ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 بازگشت آنتونی جانسون به سنگین وزن+پرتاب نوشیدنی به سر کانر!!

بازگشت آنتونی جانسون به سنگین وزن+پرتاب نوشیدنی به سر کانر!!

مربی آنتونی جانسون علی عبدل عزیز اعلام کرده که آنتونی جانسون برگشت به اکتاگون رو در نظر داره و این هفته با مسولین UFC نشت خواهند داشت و احتمالا در بازگشتش در دسته سنگین وزن مبارزه خواهد کرد.

آنتونی جانسون که در UFC 210 بعد از شکست از دنیل کورمیه اعلام خداحافشی کرده بود دلیلش رو انجام فعالیتی غیر ورزشی و همچنین خطرات این ورزش از جمله صدمات مغزی اعلام کرد.

درصورت بازگشت جانسون بادی دوره 6 ماهه زیر نظر USADA رو طی کنه که تا بهار طول میکشه.

جانسون قبلا هم در سنگین وزن مبارزه کرده و در مقابل آندری آرلوسکی به پیروزی رسیده.

واکنش کورمیه به بازگشت آنتونی جانسون
    "چیزی که داره کمی اذیتم میکنه خبر در مورد بازگشت آنتونی جانسون هست. احساس میکنم اگه قصد داشت خداحافظی کنه باید بیشتر از این مدت بازنشسته میموند چون وقتی این قدر سریع برمیگردی این حس میشه که اون موقع از اینکه باخته بودی ناراحت بودی و خداحافظی کردی. 6 ماه هم طول نکشیده پس حتما از شکست ناراحت بودی و کنار کشیدی.
    من به آنتونی همیشه احترام گذاشتم ولی اتفاقی در وزن کشی UFC 214 افتاد که همه چیز رو برای همیشه بین من و آنتونی تغییر داد.
    من رفتم به پشت صحنه وزن کشی و آنتونی اونجا وایستاده بود و همدیگر رو بغل کردیم و بهم گفت چه طوری؟ منم بهش گفتم که امیدوارم از بازنشستگیت لذت ببری. بعد من رفتم سمت کار خودم . بعد دیدم آنتونی رفت سمت جان جونز و من انتظار داشتم که آنتونی باهاش مثل کسی برخورد کنه که یک زمانی قرار بوده باهاش مبارزه کنه و با همچین لحنی باهاش صحبت کنه و بره ولی رفت و با جان دست داد و همدیگر رو در آغوش گرفتند و کمی باهم صحبت کردند که به نظر میرسید آنتونی داره به جونز توصیه هایی میکنه و راهنمایی میده. بعد که جان داشت کفشش رو میپوشید باز آنتونی رفت سمتش و بغلش کرد! بغلش کرد و در حالی که خم شده بود یاز داشت به جونز راهنمایی میداد. چی ؟ چه راهنمایی داری بهش میکنی و کمک میدی؟ چه غلطی داری میکنی؟ چرا اینقدر صمیمی هستی؟ یک زمانی قرار بود با این بشر مبارزه کنی. الان شدی دوستش؟برای چی الان دوستش هستی؟ آرزو میکنی که برنده بشه چون من شکستت دادم؟چه غلطی داری میکنی؟
    دیگه تمومه. رابطه من با آنتونی تمومه. چرا با کسی که تو دسته وزنیت هست اینقدر دوست هستی؟ حس رقابت در وجودت نباید این اجازه رو بهت بده که این قدر مهربون باشی.از نظر من اون خیلی لطیف هست.از نظر من تو نباید با یک نفری که ممکنه یک روزی باهاش مبارزه کنی دوست و صمیمی باشی. میتونیم به هم احترام بگذاریم ولی نه اینکه این قدر صمیمی و قربون صدقه بریم.
    اون لعنتی .... کفر منو درآورد و من نمیتونم دیگه باهاش دوست باشم.دیگه بهش احترام هم نمیتونم بگذارم چه طوری این قدر لطیف هستی."

بشنوید جواب جانسون رو به اظهار نظر کورمیه
    بعد از اینکه دنیل کورمیه در مورد آنتونی رامبل جانسون و بازگشتش اضهار نظر کرد و ناراحت بود که چرا با جان جونز محترم برخورد کرده و جانسون رو خیلی لطیف و مهربون خطاب کرد, آنتونیییییییی رامبل جانسون در پیامی در صفحه شخصیش این طور به کورمیه جواب داد:

"
    چی دنیل؟ من نمیدونستم تو اینقدر ناراحت هستی که چرا من رفتم با کسی حرف زدم که زده ناکت رو اوت کرده . اینکه من رو میگی لطیف و دل نازک نظر تو هست. میگی من رفتم به جان راهنمایی برسونم!! پسر چه راهنمایی وجود داشت که من بهش برسونم؟ من اون موقع با هیچ کدوم از شما دو نفر مبارزه نمیکردم پس دلیلی نداشت که بخوام راهنمایی برسونم.من اصلا این جور آدمی نیستم و به مبارزه منصفانه باور دارم. دوست؟ ما هیچ وقت دوست نبودیم . من به هر فردی احترام گذاشتم حالا هر کی که باشه. به جان احترام گذاشتم به خاطر شرایطی سختی که درگیرش بود و همین طور به تو احترام گذاشتم. من بازنشسته شدم چون کارهای دیگه داشتم در زندگیم ولی الان که با UFC ملاقات داشتم تو مشکل داری.
    پس برو عین بچه ها زار بزن و خدا رو شکر کن که جان خودش گند بالا آورد و تونستی این طوری کمربند رو پس بگیری."

کورمیه هم در جواب نوشته که اینو رو در رو بهم بگو.

کانر مک گرگور که معلوم نیست چیکار داره انجام میده و مدام با هوادارانش در نقاط مختلف دیدار میکنه اینبار در دیداری با نام عصر با کانر در گلاسکو شروع به خواندن آوازی میکنه که به طرفداری از تیم سلتیک گلاسکو هست و میگه که تنها تیم گلاسکو سلتیک هست که گویا هوادار گلاسکو رنجرزی از این مسئله خوشش نمیاد و بطری نوشیدنی خودش رو سر قهرمان ایرلندی میریزه.

ویدئو زیر لحظه ریختن نوشیدنی به سر کانر هست

ویرایش توسط Spirit : 2017/10/06 در ساعت 17:25
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    ممنون امیر جان ولی کلیپ تصویر نداره صدای خالیه - خواستم ببینم باز این چه دسته گلی به اب داده
    پول داره نمیدونه چیکار کنه از این شهر به ان شهر از این کشور به ان کشور
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    ممنون امیر جان ولی کلیپ تصویر نداره صدای خالیه - خواستم ببینم باز این چه دسته گلی به اب داده
    پول داره نمیدونه چیکار کنه از این شهر به ان شهر از این کشور به ان کشور
    سلام.
    سجاد جان مطمئنی؟
    من الان دانلود کردم درست بود.
    فقط تو آپسرا پلی نمیکنه.
    دوتا جدید گذاشتم با کیفیتهای مختلف.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/10/03 در ساعت 17:03
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    اوفففف
    دمش گرم بالاخره یه خبر خوش حال کننده از یو اف سی اومد...
    وای...آنتونی با انگانو چی میشه!!!!!!!
    این بابا هم تو لایت هم تو سنگین میتونه قهرمان شه خوشحال شدم برگشت...

دم هوادار رنجرز گرم...اونم دومیشو رقم زد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    آنتونی جانسون فرقی نمیکنه تو چه وزنی بیاد مبارزه کنه، همیشه مبارزاتش قشنگه، من که لذت میبرم از نحوه مبارزه کردنش البته بجز مبارزش با کورمیر که مقصرش هم خودش بود.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    رامبل کار اشتباهی میکنه، جلوی تاپ های سنگین وزن، کاری از پیش نمیبره.

پس معلومه تجارتش تو زرد از آب درومده
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    پست اصلی آپدیت شد

توجهتون رو جلب میکنم به صحبتهای دنیل کورمیه در مورد بازگشت آنتونی جانسون
    "چیزی که داره کمی اذیتم میکنه خبر در مورد بازگشت آنتونی جانسون هست. احساس میکنم اگه قصد داشت خداحافظی کنه باید بیشتر از این مدت بازنشسته میموند چون وقتی این قدر سریع برمیگردی این حس میشه که اون موقع از اینکه باخته بودی ناراحت بودی و خداحافظی کردی. 6 ماه هم طول نکشیده پس حتما از شکست ناراحت بودی و کنار کشیدی.
    من به آنتونی همیشه احترام گذاشتم ولی اتفاقی در وزن کشی ufc 214 افتاد که همه چیز رو برای همیشه بین من و آنتونی تغییر داد.
    من رفتم به پشت صحنه وزن کشی و آنتونی اونجا وایستاده بود و همدیگر رو بغل کردیم و بهم گفت چه طوری؟ منم بهش گفتم که امیدوارم از بازنشستگیت لذت ببری. بعد من رفتم سمت کار خودم . بعد دیدم آنتونی رفت سمت جان جونز و من انتظار داشتم که آنتونی باهاش مثل کسی برخورد کنه که یک زمانی قرار بوده باهاش مبارزه کنه و با همچین لحنی باهاش صحبت کنه و بره ولی رفت و با جان دست داد و همدیگر رو در آغوش گرفتند و کمی باهم صحبت کردند که به نظر میرسید آنتونی داره به جونز توصیه هایی میکنه و راهنمایی میده. بعد که جان داشت کفشش رو میپوشید باز آنتونی رفت سمتش و بغلش کرد! بغلش کرد و در حالی که خم شده بود یاز داشت به جونز راهنمایی میداد. چی ؟ چه راهنمایی داری بهش میکنی و کمک میدی؟ چه غلطی داری میکنی؟ چرا اینقدر صمیمی هستی؟ یک زمانی قرار بود با این بشر مبارزه کنی. الان شدی دوستش؟برای چی الان دوستش هستی؟ آرزو میکنی که برنده بشه چون من شکستت دادم؟چه غلطی داری میکنی؟
    دیگه تمومه. رابطه من با آنتونی تمومه. چرا با کسی که تو دسته وزنیت هست اینقدر دوست هستی؟ حس رقابت در وجودت نباید این اجازه رو بهت بده که این قدر مهربون باشی.از نظر من اون خیلی لطیف هست.از نظر من تو نباید با یک نفری که ممکنه یک روزی باهاش مبارزه کنی دوست و صمیمی باشی. میتونیم به هم احترام بگذاریم ولی نه اینکه این قدر صمیمی و قربون صدقه بریم.
    اون لعنتی .... کفر منو درآورد و من نمیتونم دیگه باهاش دوست باشم.دیگه بهش احترام هم نمیتونم بگذارم چه طوری این قدر لطیف هستی."
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    یعنی تو چقدر دنیل کورمیه باید عقده ای باشی. یه جوری حرف میزنی که انگار جان جونز یه ژاپنی هست و جانسون هم یه امریکایی و وسط جنگ جهانی قرار دارن. در ضمن انتونی جانسون از قدیم با جان جونز دوست صمیمی بوده و بارها تو برنامه ها و دیدارهاشون صمیمیتشون را ما ددیدم
    یعنی این بشر نشون داد داره منفجر میشه که کسی انقدر که میخواد بهش احترام نمیزاره. بدتر از ان همیشه شکست از جونز و اینکه در حد استخونی هیچ وقت نبوده بدتر عذابش میده.

ای لعنت بهم جونز عوضی که کاری بکنی الان هر کسی بلند بشه همجوره پشت سرت حرف بزنه.
    خدایا این رسمش نیست. یه نفر مثل جان جونز انقدر از کمربند دفاع کنه تو دستش که دیگه کسی نمونه و قبلشم با همه فایت کرده باشه اخرش اینجور بلایی سرش بیاد یه نفر هم مثل اقای بیسپینگ که حاضر به دفاع از تایتلش نیست عنوانش را همیشه بدون یه اسیب داشته باشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    dc چهره محبوبی بین طرفدارا نداشت...با این کارش بدترشم کرد
    تازه از کجا میدونسته انتونی داره به جان توصیه برا مبارزه میکنه!!!
    اگه صحبت نکنه بیشتر میپسندنش و طرفداراشم ازش زده نمیشن...
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    پست اصلی آپدیت شد.
    عجب اوضاعی شده. این حرکت رو فقط به خاطر سجاد انجام داده.
    بشنوید جواب جانسون رو به اظهار نظر کورمیه
    بعد از اینکه دنیل کورمیه در مورد آنتونی رامبل جانسون و بازگشتش اضهار نظر کرد و ناراحت بود که چرا با جان جونز محترم برخورد کرده و جانسون رو خیلی لطیف و مهربون خطاب کرد, آنتونیییییییی رامبل جانسون در پیامی در صفحه شخصیش این طور به کورمیه جواب داد:
    "چی دنیل؟ من نمیدونستم تو اینقدر ناراحت هستی که چرا من رفتم با کسی حرف زدم که زده ناکت رو اوت کرده . اینکه من رو میگی لطیف و دل نازک نظر تو هست. میگی من رفتم به جان راهنمایی برسونم!! پسر چه راهنمایی وجود داشت که من بهش برسونم؟ من اون موقع با هیچ کدوم از شما دو نفر مبارزه نمیکردم پس دلیلی نداشت که بخوام راهنمایی برسونم.من اصلا این جور آدمی نیستم و به مبارزه منصفانه باور دارم. دوست؟ ما هیچ وقت دوست نبودیم . من به هر فردی احترام گذاشتم حالا هر کی که باشه. به جان احترام گذاشتم به خاطر شرایطی سختی که درگیرش بود و همین طور به تو احترام گذاشتم. من بازنشسته شدم چون کارهای دیگه داشتم در زندگیم ولی الان که با ufc ملاقات داشتم تو مشکل داری.
    پس برو عین ..... بچه ها زار بزن و خدا رو شکر کن که جان خودش گند بالا آورد و تونستی این طوری کمربند رو پس بگیری."
    کورمیه هم در جواب نوشته که اینو رو در رو بهم بگو.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/10/06 در ساعت 17:25
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 14

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)