ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC Fight Night 120: Poirier vs. Pettis

رویداد فایت نایت 120 امروز صبح در شهر نورفک ایالت ویرجینیا امریکا برگزار شد. در این رویداد روی هم رفته 13 مبارزه برگزار شد. 7 مبارزه در مقدماتی و 6 مبارزه نیز در مین کارت. نتایج به شرح زیر است
    مبارزات مقدماتی اول زودهنگام
    Preliminary Card UFC Fight Pass
    (Middleweight Karl Roberson def. Darren Stewart Submission (rear-naked choke
    مبارزه اول مدلویت وزن Karl Roberson با سابمیشن Darren Stewart را در راند اول شکست داده
    Light Heavyweight: Jake Collier Def. Marcel Fortuna Decision (Unanimous) (30-27, 29-28, 29-28
    مبارزه دوم در نیمه سنگین وزن Jake Collier با تصمیم داوران Marcel Fortuna را شکست داده
    Welterweight: Sean Strickland def. Court McGee Decision (Unanimous) (30-27, 29-28, 29-28
    مبارزه سوم Sean Strickland با تصمیم داوران Court McGee را شکست داده

مبارزات مقدماتی دوم
    W/s Strawweight: Nina Ansaroff def. Angela Hill Decision (Unanimous) (29-28, 29-28, 29-28
    اولین مبارزه استروویت بانوان Nina Ansaroff با تصمیم داوران Angela Hill را شکست داده
    Lightweight: Sage Northcutt def. Michel Quinones Decision (Unanimous) (30-27, 30-27, 30-27
    در دومین مبارزه در سبک وزن Sage Northcutt با تصمیم داوران Michel Quinones را شکست داده
    W/s Strawweight: Tatiana Suarez def. Viviane Pereira Decision (Unanimous) (30-27, 30-27, 30-26
    در سومین مبارزه استروویت بانوان Tatiana Suarez با تصمیم داوران Viviane Pereira را شکست داده
    Bantamweight: Marlon Moraes def. John Dodson Decision (split) (30-27, 27-30, 30-27
    در چهارمین مبارزه در بنتمویت خروس وزن Marlon Moraes با تصمیم داوران John Dodson را شکست داده

UFC Fight Night 120 Main Card
    Clay Guida def. Joe Lauzon via TKO (strikes) – R1, 1:07
    در مبارزات اصلی اولین مبارزه Clay Guida با ضربه فنی tko در راند اول Joe Lauzon را شکست داده
    Raphael Assuncao def. Matthew Lopez via KO (punch) – R3, 1:50
    در دومین مبارزه Raphael Assuncao با ناک اوت در راند سوم Matthew Lopez را شکست داده
    Cezar Ferreira def. Nate Marquardt via split decision (29-28, 28-29, 29-28
    در سومین مبارزه Cezar Ferreira با تصمیم ارا از نوع split نزدیک Nate Marquardt را شکست داده
    Andrei Arlovski def. Junior Albini via unanimous decision (29-28, 30-27, 30-27
    در چهارمین مبارزه Andrei Arlovski با تصمیم ارا Junior Albini را شکست داده
    Matt Brown def. Diego Sanchez via KO (elbow) – R1, 3:44
    در پنجمین مبارزه فایت کو مین ایونت مت براون با ناک اوت در راند اول دیگو سانچز را شکست داده
    Dustin Poirier def. Anthony Pettis via TKO (injury) – R3, 2:08
    در مبارزه مین ایونت هم داستین پویریر با ضربه فنی tko از نوع صدمه انتونی پیتس را شکست داده. که پیتس خودش با اسیب از ناحیه دنده اعلام توقف کرده

جایزه و مبارزه مین ایونت به عنوان بهترین فایت شب اعلام شد: Fight of the Night: Dustin Poirier vs. Anthony Pettis
    بهترین عملکرد شب هم Performance of the Night: Matt Brown and Raphael Assuncao
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    ممون سجاد جان.
    5 تا فینیش بود که 4 تاش تو مین کارت بود. خدا بهمون رحم کرد.
    حیف مت براون نیست که خداحافظی کنه؟ واقعا نمیدونم تو کله دیگو سانچز چی میگذره. من دارم میگم این تو لایت ویت و فدرویت میزدن داغونش میکردند بعد بلند شده رفته ولترویت. بفرما! اینم نتیجه اش.
    من نمیدونم این آسانساو چه گیری داده به تی جی . یعنی شانس آورد که تی جی قهرمان شد وگرنه هیچ کس نمیدونست اینم هست. نمیدونم چرا دلش نمیخواد با دامنیک کروز مبارزه کنه یا با گاربرنت یا توماس آلمیدا . با این فایترهای پایین مبارزه میکنه بعدش هم یه هو تایتل شات میخواد.
    حیف شد مبارزه پتیس با پوریر خیلی خوب بود. ای کاش یک طور دیگه تموم میشد. حیف دسته به این مستعدی که ufc همشون رو معطل کانر کرده.
    کلی گویا هم مثل اینکه قراردادش تموم شده و میخواست که باهاش قرارداد تمدید کنند. همش میدوه این ور اون ور .تصور کنید برید دم خونش زنگ بزنید بخواهید باهاش صحبت کنید! بعد در رو باز میکنه میبینید همین طوری داره میدوه شما هم مجبورید دنبالش کنید تا بتونید باهاش یک کلمه حرف بزنید
    این جونیور آلبینی چرا این طوری بود؟ یک جوری بود عین یک بچه میموند که آمپول زدن بهش گنده شده. غیر واقعی به نظر میرسید. محصول جدید برزیل هست دیگه. خدا میدونه در آینده چی میشه. همش هم میچسبید به آرلوسکی .صدا همه رو در آورده بود.
    فرانکی ادگارد هم اومده مبارزات رو ببینه!! نمیدونم چرا به این مصدومیت ها به شدت بدبین شدم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام امیر جان به نظرت ارلافسکی بهتر نشده بود اگه اشتباه نکنم کمپشو تغییر داده بود امده بود به تاپ تیم به نظرم ارلافسکی نسبت به مبارزات قبلیش خیلی بهتر مبارزه کرد شکل مبارزش بهتر شده بود ارلافسکی اصلا ضربات کیک نداشت ولی تو این مبارزه زیاد از ضربات پا استفاده کرد نمیدونم شاید هم از بس حریفش بد بود ارلافسکی خوب به نظر میرسید . نکته دیگه هم خیلی دوست دوست داشتم پتیس مبارزه رو میبرد خوب مبارزه میکنه ولی خب الان یه مقداری فاصله گرفته از اون زمان اوجش اگه شاید یه مقداری دقت کرده بود میتونست پویریر (اصلا از این پویریر خوشم نمیاد) رو سابمیت کنه دلم براش سوخت . راستی امیر جان متوجه شدی پتیس چش شد که تسلیم شد ؟
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام امیر جان به نظرت ارلافسکی بهتر نشده بود اگه اشتباه نکنم کمپشو تغییر داده بود امده بود به تاپ تیم به نظرم ارلافسکی نسبت به مبارزات قبلیش خیلی بهتر مبارزه کرد شکل مبارزش بهتر شده بود ارلافسکی اصلا ضربات کیک نداشت ولی تو این مبارزه زیاد از ضربات پا استفاده کرد نمیدونم شاید هم از بس حریفش بد بود ارلافسکی خوب به نظر میرسید . نکته دیگه هم خیلی دوست دوست داشتم پتیس مبارزه رو میبرد خوب مبارزه میکنه ولی خب الان یه مقداری فاصله گرفته از اون زمان اوجش اگه شاید یه مقداری دقت کرده بود میتونست پویریر (اصلا از این پویریر خوشم نمیاد) رو سابمیت کنه دلم براش سوخت . راستی امیر جان متوجه شدی پتیس چش شد که تسلیم شد ؟
    سلام.
    اول میخوام تسلیت بگم به عزیزانی که نزدیکانشون در حادثه زلزله از دنیا رفتن. ما رو هم در غم خودتون شریک بدونید.
    آرلوسکی کیک های خوبی میزد ولی حریفش خودش کند بود و نمیتونم بگم که این کیک ها باعث کندیش شد چون ضربات خیلی محکمی نبودن. مشخص بود که چیزی هست که روش کار کرده ولی احساس نکردم بتونه به عنوان یک ابزار موثر در آینده ازش استفاده کنه مگر اینکه خیلی روش کار کنه. ضمن اینکه فکر میکنم تو سنگین وزن همین طوری کیک های معمولی زدن کار عاقلانه ای نیست. اگه یکی از این دفعات خاک بشه دیگه نمیتونه از جاش بلند شه یا اگه حریفش روی کانتر زدن کار کنه و روی هر کیک یک کانتر بزنه حسابی خطرناک میشه براش چون همون طور که گفتم کیکهای معمولی بود . حریفش خیلی ناشی بود و شاید جو مبارزه با اولین حریف شناخته شده گرفته بودش. ولی در کل این آلبینی خیلی کند نشون داد و دستهای سریعی نداشت. با همین وضعیت مبارزه رو نگاه کن ببین چند تا هوک چپ به سر آرلوسکی زد.آرلوسکی ایراد بدش این هست که وقتی نزدیک میشه مدام سرش رو میاره پایین و میره تو سینه حریفش و وقتی میخواد سرش رو بیاره بالا مشت راستش رو میخواد پرتاب کنه که خیلی راحت میشه روی ضربات هوک چپ تو این مواقع کار کرد . همین طور روی ضربات آپرکات.
    پتیس مشکلش با خیلی از فایترهای دیگه مشترک هست. از اون دسته فایترها هست که سابمیشن خوبی داره ولی در خود گرپل کردن و حفظ موقعیت عملکرد خوبی نداره. مثل نیت دیاز. با کمی دقت وقتی خاکشون کنی میتونی همونجا کنترل کنی و مبارزه رو برنده شی. مگر اینکه با سابمیشن غافل گیرتون کنه. همون طور که بنسون هندرسون و گیلبرت ملندز رو شکست داد ولی در مقابل کلی گویدا و هافائل دوسانیوس نتونست. تو این مبارزه هم بعد از اون همه خونی که ریخته شده بوذ سرو بدنشون اونقدر لیز شده بود بدن هردوشون که نمیتونست سابمیشن بزنه و چند باری که تونست بلند بشه باید از موقعیت بهتر استفاده میکرد که اقدام به سابمیشن کردن اشتباه بود و پوریر دوباره برمیگشت به وضعیت تاپ. من خیلی پتیس رو دوست دارم و فایتر باهوشی هست اما نمیدونم چرا سعی نمیکنه این مورد رو برطرف کنه و همیشه روی سبک مبارزه خودش باقی میمونه.
    دنده اش شکست. پوریر فایتر خوبی هست ولی به نظرم خیلی قابل پیش بینی هست و فکر میکنم شکست دادنش کار سختی نباشه برای خوبهای این دسته مثل کانر و حبیب و فرگوسن و باربوزا
    ویرایش توسط Spirit : 2017/11/13 در ساعت 14:03
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    مت براون عالی بود به نظرم وقتشه همینجا تمومش کنه از هفتا مبارزه قبلیش فقط دو تا برد داشته اگه خانواده اش نظرشو عوض نکنن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    سیج نورثکات چه خوب شده بود!
    سزار فریرا چه جوگیر شده بود چش بود کلید کرده بود به بوراچینیا
    جونیور آلبینی هم همونطور که گفتم این مبارزه سنگ محک خوبی بود براش، که نشون داد اینکاره نیست! ران پاش لامصب 90 درصد چربی داشت!
    مبارزه مارلون مورائس با جان دادسون هم انصافا فایت خوبی بود، دادسون فاصله گرفته با اوجش و البته به نظرم برای بانتم ویت جثه ریزی داره
    هافائل آسانسائو هم خوبه، اما نه اندازه تاپ 4 این دسته.
    آنتونی پتیس که هرچی فایت مهم داشته رو باخته. هرچند در دوران اوجش هم خیلی مالی نبود!
    و مت براون که عاشقش بودم، واقعا فایت میکرد خیلی مردونه، نه مثل خیلی ها که اوکتاگون رو با پیست دو میدانی اشتباه میگیرن
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    دو نفر که حسابی به پیروزی تو این رویداد نیاز داشتن یکیش ارلوفسکی بود یکی هم مت براون که هر دوتاشونم پیروز شدن. خدا وکیلی قبل از مبارزشون براشون امیدوار بودم که پیروز بشن با اینکه طرفدارشونم نیستم - چون واقعا ته دلم میدونستم به این پیروزی نیاز دارن. مطمعنن هر کدومشون این فایت را میباخت دیگه سازمان بهش مبارزه نمیداد چون هر دوتاشون با شکستهای متوالی امده بودن. بخصوص ارلوفسکی که 5 تا فایت قبلشو از دست داده. هر چند ارلوفسکی هم قبل از این 5 شکست 6 پیروزی متوالی تونسته بود کسب کنه.

امیر برا این جونیر هم باهات موافقم منم اولین بار که دیدمش تنها چیزی که امد تو ذهنم امپول بود. بدنش خیلی میشه گفت افتضاحه. از اون مهمتر هم لقبشه تو سنگین وزن با این هیکل
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    سجاد جان ژنتیکش اینطوریه.
    Júnior Albini تو سن 13 سالگی بیشتر از 160 کیلوگرم وزن داشت و برای اینکه وزنش رو کم کنه شروع به ورزش بوکس کرد.
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)