ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Posticon  3 صحبت های چائل سانن در مورد جورج سینت پیر

صحبت های چائل سانن در مورد جورج سینت پیر

"تمام حرفا راست بود.مردم میگفتن جورج سینت پیر بعد از چهار سال که برمیگرده به اندازه قبل سریع نیست،خوب درست گفتن سریع نبود.مردم میگفتن اون به اندازه کافی از لحاظ جثه بزرگ نیست که بیاد به 185 پوند و بتونه مایکل بیسپینگ رو تیک داون مثل کسایی که قبلا میکرد،خوب نتوسنت اینکارو بکنه و به مشکل برخورد کرد.مردم میگفتن زمان بندیش مثل قبل نیست و یه مقدار خسته میشه بعد از چهار سال نبودن،و واقعا درست گفتن.اون بدترین جورج سینت پیری بود که تا حالا دیده بودم.ولی چیزی که دنیا فهمید اینه که مهارت های جورج سینت پیر بعنوان مبارز هنرهای ترکیبی رزمی(MMA) خیلی فاصله داره با کسایی که در این زمینه فعالیت میکنن.هیچ کدوم از مسائل به مایکل بیسپینگ ربط نداره و ایرادی به مایکل بیسپینگ وارد نیست.

مایکل بیسپینگ یکی از بهترین هاست،اون مثل یه قهرمان پا پیش گذاشت.من خودم با مایکل بیسپینگ مبارزه کردم و بهتون میگم که چقدر سر سخته و چه مبارز خارق العاده ای هست.درست مثل بقیه حریفای جورج حالا فقط رو جورج سینت پیر متمرکز بشید.شما هر کی رو که میگه جورج سینت پیر به اینجا تعلق نداره و از این حرفا رو بیارین و اونو باهاش روبرو کنید همون چیزا براش اتفاق میفته،حالا شاید یه مقدار کند شده بود جورج و البته فکر میکنم بخاطر شرایطش بود.ولی اون هنوز بهترین جهانه.

بذارین یه مثال براتون بزنم،بدترین جان جونزی که دیدیم مقابل اوینت سینت پروکس بود،بدترین جان جونز بود به شکل های مختلف،حالا بیاین یه مقدار رو این قضیه زوم کنیم،جان جونز استرایکینگ رو برد،جان جونز گرپلینگ رو برد،جان جونز استراتژی رو برد،جان جونز تمام راند ها رو برد و به عنوان قهرمان جهان از اون مبارزه خارج شد.تعدادی معدودی هستن که میدونن که چطور باید بازی کنن.

من عاشق این هستم که درباره بهترین تمام دوران حرف بزنیم.من خودم رو هم همیشه درگیر این مسائل میکنم و آخرش هم دلایل مختلف داریم و به نتیجه نمیرسیم،هرچند نشده که شما در مورد بهترین مبارز تمام دوران حرف بزنید و اسمی از جورج سینت پیر برده نشده باشه.

حالا بریم راند دوم که با بیسپینگ مبارزه داشت و من یه چیزی متفاوت از بقیه دیدم،بنظر می رسید که جورج راند دوم یه مقدار کند شده و بقیه میگفتن که جورج دیگه خسته شده الان دیگه تمام استرس و این حرفا بهش تحمیل شده و شما میدیدین که بیسپینگ داره حمله میکنه،ولی این چیزی نبود که من دیدم من جورج سینت پیر خسته رو ندیدم،من اینو دیدم که جورج سینت پیر که در اون راند یک ناک داون داشت و میدونست که راند رو میبره و یه مقدار ریلکس تر مبارزه کرد.یه فرق بزرگ بین کسی هست که خسته شده و از لحاظ روانی از هم پاشیده شده،تا کسی که خودشو ریلکس میکنه و انرژیش رو برای راندهای بالاتر نگه میداره.یادتون باشه که شما دارین در مورد استاد حرف میزنین.

حالا من نیومدم که در مورد توانایی های کس دیگه ای اغراق کنم من خودمم فایتر هستم و توانایی های خودمو دارم.

ولی خیلی سخته که واقعیت رو انکار کنیم،خیلی سخته که چیزی رو که دیدیم انکار کنیم،خیلی سخته که قهرمان دو دوره جهان در دو وزن مختلف رو انکار کنیم.کسی که از سال 2001 تا حالا داره فایت میکنه و تنها دو شکست داره،دو شکست از سال 2001 تا حالا.
    کسی که تمام افراد در نسل قبل از خودشو شکست داد،تمام افراد رو در نسل خودش شکست داد،تمام افراد نسل بعدش رو شکست داد و گذاشت و رفت،و بعد از چهار سال وزن خودشو عوض کرد و دوباره تونست پیروز بشه.من دیگه واقعا نمیدونم که دیگه باید چیکار بکنه واقعا نمیدونم که باید دیگه چیکار کنه،جورج سینت پیر بهترین مبارزی هست که تا حالا این عمل رو انجام داده.

بذارین یه چیز دیگه رو بگم که نشون بده که اون چقدر خارق العادس،اون استاد بردن مبارزه های پنج رانده هست،اون ارباب بردن زمان هست،اون ارباب بردن امتیاز 9-10 هست.

و فراموش نکنید اون چوک رو که به بیسپینگ زد،چون اون یه چوک معمولی نبود،جورج اون چوک رو از طرف اشتباهی زد،و باید یه استاد تکنیک مثل جورج باشی که بتونی اون چوک رو بزنی،مخصوصا با این دستکش های mma خیلی سخته که اونجور چوک رو بزنی،و تکنیک زیبایی هم داشته باشی تا بتونی اونو تکمیل کنی.

در آخر هم مایکل بیسپینگ تمام چیزایی که ازش انتظار میرفت رو انجام داد اون مثل مرد پا به قفس گذاشت یه لحظه هم پا پس نکشید و هیچوقت تسلیم نشد."

کانال ایران یو اف سی

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    100
    من خودم طرف دار سفت سخت جورجم ولی واقعا بهترین مبارز رو میشه گفت جان جونزه.اقای spirit اینکه از جورج خوشت نمیاد این ی دلیل شخصیه نمیشه گفت جورج بده.اگه مبارزاتشو با رای داور ها برد نباید بگی زوری!!!!این شگردشه .جورج همیشه تو اون لحظه ی فکری برای برنده شدن میکنه.به این میگن برنامه ریزی.راکهولد رومرو وایدمن ...هم فکر نکنم بتونن شکستش بدن شاید با ویتاکر هم با رای داورها پیروز بشه.وقتی خود فایتر ها ازش تعریف میکنن حتمن یچیزی توش دیدن که میگن ماکه تو قفس نیستیم ما تو تلوزیون میبینیم و میگیم طرف خسته شده!بنظرتون تو ufc هم میشه اتفاقی برنده شد!!!!!!جورج حریفای شاخی رو شکست نداد!!!!!!
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    من طرفدار جورج سینت پیر نیستم و سبک مبارزه اش رو دوست ندارم اما اینکه بگیم این آدم قهرمان قدری نیست اگه جوک نباشه حداقل میشه گفت بامزه است!

Kyokushin kaikan

• 1992 All Canadian open Junior Kumite Champion
    • 1993 All Canadian open Junior Kumite Champion
    • 1994 All Canadian open Junior Kumite Finalist
    • 1995 All Canadian open Junior Kumite Champion
    • 1996 All Canadian open Junior Kumite Champion

Mixed martial arts

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad rafiee نمایش پست ها
    من خودم طرف دار سفت سخت جورجم ولی واقعا بهترین مبارز رو میشه گفت جان جونزه.اقای spirit اینکه از جورج خوشت نمیاد این ی دلیل شخصیه نمیشه گفت جورج بده.اگه مبارزاتشو با رای داور ها برد نباید بگی زوری!!!!این شگردشه .جورج همیشه تو اون لحظه ی فکری برای برنده شدن میکنه.به این میگن برنامه ریزی.راکهولد رومرو وایدمن ...هم فکر نکنم بتونن شکستش بدن شاید با ویتاکر هم با رای داورها پیروز بشه.وقتی خود فایتر ها ازش تعریف میکنن حتمن یچیزی توش دیدن که میگن ماکه تو قفس نیستیم ما تو تلوزیون میبینیم و میگیم طرف خسته شده!بنظرتون تو ufc هم میشه اتفاقی برنده شد!!!!!!جورج حریفای شاخی رو شکست نداد!!!!!!
    لطفا حرف تو دهن دیگران نگذارید.
    اول این که من نظرم رو به خاطر نگاه دیگران تغییر نمیدم. دوم اینکه همه اینها رو با دلیل گفتم. سوم من کجا گفتم که جورج بده. جبهه گیری طرفداران هم هیچ وقت باعث تغییر نظر شخصیم نمیشه. در ضمن بعضی از دوستان فقط هر چند وقت یکبار میان چند تا پست رو میخونند و بعد کلی قضاوت میکنند و به دیگران چیزهایی رو نسبت میدن. مگه من طرفدار بیسپینگ هستم؟ تا دیروز همه من رو دشمن بیسپینگ میدونن ولی جدیدا بعضی افراد من رو یه طرفداری از بیسپینگ متهم کردن.
    نکته دیگه این که هر کس در پست خودش ممکنه چند مورد رو بیان کنه. از نظر شخصی گرفته تا دیدگاه فنی یا اتفاقات و حقایقی که بوده و دیده.
    خوبه من هم بگم چون شما طرفدار سفت و سخت جورج هستی پس اصلا نظرتون الکی و فقط داری طرفداری میکنی؟ من به شخصی که شما ازش خوشت میاد یا نه کاری ندارم ولی وقتی صحبت در مورد موارد فنی و مقایسه میشه طبیعی هست که طرداران فایترهای دیگه نظر مخالف دارند. ضمن اینکه فایتر مورد علاقه من مشخص هست و هیچ کدوم از اون افراد نیست.
    اینکه جورج سینت پیر حریفش رو خاک میکنه و نمیگذاره تکون بخوره از نظر فنی خودش توانایی به حساب میاد و نشانه برتری نسبت به حریفش هست ولی اینکه با این عملکردهایی که انجام داده بهترین باشه. نه !! این دیگه تقصیر من نیست که فایتر مورد علاقه شما این طوری مبارزه کرده. این که تو همین مبارزه به شدت صدمه دیده نظر شخصی منه؟ یعنی بین قهرمانی که یک مشت نمیخوره و حریفاش رو داغون میکنه با قهرمانی که خیلی ها از جمله دانا وایت میگفت از هندریکس شکست خورده , خود جورج میگفت هندریکس مثل تراکتور ضربه میزنه , نظر شخصی منه؟ شما دلت میخواد حقایق رو پنهان کنی چون طرفدارش هستی ولی نمیتونی چیزی رو تغییر بدی. جورج فایتر کسل کننده ای بود. اتفاقا این مبارزه اش بسیار قشنگ و هیجان انگیز بود و من خوشم اومد ولی ربطی به گذشته اش نداره. قبلا هم گفتم که امیدوارم برگرده و تغییر کنه ولی بحث بهترین یک چیز دیگه است.
    قبلا هم گفتم لطفا تو نظر دادنتون موارد رو با هم ترکیب نکنید و بیخودی چیزی رو به کسی نسبت ندید.
    متاسفانه بعضی افراد اونقدری که برای نوشتن نظرشون وقت میگذارند برای خوندن تمامی مطالب و پستها وقت نمیگذارند. قبل از نسبت دادن چیزی برید تمامی پستها رو بخونید و بعد به دیگران با دلیل اثبات کنید که تو این طوری هستی یا نیستی.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/11/09 در ساعت 13:33
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    دوستان ما خدایی نکرده قصد توهین یا محکوم کردن یه کاربر دیگه بخاطر نظر یا علاقه شخصیشو که نداریم. اما در بعضی نظرها باید جنبه انصاف هم رعایت بشه
    مثلا اگر کسی بگه که دمیتریوس جانسن رکوردش فیکه اصلا انصاف نیست یا همینطور جونز که من از نظر فنی خیلی قبلش دارم اما شما ببینید به طور مثال جونز با کسانی مثل چل سانن یا دوستان سن بالای نا آماده که از نظر فیزیکی به مراتب از جونز کوچکتر بودن مبارزه کرده و برنده شده که بازم جای احترام داره یا جانسن که واقعا حریفاش حتی از نظر سطح فنی اصلا بهش نزدیک هم نبودن یا سیلوا که مبارزات چند سال اخیرشو همه دیدن نمیشه حداقل من شخصا نمیتونم جایگاهی بالاتر از سنت پییر براشون قائل بشم ،البته بازم میگم جرج بیرون از قفس هم واقعا یه پهلوانه و رفتار حرفه ای داره که من واقعا دوست دارم
    ویرایش توسط gsp : 2017/11/09 در ساعت 15:11
    کاربر سایت

عضو انجمن
    636
    مبارز مورد علاقه VitorBelfort_Headshot
    من به شخصه فکر نمی کردم چی اس پی اینطوری عالی ظاهر بشه اونم بعداز 4سال و توی یه وزن بالاتر، چی اس پی جزء معدود فایترهایی هست که راه بردن رو بلده حالا به هر شکل، و مطمئن باشید اگه فایترهای دیگه هم میتونستن همین کارو انجام میدادن چون تو دنیای یو اف سی فقط بردن برا مبارزها اهمیت داره و بعدش نحوه بردن، همین دومینیک کروز فایتر فوقالعاده باهوشی هستش و کارشناسان هم همیشه صحبت از ای کیو بالاش دارن اون*هم مثل چی اس پی اکثر مبارزاتشو به رأی داوران برده که ایرادی هم ازش نمیگیرن چون اینا نقطه قوتشون هوش بالاشون هستش و نحوه مبارزشون هم فرق داره و کمتر ناک اوت ازشون میبینیم .
    MADNESS
    کاربر سایت
    مهمان
    جورج بهترین بوده ، هست و خواهد بود
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط gsp نمایش پست ها
    دوستان ما خدایی نکرده قصد توهین یا محکوم کردن یه کاربر دیگه بخاطر نظر یا علاقه شخصیشو که نداریم. اما در بعضی نظرها باید جنبه انصاف هم رعایت بشه
    مثلا اگر کسی بگه که دمیتریوس جانسن رکوردش فیکه اصلا انصاف نیست یا همینطور جونز که من از نظر فنی خیلی قبلش دارم اما شما ببینید به طور مثال جونز با کسانی مثل چل سانن یا دوستان سن بالای نا آماده که از نظر فیزیکی به مراتب از جونز کوچکتر بودن مبارزه کرده و برنده شده که بازم جای احترام داره یا جانسن که واقعا حریفاش حتی از نظر سطح فنی اصلا بهش نزدیک هم نبودن یا سیلوا که مبارزات چند سال اخیرشو همه دیدن نمیشه حداقل من شخصا نمیتونم جایگاهی بالاتر از سنت پییر براشون قائل بشم ،البته بازم میگم جرج بیرون از قفس هم واقعا یه پهلوانه و رفتار حرفه ای داره که من واقعا دوست دارم
    یا خود خدا حریفای جان جونز فایترهای خاصی نبودن (وقتی میگی کوچیکتر و سن بالاتر یعنی چیز شاخی نبودن) بابا الان داشتی حرف از انصاف میزدی. کل تاریخ یو اف سی را نگاه کنی هیچ فایتری تو هیچ وزنی به اندازه استخونی کبیر حریفاش افراد شناخته شده ای نبودن. کار اصلا به موضوع جورجی و بحث تاپیک ندارم و لااقل بخاطر اخلاق ورزشیش من یکی دوسش دارم. ولی یا واقعا حریفای جونز را ندیدی و فقط همون یه چل سانن را دیدی یا پس حریفاشو بدرستی نمیشناسی. دیگه هیچ یو اف سی فنی نیست که ندونه از همان ده نود شاخترین دسته و مهمترین دسته همین لایت هویویت بوده از نظر داشتن فایترهای بزرگ و اسم رسم دار. لااقل بگیم جونز از حریفاش بالاتر بوده یا خیلی جوونتر بوده میشه قبول کرد ولی بگیم حریفاش چیزی نبودن نه از پایه موضوع میلنگه. یا میگی اماده نبودن اصلا وقتی امدن تایتل شات گرفتن یعنی جزء تاپ 5 بودن. جزء تاپ 5 بودن یعنی نشان از امادگی (حالا دسته فلاویت میگی حریفای جانسون چیزی نبودن همه میدونن که این وزن همیشه تاریخش اینجور ضعیف بوده) ولی در رابطه با وزنهای بالاتر مثل اندرسون سیلوا و جونز نه چون بزرگان اینجا بودن - جدای اینکه اگه یه ام ام ای فن به عمق قضیه جونز و کارهایی که تو تاریخ مبارزات کرده از جوانترین قهرمانی تاریخش که فکر کردن بهش ادمو مات میکنه یه نفر تو سن 24 سالگی بیاد قهرمان وزنی بشه که بیشترین فایترهای بداس و ام ام ای هاردکور تاریخ را داخلش جا داده و تا دفاعهای بزرگ از عنوانش مقابل بزرگان تاریخ و از همه مهمتر شکست نخوردنش تو کریرش نگاه کنه هرگز به خودش اجازه نمیده جایگاهی به غیر 1 بهش بده
    در اخر دوباره بگم جدای اینکه من خودم جورجی را دوست میدارم ولی واقعا دیگه نمیتونم تحمل کنم بخواید از عملکرد و مبارزات استخونی کبیر اینجور انتقاد کنید و اینم بگم تو لیست بزرگترین فایترهای تاریخ که بیش از 1 سال کارشناسان سازمان روش کار کردن استخونی کبیر مکان اول را داره نه کسی دیگه (با تمام احترام برای اسپایدر سیلوای بزرگ که نمیشه اونم از پایینتر دونست)
    gsp
    کاربر سایت

عضو انجمن
    541
    شناخته شده بودن با آماده بودن فرق داره جانی هندریکس هم الان شناخته شدس اما قدر نیست، منظورم از مقایسه جرج با جونز اول سایز این دو نسبت به حریفاشون بود چون این خودش یه برتری محسوسه همونطور که دیدیم جونز با گوستافسن که هم قدش بود به چه درسری افتاد و بعد هم جونز نسبت به حریفاش خیلی جوون بود اما از نظر تکنیکی من خودمم به شخصه خیلی قبولش دارم
    در آخر هم بگم من قصد تخریب هیچ مبارز بزرگی مثل جونز یا جانسون یا حتی سیلوا رو ندارم ولی برای من و خیلیا چه از دید احترام و چه از نظر فنی gsp شماره یکه
    با احترام به همه نظرات
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام به برادرانم من جورج رو به عنوان یه فایتر با کیفیت فنی بالا و با هوش و با مرام وخوش اخلاق میشناسمش و همینطور هم هست و نمیشه انکارش کرد ولی اینکه بیای با یکی مثل جونز که به نظر من واقعا کم نظیره اگه نگم بینظیره که واقعا هم بینظیره از نظر من تو تاریخ مقایسش کنی و بگی که بهتره برای من یکی اصلا قابل هضم نیست نمیتونم هیچ جوره قبولش کنم جونزی که انصافا بهترینها رو بدون هیچ حرف و حدیثی زیر دست و پاهاش له و لورده میکرد کسی نتونست جونزو پایین بکشه هیچ کسی این خودش بود که خودشو پایین کشید و تباه کرد
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من از روز اولم با موضوع مقایسه فایترهای دسته های مختلف با هم مشکل داشتم !
    به نظر من هیچ دلیلی نداره مثلا جونز رو با جانسون مقایسه کنی . اصلا چه اصراری برای این کار هست ؟ من هیچوقت نمیگم کسی بهترین مبارز تمام تاریخه ، چون برای اعطای همچین عنوانی باید خیلی چیزا رو در نظر گرفت . مثلا تو دسته دمیتریوس واقعا چند تا فایتر با اون وزن عجیب و غریب همسطح مایتی موس تو کل جهان وجوود دارن یا حتی به وجود خواهند اومد !!؟ ولی نمیشه گفت جی اس پی بهترین ولترویت بوده ( با احترام به مت هیوز )؟ بیشتر بحث روی فایت آی کیو راش بود که همیشه یجوری راه پیروزی رو پیدا میکنه . قبول که جورج هیچوقت مبارز تک مشتی نبوده ، هیچوقت دنبال زیبا مبارزه کردن نبوده ... ولی انصافا چطور میشه از کنار اسمش گذشت ؟ من قبلا هم گفتم فن نیستم ولی جورج همه احترام من رو برای همیشه داره .
صفحه 2 از 4 نخست 1234 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 34

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)