ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 4 از 33 نخست ... 2345614 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    تونی فرگوسن کمپینی تشکیل داده با هشتک برا مبارزه با کانر مک گروگر و یکی کردن عنوانها.
    مربی کانر هم تو توئیتر جوابش را داده و ظاهرا اب پاکی رو دستش ریخته و بهش گفته که کانر حواسش رو مبارزه و درخواست خبیب است
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    تونی فرگوسن کمپینی تشکیل داده با هشتک برا مبارزه با کانر مک گروگر و یکی کردن عنوانها.
    مربی کانر هم تو توئیتر جوابش را داده و ظاهرا اب پاکی رو دستش ریخته و بهش گفته که کانر حواسش رو مبارزه و درخواست خبیب است
    عجب گیری افتادیم از دست اینا
    هر غلطی میخوان میکنن!!!
    دیگه match maker میخواد ufc چی کار!!! اینا خودشون میبرن و میدوزن!!!
    sean shelby فکر کنم با این تفاسیر فقط باید برا early prelims بازی سازی کنه!!!
    ویرایش توسط alib9840 : 2018/01/07 در ساعت 14:55
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    جو روگان که از او به عنوان بهترین تحلیلگر مبارزات نام میبرن به تازگی بعد از عملکرد عالی خبیب در رویداد 219 گفته که خبیب یک تهدید جدی برا تایتل قهرمانی و کل 155 پوند است. روگان گفته که خبیب اکنون اماده ترین و به حقترین چلنجر سبک وزن در جهان است.

یه چیزی که این وسط است من به شخصه فکر میکنم یه جورایی اشخاصی مثل مافیای سیاست تو سازمان تا الان همش از تایتل گرفتن خبیب جلوگیری کردن. شاید بگید دبلیو دبلیو ای تنها از این کارها میکنه اما باور کنید همین یو اف سی هم چون داخل امریکا است به عنوان یه سازمان امریکایی پس ازش باید انتظار چنین چیزهایی را داشت. یه حرف خبیب را یادمون نره وقتی تهدید کرد گفت اگه تایتل فایت بهم ندن از قدرتم برا لغو برگزاری مبارزات یو اف سی تو روسیه استفاده میکنم. این حرفش خیلی نزدیک به این موضوع است. هر چند الانم تایتل فایتش درست است حتمی شده ولی بازم تا فایت نکنه نمیشه گفت بلاخره تایتل فایت بهش رسید

تایرون وودلی هم گفته اصلا از عملکرد رافائل دوس انجوس تحت تاثیر قرار نگرفتم. گفته که اگه من حریفی مثل رابی لاوالر داشتم ایا او زنده از اکتیگان خارج میشد یا knocked the f*ck out میشد - وودلی اعتقاد داره که دوس انجوس قدرت لازم را برا این وزن نداره. و سطحش خودشم بالاتر ازشون میدونه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    بیگ جان مک کارتی بهترین داور ام ام ای به زودی کار جدیدش به عنوان گزارشگر رو در بلاتور ام ام ای شروع میکنه ، این اتفاق قرار که در رویداد بلاتور ۱۹۲ انجام بشه
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    اولین رویداد یو اف سی در روسیه تو ماه سپتامبر برگزار میشه
    ، چند وقت پیش خبیب یه توییتی فرستاد که نوشته بود خبرهای بزرگ در راه ، باید دید چه مسابقاتی برا این رویداد ست میشن

مفسر با سابقه بلاتور و بوکس جیمی اسمیث با یو اف سی قرارداد امضا کرد تا عضو جدید تیم گزارشگریشون باشه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    مفسر با سابقه بلاتور و بوکس جیمی اسمیث با یو اف سی قرارداد امضا کرد تا عضو جدید تیم گزارشگریشون باشه
    خدا شاهده تو تمام پی پریوها من هنوز هم جای خالی مایک گلدبرگ بزرگ را به عنوان صدای اصلی گزارش به صورت شدیدی حس میکنم. به نظرم هیچکس نمیتونه جای مایک را پر کنه چون سالهاست یه جورایی صداش با مبارزات گره خورده. امیدوارم اینا از خر شیطون پیاده بشن برش گردونن. چون واقعا هزاران طرفدار هست که اصلا دیدن مبارزات با صدای مایک گلدبرگ یه حس و حالی دیگه براشون داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    خدا شاهده تو تمام پی پریوها من هنوز هم جای خالی مایک گلدبرگ بزرگ را به عنوان صدای اصلی گزارش به صورت شدیدی حس میکنم. به نظرم هیچکس نمیتونه جای مایک را پر کنه چون سالهاست یه جورایی صداش با مبارزات گره خورده. امیدوارم اینا از خر شیطون پیاده بشن برش گردونن. چون واقعا هزاران طرفدار هست که اصلا دیدن مبارزات با صدای مایک گلدبرگ یه حس و حالی دیگه براشون داره
    اره...هیجانی که اون به لحظه ها حساس میداد به غیر از جو روگن کسی دیگه نمیتونه بده...فایت با صدا مایک جدابتر بود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    آماندا نونز گفته میخواد استعداد یابی کنه و از invicta 27 هم شروع میکنه ...که فایتر ایرانی الاصل پانی کیانزاد هم توی این ایونت مبارزه داره
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    اقا جوروگان گفته این قسمت پادکست که کانر مک گروگر از عنوانش جدا میشه و به باور روگان تایتل را سازمان از کانر میگیره و بین خبیب و تونی مبارزه ای برا عنوان اصلی برگزار میشه.
    این خبر هنوز قطعی نیست ولی روگان احتمال داره یه چیزایی میدونه که اینجور گفته. در اصل این پیش بینی جو روگان است که کانر چون تا الان مبارزه نکرده پس قصد مبارزه نداره برا دفاع
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    حیفه که کانر از هیچکدوم از عناوینش دفاع نکنه واقعا فایتش با تونی و به خصوص خبیب میتونست عالی باشه ولی خوب جه میشه کرد وقتی دینا وایت گذاشت کانر با می وذر مبارزه کنه و 100 میلیون به جیب بزنه باید فکر اینجا رو هم میکرد
    در کل بهترین و بالاترین مسابقه دسته لایت ویت بین خبیب و فرگوسن هست . دوست دارم قبل اینکه تونی به دسته ولترویت بره این فایت رو ببینم
صفحه 4 از 33 نخست ... 2345614 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)