ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

ویتاکر به علت مصدومیت، UFC 221 را از دست داد !|صحبت های "خاویر مندز"، مربی حبیب نورماگومدوف

رابرت ویتاکر به علت مصدومیت، UFC 221 را از دست داد !

ویتاکر به علت مصدومیت، UFC 221 را از دست داد !|صحبت های "خاویر مندز"، مربی حبیب نورماگومدوف

برای نخستین دفاع ویتاکر از کمربند قهرمانیش باید کمی صبر کرد
    ویتاکر که قرار بود در وطن خودش و با استقبال گرم هموطنان استرالیاییش از عنوانش در برابر لوک راکهلد دفاع کند، با مصدومیتی که هنوز مشخص نیست ، UFC 221 را از دست داد.

با این تفاسیر رقیب لوک راکهلد یوئل رومرو برای عنوان " قهرمانی موقت" در مراسم اصلی UFC 221 خواهد بود.

این خبر ، اول توسط خبرگذاری Espn و سپس توسط اکانت توئیتر سازمان UFC استرالیا تایید شد.

بخشی از صحبتهای ویتاکر در رابطه با این مصدومیت :

احساس ناراحتی من از این مصدومیت و اینکه فرصت دفاع از عنوانم در برابر چشمان هموطنانم رو از دست دادم قابل وصف نیست
    امیدوارم هواداران یک مراسم خوب رو شاهد باشن
    من هم به ریکاوری خودم ادامه میدم تا با قدرت در مقابل برنده ی راکهلد و رومرو قرار بگیرم و از عنوانم دفاع کنم .

ویتاکر با رکورد 19برد و چهار شکست، قهرمانی موقت خودش رو با رای داوران در برابر یوئل رومرو در Ufc 213 کسب کرد، و با واگذاری کمربند میان وزن توسط جورج سنت پیر ، به عنوان قهرمان اصلی این وزن شناخته شد.

UFC 221 یازدهم فوریه در استرایا برگذار خواهد شد.

صحبت های "خاویر مندز"، مربی حبیب نورماگومدوف در رابطه با مبارزه احتمالی بین حبیب و کانر مک**گرگور

"حبیب چد مندز نیست، اگه حبیب کانر رو تیک داون کنه مطمئن باشید کارش رو تموم* میکنه"

خاویر مندز در گفتگو با برنامه Luke Thomas Show:
    "اون (مک**گرگور) حتی نتونست تیک*داون چد مندز رو دفاع کنه، من بهت اطمینان میدم حبیب چد مندز نیست.
    اگه حبیب اونو تیک داون کرد، مطمئن باش کارش رو تموم* میکنه، کانر خیلی ضربه خواهد خورد، تو اون موقعیت حبیب هر کاری که دلش بخواد میتونه باهاش انجام بده.

و همین چیز رو در مورد کانر میشه گفت، کانر میخواد بوکس کنه؟ صددرصد کانر هم روش خودش رو برای مقابله با حبیب داره، اگه میخواد کشتی و گرپلینگش، دفاع از تیک*داونش رو قوی کنه که خیلی عالیه، ولی چه کسی اونقدر دفاع و حرفه کافی رو داره که جلوی تیک*داون حبیب رو بگیره؟

و همونطور که دیدین حبیب میتونه ضربه ها رو تحمل کنه، اینطور نیست که حبیب فک ضعیفی داشته باشه* و* با یه ضربه ناک*اوت بشه، حبیب ذهن و بدن خیلی قوی داره"

????????????

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)