ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

مخالفت دانا وایت برای حضور نیت دیاز در مین ایونت UFC 222 + بیانیه ماریو یماساکی و دیگر

مخالفت دانا وایت برای حضور نیت دیاز در مین ایونت UFC 222 + بیانیه ماریو یماساکی و دیگر

طبق خبرهایی که تازگی اعلام شده ظاهرا با کنسل شدن مبارزه مکس هالووی با فرانکی ادگار نیت دیاز خواسته که انو در مین ایونت این رویداد جایگزین کنن. اما دانا وایت با این ایده مخالفت کرده. این موضوع را که دیاز خواسته تو مین ایونت 222 باشه را Lance Pugmire در توئیتر اعلام کرده. دیاز در صحبتهایی به او که ازش سوال شده نظرت در مورد حضور در مبارزه مین ایونت یو اف سی 222 چیست جواب مثبت داده و گفته این عالیه. گرچه نیت دیاز از چند وقت قبل دستبکار شده به گفته خودش که میخواد مبارزه کنه و دیگه نمیتونه منتظر سازمان بمونه - همچنین طرفداران نیت دیاز در فضای مجازی به این حضور دیاز در یو اف سی 222 دامن زدن که با جواب و لحن Shuts Down دانا وایت روبرو شدن

ماریو یماساکی هم بعد از انتشار خط خوردن نامش از طرف سازمان یو اف سی که سازمان دیگر نمیخواد او برای مبارزاتش داوری کند لب به سخن گشوده و از خودش دفاع کرده
    ماریو یماساکی در صحبتهایش به ام ام ای فایتینگ گفته در راند دوم من به پریسیلا گفتم که اگر او تحرک نداشته باشد من مبارزه را متوقف میکنم. و هر بار که من به او میگفتم که قصد متوقف کردن مبارزه را دارم او حرکت میکرد و خودش را از زیر مشتها و ضربات ولنتینا خارج میکرد. موضوع این است وقتی یک فایتر میخواد بازی کند مشخص است و بازی میکند.
    ببینید فایترها از طریق تلاشهایی سخت و فداکاری هایی که انجام میدهند به قفس مبارزه می ایند. ام ام ای یک ورزش ارتباطی است و هیچ فایتری دوست ندارد بخاطر هیچ شکی مبارزه متوقف شود و نتیجه را از دست دهد. من به پریسیلا اجازه دادم در ان مبارزه یک جنگجو باشد و مبارزه کند. وگرنه من میتوانستم در دور دوم سریع مبارزه را متوقف کنم. اما او واقعا تحرک داشت و جایش را تغییر میداد

اگر یاد داشته باشید اواخر سال 2016 فابریسیو وردوم که به عنوان گزارشگر اسپانیایی زبان یو اف سی فعالیت میکرد کار خود را از دست داد. اخراج او اگه درست یادم باشه از طرف شرکت ربوک بود. حال به تازگی وردوم در گزارشی اعلام کرده دوباره به عنوان مفسر اسپانیایی زبان فعالیتش را اغاز خواهد کرد. وردوم گفته که خیلی خوشحال هستم. این بخاطر پول نیست چون من این کار را دوست دارم و این کار من است. اوایل که برای گزارش مبارزات حضور پیدا کردم ان را اصلا دوست نداشتم اما بعد از انجام کار من عاشق این کار شدم.
    اینم اضافه کنم که وردوم در شبکه FOX Desportes مبارزات را به زبان اسپانیایی گزارش میکند. این شبکه که مختص اسپانیایی زبانهاست نسخه لاتین فوکس اسپورت امریکاست که از سال 2010 تو ماهواره لانچ شده

بعد از دومین ازمایش شکست خورده اندرسون سیلوا حریف سابق او کریس وایدمن که تنها فایتری است که دوبار موفق به شکست او شده گفته که این ازمایش دوم باعث شد نابودی میراث او تکمیل شود. اره این قطعا میراث او را تحریک میکند. وقتی شما دو تست شکست خورده داشته باشید تمام کارهای شما در معرض سوال است. وایدمن همچنین گفته که من اصلا با این خبرها سوپرایز نمیشم چون در برزیل مصرف استروئید بسیار اسان است. و بسیاری از بچه ها مدت زیادی احتمالا روی مصرف ان بودن

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    ممنون سجاد جان.
    من نمیدونم اصلا چی شد که اسم این بشر اینقدر افتاد سر زبونها. یعنی تا یک مدت نیت دیاز به زور تو مین کارت مبارزه میگرفت. الان میگه من فلان قد میخوام و باید مین ایونت باشم.اینم شده داستان ما. بی خودی هی اسم از این میارن. برو با همون کانر مبارزه کن. جفتتون به درد هم میخورین.
    در مورد مسئله داوری باید بگم من فکر میکنم تعریف و نگاه درستی به این مسئله ندارن. گفته میشه که مهم سلامتی یک فایتر هست. تو خیلی از مبارزه ها دیدیم که دو تا فایتر مدام همدیگر رو میزنن و رو زمین میفتن ولی باز بلند میشن. کی گفته که تو این جور مبارزه ها فایترها صدمه نمیبینن. بعضی وقتها خوردن یک مشت و ناک اوت شدن صدمه اش از 15 دقیقه مشت خوردن تو سرت کمتر خطر داره.
    ولی نکته اینه که یک احمقی به نا هرب دین میاد تئوری از خودش مطرح میکنه و در حین فایت مدام به فایتر میگه fight back !!!!! یعنی چی آخه fight back ؟ مگه تو مبارزه شما فقط حمله میکنید و مشت میزنید. خب دفاع هم خودش بخشی از مبارزه هست و یک جاهایی شما باید دفاع بکنید. ولی امثال هرب دین اجازه دفاع رو هم به فایتر نمیدن. برید ببینید هرب دین چند تا فایت رو به گند کشیده با این تفکرش.
    نکته بعدی اینه که خب فایتر یک مواقعی نمیتونه اصلا از خودش دفاع کنه چه برسه به fight back. دیگه تو اون مواقع باید مبارزه رو نگه داشت. جدایی از اینکه فایتر هم میتونه تسلیم بشه اگه زیاد صدمه دیده و نمیتونه کا مفیدی انجام بده ولی باز داور باید اینو بفهمه که روحیه جنگیدن و تسلیم نشدن در خیلی ها هست و بعضی ها حاظرن که بمیرن ولی تسلیم نشن پس داور باید بفهمه و مبارزه رو نگه داره.
    توی فایت والنتینا حریفش در مواقعی هر چی مشت بود میخورد و هیچ دفاعی هم نمیتونست از خودش بکنه.
    در کل میگم باید یک تعادل درست باشه. هم باید به فایتر اجازه جنگیدن و دفاع کردن داد و هم این که اگه دیده میشه فایت یک طرفه هست و یکی از دو فایتر نمیتونه از چنگ حریفش خارج بشه مبارزه متوقف بشه.
    ویرایش توسط Spirit : 2018/02/07 در ساعت 02:07
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    توی فایت والنتینا حریفش در مواقعی هر چی مشت بود میخورد و هیچ دفاعی هم نمیتونست از خودش بکنه.
    در کل میگم باید یک تعادل درست باشه. هم باید به فایتر اجازه جنگیدن و دفاع کردن داد و هم این که اگه دیده میشه فایت یک طرفه هست و یکی از دو فایتر نمیتونه از چنگ حریفش خارج بشه مبارزه متوقف بشه.
    قوانین ufc واقعا غیر انسانیه مربی فایتر نمیتونه مسابقه نگه داره در صورتیکه بعد از داور وظیفه مربی که از فایتر دفاع کنه مسابقه راکهولد و کریس وایدمن یادتونه چقدر مشت ناجور وایدمن خورد باید مسابقه 30 ثانیه زودتر تموم می شد ولی داور همینجور می ذاشت وایدمن مشت بخوره
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    قوانین ufc واقعا غیر انسانیه مربی فایتر نمیتونه مسابقه نگه داره در صورتیکه بعد از داور وظیفه مربی که از فایتر دفاع کنه مسابقه راکهولد و کریس وایدمن یادتونه چقدر مشت ناجور وایدمن خورد باید مسابقه 30 ثانیه زودتر تموم می شد ولی داور همینجور می ذاشت وایدمن مشت بخوره
    حدس بزن داور مبارزه راکهولد وایدمن کی بوده؟!!!! هرب دین.
    نیت دیاز گفته مبارزه با تایرون وودلی بهتر گزینه برای بازگشتم هست!!!!! بردن ریخت هر جفتتون توسط مرده شور هم بهترین گزینه پیشنهادی منه. خیلی اون قهرمان خوبی هست و خوب مبارزه میکنه !!! همین مونده با تو مبارزه کنه که لایق تایتل شاتی.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)