ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

نتایج مبارزات رویداد UFC 220: Miocic vs. Ngannou

همونطور که میدونید امروز شاهد برگزاری رویداد یو اف سی 220 بودیم جایی که در مین ایونت رویداد قهرمان وقت سنگین وزن استیپ میوچیچ قرار شد در دفاع از عنوانش به مصاف شکارچی سیاه فرانسیس انگانو برود و در مبارزه کو مین ایونت نیز دنیل کورمیه قهرمان وقت نیمه سنگین وزن در دفاع از عنوانش به مصاف ولکن اذامیر برود. در این رویداد شاهد 11 مبارزه بوده ایم

Preliminary Card UFC Fight Pass
    مبارزات مقدماتی اول در شبکه یو اف سی
    در اولین مبارزه دسته لایت ویت سبک وزن Islam Makhachev با ناک اوت KO ضربه پانچ در راند اول Gleison Tibau را شکست داده
    در دومین مبارزه وزن فدرویت Enrique Barzola با تصمیم ارا Matt Bessette را شکست داده. امتیاز تقسیم شده. 30-27, 29-28, 29-28) 3 5:00

Preliminary Card Fox Sports 1
    مبارزات مقدماتی دوم
    در اولین مبارزه وزن فدرویت Julio Arce با تصمیم ارا Dan Ige را شکست داده. امتیاز تقسیم شده 30-27, 30-27, 29-28
    در دومین مبارزه وزن فلاویت Dustin Ortiz با تصمیم ارا Alexandre Pantoja را شکست داده. امتیاز تقسیم شده. 29-28, 29-28, 29-28
    در سومین مبارزه وزن ولتورویت Abdul Razak Alhassan در راند اول با ناک اوت KO ضربه پانچ موفق به شکست Sabah Homasi شده
    در چهارمین وزن فدرویت Kyle Bochniak با تصمیم ارا موفق به شکست Brandon Davis شده. امتیاز تقسیم شده 29-28, 29-28, 30-27

Main Card
    مبارزات اصلی مین کارت
    در اولین مبارزه وزن بنتمویت Rob Font با ضربه فنی TKO ضربات کیک و پانچ در راند دوم Thomas Almeida را شکست داده
    در دومین مبارزه در وزن نیمه سنگین لایت هویویت Gian Villante با تصمیم ارا از نوع split موفق به شکست Francimar Barroso شده. امتیاز تقسیم شده 30-27, 28-29, 30-27
    در سومین مبارزه وزن فدرویت Calvin Kattar با ضربه فنی TKO در راند سوم موفق به شکست Shane Burgos شده
    در چهارمین مبارزه فایت کو مین ایونت وزن نیمه سنگین لایت هویویت Daniel Cormier قهرمان وقت موفق شده در راند دوم Volkan Oezdemir را با ضربه فنی TKO متوقف بکنه
    در پنجمین اخرین مبارزه شب فایت مین ایونت هم استیپ میوچیچ قهرمان وقت سنگین وزن موفق شده با تصمیم ارا فرانسیس انگانو را با داشتن هر 5 راند در دستش شکست بده و قهرمان باقی بمونه

در این رویداد فایت Calvin Kattar vs. Shane Burgos به عنوان بهترین مبارزه شب انتخاب شده و جایزه برده
    و عنوان و جایزه بهترین عملکرد شب نیز به Daniel Cormier و Abdul Razak Alhassan داده شده

اینم بگم که استیپ میوچیچ با شکست انگانو تونست اولین کسی بشه که در تاریخ سنگین وزن سه بار پیاپی از تایتل سنگین وزن دفاع کنه و تاریخی جدید در این دسته ثبت کنه
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    مین اونت اصلا اونجور که انتظارش رو داشتم پیش نرفت. مطمئن بودم یکی ناک اوت میشه و اصلا فکر نمیکردم انگانو انقدر زود خسته بشه.
    تو راند سوم به زور رو پاهاش ایستاده بود.
    میوچیچ عملکردش عالی بود واقعا وقتی گیم پلن خوب داشته باشی برنده ای. انگانو باید بیشتر رو کاردیو و گرپلینگش کار کنه. فقط مشت پرتاب میکرد که نصفش رو میوچیچ جاخالی داد.
    درسته سنگین وزن خیلی غیرقابل پیش بینیه، اما بنظرم کین اگر همون کین قدیم باشه میتونه میوچیچ رو به چالش بکشه.

کورمیر هم که خودش گفت لولش از وولکان بالاتره راست هم گفت. هم تو سرپا هم تو خاک وولکان رو نابود کرد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    461
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دم استیپه گرم نابود کرد انگانو
    راند چهارم 10 -8 گرفت توی راند چهار استرایک فرانسیس 0 بود
    جز احترام نمیشه چیزی راجب استیپه میوچیچ گفت فایتری که همیشه حاظره و مبارزات قبول میکنه...
    حرکتی که زد و کمربند از دنا گرفت داد به مربیش تا ببنده دور کمرش خیلی خوب و به جا بود
    دنا وایت خیلی کم استیپه پروموت کرد برعکس انگانو، ته دلش دوست داشت انگانو ببره و متاسفانه با حمایتش از انگانو بی احترامی کرد به یکی از بهترینا سنگین وزن در تاریخ
    دنا وایت بازم تو پروسه سوپر استار ساختن شکست خورد ...
    Not on my level

کاربر سایت

عضو انجمن
    41
    من حدس می*زدم که میوچیچ ببره، انگانو بره توی خاک نمی*تونه کاری کنه.

مبارزه میوچیچ با کین ولاسکز خیلی دیدنی میشه، کین صد در صد اماده باشه میوچیچ رو احتمال زیاد میدم ببره.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    من تو نظرسنجی شرکت نکردم ولی خدا شاهده به پیروزی میوچیچ بیشتر ایمان داشتم و جدای اینکه دوست داشتم ببره چون مستحق این رکورد بود
    بعضی از دوستان رو گراپلینگ انگانو بیشتر از میوچیچ حساب باز کرده بودن و چون میوچیچ را ندیده بودن که از پلن کشتی استفاده کنه فکر میکردن چیزی نداره. در صورتی که سنگین وزنها برن تو خاک بلند شدن براشون سخت که میشه هیچ هر چی عضلات و وزن بیشتر باشه خستگی هم زودتر سراغ میاد
    در هر حال اینجا نشون داده شد انگانو فقط تو مشت زدن مهارت داره و چیز دیگه ای انچنان برا نمایش نداره. میوچیچ هم رسما به حدی خودشو اثبات کرده که خدا شاهده من تکرار مبارزه را الان دیدم وقتی عملکرد میوچیچ را میدیدم داشت اشک میومد تو چشمام که اینجور تلاش میکرد. اتشنشانی که الان خودشو بزرگترین سنگین وزن کرده احترامش واجبه
    کورمیه هم نشون داده که غیر از جونز کسی حریفش نیست و البته ثابت شد که دی سی در نبود حریف اسم و رسم دار مثل جونز و جانسون یا گوستافسن کمتر شانس مین ایونتر شدن داره

راستی دوستان شبکه تی وی ورزش تاجیکستان این رویداد را زنده داد مثل باقی رویدادهای مهم یو اف سی ولی بدیش گزارشش هست که زبانش فارسی همون تاجیک است زبان اصل نیست ولی کیفیتش اچ دیه به صورت زنده هم میده تو مسیر یاهست با کد بیس باز میشه میتونید ببینید رایگان من راستش خوددم از ان ضبط شدش را دیدم چون دو کانال اصلی که رکورد میکنم فعلا قط شدن
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    من تو نظرسنجی شرکت نکردم ولی خدا شاهده به پیروزی میوچیچ بیشتر ایمان داشتم و جدای اینکه دوست داشتم ببره چون مستحق این رکورد بود
    بعضی از دوستان رو گراپلینگ انگانو بیشتر از میوچیچ حساب باز کرده بودن و چون میوچیچ را ندیده بودن که از پلن کشتی استفاده کنه فکر میکردن چیزی نداره. در صورتی که سنگین وزنها برن تو خاک بلند شدن براشون سخت که میشه هیچ هر چی عضلات و وزن بیشتر باشه خستگی هم زودتر سراغ میاد
    در هر حال اینجا نشون داده شد انگانو فقط تو مشت زدن مهارت داره و چیز دیگه ای انچنان برا نمایش نداره. میوچیچ هم رسما به حدی خودشو اثبات کرده که خدا شاهده من تکرار مبارزه را الان دیدم وقتی عملکرد میوچیچ را میدیدم داشت اشک میومد تو چشمام که اینجور تلاش میکرد. اتشنشانی که الان خودشو بزرگترین سنگین وزن کرده احترامش واجبه
    کورمیه هم نشون داده که غیر از جونز کسی حریفش نیست و البته ثابت شد که دی سی در نبود حریف اسم و رسم دار مثل جونز و جانسون یا گوستافسن کمتر شانس مین ایونتر شدن داره

راستی دوستان شبکه تی وی ورزش تاجیکستان این رویداد را زنده داد مثل باقی رویدادهای مهم یو اف سی ولی بدیش گزارشش هست که زبانش فارسی همون تاجیک است زبان اصل نیست ولی کیفیتش اچ دیه به صورت زنده هم میده تو مسیر یاهست با کد بیس باز میشه میتونید ببینید رایگان من راستش خوددم از ان ضبط شدش را دیدم چون دو کانال اصلی که رکورد میکنم فعلا قط شدن
    اتفاقا میوچیچ تو مسابقه با مارک هانت خیلی خوب تیک داون میکرد و تقریبا مثل این مسابقه کل بازی تو دستش بود. نکته عجیب اینه چرا انگانو انقدر بی خیالی طی کرده و از اون مبارزه یاد نگرفت رو گرپلینگش کامل کار نکرده اونم تو مسابقه برای کمربند قهرمانی. گرچه خودشم گفت من میوچیچ رو یکم دست کم گرفتم اما بهونه ی خوبی نیست برای تمرین بیشتر روی تیک داون دیفنس
    کاربر سایت

عضو انجمن
    246
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    میوچیچ عالی بود خیلی تلاش کرد از چهرش مشخص بود واقعا حقش برد بود بهش تبریک میگم و دنیل کورمیر هم خوب بود ولی من فکر کنم با این وضع دنیل جان جونز غیر اماده هم میتونه شکستش بده چه برسه که سرحال باشه اگر جونز با اشتباهات بچه گانه خودش رو نابود نمیکرد الان پادشاه این وزن بود.
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    انتظار این عملکرد ضعیف رو از انگانو نداشتم ..بدون پلن b بدون برنامه ریزی برای جلوگیری از زمین زدن های میوچیچ..
    مبارزه میوچیچ و کین رو دوست دارم ببینم

اینم میگن ناراحتی دانا وایت از برد احتمالی میوچیچ هست قبل ار پایان مبارزه:
    واکنش میوچیچ هم قابل تامل هست !کمربند رو گرفت ؛و داد مربیش براش ببنده

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    142
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    میوچیچ بی نظیره هم فایتر خوبیه هم اخلاقش خوبه خوشحالم که برد و روی خیلیا کم شد که از این به بعد زود قضاوت نکنن

- - - Updated - - -

دوست دارم مبارزه میوچیچ و ولسکزو ببینم هر دوشونو دوست دارم ولی دوست دارم کین ببره چون فایتر مورد علاقمه.دنیل کورمیر همکه عالی کار کرد پسر واقعا پوست کلفته
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    رویداد خوبی بود.
    نکته جالب در مورد کورمیه اینه که با این سن باز هم در مقابل حریفاش برتری داره و این که فقط به جونز باخته نشون میده جونز چه قدر سطح بالایی داره. کاملا ازدمیر رو تسلیم کرد.
    انگار حسم درست بود و میوچیچ راهی برای شکستن انگانو پیدا کرد. یکم کثیف مبارزه کرد ولی از نگاه منطقی تر میشه گفت زرنگ تر عمل کرد. اونجایی که انگانو رو کنار کیج گیر می انداخت و فقط وزن خودش رو روی انگانو سوار میکرد بسیار هوش مندانه و البته از روی ترس بود. این حرکتش ثابت کرد که خودش هم بد ترسیده بود. انگانو تجربه و توان فنی این مبارزه رو نداشت. مطمئنم که باز با کمی تجربه و محارت بیشتر برمیگرده.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

صفحه 1 از 3 123 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)