ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

11 UFC 178: Jones vs. Gustafsson II | باس روتن درمورد جان جونز: او شکست پذیر است

UFC 178: Jones vs. Gustafsson II | باس روتن درمورد جان جونز: او شکست پذیر است

Jon Jones vs. Alexander Gustafsson II برای UFC 178
    در تورنتو کانادا ست شد

مبارزه ی برگشت روشن است، و در کانادا جای خواهد گرفت. مقامات UFC امروز اعلام
    کردند که قهرمان نیمه سنگین UFC،جان جونز،که پیش ازاین به جای گوستافسن برای
    مواجهه با دنیل کورمیر ابراز علاقه کرده بود، قبول کرد که در سرخط رویداد UFC 178 با
    الکساندر گوستافسن روبرو شود.
    این قبلا اعلام شده بود که UFC178 بیست و هفتم سپتامبر در Air Canada Centre در
    تورنتو،اونتاریو،کانادا صورت خواهد گرفت.لیست اصلی شب در PPV نمایش داده میشود
    مقامات UFC پیش از این اعلام نموده بودند که یکی از مسابقه های رویداد UFC 177 در
    تاریخ سی آگوست را برای این رقابت درنظر گرفته بودند،اما تعهدات ارجح تر جونز او را به
    درخواست برای تاریخی دیرتر سوق داد.
    جونز اظهار کرد:
    من فکر میکنم کورمیر مبارز سخت تریه،اما تماشاگرها دوست دارن منو درمبارزه با
    گوستافسن ببینن.هرگز هیچ موضوعی درمورد گرفتن مبارزه ی گوستافسن وجود
    نداشت. موضوع این بود که برادر من در جولای داره ازدواج میکنه، و من یک تاریخ
    دیرتر رو ترجیح میدادم.من نمیخواستم انقدر زود انجامش بدم و ترجیح میدادم بعد
    در اکتبر یا نوامبر این کارو کنم. این چیزیه که هست. ما یک تاریخ داریم الان،بیست
    و هفتم سپتامبر. این یک تصمیم شخصی برای من بود. من در عروسی برادرم
    خواهم بود و یک کمپ تمرینی مناسب خواهم داشت.
    درحالی که فعلا مشخص نیست کورمیر مبارزه ی دیگری را در این فاصله خواهد گرفت یا
    برای نوبت خود منتظر میماند،درعوض دانا وایت تایید کرد که اگر جونز قادر به تکرار پیروزی
    خود مقابل گوستافسن باشد دنیل کورمیر نفر بعدی خواهد بود.
    وایت اظهار کرد:
    مسلما حق با جانه،این مبارزه ای هستش که هواداران میخوان ببینن، نکته ی مهم راجع
    به این مساله اینه که ما جونز مقابل گوستافسن رو بدست آوردیم و اگرجونز گوستافسن
    رو بزنه جونز درمقابل کورمیر رو میگیریم. دو مبارزه ی بزرگ در دسته نیمه سنگین با سه
    نفر از شرورترین های جهان،بهترین مبارز پاوند فور پاوند جهان و قهرمان،جان جونز،و تهدید
    های شماره یک و دو قهرمانی.

Jun 5 2014

----------------------------

باس روتن:جان جونز قهرمان یو اف سی،شکست پذیر است
    درست مانند هر شخص دیگری

باس روتن طریق دانشجو بودن جونز در بازی را تحسین میکند، ولی با این وجود قهرمان
    سابق UFC به رادیو MMAjunkie گفت فکر میکند مهره ی اصلی حال حاضر دسته نیمه
    سنگین یک روز گرفتار خواهد شد،زیرا هر شخص دیگر هم میشود.
    روتن مبارزه جونز درمقابل ویتور بلفورت را بعنوان مثالی ازاینکه چگونه یک حرکت اشتباه
    میتواند همه چیز را تغییردهد میبیند.و ازآنجایی که جونز زمان بیشتر و بیشتری درقفس
    می آید شانس بیشتری برای اشتباه شدن بعضی چیزها وجود دارد.
    جونز کسی که حالا هفت مرتبه ازعنوانش دفاع کرده است ممکن است که از یک آرمبار
    در راند اول مبارزه مقابل ویتور بلفورت جسته باشد، اما روتن گفت در نهایت این نمیتواند
    همیشه بدین صورت باشد.
    قهرمان چهل و نه ساله سابق گفت:
    جونز یکی از اونهاست که با یک آرمبار گرفتار میشه، خب این احتمالا هرگز دوباره اتفاق
    نمی افته، چون اون کسیه که دوشنبه بعد از تعطیلات آخر هفته دوباره برمیگرده و بعد
    شروع میکنه به کار کردن رو این(ضعف) بنابر این هرگز دوباره اتفاق نمی افته. پس این
    جونز رو یک مبارزبهتر میکنه.اما من فقط دارم میگم اگر این به وسیله ی یک آرمبار اتفاق
    افتاده،میتونه بوسیله ی چیز دیگه ای هم اتفاق بی افته.و اگرکسی واقعا سریع باشه
    ممکنه لغزشی رو ایجاد کنه.
    هرکسی قابل ضربه خوردنه.ورزش های رزمی ترکیبی،راه های زیادی برای پیروزشدن
    وجود داره، و همچنین این معنی رو میده که راه های زیادی هم برای شکست خوردن
    وجود داره.
    جان جونز از زمان گرفتن عنوان نیمه سنگین ازموریسیو"شوگان"هوآ در2011 هنوزگرفتار
    نشده است. گرچه او در یک مبارزه مقابل الکساندر گوستافسن طی UFC 165 در پائیز
    گذشته به از دست دادن کمربند خود نزدیک شد. هرچند روتن گفت ممکن است جونز
    امروزقهرمان نباشدکه در دیدار اول خودباگوستافسن کمربند را(بطور جدی)نگه نداشت.
    او گفت:
    این قانونه،شما واقعا مجبورید اینو از قهرمان بگیرید. من شخصا فکر میکنم باید راه دیگه
    ای وجود داشته باشه،چون قهرمان مجبوره که خیلی خوب باشه، اون نیازداره که بگونه
    ای بهتر از شخص دیگه باشه.این جوریه که من راجع بهش فکر میکنم.اما متاسفانه این
    اینطوریه.ما تصمیم های(داوران) دیوانه واری دیدیم جایی که گفتیم"واقعا؟؟" چون شما
    برای رسیدن به کمربندمجبورید واقعا اونو از قهرمان بگیرید.اگر(جونز مقابل گوستافسن)
    یک مبارزه ی نرمال می بود، واقعا میتونست به راحتی هر شکل دیگه ای بشه. شاید
    گوستافسن میتونست اون مبارزه رو پیروز شه.
    روتن باوجود اظهارات قبلی که تمام تکنیک های مبارزین داخل قفس تمیز نیست،این را
    روشن کرد که در تلاش برای حمله به جونز نیست.او معتقد است مشاهداتش از حمله
    های مکرر جونز به چشمان تشیرا خارج از مفهوم کلی برداشت شد و این به عنوان یک
    تشخیص سطحی که قهرمان یک "مبارز کثیف" است نبود.
    اما در حالی که او این را روشن ساخت که فکر میکند جونز یک مبارز فوق العاده است،
    اشاره کرد یکی از عواقب آن این است که ممکن است قهرمان به حد کافی در باشگاه
    محک زده نشود.این عدم مقاومت میتواند زمینه را برای موقعیت هایی مانندآنچه که در
    مقابل بلفورت پیدا کرد فراهم کند و در نهایت،از دست دادن کمربند.
    روتن درمورد قهرمان گفت:
    احتمالا اون در تمرین،در بالا به همه مسلط میشه،و اون باید به داخلMMA گوش کرده
    باشه،چرا که من درمورداین صحبت میکردم.من آنتونی جانسون رو وقتی با ویتوربلفورت
    مبارزه میکرد دیدم. ویتور یک آرمبار زد و من حرکت لگن اونو دیدم،فکر نمیکنم هیچوقت
    کسی رو در این رده ی وزنی دیده باشم که لگن خودش رو خیلی سریع برای گرفتن
    یه آرمبار حرکت بده،و اون این رو در ثانیه های آخر روی زمین انجام داد.اما من گفتم اوه
    خدا،جونز بهتره مراقب اون حرکات لگن باشه،چون اون حرکت لگن به شکل خنده داری
    سریعه.مردم معمولا بعنوان یک مهاجم درمورد ویتور فکر میکنن،و فراموش میکنن که او
    یک کمربند مشکی در جوجیتسو برزیلیه، و من واقعا با اون تحت تاثیر قرار گرفتم، و به
    حد کافی مطمئن باشید،بووم،اون واقعا سریع اینو رو جونز لغزوند.

Jun 5 2014

ویرایش توسط amir153 : 2014/06/07 در ساعت 20:17
    کاربر سایت

عضو انجمن
    116
    مبارز مورد علاقه Chuck_Lidell_500x325
    این alexander gustafsson هم فقط بلده حرف بزنه
    کافییه یه سر به فیس بوکش بزنی تا بفهمی چه خبره...
    حالا خوبه باخته داره اینطوری کری میخونه

کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    بابا بیخیال اینارو چرا UFC Fight Night 42 رونمیذارین مردیم ازخماریش!!!لطفازودتربذارین دیگه.........
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    859
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

در رابطه با UFN 42 که دوست عزیزمون اقا معین تو خماریش موندن >> بعد از پخش ریلیزها در نت , دوستان سریعا لینک دانلودش رو در تاپیک مربوطه قرار دادند >

باید این رو قبول کرد که گاس تونست به عنوان اولین فایتر در تاریخ مبارزات جان جونز , اون رو به یه چالش واقعی بکشه و همچنین اولین نفری باشه که جونز رو مورد ضرب و شتم قرار بده
    و برای اولین بار باعث بشه قطرات خون از سر و صورت جونز سرازیر بشه . (تا حالا کسی نتونسته بود ضربه ای تاثیر گزار به جونز بزنه که باعث خونریزی اون بشه)

ماچیدا - براندون ورا - ولادمیر متیوشنکو - مت همیل - رمپیج جکسون - راشد اوانز - تکسیئیرا - موریسیو شوگان روآ - اینها بزرگانی بودن که مثل کره بادم زمینی به جونز باختند
    و بجز 2 نفر از این افراد , مابقی وسط فایت فینیش شدند , اما گاس با فایتی که از خودش نشون داد باعث شد جونز درس بزرگی ازش بگیره .
    اگه تو کاردیو گاس کم نمیاورد راند 4 و 5 رو مطمئنن قهرمان حال حاضر L.W الان گاس بود نه جونز

کاربر سایت

عضو انجمن
    545
    ممنون بابت گذاشتن ufn42 وبردهنرسون هم همه چی روتکمیل کرد واقعاخوشحالم...درمورد گوستافسن هم کاملا بانطرتون موافقم
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)