ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

معرفی رویداد UFC Fight Night 119 Brunson vs Machida

رویداد هفتگی یعدی سازمان یو اف سی ایونت UFC Fight Night: Brunson vs. Machida است. این رویداد 119 قسمت رویدادهای هفتگی فایت نایت است که روز شنبه تاریخ 28 اکتبر 2017 در سائو پائولو که بزرگترین شهر کشور برزیل است برگزار میشود. در مین ایونت این رویداد قرار است قهرمان سابق نیمه سنگین وزن یو اف سی لیتو مچیدای برزیلی در کشورش به مصاف مدعی شماره 7 مدلویت دریک برانسون برود - همچنین در مبارزه کو مین ایونت نیز دمین میا مدعی شماره 3 ولترویت به مصاف مدعی شماره 8 این وزن کولبی کاوینگتن خواهد رفت - برای این رویداد 12 مبارزه در نظر گرفته شده. 6 فایت در مبارزات مقدماتی و 6 فایت نیز در مبارزات اصلی برگزار خواهد شد
    نام رویداد (UFC Fight Night: Brunson vs. Machida (UFC Fight Night 119
    تاریخ برگزاری Saturday, Oct 28, 2017
    محل برگزاری Sao Paulo, Brazil

(Main Card (Fox Sports 1 Weight class
    Derek Brunson vs. Lyoto Machida Middleweight
    Demian Maia vs. Colby Covington Welterweight
    Pedro Munhoz vs. Rob Font Bantamweight
    Francisco Trinaldo vs. Jim Miller Lightweight
    Thiago Santos vs. Jack Hermansson Middleweight
    Johnny Lineker vs. Marlon Vera Bantamweight

(Preliminary Card (Fox Sports 2 Weight class
    Vicente Luque vs. Niko Price Welterweight
    Antonio Carlos Junior vs. Jack Marshman Middleweight
    Hacran Dias vs. Jared Gordon Lightweight
    Elizeu Zaleski dos Santos vs. Max Griffin Welterweight

(Preliminary Card (UFC Fight Pass Weight class
    Deiveson Figueiredo vs. Jarred Brooks Flyweight
    Christian Colombo vs. Marcelo Golm Heavyweight
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    دمت گرم سجاد جان.
    دمین مایا انگار نه انگار 40 سالش هست.
    خیلی خوب فعال هست و استراحت زیادی نمی کنه.
    هرچند به سبک مبارزه اش هم بستگی داره. گرپلرهای خوب نسبت به استرایکرها عمر مبارزاتی طولانی تری دارن. مثل رندی کوتور.
    ضمن اینکه فقط یکبار ناک اوت شده و باخت هاش هم در مبارزات نزدیک بوده.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    یعنی واقعا هر چند وقت یکبار از این چیزها میبینیم!!
    پوستر رو طراحی کردن عکس برانسون اون پشت هست , کلش هم از نیم رخ افتاده یعنی اگه برانسون رو نشناسی با رشاد ایوانس اشتباه میگیری چرا آخه؟ بعد عکسش یک ط.ری هست که انگار قرار بوده فقط در مورد بازگشت ماچیدا باشه و قرارنبوده برانسون تو عکس باشه. برانسن هم حالتش یک جوری هست که انگار داره میره و میگه نمیخوام اصلا و تو همین بین ازش عکس گرفتن و گذاشتن رو پوستر.
    من اصلا راضی نیستم که تو برزیل رویداد میگذارن! خدا کنه بعد از رویداد کسی دوپینگش مثبت اعلام نشه اصلا حوصله ندارم.
    دوستان نگاه کنید و یاد بگیرید! یعنی یاد نگیرید! منظورم اینه که مبارزه این هاکران دیاز رو نگاه کنید و ببینید چه قدر حرکاتش عین جوزه آلدو هست چون با آلدو تمرین کرده. حرکت کردنش و نوع زدن ضربات. از نظر من این در mma اشتباه هست و نباید کاملا حالت مبارزه کردنتون عین یار تمرینی تون بشه.
    دوست دارم کوبی گاوینتون برنده بشه و مین ایونت هم اصلا برام اهمیتی نداره
    مبارزه وینسنت لوکه و نیکو پرایس رو حتما ببینید.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    بابا من اصلا نمیدونم رو این رویداد چرا گیج میزنم این دیشب تو چت گفتم تبلیغ مبارزه مچیدا با سنت پروکس شده اینم الان من حواسم نبوده عکسی که گذاشتم همین پوستر بوده ولی بجای دمیان میا عکس گلوور تشیرا بوده - فکر کنم سهراب درستش کرده

از این گذشته تنها فایتری که شاید بشه یکم بخاطر سابقه مبارزات قبلیش روش حساب باز کرد یه فایت خوب نشونمون میده جیمی میلر هست - البته دریک برنسون هم مشتهای اتشی و پر سرعتی داره ولی مچیدای ان دراگون قدیم نیست که یه مبارزه شب در بیاد ازش. ولی در کل تاریخ نشون داده رویدادهایی که روشون حساب باز نمیشه خوب در میان
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    بابا من اصلا نمیدونم رو این رویداد چرا گیج میزنم این دیشب تو چت گفتم تبلیغ مبارزه مچیدا با سنت پروکس شده اینم الان من حواسم نبوده عکسی که گذاشتم همین پوستر بوده ولی بجای دمیان میا عکس گلوور تشیرا بوده -

از این گذشته تنها فایتری که شاید بشه یکم بخاطر سابقه مبارزات قبلیش روش حساب باز کرد یه فایت خوب نشونمون میده جیمی میلر هست - البته دریک برنسون هم مشتهای اتشی و پر سرعتی داره ولی مچیدای ان دراگون قدیم نیست که یه مبارزه شب در بیاد ازش. ولی در کل تاریخ نشون داده رویدادهایی که روشون حساب باز نمیشه خوب در میان
    دراگون قدیم. راست میگی واقعا. دوپینگ و جنس اعلا چه بلا که سر آدم نمیاره. الان دیگه مارمولک هم نیست چه برسه به دراگون. تازه سجاد لیست موادی که فایترها اجازه دارن از این به بعد استفاده کنند هم منتشر شده که اون موردی که بهت گفتم هم مورد تایید قرار گرفته.
    ولی انصاف سجاد مطمئنی این برانوسن هست که با ماچیدا مبارزه داره؟ شاید سنت پرو باشه. البته من که فکر میکنم آنتونی جانسون هست که برگشته چون تو این پوستر درست تصویرش معلوم نیست
    از این به بعد برای غافل گیری هوادارن و خودت هم که شده دیگه موقع پوستر طراحی کردن عکس کسی رو نمیگذارن فقط یک علامت سوال میگذارن که یکی مبارزه داره حالا کی معلوم نیست. باید نگاه کنید تا بفهمید کی مبارزه داره.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/10/23 در ساعت 11:29
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    بلاخره بعد از چند تا کارت فوق العاده .... یه ایونت خوب ! فایت خوب زیاد داره این کارت که یکی از بهتریناش مبارزه راب فونت ( که 2 تا مبارزه قبلیش همه رو امیدوار کرده ) با پدرو مونوز .
    میلر هم که انقدر تو اینستاگرام هشتگ بازی راه انداخت که یه مبارزه با تو مخترین کاراکتر UFC یعنی ترینالدو بهش دادن که گویا بیرون برزیل مبارزه نمیکنه !
    مایا - کاوینگتون هم که گل سر سبد ایونته .
    منم حس خاصی به مین ایونت ندارم و احتمال اینکه از تو دل این رویداد دست کم 2 تا دوپینگی دربیاد زیاده
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دلم واسه مردم برزیل میسوزه اینا با کلی شور و هیجان میان مبارزات نگاه میکنن ولی یه مدته همه فایتر های برزیلی توی مین ایونت های برزیل دارن میبازن
    راندا زد بچ کوهیا رو ترکوند
    وردوم تو راند اول ناک اوت شد
    اونم از جوزه الدو که ترکید جلو هالوی
    بنده خداها همش داره میخوره تو حالشون
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    بعد از مدت ها یه فایت کارد خوب رو تو ufc fight nightها داریم میبینیم!!!

امیدوارم مایا دهن این کانوینگتون رو ببنده!

این ترینالدو بیچاره از اون دسته فایتراست که یو اف سی نمیخواد ریختشو هم ببینه! دیگه یه فایتر باید چیکار کنه که یه فایت با تاپ 10 بگیره!

ماچیدا هم توسط برانسن، کتلت میشه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    بعد از مدت ها یه فایت کارد خوب رو تو ufc fight nightها داریم میبینیم!!!

امیدوارم مایا دهن این کانوینگتون رو ببنده!

این ترینالدو بیچاره از اون دسته فایتراست که یو اف سی نمیخواد ریختشو هم ببینه! دیگه یه فایتر باید چیکار کنه که یه فایت با تاپ 10 بگیره!

ماچیدا هم توسط برانسن، کتلت میشه
    حسن جان سلام چه طوری؟
    انصافا کجای این کارت خوبه؟
    شاید اگه بگم مبارزه جک هرمانسون و تیاگو سانتوس خوب باشه یا مبارزه جیم میلر با ترینالدو. تازه اینم که میگم خوب فقط ممکنه به جون هم بیفتن وگرنه تاثیری نداره این مبارزات.
    اینکه فقط همدیگر رو داغون کنند همیشه کافی نیست. بالاخره هر رویداد باید یک هدفی توش باشه آخه. بازگشت ماچیدا ؟!!!!! خدایی چند نفر اینجا منتظر برگشتن ماچیدا بودن؟ اون موقع که محروم شد من گفتم خوب شد رفت ! این الان برگشته احتمالا هم جایی قرار نیست بره.
    بابا اینا راست میگن usada هر کی رو که دلش میخواد گیر میندازه. خب اینا تا این سن چه طوری دارن مبارزه میکنند. همین ماچیدا با اون گگارد بدخت 5 راند مبارزه کرد.
    حسن جان انصافا دلم میخواد دیمن مایا ببازه اونم به بدترین شکل ممکن. چون دیگه چیزی برای ارائه نداره. همیشه همین کار رو میکنه اونم از اون مبارزه اش سر کمربند. حالا اگه فکر میکنید برنده شدن دیمین مایا بهتر میشه من حرفی ندارم.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط spirit نمایش پست ها
    حسن جان سلام چه طوری؟
    انصافا کجای این کارت خوبه؟
    شاید اگه بگم مبارزه جک هرمانسون و تیاگو سانتوس خوب باشه یا مبارزه جیم میلر با ترینالدو. تازه اینم که میگم خوب فقط ممکنه به جون هم بیفتن وگرنه تاثیری نداره این مبارزات.
    اینکه فقط همدیگر رو داغون کنند همیشه کافی نیست. بالاخره هر رویداد باید یک هدفی توش باشه آخه. بازگشت ماچیدا ؟!!!!! خدایی چند نفر اینجا منتظر برگشتن ماچیدا بودن؟ اون موقع که محروم شد من گفتم خوب شد رفت ! این الان برگشته احتمالا هم جایی قرار نیست بره.
    بابا اینا راست میگن usada هر کی رو که دلش میخواد گیر میندازه. خب اینا تا این سن چه طوری دارن مبارزه میکنند. همین ماچیدا با اون گگارد بدخت 5 راند مبارزه کرد.
    حسن جان انصافا دلم میخواد دیمن مایا ببازه اونم به بدترین شکل ممکن. چون دیگه چیزی برای ارائه نداره. همیشه همین کار رو میکنه اونم از اون مبارزه اش سر کمربند. حالا اگه فکر میکنید برنده شدن دیمین مایا بهتر میشه من حرفی ندارم.
    سلام امیر جان .... خیلی مخلصم ..... ممنون بابت زحماتی که میکشی :x

هر سه فایت لینکر ..... سانتوس ...... ترینالدو پتانسیل اینکه فایت خوبی از آب در بیان رو داره ....... شخصاً از فایت های برانسن هم خوشم میاد. منم کاری به ماچیدا ندارم و مطمئنم طرفداراش از بازگشتش پشیمون میشن.

والا امیر جان خودت تو این یکی دو سال اخیر شاهدی که ایونت ها خیلی وقته هدفی نداره، و تلاش فایترا نادیده گرفته میشه و سازمان به هر کی دلش بخواد تایتل شات میده و یا تو رنکینگ بالا میارتش!!!! پس دیگه نمیتونیم چنین انتظاری رو از ایونت ها داشته باشیم! مگه اینکه یه فایتی مثل لاولر - دوس آنجوس ست شه و خود دانا وایت بیاد بگه که برنده تایتل شات میگیره. نمونش همین کوین لی! رو چه حسابی اومد تایتل فایت گرفت، در صورتیکه باید ریمچ بین فرگوسن و باربوزا برگزار میشد. انقدر همه چی برعکس شده که یه قهرمان که داره عین آدم جلو تاپ کانتندرها از عنوانش دفاع میکنه، ازش به عنوان فایتر منفور یاد میشه!(وودلی)

در مورد مایا هم، از روی علاقه، واقعاً دوست داشتم کریرش با یه قهرمانی تموم شه که خیلی دور از دسترسه! این قضیه هم که میگی یه فایتر جدید بیاد اینا رو بزنه و یه تکونی دسته های وزنی بخوره، خیلی خوبه ولی اصلاً دوست ندارم اون فایتر، یکی مثل کانوینگتون باشه که قیافشو میبینم، حالم بهم میخوره!
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)