ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 واکنش ولاسکز به بازگشت کورمیر به سنگین وزن | صحبتهای کاروالیو قهرمان میان وزن بلاتور|و...

واکنش ولاسکز به بازگشت کورمیر به سنگین وزن | صحبتهای کاروالیو قهرمان میان وزن بلاتور|و...

کین ولاسکز نه تنها از بازگشت کورمیر به سنگین وزن تعجب نکرده ،بلکه میخواد به او برای دستیابی به کمربند استیپه میوچیج ، کمک کند.

همانطور که مطلعید Ufc بالاخره به رویای فایت فانتزی میوچیچ و کورمیر دو قهمرمان رویداد Ufc 220 جامه عمل پوشانید و این دو در Ufc 226
    در جدال قهرمان در برابر قهرمان، که هفتم جولای در تی موبو ارنا به وقوع میپندد به مصاف هم بروند.

حال ولاسکز با توئیتی به نوعی از هم تیمی اش کورمیر حمایت کرده و اینچنین گفته :
    "همونطور که گفتم هر روز تو باشگاه به برادرم دی سی کمک میکنم تا بشه قهرمان جدید سنگین وزن
    واینطور بشه وضعیت خیلی جالب میشه"

بزرگترین سوال اینجاست که در صورت برد کورمیر و گرفتن کمربند قهرمانی سنگین وزن و با توجه به بازگشت کین، آیا این دو دوست صمیمی در مقابل هم قرار خواهند گرفت یا اینکه کورمیر بعد از قهرمانی کمربند را واگذار میکند ؟

واکنش ولاسکز به بازگشت کورمیر به سنگین وزن | صحبتهای کاروالیو قهرمان میان وزن بلاتور|و...

ادی آلوارز با انتشار توئیتی ، آغازگر جنگ روانی بین خود و نیت دیاز شد.

همانطور که مطلعید روز گذشته نیت دیاز با انتشار پستهای فراوان در صفحات شخصی خود ، آمادگی خود را نسبت بازگشت به آکتگان اعلام کرد.
    حال ادی آلوارز نسبت به این پست های نیت دیاز واکنش نشان داده و در توئیتی چنین گفته است :

"اینکه فقط دنبال کانر مک گریگوری ایرادی نداره ، ولی کل دسته سبک وزن رو به مبارزه دعوت نکن وقتی جنمشو نداری روبرومون وایستی ؛ این پستات مثه شخصیتت تقلبیه
    تو خیلی عوض شدی مرد."
    پیج رسمی Ufc نیز با انتشار این اسکرین از توئیت ادی آلوارز و با کپشنی که :
    "آیا این به معنی شروع یه مبارزه س ؟"
    به شایعات مبارزه احتمالی نیت دیاز و ادی آلوارز دامن زد .
    پیش از این قریب القوع ترین مبارزه برای بازگشت نیت دیاز ، مبارزه دیاز-مک گرگور 3 بود، اما حالا ادی آلوارز خود را به عنوان اصلی ترین گزینه رو در رویی با نیت دیاز معرفی کرد.

هافائل کاروالیو قهرمان میان وزن بلاتور اعلام کرده که منتظر گگارد موساسی میمونه و به روری مک دانلد هشدار داد که در وزن خودش بمونه و خیال یه وزن بالاتر رو نکنه.

کاروالیو:"من با مدیر برنامه هام حرف زدم و احتمالا حریف بعدی موساسیه.و من موساسی رو میخوام.من اونو میخوام مهم نیست چی بشه.ما منتظر اون میمونیم و منتظر میمونیم بدونیم چه اتفاقی میفته.من فکر میکنم اون الان عمل جراحی داره،پس برای ماه جولای میتونه فایت کنه."

موساسی در مبارزه اخرش با الکساندر شلمنکو در اولین مبارزش در بلاتور از ناحیه استخوان دور چشم دچار شکستگی شد ولی به گفته مدیر برنامه های گگارد موساسی،نیما صفاپور به جراحی نیاز نداره و زودتر ممکنه برگرده.صفاپور در این رابطه میگه:"ما به قهرمان احترام میذاریم و بدنبال این هستیم که باهاش مبارزه کنیم.گگارد آمادس و عطش لازم رو داره.هدف ما سادس.دوره جدید به میان وزن بلاتور داره میاد،دوره موساسی.و بعد آپریل شروع میشه."

کاروالیو در رابطه با روری مک دانلد هم تیمی جورج سینت پیر که گفته به یه وزن بالاتر میاد گفت:"فک نکنم اون یه وزن بیاد بالاتر،داگلاس لیما تقریبا اونو تو وزن خودش نابود کردحالا تصور کن بیاد به یه وزن بالاتر.

این دلیل نمیشه که روری با سینت پیر تمرین میکنه بتونه کار اونو تکرار کنه.مبارزه جورج سینت پیر مقابل بیسپینگ بود،و بیسپینگ یه مبارزه آسونه.همه میدونستن سینت پیر می*بره.ولی این فرق میکنه.فکر میکنم همه دوست دارن مثل کانر مک گرگور بشن،اونا شخصیت ندارن و میخوان کپی کس دیگه ای باشن.تو وزن خودت بمون تو حالا قهرمانی اونجا.

ولی اگه اون میخواد که بیاد یه وزن بالاتر و خودشو تست کنه، عالیه من امادم.من چلنج رو دوست دارم.دنیای مبارزه پر از چلنجه."

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    ممنون از محمد عزیز.
    من فقط موندم این نیت دیاز صورتش همین شکلیه یا این جوری شکلک در میاره. فکش درد نمیگیره.
    واقعا حیف شد گگارد از UFC رفت . با این اوضاعی که دسته میدل ویت داره راحت میتونست قهرمان بشه.
    این وسط گوستافسون از مبارزه میوچیچ با کورمیه خیلی ناراحته باید کلی صبر کنه.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    109
    مبارز مورد علاقه CainVelasquez_Headshot
    شخصیت آدما تو لحظاتی که پای منافعشون وسط باشه میتونه بیشتر نمایان بشه ، خیلی وقتام تغییر میکنه
    کین با اینکه پای تایتل قهرمانی سنگین وزن وسطه و ماها براش زحمت کشیده تا الان آماده بشه برای بدست اوردنش اما برادریشو با دی سی ثابت کرد، حتی یه کلمه هم نگفته مثلن چرا دی دسی ..!؟
    قهرمانی فقظ به امار و رنکینگ و کمربند نیست یا فقط مربوط به شکست دادن رقبا!! یه صفته، یه منشه که بنظرم کین واقعن یه قهرمانه،،،، همیشه با اخلاق و محترم ، مبارزه اش با تراویس براونو یادم نمیره که بعد از بردش خوشحالی نکرد و همونجا رو سر براون موند و دلداریش داد،
    خیلی خوشحالم برگشته
    به نظرم هر اتفاقی بیوفته کین و دی سی روبروی هم قرار نمیگیرن
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)