ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

خداحافظی و پایان کریر نابغه برزیلی ویتور بلفورت پس از 21 سال

بیست و یک سال و سوم ماه از اولین حضور ویتور بلفورت قهرمان سابق لایت هویویت یو اف سی میگذرد که در رویداد UFC 12 در سال 1997 با سنی 19 ساله برای نخستین بار به اکتیگان دیبیو کرد و در یک شب توانست دو پیروزی در راندهای اول از طریق ضربه فنی TKO بدست اورد. بلفورت پس از چند مبارزه بخاطر عملکرد بی نظیرش لقب نابغه را به یدک کشید. بخصوص از زمانی میشه گفت این لقب جاگیر شد که تونست وندرلی سیلوای بزرگ را به طرز شکه اوری در راند اول با پانچهای رگباری تخریب کند. بلفورت بعدها نیز توانست در مبارزات پراید هم درخشش خودشو نشون بده. نابغه در این سالها خودشو به یک نماد ورزشی تبدیل کرده بود و از معدود فایترهای برزیلی بود که در بین طرفداران امریکایی و دیگر کشورها از احترام بالایی برخوردار بود - او در طول کریرش 26 پیروزی که هیجده تای ان را با ناک اوت بدست اورده بود به همراه 13 شکست و 1 بدون نتیجه را در کارنامش توانست ثبت کند و در نهایت ما روز شنبه برای نهایی حضورش در قفس هشت ظلعی یو اف سی مقابل اوریا هال او را خواهیم دید
    ویتور بلفورت روز پنجشنبه در صحبتهاش گفت اکنون سفرم من رو به پایان است. ما سفری طولانی داشتیم و من خدا را سپاسگذار هستم که این طول عمر را در ورزش به من هدیه کرد. خیلی ها بیش از 10 سال نمیتوانن در ورزش باشن اما من به شکر خدا 21 سال توانستم حضور داشته باشم. من واقعا سپاسگذار از خداوند هستم
    بازنشستگی بلفورت در این چند سال گذشته زیاد بر سر زبونها بوده. اما او بخاطر دو شکست پیاپی که برایش رقم خورد تصمیم نداشت اینگونه به کریرش پایان دهد. او در رویداد یو اف سی 212 در برزیل زادگاهش تا به امروز اخرین فایتش را انجام داد و موفق شد با پیروزی از اکتیگان خارج شود. خیلی ها از جمله بچه های همین انجمن هم عقیده داشتن بهترین فرصت بود تا ایکون هنرهای رزمی با این پیروزی در زادگاهش به کریرش پایان دهد اما این اتفاق رخ نداد تا در نهایت ما او را روز شنبه تاریخ 14 ژانویه 2018 برای اخرین بار در کو مین ایونت اکتیگان خواهیم دید. به امید بهترینهای برای ویتور بلفورت
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    ضربات انفجاری وحشتناکی داشت
    ناک اوت بیزپینگ و هندرسون رو سخت بشه از یاد برد
    فایتش با جان جونز واقعا یه لحظه نزدیک بود جونز رو تسلیم کنه که اخرش خودش تسلیم شد
    ولی ولی به نظرم به یاد ماندنی ترین صحنه کریرش صحنه ناک اوت شدنش توسط اندرسون سیلوا بود , خیلی قشنگ ناک اوت شد
    واقعا 21 سال خیلیه ولی حیف اسمش با دوپینگ و مواد نیروزا گره خورده دقیقا مث الیستار
    phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    مثل اینکه بازنشستگی بلفورت به یه زمان دیگه ای رفت
    حریفش جیمی مانووا سر وزن کشی نیومده و این فایت کنسل شد
    باید منتظر بمونیم ببینیم اخرین فایت ویتور با کدوم فایتر و کدوم کشور برگزار میشه
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    2
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط phenome نمایش پست ها
    مثل اینکه بازنشستگی بلفورت به یه زمان دیگه ای رفت
    حریفش جیمی مانووا سر وزن کشی نیومده و این فایت کنسل شد
    باید منتظر بمونیم ببینیم اخرین فایت ویتور با کدوم فایتر و کدوم کشور برگزار میشه
    البته حریفش یورایا هال بود نه جیمی مانوا
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)