ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot

17 مانی پاکیائو - کانر مک گرگور برای ماه آوریل؟!!!

مانی پاکیائو - کانر مک گرگور برای ماه آوریل؟!!!

به گفته ی مانی پاکیائو، مذاکره بین وی و کانر مک گرگور برای برگزاری مسابقه ی بوکس آغاز شده است.

پاکیائو میگوید، کانر تنها یکی از گزینه های زیادیست که مطرح گردیده است.
    او میگوید: "بستگی داره که برای ماه آوریل(فروردین-اردیبهشت) با کدام حریف به توافق نهایی برسیم!"

پاکیائو قصد مبارزه در ماه آوریل را دارد و محتمل ترین گزینه کانر مک گرگور میباشد.

-----------------------------------------------------
    به روز رسانی خبر:

دینا در سوالی که در این باره ازش کردن گفته:
    "عجیبه چون کانر با ما قرارداد داره"

و گفته " اگه درست باشه از پاکیائو و هر کسی که اینکار رو کرده شکایت می کنم.
    پس فرض می کنم این حرفها درست نیست."

مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط nn_diaz نمایش پست ها
    احتمال زیاد این مسابقه شکل میگیره چون دیگه کانر واسه سه چهار میلیون نمیاد خودشو خراب کنه...

جدا از این قضایا دانا وایت چند تا درس خوب یاد گرفت.. یکی اینکه به فایتری خیلی بها نده دومی اینکه دستمزد فایترها رو تا حد امکان پایین نگه داره تا تنور مسابقات داغ بمونه.
    دستمزدی که فایترها تو این رشته میگیرین اصلا عادلانه نیست.
    چند تا ورزش بعد از اینکه طرف ناک دان میشه تازه شروع می کنن قوی ترین ضرباتشونو به حریف میزنن.
    این فلسفه شبیه همون فلسفه مردم رو گرسنه نگه دارو حکومت کن هست.
    که ممکنه یه مدت نتیجه بده ولی بعدا فایترها شروع میکنن از این سازمان رفتن. مثل همین چند تا فایتری که رفتن بلاتور.

کانر قبل از اینکه وارد سازمان ufc بشه هم رفتارش همین بوده. و دو تا کمربند رو برده بود. ولی چون ufc چشم های بیشتری روش هست تا این حد شناخته شده.
    ضمن اینکه سازمان چیزی جز منفعت از کانر نصیبش نشده. چرا باید پشیمون باشه !!!
    مسئله اینه کانر فایت هاش خوب فروش می کنه. چرا دیمیتریوس جانسون رو اینقدر ساپورت نمی کنن. چون میدونن نمی فروشه.

افرادی مثل کانر کاریزما دارن. و خیلی راحت هوادار جمع می کنن.
    ممکنه منو شما از رفتارهای کانر خوشمون نیاد. ولی حقیقت اینه جتی وقتی کانر می پره بالای قفس و با داور هم بحث می کنه باز هوادارهاش تشویق می کنن. و این حرکتشو جزء روحیه سرکشش میگذارن.
    ضمن اینکه فرهنگ ما با فرهنگ غرب فرق داره. شاید چیزی از نظر ما خوشایند نباشه ولی از نظر اونها اینطور نباشه.
    به هر حال تا لان ufc شخصی مثل کانر رو به خودش ندیده بود. که به این سرعت پول پارو کنه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    مبارز مورد علاقه NateDiaz_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    درسته بازی با فلوید پول زیادی براش داشت ولی مطمئنا رفت برای بردن. ولی تجربه کافی برای چنین مسابقه ای رو در بوکس نداشت.
    ضمن اینکه لازم نبود ببره. بازی خوبی انجام داد. اگه میتونست 12 راند رو تمام کنه براش کافی بود.
    حرفهای الان فلوید حرف مفته. فلوید حتی نتونست اواخر راند 9 و راند 10 که کانر کاملا بدنش خالی کرده بود ، ناک دانش کنه. دیگه مشت هاش رو که کنترل نمی کرد :)
    خود کانر هم گفت مشت های نیت سنگین تر از فلوید بود. و اگه مبارزه اول کانر و نیت رو بببینی راند 2 وقتی نیت به کانر مشت میزنه واقعا به کانر شوک وارد می کنه.

منم باهات موافقم که باید قهرمان از کمربندش دفاع کنه. و کار درست همینه.
    ولی کانر موقعیش با فایترهای دیگه فرق می کنه.
    از زمین و آسمون براش فرصت می باره اصلا اهمیتی به این حرفا نمیده. و براش مهم نیست کمربندشو بگیرن یا نه. چون الان سازمان ufc هست که داره ازش استفاده می کنه و بهش نیاز داره. و کانر خیلی بهشون نیاز نداره.
    نشد میره بوکس. نشد میره کشتی کج نشد میره بازیگری و ... و تو هر کدومشون پول خیلی بیشتری نصیبش میشه.
    الان قدرت دست کانر هست و سازمان سعی می کنه تا جایی که امکان داره باهاش مدارا کنه.
    وضعیت همینه چه ما خوشمون بیاد چه نیاد.
    شرایط رو کسی تعیین میکنه که قدرت بیشتری داره.
    همونطوری که سازمان قدرت خودشو به فایترهای دیگه تحمیل می کنه. تو همین بازی UFC 218 سازمان پاداش رو به Francis Ngannou نداد چرا؟ چون فعلا زورش بهش میرسه.
    گفتم الان دیگه براش مهم نیست نگفتم قبلا براش مهم نبوده مبارزاش با فلوید اولین مبارزاش بود تو بوکس رفت که رکورد فلوید رو بشکنه مهم بود براش که ببره در ضمن اینکه پول زیادی هم داشت براش در ضمن اگه میبرد خیلی گنده تر از اینکه الان هست میشد خودتم داری میگی میره کشتی کج فلان.......... یعنی اصلا براش مهم نیست مبارزه بکنه یا نکنه چه برسه به اینکه ببازه یا ببره
    وضعیت همینه ولی من اصلا خوشم نمیاد از این وضعیت مسخره ای که کانر و سازمان با همدیگه راه انداختن دارن حق بقیه مبارزهارو میخورن بهشون ظلم میکنن چون قدرت دارن
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط nate نمایش پست ها
    گفتم الان دیگه براش مهم نیست نگفتم قبلا براش مهم نبوده مبارزاش با فلوید اولین مبارزاش بود تو بوکس رفت که رکورد فلوید رو بشکنه مهم بود براش که ببره در ضمن اینکه پول زیادی هم داشت براش در ضمن اگه میبرد خیلی گنده تر از اینکه الان هست میشد خودتم داری میگی میره کشتی کج فلان.......... یعنی اصلا براش مهم نیست مبارزه بکنه یا نکنه چه برسه به اینکه ببازه یا ببره
    وضعیت همینه ولی من اصلا خوشم نمیاد از این وضعیت مسخره ای که کانر و سازمان با همدیگه راه انداختن دارن حق بقیه مبارزهارو میخورن بهشون ظلم میکنن چون قدرت دارن
    منظورم اینه دستش بازه هر کاری بکنه و توی این زمینه ها هم استعداد داره و میتونه پول زیادی در بیاه.یعنی کارتهای برنذه زیادی دستشه و سازمان نمی تونه مجبور به کاریش کنه.
    اتفاقا اکثر فایترها راضی هستن کانر باشه. چون باعث میشه توجه ها به سمت ufc باشه.
    همه هم ابراز علاقه می کنن باهاش فایت کنن. اندرسون سیلوا ، وودلی ، تی جی، کدی ، مکس ، آلدو ، حتی دیمیتریوس جانسون
    واسه بودن تو رویدادی که کانر هست سرو دست می شکنن.
    تو لایت ویت هم همه به نحوی سعی می کنن باهاش مبارزه کنن.

این حرفهایی هم که فلوید میزنه زمینه سازی واسه مبارزه ریمچ هست.
    قبل بازی همه میدونستیم کانر کاردیوی خوبی نداره و احتمالا راندهای آخر میبره نیاز به پیش بینی نداشت. ضمن اینکه اون جاسوس کوچولوش Malignaggi هم با کانر فایت کرده بود و میدونست کاردیوی کانر در چه وضعیتی هست.
    کلا توانایی های تکنیکی فلوید تو بازی با کانر زیر سوال رفت. فلوید برتری تکنیکی نداشت. صرفا بعد از خسته شدن کانر بازی رو دست گرفت.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    اتفاقا اکثر فایترها راضی هستن کانر باشه. چون باعث میشه توجه ها به سمت ufc باشه.
    همه هم ابراز علاقه می کنن باهاش فایت کنن. اندرسون سیلوا ، وودلی ، تی جی، کدی ، مکس ، آلدو ، حتی دیمیتریوس جانسون
    ufc اینقد کوچیک نیست که نبودن یه نفر باعث بشه کل سازمان دیده نشه همین الانشم کانر خیلی وقته که نیست
    کسایی هم که راضی ان کانر باشه دلیلش این نیست که عاشق کانر هستن به خاطر پولی هست که از مبارزه با کانر میتونن به جیب بزنن
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nate نمایش پست ها
    ufc اینقد کوچیک نیست که نبودن یه نفر باعث بشه کل سازمان دیده نشه همین الانشم کانر خیلی وقته که نیست
    کسایی هم که راضی ان کانر باشه دلیلش این نیست که عاشق کانر هستن به خاطر پولی هست که از مبارزه با کانر میتونن به جیب بزنن
    نگفتم ufc دیده نمیشه. گفتم توجه ها به سمت ufc رو بیشتر می کنه و باعث میشه بیشتر دیده بشه.
    همین مسابقه اش با فلوید چقدر سرو صدا کرد.شبکه های مختلف دربارش حرف زدن.
    این حرف من نیست خود فایترهای ufc میگن.
    واسه من چه فرقی داره کانر یا نیت یا وودلی باشه یا نباشه.
    هر کی بیشتر از سازمان تیغ بزنه خدا ازش بیشتر راضی هست
    مالک های سازمان فقط یه عهده سرمایه دار هستن که می خوان پول خوبی به جیب بزنن و یه استخونی هم برای فایترها بندازن.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    نگفتم ufc دیده نمیشه. گفتم توجه ها به سمت ufc رو بیشتر می کنه و باعث میشه بیشتر دیده بشه.
    این حرف من نیست خود فایترهای ufc میگن.
    واسه من چه فرقی داره کانر یا نیت یا وودلی باشه یا نباشه.
    هر کی بیشتر از سازمان تیغ بزنه خدا ازش بیشتر راضی هست
    مالک های سازمان فقط یه عهده سرمایه دار هستن که می خوان پول خوبی به جیب بزنن و یه استخونی هم برای فایترها بندازن.
    داداش با کلمات بازی نکن معنیش همون میشه این کلمه (بیشتر) الان اضافه کردی قبلا همچین چیزی نبود
    اتفاقا من همین الان با خدا یه صحبتی در این مورد پول بیشتر گرفتن داشتم تاکید کرد رو این قضیه که کار درستیه اگه فردا باز یه............. حرام اعلامش نکنه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    داداش با کلمات بازی نکن معنیش همون میشه این کلمه (بیشتر) الان اضافه کردی قبلا همچین چیزی نبود
    اتفاقا من همین الان با خدا یه صحبتی در این مورد پول بیشتر گرفتن داشتم تاکید کرد رو این قضیه که کار درستیه اگه فردا باز یه............. حرام اعلامش نکنه
    این جمله که نوشتم : "اتفاقا اکثر فایترها راضی هستن کانر باشه. چون باعث میشه توجه ها به سمت ufc باشه"
    گفتم باعث میشه توجه ها به سمت ufc باشه. کجاش یعنی الان توجهی به ufc نیست :)
    یعنی باعث میشه توجه ها بیشتر به سمت ufc باشه.
    ایراد بنی اسرائیلی نگیر
    یعنی میدونسم الان می خوای اینو بگی

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    چرا ست نشه؟
    دانا وایت کمربند رو براش نگه میداره تا بره این مبارزه رو هم انجام بده , زنش هم شکم دوم رو بزاد بعد اگه دلش خواست بیاد مبارزه کنه تو ufc.
    کانر مبارزه با پاکیو براش بهتره . هم از نظر مالی و هم اینکه اگه ببازه بازم دهنش بازه و هی حرف میزنه. کلا کانر دو تا فایت تو کریرش مونده که ببازه و خداحافظ. شما بودید کدوم رو انتخاب میکردید. اون موقعی که این تصمیمات رو گرفت و پول رو انتخاب کرد , همه میراث و افتخار و همه این کلمات رو با پول عوض کرد. الان دیگه بیاد ufc چیکار کنه؟ من میگم سینت پیر که رزومه اخلاقیش اون بود اومده این حرکت زده بعد شما انتظار دارید کانر با این شخصیتش بیاد بگه نه من باید برم تو ufc ده تا دفاع از عنوان کسب کنم و فلان!!
    مبارزه بین پاکیو و کانر خوب میشه چون من اصلا نگاه نخواهم کرد فقط کنفرانس هاشون رو میبینم و بس.
    چیکارش دارید طرف رو ؟ بوکس خوبه دیگه بگذارید بره بوکس کنه. من فقط نمیدونم چرا میره سراغ اون سن و سال دارهای بازنشسته شده! نمیدونم چرا نمیخواد با کانلو بوکس انجام بده؟ البته اگه به کانلو پیشنهاد بوکس با کانر رو بدن قطعا قبول نمیکنه. آخه نیست کانر بوکسش خیلی خوبه ممکنه بزنه کانلو رو ناک اوت کنه بعد به کریر کانلو لطمه وارد بشه
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,406
    این جمله که نوشتم : "اتفاقا اکثر فایترها راضی هستن کانر باشه. چون باعث میشه توجه ها به سمت ufc باشه"
    گفتم باعث میشه توجه ها به سمت ufc باشه. کجاش یعنی الان توجهی به ufc نیست :)
    یعنی باعث میشه توجه ها بیشتر به سمت ufc باشه.
    من تو کامنت قبلی چی گفتم گفتم کلمه بیشتر رو تازه اضافه کردی وقتی این کلمه نباشه یعنی توجهی به یو اف سی نمیشه اگه فلان مبارز نباشه ولی وقتی کلمه بیشتر اضافه کنی بهش معنیش میشه یو اف سی بهش توجه میشه یا دیده میشه ولی اگه فلان مبارز باشه بیشتر دیده میشه یا توجهات به سمتشه ایراد کار خودتو ببین اینقد حق به جانب صحبت نکن قرار نیست هر جا هر حرفی میزنی درست باشه
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    من تو کامنت قبلی چی گفتم گفتم کلمه بیشتر رو تازه اضافه کردی وقتی این کلمه نباشه یعنی توجهی به یو اف سی نمیشه اگه فلان مبارز نباشه ولی وقتی کلمه بیشتر اضافه کنی بهش معنیش میشه یو اف سی بهش توجه میشه یا دیده میشه ولی اگه فلان مبارز باشه بیشتر دیده میشه یا توجهات به سمتشه ایراد کار خودتو ببین اینقد حق به جانب صحبت نکن قرار نیست هر جا هر حرفی میزنی درست باشه
    این مطلب اررشی نداره که درباره اش بحث کنیم :)

مطالبم رو هیچ ویرایشی نکردم بعد نوشته ها.
    اون بیشتری که می گی رو تو پست بعدیش گفتم و یعنی منظورم تو پست قبلش این بود.
    -----------------------------------------------------------------------------------
    ولی میخوای اینقدر دقیق باشی من عین کلمات رو می گذارم:
    این نوشته منه تو پست 13 :
    "اتفاقا اکثر فایترها راضی هستن کانر باشه. چون باعث میشه توجه ها به سمت ufc باشه"
    این جوابی هست که بهش دادی در پست 14:
    "ufc اینقد کوچیک نیست که نبودن یه نفر باعث بشه کل سازمان دیده نشه همین الانشم کانر خیلی وقته که نیست"

تا اینجا رو قبول داری؟
    سوال : کجا من نوشتم یا میشه از جمله من استنباط کرد که گفتم نبودن کانر باعث میشه کل سازمان دیده نشه!!!!
    منظور من از اون جمله این بود که وجود کانر باعث میشه توجه بیشتری به سازمان بشه.

واسه همین تو پست بعدش یعنی پست 15 در جوابت گفتم:
    "نگفتم ufc دیده نمیشه. گفتم توجه ها به سمت ufc رو بیشتر می کنه و باعث میشه بیشتر دیده بشه."
    و دارم منظورم رو از پست 13 برات توضیح میدم. یعنی استنباطی که از حرف من کردی اون چیزی نیست که من گفتم.

حالا اومدی گیر دادی که من تو پست 13 نگفتم بیشتر و تو پست 15 این کلمه رو اضافه کردم.
    در صورتی که دارم تو پست 15 منظورم از اون جمله ای که در پست 13 نوشتم رو می گم. و میگم استنباطی که از حرفم کردی اشتباه هست. نگفتم تو پست 13 عین کلمه بیشتر رو گفتم.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
صفحه 2 از 3 نخست 123 آخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 21

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)