ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

معرفی رویداد UFC 216 Ferguson vs. Lee

رویداد ماهانه بعدی یا همون پی پریو بعدی سازمان بزرگ یو اف سی ایونت UFC 216 با نامگذاری مبارزه مین ایونت Ferguson vs. Lee است. این رویداد تاریخ 7 اکتبر 2017 در ارنای معروف T-Mobile شهر لاس وگاس ایالت نوادا برگزار خواهد شد. قرار است در مبارزه مین ایونت این رویداد تونی فرگوسن به عنوان مدعی شماره 2 دسته لایت ویت برای مشخص شدن قهرمان موقت این وزن به مصاف کوین لی مدعی شماره 7 این دسته برود. همچنین در مبارزه کو مین ایونت نیز شاهد برگزاری مبارزه کنسل شده دمیتریوس جانسون مقابل مدعی شماره 3 فلوویت ری بورگ خواهیم بود. دمیتروس جانسون کینگ شماره یک P4P برای رکوردی جدید به اکتیگان می اید. از دیگر مبارزات مهم این رویداد مبارزه دسته سنگین است بین مدعی شماره 2 این وزن فابریسیو وردوم مقابل مدعی شماره شش هیولای سیاه دریک لوئیس است. و در مبارزه دیگر نیز در دسته لایت ویت مدعی شماره 12 این وزن بن ایل داریوش فایتر ایرانی کشورمون به مصاف مدعی شماره 14 اوان دانهام خواهد رفت - روی هم رفته 4 مبارزه برای مین کارت و 8 مبارزه نیز برای مبارزات مقدماتی در نظر گرفته شده است
    نام رویداد: UFC 216 Ferguson vs. Lee
    محل برگزاری: Las Vegas, Nevada
    تاریخ برگزاری: Saturday, Oct 7, 2017
    (Fight card (Main card Weight class
    Tony Ferguson vs. Kevin Lee Lightweight
    Demetrious Johnson (c) vs. Ray Borg Flyweight
    Fabricio Werdum vs. Derrick Lewis
    Heavyweight
    Mara Romero Borella vs. Kalindra Faria W's Flyweight
    Beneil Dariush vs. Evan Dunham Lightweight

مبارزه مین ایونت در دسته سبک وزن لایت ویت مدعی شماره 2 این دسته تونی فرگوسن با رکوردی 3-23 و سنی 33 ساله در یک طرف مبارزه قرار داره. تونی فرگوسن این اولین فایتش در سال 2017 است. فرگوسن از سال 2013 تا کنون هیچ شکستی در کارنامش نداشته و تونسته با 9 پیروزی متوالی خود را به مکان دوم رنکینگ برای مدعی تایتل برسونه. فرگوسن از 23 پیروزی 9 ناک اوت و 8 سابمیت پیروزی تو کارنامش داره. فرگوسن عملکردش در استرایک 42 است و در تک دوئن نیز 43 داره
    طرف دیگر این مبارزه مدعی شماره 7 این وزن کوین لی با رکوردی 2-16 و سنی 25 ساله قرار داره. کوین لی امسال یعنی 2017 را تا کنون با دو مبارزه تونسته پشت سر بزاره که هر دو فایتش را تونسته با تکنیک سابمیشن پیروز بشه. کوین لی از مجموع 5 فایت اخرش هیچ شکستی نداشته. لی از 16 پیروزی کریرش فقط یک ناک اوت و در عوض 8 سابمیشن پیروزی داره. کوین لی عملکردش در استرایک 42 است و در تک دوئن هم 42 داره

مبارزه کو مین ایونت این رویداد در دسته فلاویت سبکترین دسته وزنی یو اف سی برگزار خواهد شد. یک طرف این مبارزه قهرمان فلاویت یو اف سی دمیتریوس جانسون به عنوان پادشاه شماره یک رنکینگ p4p حضور داره با رکوردی 1-2-26 و سنی 31 ساله. جانسون از سال 2012 با پیروزی از طریق تصمیم داوران از نوع split مقابل بناویدز موفق به کسب تایتل این وزن شده و تا کنون ده بار موفق به دفاع از عنوانش شده که با اندرسون سیلوا در دفاع از عنوان برابری میکنه. دی جی از مجموع 26 پیروزی 5 ناک اوت و 10 سابمیشن وینز تو کارنامش داره. عملکردش در استرایک 53 است و در تک دوئن هم 54 داره
    طرف دیگر این مبارزه مدعی شماره 3 فلاویت ری بورگ با رکوردی 2-11 و سنی 24 ساله حضور داره. ری بورگ این دومین مبارزش در سال جاری است و در دو مبارزه اخرش موفق شده از طریق تصمیم داوران پیروزی کسب کنه. بورگ از زمان ورودش به یو اف سی 7 بار مبارزه کرده که 5 بار ان را پیروز شده. ری بورگ در طول کریرش فقط یک بار تونسته حریفشو ناک اوت کنه و 6 پیروزی را نیز با سابمیشن بدست اورده. ری بورگ در استرایکینگ عملکردی 48 داره و در تک دوئن هم نیز 48

(Preliminary Card (FXX Weight class
    Tom Duquesnoy vs. Cody Stamann Featherweight
    Bobby Green vs. Lando Vannata Lightweight
    Pearl Gonzalez vs. Poliana Botelho W. Strawweight
    Matt Schnell vs Marco Beltran Flyweight

(Preliminary Card (UFC Fight Pass Weight class
    Walt Harris vs. Mark Godbeer Heavyweight
    John Moraga vs. Magomed Bibulatov Flyweight
    Thales Leites vs. Brad Tavares Middleweight
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    ممنون از سجاد عزیز.
    یک نکته اینکه مبارزه Andrea Lee با Kalindra Faria در دسته فلای ویت زنان به این رویداد اضافه شده. در مین کارت هست یا نه رو نمیدونم. Andrea Lee قهرمان فلای ویت LFA هست.

مبارزه Tom Duquesnoy . اون 24 سالش هست و متولد لانس فرانسه. قهرمان سابق BAMMA در دسته های 135 و 145 پوند. مبارزه اولش در UFC رو با ناک اوت با ضربات elbow برنده شده. سامبو کار بوده و علاقه اش باعث شده تا بوکس , کشتی , موی تای و جوجیتسو هم کار کنه. این رو گفتم برای اینکه رکورد 15 پیروزی و یک شکستش شامل 8 ناک اوت و 4 سابمیشن هست که نشون میده میکس مارشال آرتیست خوبی هست و تمام کننده خوبی پس مبارزه اش خیلی میتونه جذاب باشه پس حتما مقدماتی رو ببینید.
    بنیل خودمون هم از اینکه ایوان دانوم چلنجش کرده حسابی برای این مبارزه آتیشی هست که امیدواریم برنده بشه.
    امیدوارم کنسلی نداشته باشیم ولی من تاپیکهای کنسلی رو از پیش آماده کردم
    ویرایش توسط Spirit : 2017/09/28 در ساعت 21:07
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    ممنون از سجاد عزیز.
    یک نکته اینکه مبارزه Andrea Lee با Kalindra Faria در دسته فلای ویت زنان به این رویداد اضافه شده. در مین کارت هست یا نه رو نمیدونم. Andrea Lee قهرمان فلای ویت LFA هست.

مبارزه Tom Duquesnoy . اون 24 سالش هست و متولد لانس فرانسه. قهرمان سابق BAMMA در دسته های 135 و 145 پوند. مبارزه اولش در UFC رو با ناک اوت با ضربات elbow برنده شده. سامبو کار بوده و علاقه اش باعث شده تا بوکس , کشتی , موی تای و جوجیتسو هم کار کنه. این رو گفتم برای اینکه رکورد 15 پیروزی و یک شکستش شامل 8 ناک اوت و 4 سابمیشن هست که نشون میده میکس مارشال آرتیست خوبی هست و تمام کننده خوبی پس مبارزه اش خیلی میتونه جذاب باشه پس حتما مقدماتی رو ببینید.
    بنیل خودمون هم از اینکه ایوان دانوم چلنجش کرده حسابی لرای این مبارزه آتیشی هست که امیدواریم برنده بشه.
    امیدوارم کنسلی نداشته باشیم ولی من تاپیکهای کنسلی رو از پیش آماده کردم
    جون دایی شوخی نکن اندریا لی دوستداشتنی امده یو اف سی داری شوخی میکنی. همین که دو روز پیش فایتشو گذاشتم وای من اینو خیلی دوست دارم. باورت نمیشه پکیج تمام مبارزاتشم ارشیو دارم
    البته من نگاه به کارت کردم همین چند ساعت پیش تو سایت و شبکه یو اف سی چیزی ندیدم الان باید برم برسی کنم
    اگه دیبیو کرد و البته گیر به سایت ندن قول میدم کریر پکشو میزارم

ویرایش: امیر الان من تو سایت سازمان با شبکه را چک کردم چیزی ثبت نشده همین فایت کارت است. ولی خدا از دهنت بشنوه اندریای کی جی بی لی را بیارن یو اف سی عالی میشه
    سرچ زدم اره تو چند سایت نوشتن قراره با Kalindra Faria مبارزه کنه ولی عجیبه سازمان هنوز اعلام نکرده

الان توئیترشو چک کردم اره اعلام هم انجا شده امیر جان سوپرایزم کردی خدایی ممنون
    امیدوارم اینده درخشانی ازش تو یو اف سی ببینم
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    علاوه بر این هایی که اقا سجاد و اقا امیر گفتن
    مبارزه لاندو واناتا هم هست
    با این اوصاف رویداد مقدماتی رو هم باید دید
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    جون دایی شوخی نکن اندریا لی دوستداشتنی امده یو اف سی داری شوخی میکنی. همین که دو روز پیش فایتشو گذاشتم وای من اینو خیلی دوست دارم. باورت نمیشه پکیج تمام مبارزاتشم ارشیو دارم
    البته من نگاه به کارت کردم همین چند ساعت پیش تو سایت و شبکه یو اف سی چیزی ندیدم الان باید برم برسی کنم
    اگه دیبیو کرد و البته گیر به سایت ندن قول میدم کریر پکشو میزارم

ویرایش: امیر الان من تو سایت سازمان با شبکه را چک کردم چیزی ثبت نشده همین فایت کارت است. ولی خدا از دهنت بشنوه اندریای کی جی بی لی را بیارن یو اف سی عالی میشه
    سرچ زدم اره تو چند سایت نوشتن قراره با Kalindra Faria مبارزه کنه ولی عجیبه سازمان هنوز اعلام نکرده

قربونت .
    آره دیگه داداش. من قطعی نباشه نمیگذارم که.
    ولی سجاد جان...... بگذار به کریر پک برسه.
    بابا این سایت سازمان رو ول کن. شنیده شده خود سایت UFC از روی پستهای ما خبر و پیش نمایش میگذاره .
    اینا الان خودشون هم نمیدونن که مبارزه ست شده
    ببین توی لیست کاربران کسی با اسم کاربری آریل هلوانی نداریم
    ویرایش توسط Spirit : 2017/09/28 در ساعت 21:27
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    اره عباس جان به نکته خوبی اشاره کردن. همین نیم ساعت پیش خواستم رو حرف امیر درباره دیدن مقدماتی بگم که مبارزه واناتا هم هست ولی عجیب تو لیست سایت سازمان نبود در صورتی که همین دو روز پیش خودم چندبار چک کرده بودم مبارزه لاندو واناتا هم تو کارت بود مهمترین مبارزه مقدماتی گذاشته بودنش
    این لاندو واناتا به نظرم میتونه یه فایتر در سطح بی رحم ام ام ای رابی لاولر و امثال لاولر بشه. تکنیک مهیجی با شجاعت باورنکردی داره لامصب. یادمون نره با اینکه باخت اونم بخاطر تجربه کمش ولی خدایی چه بلایی سر همین تونی فرگوسن اورد چند بار پشت سر هم ناک دانش کرد. امیدوارم بزودی تو تاپ پنج ببینیمش

امیر جان با محمد صحبت میکنم ببینم اگه بخاطر بانو بودنش مشکلی نداره پک مبارزاتش را میزارم
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    خبر 7 دقیقه پیش.
    سجاد جان من شرمنده ام. یکبار نشد من کنسلی پیش بینی کنم اتفاقی نیفته.
    متاسفانه آندرا لی از مبارزه در این رویداد کنار گذاشته شد.
    چون قبلا تست دوپینگ مثبت داشته (البته داروهای دیورتیک استفاده کرده) باید یک دوره 6 ماه تست دوپینگ زیر نظر USADA بگذرونه تا بتونه تو UFC دیبیوت کنه. قانونی هست که USADA آورده.
    البته هنوز میخوان برای Faria حریف پیدا کنند.
    اینا دیگه دارن خیلی تو رو اذیت میکنند من بد جور شاکیم از دستشون. غم مخور 6 ماه دیگه براش مبارزه ست میکنند.معرفی رویداد UFC 216 Ferguson vs. Lee
    اوه اوه .یک خبر دیگه هم هست .....
    ویرایش توسط Spirit : 2017/09/29 در ساعت 01:58
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    شان شلبی اعلام کرده که ufc پیشنهاد مبارزه با فرگوسن برای ufc 217 رو به حبیب دادن اما حبیب قبول نکرده. گفتن که حبیب تا دسامبر نمیتونه مبارزه کنه و گزینه دیگری کوین لی بوده.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    شان شلبی دلیل مبارزه نکردن خبیب رو هم گفته ؟
    گفتن دلیلش مشخص نیست. از مربیش علی عبدل عزیز هم که خواستن چیزی بگه جوابی نداده که چرا.
    قبلا دانا وایت فقط گفته بود که حبیب آماده نیست.
    اون موقع هم کم با وزن مشکل داشت . الان هم که از اول سال ماه رمضان بوده نمیدونم وضعیتش چیه.
    شاید بعدا جوابی در این مورد بدن که چرا.
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)