ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 فرانسیس انگانو , مبارزه با میوچیچ یا براک لزنار؟!!!

فرانسیس انگانو , مبارزه با میوچیچ یا براک لزنار؟!!!

فرانسیس انگانو مبارزه قهرمانی رو در سر داره ولی اگه بخواد حریف رویایی رو برای خودش نام ببره اسم یک نفر دیگه در ذهنش هست , براک لزنار

انگانو که از خوش آتیه ترین و پر طرفدارترین تازه واردهای UFC هست گفته که علاقه زیادی به مبارزه با براک لزنار داره.

" همیشه دوست داشتم رویارویی خودم با لزنار رو ببینم. دوتا هیولا. به عنوان یک طرفدار واقعا دوست دارم و بسیار مشتاق همچین رویارویی هستم."

انگانو 31 ساله که آلستار اووریم رو در راند اول ناک اوت کرد یقین داره که در مقابل میوچیچ مبارزه خواهد کرد ولی بسیار بسیار به مبارزه با لزنار اشتیاق داره. و طبق انتظار باور داره که عملکرد خوبی در مقابل لزنار خواهد داشت.

" اون گنده است. بسیار درشت هست ولی از من قوی تر نیست. من از اون قوی تر هستم. من بهترین استرایکر دسته سنگین وزن هستم و استعدادش رو دارم و میتونم از پسش بربیام."

مبارزه با لزنار 40 ساله به نظر حالا حالا ها امکان پذیر نخواهد بود. لزنار بازنشت شده هنوز محرومیتش به دلیل دوپینگ باقی مونده و اصلا معلوم نیست که بعد از اون مدت بخواد دوباره به اکتاگون برگرده. از طرف دیگه لزنار کشتی گیر هست و با سازمانی که میدونید تاسال بعد هم قرارداد داره.

در حال حاظر تمام تمرکز انگانو روی مبارزه با میوچیچ هست و دلش میخواد هر چه زودتر مبارزه رو انجام بده و دانا وایت گفته که ممکنه حتی تا UFC 220 در بوستون هم ست بشه.

برای اون مبارزه هم انگانو پیش بینی ناک اوت رو کرده و گفته " من همیشه ناک اوت پیش بینی میکنم"

"
    اگه بخواد سعی کنه جلوی من به ایسته زیاد دوام نخواد آورد و فکر کنم برنامه دیگه ای داشته باشه. اون استرایکر خوبی هست ولی نمیدونه که من چه قدر خطرناکم"
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت
    عضو انجمن
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    مبارزه جالبی میشه از جایی که هردو گنده ترین سنگین وزنان.
    اما انگانو ۱۰۰ درصد لزنر رو ناک اوت میکنه.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    طبق عملکردی که میوچیچ جلوی وردوم داشت و ان جا خالی دادنها و در رفتن از ضربات فایترهای بزرگ جثه تر از خودش نشون میده انگانو انچنان هم راحت نمیتونه کار میوچیچ را تموم کنه. مگه. دوباره مگه میوچیچ از داشته هایی که انگانو تو این مدت بدست اورده ترس برداره و باعث شکست زودهنگامش بشه. در کل فکر میکنم همین میوچیچ حریف سخت تری از همه براش هست
    براک لزنر هم هنوز حتی اتمام محرومیتشم مشخص نشده. جدای اینکه فکر نکنم دیگه مبارزه کنه. چون این موضوع دوپینگشم کاری کرد که usada بیشتر روش تمرکز کنه اگه بخواد برگرده. هر چند خیلی ها عقیده دارن موضوع مثبت بودن تست براک از قبل از مبارزه مشخص بوده و یه جورایی سازمان با usada همکاری داشته که فایت کنسل نشه و مدتی بعد موضوعش را بالا بیارن

ممنون امیر
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,726
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    میوچیچ کلا نشون داده که میشه ناک اوتش کرد. قبلا هم این اتفاقات افتاده. جلوی اووریم هم یک بار ناک داون بدی شد. فکر نمیکنم سر پا حریف انگانو بشه.
    کلا عملکرد براک لزنر رو تو mma قبول ندارم. دسته سنگین وزن کلا یک جور دیگه هست و براک هم به خاطر سایز و وزن و قدرتش تونست موفقیت کسب کنه وگرنه از لحاظ فنی شکست دادنش کار سختی نیست. مبارزه های نمایشی و الکی رو دوست ندارم. مبارزه هایی که فقط اسم توشون هست. معلوم هست که لزنار کلا mma فایتر و مبارز نیست و بیشتر فیگور و شخصیته. اونم تو این سن.
    ویرایش توسط Spirit : 2017/12/07 در ساعت 02:52
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    پس اقای انگانو هم به دنبال مانی فایت هست
    اول که باید در رویداد ۲۲۰ برا کمربند بجنگه ، احتمالا حریف بعدیش وردوم باشه
    فکر نکنم براک این جور فایت هایی رو قبول کنه ، حتی اگه مشکل دوپینگش حل بشه چون عملا هیچ شانسی نداره ، مقابل فایترهای دیگه شاید بتونه از برتری قد و وزنش استفاده کنه ولی مقابل انگانو هیچ شانسی نداره
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)