ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 جاسوسی بیسپینگ از سینت پیر!! مبارزه بیسپینگ و کورمیه؟!!

جاسوسی بیسپینگ از سینت پیر!! مبارزه بیسپینگ و کورمیه؟!!

جاسوسی بیسپینگ از سینت پیر!! بیسپینگ:جورج را در راند اول ناک اوت میکنم!!

قهرمان میدل ویت UFC بر سر کمربندش با سینت پیر مبارزه خواهد کرد و از اونجایی که قابل پیش بینی بود , طبق تمام مبارزات بیسپینگ ترش تاکهای زیاد هم چاشنی این مبارزه شده.

از اونجایی که هر دو برای رویداد 4 نوامبر خودشون رو آماده میکنند , مایکل بیسپینگ اعلام کرده که افرادی رو داره که تمرینات سینت پیر رو زیر نظر دارند.

" سینت پیر الان در لوس آنجلس هست و داره با Freddie Roach تمرین میکنه ومن اونجا چند تا جاسوس دارم که اتفاقا اطلاعاتی رو به من دادن.
    جورج اگه داری میشنوی.من اونجا افرادی رو دارم. میدونم که داری رو چی کار میکنی و روی من جواب نخواهد داد"

در حال حاظر پیش بینی ها به نفع سینت پیر هست ولی دور بودن نزدیک به 5 سال از مبارزه کمی در مورد او تردید ایجاد میکنه.

اگرچه بیسپینگ معتقد هست که پیش بینی بسیار ساده هست و فایتر گنده تر یعنی خودش کار رو خیلی زود و تحسین برانگیز به پایان میرسونه.

" معمولا وقتی من با کشتی گیرها مبارزه میکردم خیلی حرکت میکردم. حرکات عرضی زیاد به چپ و راست و جلو عقب و وقتی زیاد حرکت میکنی برای کشتی گیر سخت هست که اقدام به دوخم کنه تا خاکت کنه.اما این بار این کار رو هم نخواهم کرد.
    همون وسط , جلوش وایمیستم و تحت فشارش قرار میدم و در همون راند اول ناک اوتش میکنم. این و باور داشته باشید."

مایکل بیسپینگ و مبارزه با دنیل کورمیه؟؟!!!!
    از زمانی که مایکل بیسپینگ کمربند میدل ویت رو بدست آورد به عنوانین مختلف از مبارزه با کانتدرهای اصلی دسته خودداری کرد.از مبارزه انتقام با دن هندرسون تا مبارزه با جورج سینت پیر.
    در حالی که تمام دسته و هواداران منتظر مبارزه بیسپینگ با افراد بالای دسته و به خصوص قهرمان موقت رابرت ویتکر هستند , بیسپینگ اعلام کرد که ممکنه این مبارزه آخرین مبارزه اش باشه. اما گویا باز هم نظرش عوش شده.

در آخرین نسخه از پادکست بیسپینگ او اشاره میکنه که با کورمیه مبارزه خواهد کرد.

"در مورد شماها که فکر میکنید میتونید من رو شکست بدید و مخصوصا اون که همه فکر میکنند میتونه من رو شکست بده میگم, من آخر هفته رو با دنیل کورمیه کار میکردم و اون همش از این صحبت میکرد که با من مبارزه میکنه.روی آنتن و توی هتل و همه جا اینو میگه.میگه مایک من تو رو در 5 دقیقه شکست میدم. واقعا میگی؟ نمیدونم که داره شوخی میکنه یا نه اما اگه جدی هست با اینکه گفتم خدا حافظی میکنم باهاش مبارزه میکنم چون اون هم مبارزه بزرگی میشه. DC آدم خوبیه و فایتر فوقالعاده ای هم هست و فکر کنم دنبال فایت با من هست پس DC اگه نظرت جدی هست که فکر میکنم هستی من بازم همه دنیا رو میپیچونم تا با کسی که تا حالا در میدلویت مبارزه نکرده مبارزه کنم."

از همه اینها گذشته بیسپینگ کریر خودش رو به عنوان لایت هوی ویت شروع کرده و رکرود خوبی هم در این وزن داشته قبل از اینکه در تصمیم آرا مبارزه رو به رشاد ایوانس واگذار کنه و به میدل ویت بیاد.

"من در 205 پوند مبارزه میکردم و رکوردم 15-0 بوده دنیل پس مواظب باشه که داری چیکار میکنی"

ویرایش توسط Spirit : 2017/09/27 در ساعت 17:31
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    خبر یک ساعت پیش.
    پست اصلی آپدیت شد.
    مایکل بیسپینگ و مبارزه با دنیل کورمیه؟؟!!!!
    از زمانی که مایکل بیسپینگ کمربند میدل ویت رو بدست آورد به عنوانین مختلف از مبارزه با کانتدرهای اصلی دسته خودداری کرد.از مبارزه انتقام با دن هندرسون تا مبارزه با جورج سینت پیر.
    در حالی که تمام دسته و هواداران منتظر مبارزه بیسپینگ با افراد بالای دسته و به خصوص قهرمان موقت رابرت ویتکر هستند , بیسپینگ اعلام کرد که ممکنه این مبارزه آخرین مبارزه اش باشه. اما گویا باز هم نظرش عوش شده.

در آخرین نسخه از پادکست بیسپینگ او اشاره میکنه که با کورمیه مبارزه خواهد کرد.

"در مورد شماها که فکر میکنید میتونید من رو شکست بدید و مخصوصا اون که همه فکر میکنند میتونه من رو شکست بده میگم, من آخر هفته رو با دنیل کورمیه کار میکردم و اون همش از این صحبت میکرد که با من مبارزه میکنه.روی آنتن و توی هتل و همه جا اینو میگه.میگه مایک من تو رو در 5 دقیقه شکست میدم. واقعا میگی؟ نمیدونم که داره شوخی میکنه یا نه اما اگه جدی هست با اینکه گفتم خدا حافظی میکنم باهاش مبارزه میکنم چون اون هم مبارزه بزرگی میشه. Dc آدم خوبیه و فایتر فوقالعاده ای هم هست و فکر کنم دنبال فایت با من هست پس dc اگه نظرت جدی هست که فکر میکنم هستی من بازم همه دنیا رو میپیچونم تا با کسی که تا حالا در میدلویت مبارزه نکرده مبارزه کنم."

از همه اینها گذشته بیسپینگ کریر خودش رو به عنوان لایت هوی ویت شروع کرده و رکرود خوبی هم در این وزن داشته قبل از اینکه در تصمیم آرا مبارزه رو به رشاد ایوانس واگذار کنه و به میدل ویت بیاد.

"من در 205 پوند مبارزه میکردم و رکوردم 15-0 بوده دنیل پس مواظب باشه که داری چیکار میکنی"
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت
    عضو انجمن
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    این یارو مشکلی داره؟
    این همه حریف خوب تو وزن خودش هست داره فکرِ مسابقه با یه لایت هویویت رو میکنه. جالبه. یاد کانر افتادم.
    بنظرم این افراد قهرمان حساب نمیشن فقط یه مشت آدم پول دوست ازخود راضی که با حرف گنده تر از دهنشون اومدن بالا
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    فکر کن 1 درصد کورمیر بتونه برسه به وزن 204 پوند! چه برسه 185!!!!
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    کورمیه براش شاخو شونه کشیده اینم فکر کرده کورمیه براش وزن کم میکنه بره به میدل ویت.
    کورمیه اگه بتونه این همه وزن کم کنه خودش میمیره دیگه نیاز به مبارزه نیست.
    مایکل بیسپینگ یک پادکست داره که میگه براش شده دردسر . از اونجایی که زیاد حرف میزنه مدام حرفهاش خبر ساز میشن و میرن تیتر سایتهای مختلف.
    فقط خنده دارش اینه که میگه با کورمیه مبارزه میکنم! تصور کنید اون وقت میدل ویت چه وضعی داره.
    خوبه وزنش به کانر نمیخوره وگرنه باید دنبال مبارزه با هم میبودن.
    واقعیت اینه که امثال کانر و بیسپینگ کمربند رو به دست آوردن ولی ufc داره بهشون اجازه میده که کمربند رو مفت و الکی نگه دارند که این طوری شده. از اونایی که خوششون نمیاد براشون چپو راست میخوان چلنج درست کنند ولی اونای دیگه رو کار ندارند.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

کاربـر ویژه
    330
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    دوستان گوش کنید
    مایکل بیسپینگ فایتر قابل احترامی هست و بعد از 10 سال تایتل شات گرفت و با دو هفته تمرین و برگزاری کمب موفق به گرفتن کمربند دسته شد.
    الانم سزاواز هستش بزرگترین فایت رو با سینت پیر برگزار کنه و پول خوبی به جیب بزنه.
    در رابطه با این پست
    اول اینکه فکر نکنم موضوع جاسوس خیلی جدی باشه و مایک فقط خواسته ذهن سینت پیر رو مشغول کنه و تا حدودی تمرکزش رو به هم بزنه . در کل فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه ولی یک درصد واقعیت داشته باشه خیلی به نفع بیسپینگه و میتونه خیلی تو فایت براش مفید باشه ولی در کل شایعه ای بیش نیست به نظرم و بیسپینگ میخواسته سربه سر جورج بزاره.
    در رابطه با موضوع دنیل کورمیه دوستان خواهشا قبل از تایپ کردن نظرتون که برام خیلی هم محترمه یک ذره فکر کنید.
    مایک بیسپینگ در پادکست خودش که BELIEVE YOU ME نام داره در رابطه با این قضیه گفته که اگر دنیل میتونه منو در 5 دقیقه شکست بده و در رابطه با حرفایی که میزنه جدی هست پس بیاد با هم مبارزه کنیم. من رکوردم تو لایت هوی ویت 15 برد و 0 باخت هست. من آمادم.
    شما دوستان چه جوری فکر کردید کورمیه ای که به زور وزنش رو میرسونه به 205 پوند میخواد بیاد میدل ویت ؟؟؟
    قرار باشه فایتی انجام بشه دسته لایت هوی ویت هست و مایک وزنش رو میرسونه به 205 پوند که براش خیلی آسونه چون تو یک پادکست دیگه گفته بود من الان 215 پوند هستم و تو کمپ 8 هفته ای که دارم وزنم رو به 185 پوند میرسونم. پس مایک راحت تره حتی براش که وزنش رو برسونه به 205 پوند.
    به دور از همه ی صحبت ها فایت فوق العاده جذابی میشه فایت بیسپینگ و کورمیه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    میخوام پیشنهاد مبارزه تو دسته میدل ویت رو بیسیپینگ بدم!! به نظرتون قبول میکنه؟؟!!!
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)