ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار حوادث! جنازه ای که مبارزه میکنه! پریدن هنری سهودو از 2 طبقه!+..

اخبار حوادث! جنازه ای که مبارزه میکنه! پریدن هنری سهودو از 2 طبقه!+..

اتفاقات عجیب در دنیای MMA این چند وقته بسیار رخ داده ولی بعضی هاش اونقدر عجیب , تلخ و حتی خنده دار هستند که نمیشه اونها رو از دست داد.

تا حالا شده حال نداشته باشید ولی مجبور بشید کاری رو انجام بدید؟ این شخص همچین چیزی براش پیش میاد.

این هفته Daniel Lima مبارز دسته 115 پوند برای مبارزه با حریفش در رقابت Pancrase 290 میاد تا وزن کشی کنه اما چیزی که به نظر میرسه این Daniel Lima نیست بلکه جنازه ای از او هست که توسط همراهانش مانند یک فردی که ماشین از روش رد شده کشانده میشه تا پای وزنه تا وزن بکشه. حالب اینجاست که اوضاعش اونقدر وخیم هست که بدون کمک همراهانش حتی نمیتونه بایسته و در بار اول وزن کشیش مورد قبول قرار نمیگیره و بعد از وزن کشی حریفش مجدد به روی وزنه میاد و در حالی که همراهانش مجبور بودن تا دستش رو رها کنند , Daniel Lima خودش رو به سختی برای چند ثانیه نگه میداره تا وزنش رو بکشند.

تا اینجا همه شواهد میگه که دلیل برای کنسل کردن این مبارزه اونقدر وجود داره و شکی درش نیست ولی این کار صورت نمیگیره و اجازه مبارزه به Daniel Lima داده میشه تا اون رکورد 7 پیروزی پیاپیش به این ترتیب شکسته بشه.

خود Daniel Lima میگه خروجش برای اولین بار از برزیل و مبارزه در ژاپن این مشکل رو ایجاد کرده. او میگه که 2 روز مانده به مبارزه 16 پوند وزن کم کرده.

Lima در صحبت با مسئولین Pancrase اعلام کرده که من خوبم و میتونم مبارزه کنم و اونها هم این اجازه رو بهش دادن.

مبارزه Lima پانزده دقیقه طول میکشه و Lima معتقدر هست که به اندازه ای کار کرده بود که 2 راند رو برده باشه ولی با آرا داوران مبارزه رو واگذار میکنه و وزن کم کردن رو دلیلی برای شکستش میدونه.

میتونید ویدئوی جالب و خنده دار این وزن کشی رو از اینجا دانلود کنید (ویدئو رو از دست ندید)

هنری سهودو قهرمان المپیک و چلنجر سابق دسته فلای ویت که قرار هست در UFC 218 به مصاف سرجیو پتیس بره در مجلس جمع آوری و کمک برای خیریه در Wine Country حظور پیدا کرد.

متاسفانه این منطقه زیر آتش در حال سوختن هست و 11 نفر تا الان کشته شدن. آتش سوزی به شکلی غافل گیر کننده بوده تا حدی که هنری سهودو برای فرار از بالکن طبقه دوم به پایین میپره تا از آتش در امان بمونه و قوزک پاش در این ماجرا میشکنه.

اینکه شکستگی به چه شکل و چه میزان هست هنوز گزارشی به دست نرسیده ولی همین موضوع توسط مدیر سهودو تایید شده که مبارزه او در مقابل پتیس رو دچار تردید کرده.

Rony Jason مبارزه برزیلی و برنده اولین تورنومنت TUF برزیل دچار درد سر بزرگی شده. تصاویری از Rony Jason منتشر شده که او رو در حال حمله به یک زن در یک مهمانی نشون میده کار اینجا تموم نمیشه و ویدئوی دیگری هم منتشر میشه که Rony Jason در حالی که این زن روی زمین افتاده باز هم اقدام به حمله به زن میکنه و با مشت به او ضربه میزنه و بعد توسط دیگران متوقف میشه.
    گویا خبرگزاری در برزیل اعلام کرده که این زن خواهر Rony Jason هست .
    پلیس در حال تحقیقات در این مورد هست ولی خود Rony Jason از اظهار نظری در مورد این ویدئو خودداری کرده.
    Rony Jason میگه که هنوز با UFC قرارداد داره ولی سازمان طبق صحبتش با خبرگزاریها اعلام کرده که Rony Jason بعد از شکست آخر در مارس و 3 شکست پیاپی از این سازمان کنار گذاشته شده.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/10/10 در ساعت 22:57
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    امیر دیروز یه مطلبی تو سایت بی جی پن خوندم در رابطه با موضوع جونز یکی از این ادمهای معروف مربوط به usada گفته که هنوز هم جان جونز میتونه امید داشته باشه که سال 2018 بتونه برگرده. در صورتی که روز دادگاهیش بتونن قانع و ثابت کنن وکلاش که از روی عمد چیزی استفاده نکرده
    خدا شاهده چند وقته هیچ علاقه ای به دیدن یو اف سی دیگه ندارم. من خدا وکیلی سابقه نداشته تو هفته مبارزات تکراری استخونی و فایترهایی را که دوست دارم تکرار نگاه نکنم با ان همه ارشیو اچ دی ولی خدا شاهده یه مدته هیچ مبارزه ای را پلی نکردم. خدا بگم چیکارت نکنه لامصب ما را هم از دیدن مبارزه نا امید کردی. اولش فکر میکردم بعد از مشخص شدن نمونه b دیگه ما هم برا همیشه فراموش میکنم ولی تازه فهمیدم این هنوز اولشه که یکی مثل من غمگین تعلیق این بشر باشه

راستی ممنون برا اخبار و زحماتت
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    خدا وکیلی این طرف خیلی باحاله
    به زور دارن میارنش وزن بکشه.
    یعنی این فایترهای UFC باید برن خجالت بکشن. هر کی دیگه بود میکشید کنار.
    طرف راه نمیتونه بره مبارزه رو انجام داده تازه 15 دقیقه .
    حرفش پیش خودش چه فکر ی کرده وقتی اینو دیده تو وزن کشی. گفته ایول فردا میام یک مشت میزنم طرف دراز میشه رو زمین.
    راستی سجاد لیست ماده های مجاز برای استفاده فایترها منتشر شده اگه از فردا فایترهای UFC رو دیدی کنار پارک یا جایی تعجب نکن
    در مورد این حرکات USADA هم یه جا خوندم که کهنه کارهای مثل دان فرای میگن USADA هر کی رو که بخواد گیر میندازه. میگن همه دارن مصرف میکنند.
    خود بیسپینگ هم این تیکه رو به سینت پیر انداخت که اون مقع که USADA اومد من قهرمان شدم و شما ها گذاشتید رفتید.
    غم مخمور درست میشه.
    کلیپ رو نگاه کن و بخند من هر وقت نگاه میکنم میگم آخه چرا؟
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    ابله...احمق...اسکل...چی دیگه کم گفتم؟؟؟
    این دیوونه خوبه سکته مغزی نکرده!!!
    احمق تر از خودش مربی و برگزارکننده ها که گذاشتن بازی کنه!!!
    حالا این خوبه...استاد استادم یه بار مجبورش کرده بوده 14 کیلو کم کنه...میگفت رفیقم به شوخی یه تنه بهم زد رفتم تو در اتاق تا سه روز رفتم تو کما!!!
    واقعا این کات کردن وزن چیز افتضاحیه و ناسالم...نمیدونم چرا دم مسابقه وزن نمیکشن تا همه تو وزن طبیعی خودشون باشن...آخه مگه چه فرقی میکنه!!!؟؟؟

حالا اینا به کنار...گوینده وزن کشی چی کار میکرد پشت همین بنده خدا؟؟؟کسی فهمید؟؟؟
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,442
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

اینم بزاریم یادگاری بمونه

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)