ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

تی جی دیلاشاو: من کانر مک گروگر نیستم, من ترس از مبارزه ندارم.!!!

تی جی دیلاشاو قهرمان وقت بنتمویت یو اف سی که در رویداد یو اف سی217 موفق شد با شکست کودی گاربرانت تایتل خروس وزن را برای دومین بار در کریرش صاحب شود و همچنین به استریک کودی نیز پایان دهد به تازگی در رابطه با قهرمانی در دو وزن و دفاع از عنوانهای فعال صحبت کرده و تیکه هایی در صحبتهایش به قهرمان سبک وزن یو اف سی کانر مک گروگر که نزدیک به 14 ماه است تایتل را صاحب شده و از عنوانش دفاع نکرده انداخته - تی جی گفته که تا الان همیشه در مورد دمیتریوس جانسون صحبت کردن که او چه رکوردی زده چه مکانی در رنکینگ شاهان داره. اما الان باید صحبت این باشه که او اکنون فرصتی برای از دست دادن تایتلش داره و صحبت از این باشه که کسی دیگر جایگاه p4p را داشته باشه و این یک چیز ترسانک برای جانسون است - دیلاشاو گفته که معتقد هستم جانسون هیچ علاقه ای برای مبارزه کردن با من را نداره. او برای محکم کردن میراثش هیچ کاری نمیکنه (منظورش اینه که باید با نامهای بزرگ مبارزه کنه تا اعتباری به تایتل دیفندهای کریرش بده) من ان شخص هستم و من ان فردی هستم که تهدیدی برای او بوجود می اورم. او منو محکوم میکنه که من شایستگی عنوان 125 پوند را ندارم و نمیتونم وزن کم کنم. این حرفا را میزنه چون ترسو است و نمیخواد مبارزه کنه. من میخوام این را ثابت کنم که او مزخرف میگه و شایستگی نفر اول p4p را نداره. تی جی گفته با شکست جانسون کریرم با قهرمانی در دو وزن و مبارزه کردن تکمیل میشه. اما من یک کانر مک گروگر نیستم و قصد دارم بعد از بردن تایتل از جانسون از هر دو عنوان فعالانه دفاع کنم. من نمیترسم مبارزه کنم
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    مث اینکه دیمیتریوس جانسون کتفشو عمل کرده و حالا حالاها این مسابقه انجام نمیشه احتمالا تی جی یه تایتل دیفنس داشته باشه تا زمانی که جانسون برگرده
    هیچ قهرمانی مث کانر نیست البته به جز دی راندمی که کمربندو ازش گرفتن
    شاید شاید شاید کانر بیاد و با خبیب مبارزه کنه ، شاید
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    TJ فایتره فوق العاده ای شد بعد از باختش به dominic cruz و قطعا خطرناک ترین حریف dj میتونه باشه
    اما اگه تایتلو بگیره طبق قانون ufc باید یکی از اونا رو تحویل بده...نمیدونم رو چه حسابی گفته از جفتش دفاع میکنم!!!
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)