ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

17 دانلود بسته اموزشی جوجیتسو | Complete Leg Attack System

دانلود بسته اموزشی جوجیتسو
    Complete Leg Attack System

سیستم کامل حمله به پا (قفل پا)

داگلاس برای مدتی بیش از 35 سال هنرهای رزمی را تمرین ، مطالعه و مربیگری کرده است.
    به عنوان یک مدرس حرفه ای ، تجربه آموزشی اش به بزرگسالان ،
    شامل طراحی برنامه آموزشی در تمام سطوح و حقیقتا هزاران ساعت از تمرینات و مربیگری آموزشی رسمی بوده است.

او تمرینات کاراته و جوجیتسوی خودش را در سن 10 سالگی زیر نظر استاد Hidehiko Ochiai شروع کرد و
    و کشتی و بوکس را وقتی در راهنمایی و دبیرستان بود به مهارتهای خودش اضافه کرد.

داگلاس تمریناتش را در گرپلینگ تسلیمی ادامه داد و شروع به مطالعه و یادگیری موی تای وقتی که به نیروی تفنگدارن دریایی رفته بود کرد
    و برای خدمت به عنوان آموزگار ارشد در مدرسه نظامی Quantico برای برنامه هنرهای رزمی نیروی تفنگداران دریایی انتخاب شد.

او به طور وسیع به تمرین کار با سلاح ها شامل(اسلحه گرم ، شمشیر و سلاح های برنده و ...) ،
    Combative Engagements ، کشتی ، بوکس ، جودو ، گرپلینگ ، تای بوکس و جوجیتسوی برزیلی پرداخت
    و در آنها زیر نظر Leo Dalla که دارای شهرت جهانی هست کمربند مشکی اخذ کرد.

کارنامه مسابقاتیش شامل رکورد بدون شکست تای بوکس و مدالهای مختلف Pan-Am در سطح کمربند مشکی می باشد.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    دانلود بسته اموزشی جوجیتسو | Complete Leg Attack System

اسکرین شات:
    Spoiler: show

دانلود بسته اموزشی جوجیتسو | Complete Leg Attack System

نکاتی که باید خوانده شود:

ایمنی برای کسی که سابمیشن ها رو اجرا می کند:

1- همیشه تمام سابمیشن ها رو آهسته و با فشار کم اجرا کنید تا فرصتی به حریف تمرینی خود برای تسلیم شدن بدهید.و وقتی احساس کردید یا مشکوک شدید که حریف تمرینیتان به صورت فیزیکی یا شفاهی تسلیم شده فورا او را رها کنید.
    اینکار همچنین شما رو به این عادت میده که کنترل خوبی داشته باشی و بجای استفاده از ویژگیها و قدرت فیزیکی خود از تکنیک خود برای تسلیم کردن و تمام کردن کار حریف استفاده کنید.

2- وقتی که شک دارید (که حریف تمرینی تان در حال آسیب دیدن هست) ، اجازه بدهید از سابمیشن آزاد شود و سراغ تکنیک دیگه ای بروید.
    چون حریف تمرینی به دلیل غرور فکر میکند که نباید تسلیم بشود و آسیب میبیند و نمی داند تسلیم شدن در تمرین اجتناب ناپذیر هست.

امنیت برای کسی که دارد روی آن سابمیشن اجرا می شود:

1- وقتی که دارد روی شما سابمیشن اجرا می شود ، به موقع تسلیم شوید تا آسیب نبینید و بگذارید حریف تمرینی تان بداند که دارد تکنیک را درست انجام می دهد.

2- وقتی شک دارید که دارید آسیب میبینید ، زودتر تسلیم شوید و اغلب تسعی کنید سلیم بشید بجای اینکه مقاومت کنید تا بتونید برای روز بعد هم تمرین کنید و آسیب نبینید.
    خودتان را روی تشک سفت نگیرید و ریلکس باشید(همینطور در زندگی) تا بتونید بهتر پیشرفت کنید.
    (کلا بچه هایی که تازه کار هستن وقتی دارن جوجیتسو تمرین میکنن ، خیلی با زور کار نکنن و سعی کنن در خاک راحت باشن و نفس بکشن و بیشتر از تکنیکشون استفاده کنن تا زود خسته نشن و نبرن: مترجم)

چند تا نکته:

1- امنیت
    قفل پا به سرعت انجام می شود!
    مهمه که این تکنیک ها رو آهسته اجرا کنید و برای حریف تمرینی خود زمانی برای تسلیم شدن بگذارید.
    اگه احساس می کنید دارید اسیب میبینید تسلیم بشید. مرز بین درد و آسیب دیدگی در قفل های پا بسیار ناچیز هست.
    اجازه ندید با تسلیم شدن نا امید شوید و از تمرین خارج بشید چون یک تسلیم شدن سریع به شما اجازه میده تا یاد بگیرید و برگردید و روی آن کار کنید.

2- این آموزشها سیستمی هستن که به شما در هر موقعیت قفل پا راه حلی ارائه میدهند.
    هیچ آموزشی کاملا جامع نیست و چنین چیزی غیر ممکن هست.
    چیزی که این آموزش فراهم آورده یک پایه قوی و یک ساختار سازمان یافته هست که شما می توانید به سادگی ، وقتی که شما دارید سیستم های دیگه یا حرکات منحصر به فردی که شما دوست دارید به بازیتون اضافه کنید رو به نمایش میگذارید به آن چیزهایی رو اضافه کنید.

3- این برنامه آموزشی قصد دارد بالاترین درصد حرکات موفقیت آمیز رو به شما نشان دهد و تعداد پرکاربردی از حرکات رو برای دادن اختیار انتخاب و آزادی عمل به شما یاد دهد. نه اینکه فقط شما رو با یکسری حرکات کم کاربرد و فانتزی مشغول کند.
    همه این تکنیک ها رو با موفقیت وقتی با افراد سطح بالا تمرین می کردم بکار بردم و و این تکنیک ها برای من یا بر علیه من یا کمربند مشکی های دیگه در مسابقات کار کرده و اجرا شده..

4- من نظر خودم رو در مورد چیزهای مختلف گفتم و اگه شما استراتژی و شیوه تکنیکی منفاوتی دارید خیلی خوبه و من خوشحال میشم در مورد نظرات موافق و مخالف بحث کنم ، اما استراتژی و مطالب تکنیکی من امتحان خودشون رو در ورزش بBJJ پس دادن.
    بعلاوه مسابقه دهندگان BJJ و کلاس NO-GI و MMA ، من سالهای زیادی از وقتمو برای تمرین دادن به غیر نظامی ها و نظامی ها و پلیس و افراد دولتی برای عملیات های دنیای واقعی و کاربردهای دفاع شخصی صرف کرده ام.
    این تجربه منو به یک منطق و چهارچوب جامع و اولویت اینکه اول پوزیشن (وضعیت) و کنترل مهم هست هدایت میکنه.

5- برای بکار بردن تذکر شماره 4 در بالا در اولین ویدئو در این سری ، عقیده من در رها کردن وضعیت برای قفل های پا در زمان 39:00 یک راهنمایی استراتژیک کلی هست.
    بدیهی هست که افراد سطح بالایی هستند که انعطاف و چابکی زیادی در اینجور حمله ها دارند و انتخاب میکنن تا وضعیت های سنتی و قدیمی رو برای بهره برداری از مزیتهای تاکتیکی مهارت های پیشرفته ، ویژگی های فیزیکی وحرکات تمرینیشون ترک کنن. من مشکلی باهاش ندارم و ممکنه برای اونها نتیجه بهتری بده و آنها برای اون سناریوی خاص تمرین کردن.

6- ویدئوی اول رو ببینید و وضعیت های مختلف و طرز گرفتنها/تمام کردنها و در حالت درون وبیرون رو یاد بگیرید.
    وضعیت های مخنلف رو تمرین کنید و چرخشها و رل های موقعیتی در تمام این وضعیت ها رو برای یادگیری پایه ای قوی و اصولی تکنیک ها در هر یک از وضعیت ها و همچنین انتقال آسان و راحت از یک وضعیت به وضعیت دیگر را انجام دهید.

در تسلط و استادی در اصول پایه ای کوتاهی نکنید.

موارد اموزشی شامل:

I. ACHILLES ATTACK POSTURES, GRIPS, AND ENTRIES
    A. Achilles Locks
    1. Karate Chop – Legs Akimbo Posture
    2. Figure-4 vs. Reverse Figure-4
    3. “Thing” or One-handed Grip
    4. Leg Lace – Reverse Legs Akimbo Posture
    5. Foot in Thigh – Basic Leg Posture
    (Knee Up in between your opponent’s legs)
    6. Reaper Posture
    7. Belly Down Posture
    8. Double Leg Control Posture
    9. Outside Hook Variation
    10. Outside Leg Swing Trap
    B. Entries
    1. Windshield Wiper Entry
    2. Standing Reaper Entry
    3. Falling Back to Double Leg Control
    4. Anaconda Posture
    5. Mount Escape to Anaconda Posture
    II. KNEEBARS
    A. Basic Kneebars
    1. Mechanics
    2. Cross Guard Entry
    3. Reverse Knee-In-Belly (KIB) Entry
    4. Reverse KIB Step Between
    5. Reverse Mount Variations
    B. Rolling Kneebars
    1. Mechanics
    2. From Bottom Turtle 3 Posture
    3. From Top Turtle 2 Posture
    4. Rolling from Standing
    5. Lateral Roll With Inside Grapevine
    C. Spinning Kneebars
    1. Forward from Half-Guard
    2. Backward from Half-Guard
    3. Backward from De La Riva Guard With Leg Lace
    D. Kneebar as a Counter
    1. Counter to Leg Trap on Arm Bar
    2. Kesa Getame Escape Counter
    III. TOE HOLDS, HEEL HOOKS, AND CALF SLICERS
    A. Toe Holds
    1. Mechanics
    2. Scissor Counter
    3. Rolling Toe Hold
    4. Toe Hold Shin Lock
    5. Omo Plata to Toe Hold
    6. Kneebar Defense Counter Toe Hold to Opposite Leg
    B. Heel Hooks
    1. Mechanics
    2. Hammer Lock Grip
    C. Calf Slicers
    1. Calf Slicer fron Legs Across
    2. Calf Slice Counter to the Sprinter Defense
    3. Sweep Counter
    4. From Half-Guard
    5. From Open Guard
    IV – DEFENSES AND COUNTERS TO LEGLOCKS
    1. CONNECTING CONCEPTS AND LEG LOCK DEFENSES

انجام تمرینات در محیط غیر باشگاهی و بدون استاد؛ توسط افراد مبتدی باعث اسیب دیدگی جدی میشود.

دانلود مستقیم و رایگان

**انتشار این اموزش کاملا اختصاصی میباشد و کپی بدون ذکر منبع مورد رضایت ما نیست.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)