ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 26 از 33 نخست ... 162425262728 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 329
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    3,559
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot

15 پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای

.
    به نام خدا

______

دوستان محترم اگر سوال یا ابهامی در زمینه هنرهای رزمی ترکیبی و یو اف سی برایشان پیش آمده

می توانند در این تاپیک مطرح کنند

این سوالات حتما توسط کاربران عزیز و یا مدیران پاسخ داده خواهد شد

شرکت در این تاپیک هم اطلاعات سوال کننده و هم اطلاعات پاسخ دهنده را افزایش می دهد

______

با تشکر از همراهی شما

.

پرسش و پاسخ در زمینه ام ام ای
    yang & yin
    " Using no way as way "
    ---
    ,I fear not the man who has practiced 10,000 kicks once "
    " but I fear the man who has practiced one kick 10,000 times

Bruce Lee
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mn7981 نمایش پست ها
    striking یعنی چی ؟؟؟
    معنی کلمه استرایک همون نبرد و جنگ است. اما تو مبارزات وقتی از اصطلاحش استفاده میشه مثل عجب فایت استرایکی بود منظور مبارزه کاملا در حالت ایستاده با رد و بدل کردن ضربات سنگین و زیباست. مثل فایت ادی الوارز با جاستین گیجی
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    سلام دوستان به چند تا مشکل در مورد خطاهای mma برخوردم ممنون میشم پاسخ بدید.
    1- اولین سوالم یکم ناشیانس ولی یه جایی خوندم ضربه استامپ کیک (stump kick or stomp kick) خطاست ؟ آیا این حرف درسته البته به جز در حالت خاک بودن حریف مثل این ضربه یا این ویدیو ی کوتاه
    ویدئو رو ندیدم ولی عکسی که از اندرسون سیلوا گذاشتین فرانت کیک هست.
    stomp kick ضربه پایی هست که پا بالا میره و از بالا روی سر حریف پایین میاد.
    که ضربه روی سر در UFC خطاست ولی وقتی حریف به پشت خوابیده میشه رو بدنش این ضربه رو وارد کرد.
    2-توی صفحه instagram سایت یه پست گذاشته بودین در مورد تغییر قوانین
    فکر کنم کلا غلط بود اما منو به شک انداخت نوشته بود ضربه به کلیه با پاشنه پا و گرفتن ترقوه آزاد شده که رفتم تو سایت ufc قوانین رو خوندم نوشته بود ممنوعه
    ایا قراره تغییر کنه یا اشتباست
    این سوال رو باید از همون شخصی که نوشته بپرسین.
    ولی ضربه به کلیه ضربه ای هست که از پشت به پهلو حریف زده میشه و خطاست چون میتونه عواقب جدی برای فایترها داشته باشه.
    3-یه مطلبی هم نوشته بودن در مورد در خاک بودن که قوانین تغییر کرده و فقط گذاشتن یه دست و یا یک پا روی زمین دیگه حالت خاک محسوب نمیشه!! به نظرتون این همون قانون قبلی نیست
    چون قبلا هم اینطوری بود دیگه. وقتی حریف روی دو تا پا ایستاده بودو یه دست رو میذاشت زمین خاک محسوب میشد و با توجه به چیزی که شما گفته بودین توی این پست میشه همین!!
    من فکر میکنم شما میخواستین اینو بگین که اگه بازیکن سرپا روی دو پا باشه به حالت نیم خیز و یک دستش رو روی زمین بزاره دیگه خاک محسوب نمیشه و باید هر دو دست رو بزاره زمین مثل این عکس که مسابقه اش به تازگی برگزار شده که حریف به سر بازیکن میخواد با پا ضربه بزنه
    همینطور که سجاد جان گفت. این قانون اومده که الان باید دو تا دست حریف پایین باشه و ... تا حریف اجازه ضربه نداشته باشه و اگه یک دستش زمین باشه حریف میتونه ضربه بزنه. مثل بازی موساسی و وایدمن. که معلوم شد ضربه قانونی بوده. چون وایدمن رو کشید بالا و یک دستش از زمین جدا شد و بعد زانو زد. این قانون تو بعضی ایالات اجرا میشه و تو بعضی دیگه نه.

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کاربر سایت

عضو انجمن
    9
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    ممنون از دوستان به خاطر پاسخ ها. به جواب همه سوالام رسیدم به جز سوال 4 که کسی جواب نداده تا حالا. فکر کنم صورت سوال مبهم بود برای همین یک بار دیگه توضیح میدم. حدود یک ماه پیش یه مسابقه دیدم که فایتر روی زمین نشسته بود و به فنس تکیه داده بود بعد حریفش میخواست ضربه پا بزنه که فایتر یه دستش رو گذاشت روی زمین و داور به فایتر اخطار داد که به سر ضربه نزنه چون در حالت خاکه. حالا این چیزی که برام مبهمه اینه آیا اینجوری نشستن حالت خاک محسوب میشه یا خیر؟؟

معنی این کلمات رو هم بگین ممنون میشم : Knockdowns و Takedowns و Significant Strikes و Submission Attempts و Total Strikes چون خیلی پرکاربرد هستن پرسیدم . ممنون از همه دوستان
    مدیر بازنشسته

مدیر بازنشسته
    8,663
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    ممنون از دوستان به خاطر پاسخ ها. به جواب همه سوالام رسیدم به جز سوال 4 که کسی جواب نداده تا حالا. فکر کنم صورت سوال مبهم بود برای همین یک بار دیگه توضیح میدم. حدود یک ماه پیش یه مسابقه دیدم که فایتر روی زمین نشسته بود و به فنس تکیه داده بود بعد حریفش میخواست ضربه پا بزنه که فایتر یه دستش رو گذاشت روی زمین و داور به فایتر اخطار داد که به سر ضربه نزنه چون در حالت خاکه. حالا این چیزی که برام مبهمه اینه آیا اینجوری نشستن حالت خاک محسوب میشه یا خیر؟؟

معنی این کلمات رو هم بگین ممنون میشم : Knockdowns و Takedowns و Significant Strikes و Submission Attempts و Total Strikes چون خیلی پرکاربرد هستن پرسیدم . ممنون از همه دوستان
    سجاد جان جواب داد.
    اون ویدئویی که گذاشتین مربوط به UFC نیست. مربوط به سازمان دیگه ای هست. سازمانهای مختلف قوانین مختلفی دارن.
    تو ufc اگه رو با..نش نشسته باشه رو زمین یا زانو هاش روی زمین باشه ، حالت خاک هست و حریف نمی تونه به سرش لگد یا زانو بزنه.
    Knockdowns ناک داون
    Takedowns خاک کردن
    Significant Strikes ضربات موثر
    Submission Attempts تلاش برای سابمیت (تسلیم) کردن
    Total Strikes مجموع ضربات

حمایت از سایت
    خرید اکانت ویژه
    info.iranufc.biz@gmail.com:ارتبط با ما
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    فکر کنم تاپیک قوانین رو باید یه کم آپدیت کنم
    حتما وقت کردم یه سری تغییرات باید انجام بدم
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    2
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    داداش در مورد این خطاها به این ایدی در تلگرام پیام بده @pezhman_gbr
    کاربر سایت

عضو انجمن
    9
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط sohrabb نمایش پست ها
    سجاد جان جواب داد.
    اون ویدئویی که گذاشتین مربوط به UFC نیست. مربوط به سازمان دیگه ای هست. سازمانهای مختلف قوانین مختلفی دارن.
    تو ufc اگه رو با..نش نشسته باشه رو زمین یا زانو هاش روی زمین باشه ، حالت خاک هست و حریف نمی تونه به سرش لگد یا زانو بزنه.
    Knockdowns ناک داون
    Takedowns خاک کردن
    Significant Strikes ضربات موثر
    Submission Attempts تلاش برای سابمیت (تسلیم) کردن
    Total Strikes مجموع ضربات
    دوست عزیز من در مورد اون ویدیو حرفی نزدم اون رو فقط به عنوان مثال آوردم چون مسابقه رو خیلی وقت پیش دیده بودم اسمش یادم نیومد وگرنه همون مسابقه رو براتون میزاشتم. از این جهت هم مطمعنم ماله ufc بود چون از این کانال دیدمش
    بازم ممنون که وقت گذاشتی و پاسخ دادی فقط من نفهمیدم آخرش knockdown چی شد ؟

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط enriqu3 نمایش پست ها
    فکر کنم تاپیک قوانین رو باید یه کم آپدیت کنم
    حتما وقت کردم یه سری تغییرات باید انجام بدم
    آره واقعا تاپیک جالبی بود مخصوصا اون چند نکته ای که کاربرای دیگه توضیح دادن واقعا عالی میشه کاملش کنی
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    دوست عزیز من در مورد اون ویدیو حرفی نزدم اون رو فقط به عنوان مثال آوردم چون مسابقه رو خیلی وقت پیش دیده بودم اسمش یادم نیومد وگرنه همون مسابقه رو براتون میزاشتم. از این جهت هم مطمعنم ماله ufc بود چون از این کانال دیدمش
    دوست عزیز من هم عکس را دیدم هم فیلم را یکی از کلیپها که گذاشتی و حریف را گوشه قفس روز زمین میزنه یو اف سی نبود و اگه اشتباه نکنم کوچش از کرنر هم فارسی حرف میزد. ان عکس هم گذاشتی از کف قفس لوگوش که مشحصه سازمان ONE Championship هست یه سازمان اسیایی که تو سنگاپور قرار داره
    ناک داون هم وقتی در حالت ایستاده حریف ضربه ای به طرف مقابلش بزنه و طرف از حالت ایستاده روپاها خارج بشه و به زمین افتاده بشه ناک دان گفته میشه که امتیاز بالایی هم داره تو ام ام ای همچنین وقتی حریف را با سبک کشتی یا جوجیتسو به زمین بزنی ایندفعه تک دان گفته میشه

اینم بگم در رابطه با اینکه میگی چون فلان شبکه پخش کرده یو اف سی بوده تقریبا تمام شبکه ها پخش مبارزات از سازمانهای مختلف میزارن. نمونش خود شبکه یو اف سی الان کپی رایت بیش از 20 تا سازمان را پخش میکنه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    این کلیپ هست که گذاشتی وقتی رو زمین است یه شخص از داخل کرنر فارسی بهش میگه بلند شو که ان اصلا داور نیست بلکه کوچ همون فایتر هست که نشسته. و اینکه فیلم کیفیت نداره وگرنه شاید با اهسته دیدنش متوجه بشیم که زمانی که میخواد بلند بشه لحظه خوردن ضربه هر دوتا دستش شاید فاصله داشته از زمین. جدای اینکه تو پست قبلی هم گفتم دوباره هم میگم سازمانهای اسیایی قوانینشون بازتر است مثل قدیم سازمان پراید که با دولگدی میرفتن رو سر حریف - و یا اگه ان مبارزه ای که میگی مطمعنی یو اف سی بوده شاید مربوط به زمان گذشته بوده که حرکات خیلی بازتر و ازادتر بودن. مثلا ده نود حتی با کله هم میزدن یا شاید باورت نشه ولی با مشت به بیضه میزدن
    TheTiger
    کاربر سایت
    مهمان
    سلام ببخشید دوستان من قسمتی از سوال و جواب های این بخش رو خوندم و متوجه این شدم که mma در ایران مجوز بهش نمیدن و مسابقاتی که برگزار میشه غیر قانونیه
    اما یه سری مسابقات برگزار شده (که البته من تازه این رو فهمیدم) مدت زمان زیادیه که برگزار میشه به اسم IFC یا همون مبارزه قهرمانی ایران.. خواستم بگم نظرتون چیه؟ قانونی واقعا این مسابقات و خب تاثیری داره رکورد ها برای کسی که میخاد MMA رو به نحوی شروع کنه و به جایی مثل UFC برسه یا نه؟
صفحه 26 از 33 نخست ... 162425262728 ... آخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 329

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 20 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)