ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 6 از 33 نخست ... 4567816 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    43
    مبارز مورد علاقه NickDiaz_Headshot
    UFC = WWE مخصوصا از سال 2013 تا لان خیلی از طرفداراشنو از دست دادن بیشتر و 10-20 هزار, حالا از کانر بود/ ریتینگ مرچ سلینگ ساپ.ورت عالی ار
    ولی چون وایت و وینس بزرگترین ها توی ام ام ای و رسلینگ هستن کسی جلودارشون نیست برای همین خیالشون راحت
    کیفیت مهمه نه کمیت
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    دانا وایت تو کنفرانس شب قبل در مصاحبش با TSN کانادا صحبتهایی کرده که احتمال دارد سه فایتر جان جونز. راندا روزی. و کانر مک گروگر امسال مبارزه کنن. و در همین مصاحبه هم در رابطه با براک لزنر و سی ام پانک هم ازش سوال شده گفته که با تمام اختلافاتی که وجود داره ولی سازمان تلاشش را میکنه که اونا را بزاره مبارزه کنن.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    21
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    الان کانر کمربند رو ازش نگرفتن هنوز ؟با این که ازش خوش میاد ولی یک سری از کاراشو اصن نمی تونم هضم کنم .
    و فک می کنم که از این دسته آدم هایی هستش که تا به چیزی رسیدن خودش رو گم کرده.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_fisker نمایش پست ها
    الان کانر کمربند رو ازش نگرفتن هنوز ؟با این که ازش خوش میاد ولی یک سری از کاراشو اصن نمی تونم هضم کنم .
    و فک می کنم که از این دسته آدم هایی هستش که تا به چیزی رسیدن خودش رو گم کرده.
    نه هنوز به طور رسمی تو سازمان قهرمانه و رسما خلع عنوان نشده. تا زمانی که سازمان اعلام خودش نکنه و تو پروفایلش زده نشه قهرمان حساب میشه
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    نه هنوز به طور رسمی تو سازمان قهرمانه و رسما خلع عنوان نشده. تا زمانی که سازمان اعلام خودش نکنه و تو پروفایلش زده نشه قهرمان حساب میشه
    من کنفرانس 25 سالگی سازمان با قهرمان ها رو دیدم.
    از دانا بی شرف پرسیدن که الان این کمربند بین حبیب و فرگوسن چیه؟ گفت برنده قهرمان اصلیه.
    بعد پرسیدن این یعنی که کانر از عنوانش خلع شده؟ گفت شما شنیدید که من بگم کانر خلع شده.
    هر چی هم خواستن رسما از زیر زبون کثیفش بکشن که خودش بگه نمیگفت ولی تابلو کرد که حدس من درسته.
    خودش گفت من به اندازه کافی مورد سوال قرار گرفتم که چرا این قدر هوای کانر رو دارم و در حق کل دسته بی انصافی بود.
    ولی بعدش اعتراف کرد و گفت اگه مبارزه حبیب و فرگوسن انجام بشه و بعد کانر بخواد برگرده و با برنده مبارزه کنه عجب مبارزه بزرگی میشه.
    یعنی در کل بگم این عوضی همون کاری که گفتم رو داره انجام میده.
    برای اینکه دهن مردم رو ببنده بین این دوتا مبارزه گذاشته و مثل سگ دروغ میگه که برنده قهرمان اصلی. بعد از این مبارزه همچین سر و کله کانر پیدا میشه و شروع میکنه به حرف زدن و بازی در آوردن که نگو. دانا وایت میدونه که اگه میگفت کانر هنوز قهرمانه و این مبارزه سر عنوان کشکی هست بیشتر صدای همه در میومد.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    فایتر لهستانی Michal Oleksiejczuk که در رویداد یو اف سی 219 دیبیو کرد و در فایت اولش موفق شد خلیل روینتری را شکست بده به اعلام سازمان یو اف سی به نقل از سازمان زد دوپینگ USADA او بخاطر نقص احتمالی دوپینگ از نمونه ای که از رقابتش در 219 گرد اوری شده مشکوکه و در حال حاضر تا مرحله نهایی او به حالت تعلیق در میاد

لامصب بزار از راه برسی انوقت گند بیار بالا
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    اون طور که بوش میاد قرار هست تایرون وودلی هم تا جولای برگرده و در UFC 226 مبارزه کنه.
    خبرها حاکی از اینه که در این کارت مبارزه دمیتریوس جانسون با تی جی دلیشا و همین طور مبارزه ستیپه میوچیچ با دنیل کورمیه و مبارزه کریس سایبورگ با آماندا نونز ست بشه. ( حالا بشه و نشه رو نمیدونم)
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مش راندا روزی هم دیگه رسما به دبلیو دبلیو ای پیوست. اخر پی پریو رویال رامبل وارد شد و رسما رود تو رسلمنیا را با دست اشاره کرد. پس دیگه کلا نمیخواد به اکتیگان برگرده
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    مدیر برنامه حبیب نورماگومدوف، علی عبدالعزیز؛ در گفتگو با TMZ Sports:
    "حبیب برای قهرمانی بلامنازع سبک*وزن با تونی فرگوسن مبارزه میکنه، و "شاید" مدتی بعد از اون بازنشسته بشه، من به حرفایی که بقیه میزنن اهمیتی نمیدم، اونا میگن که مهم نیست کانر خلع عنوان بشه یا نه، ولی چیزی که من میدونم اینه که حبیب هفتم آپریل (نوزدهم فروردین) برای کمربند قهرمانی بلامنازع مبارزه میکنه و کمربند کانر مک**گرگور میره تو سطل آشغال"
    "نقشمون اینه که حبیب تونی رو شکست بده، تو سه راند متوقفش میکنیم٬ حبیب احتمالا بدون شکست بازنشسته بشه چون وقتی تونی رو شکست داد بعدش کانر رو شکست میده و بعد از این هست که میگه 'بای بای'
    "کانر مک**گرگور قبلا از فیس آف (رو در رویی مبارزان قبل از رویداد) از عنوانش خلع میشه و حبیب و تونی برای کمربند قهرمانی بلامنازع سبک*وزن مبارزه میکنن، و وقتی که این اتفاق افتاد و حبیب کمربند قهرمانی رو گرفت، کاری میکنه که کانر برای تایتل شات (مبارزه بر سر عنوان قهرمانی) التماس کنه".
    "این چیزیه که حبیب بهم گفت و من کلمه به کلمه بهتون میگم، نقل از حبیب: من کاری میکنم که اون احمق (مک**گرگور) صبر کنه، وقتی که تونی رو شکست دادم کانر باید بره تو صف یا بره با نیت دیاز یا هرکی دیگه واسه پول مبارزه کنه"
    "من اومدم که به این دسته وزنی سر و سامون بدم و در آخر هم کانر برای تایتل شات باید التماس کنه"

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    اون طور که بوش میاد قرار هست تایرون وودلی هم تا جولای برگرده و در UFC 226 مبارزه کنه.
    خبرها حاکی از اینه که در این کارت مبارزه دمیتریوس جانسون با تی جی دلیشا و همین طور مبارزه ستیپه میوچیچ با دنیل کورمیه و مبارزه کریس سایبورگ با آماندا نونز ست بشه. ( حالا بشه و نشه رو نمیدونم)
    بعید میدونم 4 تا تایتل شات با 7 تا قهرمان رو بزارن برا یه کارت!!!
    اینطوری 3 تاشون( اگه چی بشه) میتونن قهرمان 2 تا وزن بشن!!!
صفحه 6 از 33 نخست ... 4567816 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)