ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot

نتایج رویداد Bellator 185: Mousasi vs. Shlemenko

این رویداد در تاریخ 20 اکتبر 2017 ،
    در Mohegan Sun Arena در شهر Uncasville, Connecticut آمریکا برگزار شد.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    هیتر هاردی با رکورد 0-20 از بوکس اومد و منفجر شد! ام ام ای واقعا متفاوته و بار دیگه ثابت شد ...
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    هیتر هاردی با رکورد 0-20 از بوکس اومد و منفجر شد! ام ام ای واقعا متفاوته و بار دیگه ثابت شد ...
    وقتی بدون امادگی از یه ورزش دیگه وارد mma میشی حتما شکست می خوری همون مبارزه اولش هم با کلی دردسر برد بوکسوری که می خواد mma رو شروع کنه حتما باید کشتی و جوجیتسو حداقل 2 سال انجام بده اگه هاردی میتونست زیر بگیره اینقدر ضربه نمی خورد
    البته اینو بگم اگه یه فایتر mma هم بدون امادگی وارد بوکس بشه حتما میبازه مثل دونالد سرونی و مایک پری و خیلی های دیگه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    موساسی فکرشو هم نمیکرد اینجوری به دردسر بیفته!

قبل از فایت هم مغرورانه گفت، شما یه میدل ویت واقعی رو دارید میبینین، و شلمنکو اصلا یک میدل ویت واقعی نیست.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    چقد گگارد بد مبارزه کرد، استرایک شلمنکو کاملن سوار بود به مبارزه، تعجب کردم اصن از گگارد...
    چشمشو حواسم نبود اول مبارزه که چی شد که به اون روز افتاد
    حدس میزنم بخاطر چشمش اینقد ضعیف عمل کرد چون نزدیک به گگارد همیشگی هم نبود
    ظاهرن نتیجه مبارزه هم حواشی داشته
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    گگار حریفو دست کم گرفت.واقها پانچر خوبی بود.اگه بازی 5 رانده میشد احتمال ناک اوت شدن گگاز زیاد بود.کاش شلمنکو بیاد یوافسی.خیلی خوشم اومد ازش
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    گگارد تو راند 1 فاصله رو رعایت نکرد و حریف با نشون دادن زیرگیری فیک و زدن مشت غافلگیرش کرد. ضمن اینکه حریف southpaw هم بود و کار براش مشکل تر شده بود.
    اون ضربه مشت وقتی به چشم می خوره یک لحظه چشم برق میزنه و تا مدتی کاملا دیدش دچار مشکل میشه. چشمش داشت کلا بسته هم میشد. با این وجود خوب بازی رو ادامه داده.
    ضمن اینکه هنوز همون مشکلی رو که در بازی اول با هال داشت و موقع سابمیت کردن دستش رو بجای پشت سر ، بالای سر حریف قرار میداد رو در این بازی هم بارها تکرار کرد و حریف دستش رو پایین می کشید و زحماتش به هدر می رفت.
    نمیدونم چرا مربی ها بازی قبلش رو آنالیز نمی کنن و این مشکلات رو برطرف نمیکنن.
    یه نگاه به سابمیت هولم توسط میشا تیت بندازید تا تفاوت کار میشا و گگارد رو بهتر ببینید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saman13 نمایش پست ها
    صرفا با بوکس می خواست بازی رو ببره.
    حریف هم خوب کیک میزد و تو فاصله نزدیک خوب آرنج میزد.
    ضمن اینکه کی موقعی که حریف داره کیک میزنه به همون سمت کیک خم میشه و میره واسه زدن ضربه مشت کانتر :)
    کلا فایترهای کمتری از بوکس به سمت mma میان. چون هم پول بوکس بهتره و هم آسیب دیدگی در تمرینات mma خیلی بیشتر هست. چندین رشته که هر کدوم آسیب دیدگی های خاص خودشون رو دارن.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    فکر میکنم دلیل فایت افتضاح موساسی تصور و باور غلطش از بلاتور بود !
    اینکه فکر کنی تمام تمام نابغه های mma توی ufc خلاصه میشه کاملا غلطه ! به جرات میتونم بگم خیلی از فایترهای بلاتور بهتر از حتی برخی تاپ 10 های ufc هستن اما خب این قدرت رسانه و میدیاست که تفاوت رو رغم زده .
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام سهراب جان باور کنین از زمانی که قرار شد موساسی برابر شلمنکو بازی کنه چون چند تا از مسابقاتشو دیده بودم پیش خودم فکر میکردم این فایتر احتمالا برای موساسی دردسرساز بشه چون کارش واقعا خوب بود و ضربات سنگینی داشت همین طورم شد راستی برادرم سهراب عزیز به نظرت نتیجه بازی درست بود چون من بعد بازی شلمنکو رو برنده حتمی میدونستم ضربات خوبی رو به موساسی زد موساسی هم نتونست کار خاصی انجام بده و برتری ملموسی رو به نظرم نسبت به موساسی داشت بعد از برنده شدن موساسی از قضاوت داورا شکه شدم حتی برادرم هم که کنارم بود تعجب کرد از نتیجه . پیش خودم فکر کردم اگه داورا بخوان به این شکل رای بدن حق خیلی از کسایی که واقعا شایسته ترن خورده بشه نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام سهراب جان باور کنین از زمانی که قرار شد موساسی برابر شلمنکو بازی کنه چون چند تا از مسابقاتشو دیده بودم پیش خودم فکر میکردم این فایتر احتمالا برای موساسی دردسرساز بشه چون کارش واقعا خوب بود و ضربات سنگینی داشت همین طورم شد راستی برادرم سهراب عزیز به نظرت نتیجه بازی درست بود چون من بعد بازی شلمنکو رو برنده حتمی میدونستم ضربات خوبی رو به موساسی زد موساسی هم نتونست کار خاصی انجام بده و برتری ملموسی رو به نظرم نسبت به موساسی داشت بعد از برنده شدن موساسی از قضاوت داورا شکه شدم حتی برادرم هم که کنارم بود تعجب کرد از نتیجه . پیش خودم فکر کردم اگه داورا بخوان به این شکل رای بدن حق خیلی از کسایی که واقعا شایسته ترن خورده بشه نمیدونم شاید من دارم اشتباه میکنم
    سلام دوست عزیز.
    صد در صد موساسی بازی رو برد.
    راند 1 رو موساسی گرفت راند 3 رو حریفش.
    اکثرا بحثشون سر راند 2 هست.
    ضربه ای امتیاز داره که به حریف بخوره نه اینکه حریف با گاردش ضربه رو دفاع کنه.
    همینطور خاک کردنی امتیاز داره که حریف رو در خاک در پوزیشنی تحت کنترل بگیره.
    کلا 4 تا 5 ضربه حریف تنها به موساسی خورد که یکیش لگد بود.
    یکبار هم پای موساسی رو بعد از کیک گرفته و بالا برد و موساسی به پشت افتاد ولی چون تسلطی در خاک نداشت امتیازی هم نمی گیره. ضمن اینکه موساسی در همون وضعیت از تو خاک یک لگد تو صورتش زد.
    حالا موساسی چندین جب و یه راست تو صورت حریف زد. چند تا فرانت کیک تو بدنش زد و یه لگد تو پاش. موقع خاک کردن حریف بر حریف تسلط داشت و ضربه آرنج و مشت هم در خاک به حریف زد. و یک آرنج هم موقعی که حریف سعی داشت خاکش کنه زد. و اواخر که پشت حریف بود و بهش مسلط بود و سعی در سابمیتش داشت.
    اکثرا ضربات حریف به موساسی نمی خورد و بی دقت بود.
    حالا یکبار دیگه راند 2 رو نگاه کنید و ببینید چقدر موساسی ضربات بیشتری زده.
    موساسی راحت می تونست راند 1 یا 2 حریف رو سابمیت کنه ولی به همون دلیلی که در پست قبل گفتم ، اشتباه بازی اول با هال رو تکرار کرد. اونم نه یکبار بلکه چندین بار.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 17

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)