ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتیجه مسابقات بوکس Canelo Álvarez vs. Gennady Golovkin + بحث و گفتگو

همونطور که همه اطلاع دارید امروز صبح تاریخ 16 سپتامبر شاهد برگزاری رویداد مسابقات بوکس با نامگذاری Canelo Alvarez vs. Gennady Golovkin بر روی نام این پی پریو بودیم. از انجایی که قرار بود در مین ایونت این پی پریو قهرمان شکست نخورده قزاقی تریپل جی به مصاف یکی از بهترین بوکسرها در سطح خودش یعنی الوارز بره از حساسیت بالایی برخوردار بود. الوارز اخرین و تنها شکستش در مقابل فلوید میودر در سال 2013 رقم خورده
    در اولین مبارزه در دسته لایت ویت Ryan Martin موفق شد Francisco Rojo را شکست بده
    در مبارزه دوم دسته Super bantamweight بوکسر مکزیکی Diego De La Hoya موفق شد Randy Caballero را شکست بده
    در سومین مبارزه هم در دسته Featherweight بوکسر امریکایی Joseph Diaz موفق به شکست Rafael Rivera مکزیکی شد
    و در مبارزه مین ایونت نیز مبارزه ای بحث برانگیز و البته زیبا میشه گفت یه نمایش 5 ستاره بین دوتا از بهترینهای جهان بوکس بین کانلو الوارز و گنادی در نهایت مبارزه با نتیجه مساوی به پایان رسید

در این چند ساعتی که از پایان این مبارزه گذشته فضای مجازی و البته شبکه های تلویزیونی حسابی به موضوع نتیجه مبارزه مین ایونت پرداختن. تقریبا میشه گفت 90 درصد از طرفداران عقیده سخت دارن که تریپل جی بدون هیچ شک و تردیدی پیروز ان مبارزه بوده. و خیلی ها از جمله خود من فکر میکنم این مبارزه را یه جورایی از رو عمد مساوی اتمامش دادن تا دوباره این دو در یک پی پریو دیگه به مصاف هم برن - به نظر شمایی که این مبارزه زیبا با انرژی فوقالعاده تریپل جی در 12 راند چه نتیجه ای بهتر بود بدن ایا از نتیجه مساوی راضی هستید - لطفا نظراتتون را در بخش نظرات همین تاپیک با ما به اشتراک بگذارید
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba

اینم برگه امتیازدهی داورها

اینم امتیازی که من دادم
    GGG/10-9-9-10-10-10-9-10-10-9-10-9
    CANELO/9-10-10-9-9-9-10-9-9-10-9-10
    کاربر سایت

عضو انجمن
    513
    من اعتقادی به اینکه گُلدن بوی پروموتر هوای قضیه را داره ندارم، شاید باشه اما من هیچ جوره توی کَت ام نمیره، اینکه داوری بر اساس دلبخواه خودش رای بده مسبوق به سابقه است، اتفاقا مثالی که یادم میاد باز به نفع کانلو بود، مبارزه اش با می وِدِر که آقای سی جی راس در عین ناباوری همگان و جایی که اکثر بیننده ها همه ی دوازده راند رو رای به برد می وِدِر میدادن بازی را مساوی اعلام کرد توی برگه ی داوری اش. اما اونجا هم باز نمیشه گفت دست پشت پرده توی کاره.

مبارزه ی عالی ای بود. من طرفدار سر و سخت کانلو هستم، اما از تریپل جی هم بخاطر بوکس زیباش خوش ام میاد.
    من خودمو عادت دادم ورای اسمها و نامها مبارزات و بوکس های زیبا را ببینم تا لذت محض و تمام ببرم.
    اما توی مبارزه یه چیز به چشمم اومد کانلو دو و حتا سه تا پلان واسه مبارزه داشت و هشیارانه اومده بود توی رینگ اما گنادی با باور و یقین همیشگیش اومده بود که اعتماد بنفسش به کانلو رسوخ می کرد گاهی.
    کانلو مشکل اصلیش توی مبارزاتش نفس اش هست. و البته بازی با طنابش داره میشه از نقاط قوتش.
    تریپل جی چقدر چونه خوبی داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    86
    مبارز مورد علاقه MaxHalloway_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    کدوم تحلیل گران بوکس ثابت کردن گلدن بوی رشوه داده ؟ مبارزه واقعا نزدیک بود اگه داور 113-115 به کانلو رای میداد من ناراحت نمی شدم ولی 110-118 خیلی بد بود
    نظر خودم بود ماجرای گلدن بوی اما تو یه کلیپ بود استفان ا گفت شکی نیست که سازمان فاسد شده و داوری که نمره 110 118 داده یه ساعت بعد نه فردا هم نه همین الان باید بره پیش دکتر چون بدون شک
    یه مشکلی داشته این کلیپ پایینی خیلی خوبه امکانش بود ببینید

کاربر سایت

عضو انجمن
    170
    مبارز مورد علاقه JoseAldo_HeadshotBELT
    what a fight

واقعا چه مبارزه ای ! وقتی این مبارزه رو میبینی میفهمی چه پول مفتی برای فلوید و کانر دادن ملت !

گنادی خیلی بیش از حد مشت زد و تهاجمی بود ولی کانلو دقیق تر و مفید تر.

چیزی که واضحه اینه هوادارای گنادی میتونن ادعا داشته باشن مبارزه رو بردن ولی هوادارای کانلو نه ! گنادی بهتر بود ولی من کانلو رو هم مستحق باخت نمیدونم !

وقتی داور اول به نفع کانلو با اختلاف زیاد امتیاز داد و اعلام شد فک کنم گنادی یه لحظه رفت تو شوک ! امیدوارم ریمچ این مسابقه رو زودتر ببینیم

+یه چیزی که برام پیش اومد بعد این مسابقه رفتم مسابقه راکهولد و با برنچ ببینم هر کاری کردم نتونستم جلو نزنم ! چقد خسته کننده
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    175
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    راند 9 کانلو یه راست گذاشت توو صورت تریپل جی!!! وای عین همینو امیر خان خورد پودر شد!!! واقعا هیولاس من خودم عاشق کانلو ام ولی تریپل جی واقعا ترسناکه!!
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    [QUOTE=aanj;15308

مبارزه ی عالی ای بود. من طرفدار سر و سخت کانلو هستم، اما از تریپل جی هم بخاطر بوکس زیباش خوش ام میاد.
    من خودمو عادت دادم ورای اسمها و نامها مبارزات و بوکس های زیبا را ببینم تا لذت محض و تمام ببرم.
    اما توی مبارزه یه چیز به چشمم اومد کانلو دو و حتا سه تا پلان واسه مبارزه داشت و هشیارانه اومده بود توی رینگ اما گنادی با باور و یقین همیشگیش اومده بود که اعتماد بنفسش به کانلو رسوخ می کرد گاهی.
    [/QUOTE] به نظر شما کی مستحق برد بود؟
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    گویا دیوید هی و جیمی مانوا قبول کردن که بوکس کنند با هم. انگار داره انجام میشه کارهاش.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    اول با خودم گفتم گنادی خیلی بهتر بود حقش برد بود ولی اگه بدون طرفداری از کسی اگه بگم فک کنم همین مساوی عادلانه بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    حتی قیافه ی کانلو هم تابلو بود که داره از خوشحالی میترکه داورا مساوی کردن و داشت فیلم بازی میکرد.

ازش بدم اومد، باید انقدر جرات اینو داشت که اقرار کنه بازی رو باخته.

حتی داوری که 115-113 داد به گنادی هم بیشتر هوای کانلو رو داشت. چون 2 راند خیلی نزدیک بود و اونا رو هم به کانلو داده بود.

کلاً افتضاح بزرگی برای بوکس بود.

ولی از یه جهت خیلی این بوکس چسبید! از اونجا که اکثراً در صورتیکه فایت به دسیژن میرسید، احتمال برد رو به کانلو داده بودن ولی با قاطعیت گنادی لهش کرد.
    قشنگ راندهای میانی کانلو ترسیده بود و کاملاً تیم کوچینگش آچمز شده بودن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    86
    مبارز مورد علاقه MaxHalloway_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina.n نمایش پست ها
    راند 9 کانلو یه راست گذاشت توو صورت تریپل جی!!! وای عین همینو امیر خان خورد پودر شد!!! واقعا هیولاس من خودم عاشق کانلو ام ولی تریپل جی واقعا ترسناکه!!
    دقیقا حتی ککشم نگزید واقعا چه قدرتی لازمه تا گلاوکین ناک اوت بشه !؟
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)