ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 25 از 33 نخست ... 152324252627 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    4
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی..... نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه میشه سمت شرق (تهران) یه باشگاه خوب برای mma به من معرفی کنید
    دوستان کسی اطلاعی نداره ؟
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام دوستان اگه میشه سمت شرق (تهران) یه باشگاه خوب برای mma به من معرفی کنید

دوستان کسی اطلاعی نداره ؟
    سلام مطمعنن دوستانی که در تهران زندگی میکنن اگه اطلاعاتی داشته باشن اعلام میکنن. شما اگه داخل سایت همگردی سرچ کنید تمام باشگاه های تبلیغ شده را در هر زمینه ورزشی همراه با ادرس پیدا میکنید و البته باشگاه های رزمی
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    4
    من گشتم تو همگردی و جاهای دیگه باشگاهی ثبت نشده
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    من گشتم تو همگردی و جاهای دیگه باشگاهی ثبت نشده

اینجا رو ببینین. چند تا ادرس هست...
    صفحات قبلا همین تایپیک رو.مشاهده کنین احتمالا بازم ادرس باشه
    *ما تایید یا رد نمیکنیم*

پیدا نشد، وارد گرو تلگرام ایرام یواف سی بشید انجا سوال کنید بهتون میگن

گروه بحث و تبادل نظر هنر های رزمی ایران یو اف سی

لینک گروه:

فرستاده شده از D5322ِ من با Tapatalk

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    240
    مبارز مورد علاقه ChadMendes_Headshot2012
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    1
    سلام دوست عزیز نمیدونم جای درستی میپرسم یا نه اما میشه لطفا بهم بگی این باشگاه کجاست و مربی اون چه کسی هست ؟ اگر نمیتونید بهم بگید فقط لطف کنید اسم شرکت ایرانی دبی رو بگید تا پیگیری کنم ..ممنون میشم
    کاربر سایت

عضو انجمن
    9
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    سلام دوستان به چند تا مشکل در مورد خطاهای mma برخوردم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1- اولین سوالم یکم ناشیانس ولی یه جایی خوندم ضربه استامپ کیک (stump kick or stomp kick) خطاست ؟ آیا این حرف درسته البته به جز در حالت خاک بودن حریف مثل این ضربه یا این ویدیو ی کوتاه
    2-توی صفحه instagram سایت یه پست گذاشته بودین در مورد تغییر قوانین
    فکر کنم کلا غلط بود اما منو به شک انداخت نوشته بود ضربه به کلیه با پاشنه پا و گرفتن ترقوه آزاد شده که رفتم تو سایت ufc قوانین رو خوندم نوشته بود ممنوعه
    ایا قراره تغییر کنه یا اشتباست
    3-یه مطلبی هم نوشته بودن در مورد در خاک بودن که قوانین تغییر کرده و فقط گذاشتن یه دست و یا یک پا روی زمین دیگه حالت خاک محسوب نمیشه!! به نظرتون این همون قانون قبلی نیست
    چون قبلا هم اینطوری بود دیگه. وقتی حریف روی دو تا پا ایستاده بودو یه دست رو میذاشت زمین خاک محسوب میشد و با توجه به چیزی که شما گفته بودین توی این پست میشه همین!!
    من فکر میکنم شما میخواستین اینو بگین که اگه بازیکن سرپا روی دو پا باشه به حالت نیم خیز و یک دستش رو روی زمین بزاره دیگه خاک محسوب نمیشه و باید هر دو دست رو بزاره زمین مثل این عکس که مسابقه اش به تازگی برگزار شده که حریف به سر بازیکن میخواد با پا ضربه بزنه
    4- آخرین سوالمم اینه دیگه الان تمام میشه من یه مسابقه دیدم که طرف گوشه رینگ نشسته بود بدین حالت که پاهاشو جمع کرده بود توی بدنش ولی کامل روی زمین بودن بعد حریف میخواست ضربه زانو بزنه ولی اونی که رو زمین بود فهمید و سریع یه دستش رو روی زمین گذاشت و داور به حریف گفت ضربه نزن با پا دستش رو زمینه. سوالی که اینجا پیش میاد اینه که تو قوانین ufc گفته که اگه یکی از اعضای بدن روی زمین باشه خاکه اما داور تا قبل از اینکه دست بازیکن روی زمین نود حالت خاک حساب نکرد در صورتی که نشسته بود و پشتش به قفس بود و باسنش روی تشک بود کاملا یعنی یکی از اعضای بدنش روی تشک بود اما ... کلا این قانون خاک خیلی مبهمه چون اگه تغییر کنه ضرباتی با پای مهلک رو خواهیم داشت مثل این ویدیوی کوتاه
    تموم شد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    9
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    striking یعنی چی ؟؟؟
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mn7981 نمایش پست ها
    سلام دوستان به چند تا مشکل در مورد خطاهای mma برخوردم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1- اولین سوالم یکم ناشیانس ولی یه جایی خوندم ضربه استامپ کیک (stump kick or stomp kick) خطاست ؟ آیا این حرف درسته البته به جز در حالت خاک بودن حریف مثل این ضربه یا این ویدیو ی کوتاه
    2-توی صفحه instagram سایت یه پست گذاشته بودین در مورد تغییر قوانین
    فکر کنم کلا غلط بود اما منو به شک انداخت نوشته بود ضربه به کلیه با پاشنه پا و گرفتن ترقوه آزاد شده که رفتم تو سایت ufc قوانین رو خوندم نوشته بود ممنوعه
    ایا قراره تغییر کنه یا اشتباست
    3-یه مطلبی هم نوشته بودن در مورد در خاک بودن که قوانین تغییر کرده و فقط گذاشتن یه دست و یا یک پا روی زمین دیگه حالت خاک محسوب نمیشه!! به نظرتون این همون قانون قبلی نیست
    چون قبلا هم اینطوری بود دیگه. وقتی حریف روی دو تا پا ایستاده بودو یه دست رو میذاشت زمین خاک محسوب میشد و با توجه به چیزی که شما گفته بودین توی این پست میشه همین!!
    من فکر میکنم شما میخواستین اینو بگین که اگه بازیکن سرپا روی دو پا باشه به حالت نیم خیز و یک دستش رو روی زمین بزاره دیگه خاک محسوب نمیشه و باید هر دو دست رو بزاره زمین مثل این عکس که مسابقه اش به تازگی برگزار شده که حریف به سر بازیکن میخواد با پا ضربه بزنه
    4- آخرین سوالمم اینه دیگه الان تمام میشه من یه مسابقه دیدم که طرف گوشه رینگ نشسته بود بدین حالت که پاهاشو جمع کرده بود توی بدنش ولی کامل روی زمین بودن بعد حریف میخواست ضربه زانو بزنه ولی اونی که رو زمین بود فهمید و سریع یه دستش رو روی زمین گذاشت و داور به حریف گفت ضربه نزن با پا دستش رو زمینه. سوالی که اینجا پیش میاد اینه که تو قوانین ufc گفته که اگه یکی از اعضای بدن روی زمین باشه خاکه اما داور تا قبل از اینکه دست بازیکن روی زمین نود حالت خاک حساب نکرد در صورتی که نشسته بود و پشتش به قفس بود و باسنش روی تشک بود کاملا یعنی یکی از اعضای بدنش روی تشک بود اما ... کلا این قانون خاک خیلی مبهمه چون اگه تغییر کنه ضرباتی با پای مهلک رو خواهیم داشت مثل این ویدیوی کوتاه
    تموم شد
    اول بعضی از حرفات را متوجه دقیق نمیشم
    در رابطه با سوال اولت ضربه استامپ کیک به صورت ایستاده کاملا ازاده که جونز اغلب تو فایت استرایک ازش برا عقب ایستادن حریف استفاده میکنه. و به صورت خوابیده حریف رو زمین باشه در گذشته سالهای اول یو اف سی ازاد بود همه نوعش ولی الان استامپ با رفتن رو سر و صورت درازکش ممنوعه البته تو بعضی فایتها با پاشنه پا دیدیم حریف به شکم و پاها ضربه میزنه
    در مورد سوال دوم من نمیدونم کسی که اینو نوشته منظورش چی بوده. اما تو مباززاتی که در حالت استرایک پیش میرن بارها شاهد بودیم با کف پا و پاشنه به پهلو و شکم زده شده پهلو وقتی بزنی تو ایستاده هر مدلش همون زدن به کلیه حساب میشه که کانر مک گروگر از نوع چرخشیش زیاد میزنه به کلیه یا جونز به بلفورت زد و ترقوه هم اگه منظورت با گلو است با مشت باز وقتی در حال مشت زنی باشن میزنن حتی تو همین چند روز پیش فایتی از یو اف سی دقیقا با مشت به گلوی حریف زد. معمولا بعضی از حرکات را ممنوع اعلام میکنن اما تو بعضی مبارزات یا ایالات اجرا میشه بستگی به داور و ایالاتی که مبارزات برگزار میشن داره چون قوانین تو هر ایالت فرق داره. حالا زدن به گلو فکر کنم فایت نایت رابی و دوس انجوس بود پیداش کردم میزارم عکسی ازش
    سوال سومت نمیدونم منظور دقیقت چیه و چه کسی کجا چی گفته تو انجمن و سوال چهارمت هم فیلمی که تو گذاشتی مربوط به پروموشنی دیگه هست همون کمپانی یا حالا سازمانی دیگه که فکر کنم ژاپنی باشه و عکس هم همینطور. این حرکت تو یو اف سی وقتی حریف رو زمین باشه ممنوعه با لگد یا زانو به صورتش بزنی اما تو سازمانهای اسیایی اللخصوص ژاپن نه ازاده. اما حریف اگه در حالت نیمه ایستاده باشه و دستاش از زمین فاصله داشته باشن نه میشه با زانو ضربه زد مثل فایت وایدمن با گگکارد دستای کریس از زمین فاصله داشت برا همین حرکت را درست اعلام کردن
    در اخر اینو بگم یو اف سی بخاطر برگزاری تو ایالات متحده قوانینش تو هر ایالت یه مدله نه که همش ولی هر ایالتی بعضی از قوانین را تغییر میدن و جدای اینکه داورها هم بسته به نوع تصمیم گیری در لحظه فایت دارن. مثلا مک کارتی قوانین را طبق نظرات خودش میدونه جدای اینکه اغلب قوانین را هم خودش گذاشته یا برداشته

معنی کلمه استرایک جنگ و نبرد است. اما وقتی در مبارزات از کلمه استرایک مثل عجب مبارزه استرایکی بود استفاده میشه منظور یک فایت کاملا ایستاده است با رد و بدل کردن ضربات سنگین و زیبا بدون خاک کردن و کشتی گرفتن - مثل مبارزه ادی الوارز با جاستین گیجی سه راند ایستاده به هم ضربه زدن
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط mn7981 نمایش پست ها
    striking یعنی چی ؟؟؟
    مهارت در زمینه ی ضربه زدن رو (Striking) میگند معمولا در حالت ایستاده رایج هست این کلمه...

سوالی که در باره قوانین یو اف سی و خطلا ها داشتین این تایپیک مشاهده کنید بهتون کمک میکنه:

ضمنا مطلبی که در اینستاگرام دیدین ؛ کلا غلط نیست! بر فرض اون مورد اگر مشکوک و اشتباه باشه..شما زیر همون پست کامنت بدین تا نویسنده توضیحش رو به شما بده...

برای سایر موارد صبر کنید دوستان دیگه در صورت مشاهده جوابتون رو میدن...

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

صفحه 25 از 33 نخست ... 152324252627 ... آخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)