ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 راکهولد: عنوان داری بیسپینگ بدترین در تاریخ ufc !!!!+جواب بیسپینگ

راکهولد: عنوان داری بیسپینگ بدترین در تاریخ UFC !!!!

راکهولد: عنوان داری بیسپینگ بدترین در تاریخ ufc !!!!

بعد پیروزی هفته گذشته در مقابل دیوید برانچ لوک راکهولد در مورد بیسپینگ و جورج سینت پیر اظهار نظر کرد.

این بار در برنامه دیگری راکهولد فرصت پیدا کرد تا در مورد دوران جکومت بیسپینگ و عنوان داری او در دسته میدل ویت صحبتهاش رو انجام بده

خب راکهولد نفر بعدی کی هست؟ تو کی رو میخوای؟
    باید دید. میدونید من چی میخوام. من میخوام جورج به مدیسون اکور گاردن نرسه و من میپرم پای مسابقه و داستان رو خاتمه میدم.ببینیم جورج مردش هست که به مبارزه برسه یا نه.

بگذار فرض کنیم این طور نشه.اون وقت نفر بعدی کیه؟
    رابرت ویتکر.قهرمان واقعی.کسی که با همه مبارزه کرده و گزینه سوم هم یوئل رومئو هست.

همون طور که گفتی کسی که با همه مبارزه میکنه مرد هست و قهرمان.نظرت در مورد عنوان داری بیسپینگ و حکومتش به عنوان قهرمان دسته تا الان چیه؟
    افتضاح ترین در تاریخ UFC هست. هیچ کس تا حالا این قدر بهش کمک نشده. هیچ کس تا حالا تمام نفرات اول دسته رو نپیچونده.باید با جاکاره مبارزه میکرد که نکرد, باید با یوئل مبارزه میکرد که نکرد, والان هم داره مبارزه با ویتکر رو میپیچونه.رفت دن هندرسون که نفر 14 دسته بود رو پیدا کرد و الان هم داره با جورج مبارزه میکنه.هیچ کاری نکرده. من با کسی مبارزه کردم که 4 پله از حریفش برای دفاع از کمربندش باهاش مبارزه کرد.

صحبتهایی شده که مایکل ممکنه که بازنشسته بشه بعد از این مبارزه , این مسئله ناراحتت میکنه؟
    نه.همون طور که گفتم, من میام برای مبارزه و اون دو راه داره یا مثل یک مرد بیاد و مبارزه کنه و یا فرار کنه و ما میدونیم که اون چیکار کرده , از اولش فرار کرده و تا آخر میخواد فرار کنه.

15 ماه گذشت تا برگردی. الان حست چیه که برگشتی و پیروز شدی؟
    خوب بود. خوب. میخواستم که صبور باشم. اون میدونست که چیزی برای ازدست دادن نداره و همه چیز براش برد هست و با تنها برنامه ای که داشت اومد اینکه یهو بیاد جلو و من ترس رو تو چشماش میدیدم.

اما در راند اول ضربات خوبی بهت زد.با اتفاقات مبارزه بیسپینگ آیا نگرانی برات بوجود اومد؟
    متاسفانه مردم حافظه شون کوتاه هست و فقط همون یادشون مونده.من در نبردهای سنگین بودم. اتفاقات شانسی پیش میاد و همیشه فرد بهتر برنده نمیشه و الان اومدم که عنوانم رو پس بگیرم.

تو شروع کردی چیزهایی رو به جورج گفتن وبیسپینگ گفت که با من حرف بزن.چرا به اون نگفتی؟
    مایک لیقات هیچ چی رو نداره
    همین؟
    دقیقا همین.
    اون قهرمان هست.
    قهرمان؟ به تاریخ نگاه کنید, قهرمانی که یک سالو خرده ای از کمربندش دفاع نکرده و با یک کانتدر هم مبارزه نکرده.

تو داری با جورج هم سرشاخ میشی. اون چی؟
    جورج اصلا یک میدل ویت واقعی نیست. طرف 4 سال با هیچ کی مبارزه نکرده و نه در میدل ویت مبارزه کرده. اونا دارن تایتل رو مسخره میکنند و مبارزه درست میکنند و در این مرحله اصلا این کارها معنی نداره و هر دوشون باختن.

آپدیت 31 شهریور

جواب بیسپینگ
    "من کمتر از یک سال پیش مبارزه کردم .اون از زمانی که در عرض 3 دقیقه ناک اوتش کردم تا الان مبارزه نکرده بود. الان هم اومده با کی مبارزه کرده؟ دیوید برانچ؟ اسمش رو تا حالا نشنیدم.اون باید بره با وایدمن یا یکی از اون مفت خورهای دیگه مبارزه کنه و دوباره خودش رو بالا بکشه"
    ویرایش توسط Spirit : 2017/09/22 در ساعت 10:23
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    فکر نکنم حتی 1 نفر پیدا شه که با این حرف ها مخالف باشه البته به جز طرفدارهای بیزپینگ و جی اس پی و همچنین کانر فن ها , چون کانر هم مث بیزپینگ بیشتر از یک ساله قهرمانه و بدون هیچ دلیل موجهی از عنوان قهرمانیش دفاع نمیکنه و دسته ای که همیشه یکی از فعالترین دسته ها بوده رو به حالت کما برده
    امیدوارم جورج به اون مبارزه نرسه و دسته میدل ویت وضعش از این بدتر نشه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    پست اصلی آپدیت شد.
    جواب بیسپینگ
    "من کمتر از یک سال پیش مبارزه کردم .اون از زمانی که در عرض 3 دقیقه ناک اوتش کردم تا الان مبارزه نکرده بود. الان هم اومده با کی مبارزه کرده؟ دیوید برانچ؟ اسمش رو تا حالا نشنیدم.اون باید بره با وایدمن یا یکی از اون مفت خورهای دیگه مبارزه کنه و دوباره خودش رو بالا بکشه"
    ویرایش توسط Spirit : 2017/09/22 در ساعت 10:48
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    آخه دنا وایت چی تو بیسیپینگ دیده که اینطوری هواشو داره؟ همه اش بخاطر وراچی که نمیشه!! دسته مدل ویت حدود یکساله مبارزه ای به خودش ندیده، بحث قهرمان لایقم اصلا به کنار این رویه براشون پول سازم نیست که، پس چرا آخه اینقد شاخش کردین؟!چرا؟!
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    میگن شهر که شلوغ بشه قورباغه هفت تیرکش میشه همینه دیگه.
    راکهولد خودش باعث این همه مصیبتی هست که داریم میکشیم.
    بد اینه که امثال بیسپینگ دهنشون همیشه بازه. حالا دیگه موقعیت هم بهش دست داده که داره یک ریز میگه.
    منم شرمنده دیگه نمیتونم هر روز این یک ز.... میزنه وردارم هی تاپیک بزنم.
    رفته به کورمیه گفته حرف تو دلت رو به جان جونز بگو چرا پنهان میکنی. میگه کورمیه تو دلش داره به جونز میگه برو خودتو ب....ا !!! بعضی ها خیلی بدبختن. تمام لذت رقابت اینه که بدونی بهترین ها رو شکست دادی. نه اینکه دلت رو خوش کنی به این که یک بار قهرمان شدی.
    اگه بیسپینگ خداحافظی کنه راکهولد تا آخر عمر باید همین حرف رو ازش بخوره که تو 3 دقیقه ناک اوتت کردم ولی بیسپینگ فکر میکنه که میتونه حرف نخوره به خاطر اینکه از بقیه فرار کرده. از نظر من هم فرار کرده و داره فرار میکنه.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    اخ اخ دوست دارم دهنشو طلا بگیرم با این حرفاش. یعنی حرف دل همه را زد که حالشون از وضعیتی که امسال بیسپینگ درست کردن بهم میخوره. خدا وکیلی قهرمانی که جرعت دفاع نداشته باشه از عنوانش نه تنها قهرمانیش را زیر سوال میبره بلکه تمام این ورزش را هم کوچیک میکنه
    در رابطه با حرفشم باهاش موافقم که تو مبارزات و اتکهای سختی قبلا زیاد قرار گرفته ولی اخرش جون سالم بدر برده. یادمون نره با وایدمن هم فایت اولش دست کریس بود ولی لوک تونست تمومش کنه

ممنون دایی واسه ترجمه ای به این کاملی و زیبایی

نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    فکر نکنم حتی 1 نفر پیدا شه که با این حرف ها مخالف باشه البته به جز طرفدارهای بیزپینگ و جی اس پی و همچنین کانر فن ها , چون کانر هم مث بیزپینگ بیشتر از یک ساله قهرمانه و بدون هیچ دلیل موجهی از عنوان قهرمانیش دفاع نمیکنه و دسته ای که همیشه یکی از فعالترین دسته ها بوده رو به حالت کما برده
    امیدوارم جورج به اون مبارزه نرسه و دسته میدل ویت وضعش از این بدتر نشه
    خدایی عباس جان اوایل کانر را من دوست داشتم اونم فقط بخاطر سبک مبارزه کردنش چون واقعا قشنگ فایت میکنه. ولی الان اینقدر بخاطر وضعیتی که درست کرده شاکی هستم ازش که پیش خودم میگم پس مطمعنن ان نترس نبوده بلکه از فرصت استفاده کرده یا به قول خودمون جایی که اب بره زیر پاش نرفته. و واقعا هم داره این ثابت میشه. اخه مرد خوب چرا دارید اینجور با طرفداران بازی میکنید. بدبختی اینه که الان یه وزن این مشکل را نداره که بخوایم ازش بگذریم. مایکل بیسپینگ هم کانر را دید داره از زیر بار عنوان داری در میره اینم بلند شد گفت حالا که منم ترش تالک خوب بلدم بزار رقابت کنم
    نمیدونم فردا اگه تو اولین دفاع از عنوانشون تایتل را از دست دادن با چه رویی میخوان بگن قهرمان بودیم
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)