکند.
    میوچیچ که یک شب نسبتا آسانی داشت گفت:
    اگر اتفاق بیافته،اتفاق میافته.در حال حاضر من با پیروزی ای که امشب بدست آوردم
    خوشحالم. تمام چیزی که من نگرانش بودم امشب بود. من قصد دارم به خونه برگردم
    و با خانوادم بگذرونم و ببینم UFC چی میخواد ازم انجام بدم.
    استیپه میوچیچ از یک وضعیت ناگوار نهایت استفاده را برد . شماره 9 فعلی در رنکینگ
    سنگین وزن MMAjunkie و USA TODAY SPORTS زمانی که با دوس سانتوز شماره دو
    رنکینگ،یک قهرمان سابق،رزرو شد یک شانس واقعی برای اثبات خود داشت. بهرحال
    زمانیکه JDS از لیست کنار گذاشته شد و با در دسترس نبودن هیچ تهدید سنگین وزن
    دیگر،UFC مالدونادوی نیمه سنگین را بعنوان جایگزین در لیست سائوپاولو رزرو کرد.
    این یک عدم تطابق آشکار بود، اما مالدونادوی با استقامت پیشنهاد صعود به وزن بالاتر
    را داد،و به احتمال زیاد میوچیچ فرض میکرد که او میتواند چند راند را بگیرد و به هواداران
    برزیلی یک نمایش بدهد. بنا براین آیا مبارز اوهایو از اینکه پنج هزار مایل را با سی و پنج
    ثانیه کار طی کرد نا امید است؟
    او بعد از رویداد به MMAjunkie گفت:
    اوه خدا،نه،من خوشحالم این خوبه.من فردا اینجا در سائوپاولو میگردم و فردا شب اینجا
    رو ترک میکنم،بنابراین من خوشحالم که میتونم شهر رو ببینم.
    میوچیچ خیلی زود حمله کرد و تقریبا بلافاصله برای مالدونادوی در حال تلو تلو خوردن
    ظاهر شد. هرچند او بیدرنگ بر حریف مجروح اش یورش نبرد.
    میوچیچ گفت که دلیلی برای تردید اولیه وجود داشت:
    او یک مبارز بازیگره، و من نمیدونستم که داره وانمود میکنه یا نه. این یک مبارزه ی پنج
    راندی هستش، من فقط میخواستم مطمئن بشم،میدونید اون دوست داره افراد رو در
    مقابل قفس به خودش جلب کنه، من فقط میخواستم مطمئن شم. اما زمانیکه گرفتار
    دومین راست(مشت) شد فهمیدم که تمومه.
    در حالی که یک پیروزی یک پیروزیست ، میوچیچ کاملا متوجه است که یک پیروزی در
    مقابل یک نیمه سنگین به سختی میتواند باعث درخواست های بزرگ شود. او بعد از
    پیروزی بزرگش فروتن بود،که این میتواند یکی از دلایلی باشد که او بلافاصله برای یک
    فرصت مقابل دوس سانتوز لشکرکشی نکرده است.
    درعین حال او آخرین پیروزی خود که هشتمین ناک اوت او در دوازده پیروزی دورانش را
    ثبت کرد با صراحت همیشگی اش خلاصه کرد.
    من درست اون رو با یک مشت خوب گرفتار کردم ، این یک شب خوب برای من بود.

Jun 1 2014

---------------------------

کین ولاسکوئز: جونز قهرمان UFC،در 205 پاوند کارهای زیادی
    برای انجام دادن دارد

در حالی که هواداران مدت زیادی اندیشه یک ابرمبارزه میان قهرمانان UFC،کین ولاسکوز
    و جان جونز را در سر دارند،نگهدارنده ی در حال حکومت عنوان سنگین وزن،وقوع آن را در
    هیچ زمان نزدیکی نمیبیند.
    نوامبر گذشته قهرمان 205پاوند،جونز(MMA 20-1,UFC 14-1) به MMAjunkie گفت که یک
    مسابقه ی نهایی با نگهدارنده عنوان سنگین وزن،کین ولاسکوز(MMA 13-1,UFC 11-1)
    را طی دو سال آینده هدف گرفته است،هرچند درست ماه پیش جونز نظرش را تغییر داد
    و گفت که دیگر به این رویارویی علاقمند نیست.
    ولاسکوز همچنان خوشبین است که مبارزه میتواند رخ دهد،اما او بیانیه ی جونز را متوجه
    شده است،عمدتا بدلیل اینکه او احساس میکند "استخوانی"در کلاس وزنی خودش یک
    سری چالش های دشوار پیش رو دارد، ازجمله هم تیمی اش در آکادمی کیک بوکسینگ
    امریکا،دنیل کورمیر.
    ولاسکوز به MMAjunkie گفت:
    در حال حاضر اون تو وزن خودش کارهای زیادی برای انجام دادن داره. اون گلوور(تشیرا) رو
    داشت و الان دنیل کورمیر رو داره و بعد همچنین الکساندر گوستافسن رو داره. من فکر
    میکنم این(تغییر نظر جونز) مربوط به حال حاضره،چون اون تعداد زیادی حریف در آینده داره.
    یک مسابقه ولاسکوز-جونز مسلما بزرگترین رویارویی است که UFC میتواند میان دو مبارز
    فعال برگزار کند،اما این تنها زمانی بااهمیت خواهد بود که هردو آنها راه های پیروزی شان
    را ادامه دهند.
    این یک شمشیر دولبه برای ولاسکوز است. در حالی که جونز میتواند یک حریف سودمند
    باشد،از هر دو لحاظ مادی و شهرت، ولاسکوز امیدوار است که کورمیر به دوران حکمرانی
    تاریخی قهرمان بر عنوان خاتمه دهد.
    ولاسکوز راجع به کورمیر گفت:
    او برای این(مبارزه با جونز) آماده ست.این زمان اونه. جان جونز اون دسترسی بلند رو داره
    که چیزهارو سخت میکنه.او اون لگدهارو پرتاب میکنه و تعداد زیادی مشت میزنه،آرنج های
    اون همچنین سخته،اما من فکر میکنم کورمیر کاملا چیزی رو که برای پیروزی لازمه داره.
    ولاسکوز درنزدیک به هشت سال دوران خود میل به گرفتن تمام حریف های جدید را ثابت
    کرده است،و قبل ازاینکه مبارزه با جونز هرگز به واقعیت بپیوندد،او باید کاربعدی خود را که
    به شکل تهدید شماره ی یک سنگین وزن،فابریسیو وردوم خواهد بود به پایان برساند.
    وردوم برای به چالش کشیدن عنوان ولاسکوز در ماه نوامبر طی UFC180 در مکزیکوسیتی
    برنامه ریزی شده است. هرچند قبل از آن، این دو حریف آینده در The Ultimate Fighter :
    Latin America که هم اکنون در لاس وگاس در حال تصویربرداری است در مقابل هم کوچ
    خواهند نمود. با وجود اینکه تولید نمایش هنوز در مراحل ابتدایی است، ولاسکوز 31 ساله
    ازتجربه لذت میبرد و برای تیم مبارزان مکزیکی خود که بدنبال پدیده شدن و وارد شدن به
    UFC هستند بسیار امیدوار است.
    ولاسکوز گفت:
    این بسیار خوب بوده،ما یک گروه خیلی خوب از افراد داریم،و یک تیم خوب ساخته شده
    همه یک نگرش بزرگ دارند، فکر میکنم این خیلی کار من رو آسونتر میکنه که بچه ها
    مشتاق انجام دادن کار و برای یادگیری مصمم هستند.
    درحالی که ولاسکوز برای مربیگری نمایش و مبارزه کردن در آغاز کار مدتها مورد انتظار در
    مکزیک پر هیجان است، سوالات در مورد وضعیت شانه ی ترمیم شده با جراحی او باقی
    میماند.این از زمان پیروزی اش بر جونیور دوس سانتوز طی UFC166 دراکتبر گذشته او را
    از اقدام بازگذاشته است.اصرار ولاسکوز برای بهبودی خود،در مسیر تاریخ تعیین شده ی
    مبارزه قرار دارد، و مسلما او در مورد تعهدات فعلی مربیگری خود در TUF خوشنود است
    چرا که میتواند در یک محیط کم استرس تر به راحتی به تمرین بازگردد.
    ولاسکوز گفت:
    من تا زمان تمرین کردن و به فرم برگشتن باید به آرامی برگردم. من خاویر مندز(سرمربی)
    رو دارم که اینجا به تمرین من نظارت داره. من در حال حاضر نمیخوام خیلی سخت فشار
    بیارم،بلکه میخوام به آرومی بهش برگردم. من دوباره با دست چپ هرکاری میتونم انجام
    بدم که احساس خوبی داره. در حال حاضر مساله فقط برگشتن رو فرم هستش.

May 30 2014

ویرایش توسط amir153 : 2014/06/15 در ساعت 20:48
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)