ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 7 از 33 نخست ... 5678917 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 323
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot

17 اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

اخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو

سلام خدمتان دوستان
    این تاپیک مخصوص اخبار کوتاه و لحظه ای ایجاد شده.
    منظور این هست که اخباری که کوتاه هستند و جدیدا اتفاق افتادن ولی نیاز به ایجاد تاپیک نیست اینجا اعلام میشه و در موردشون بحثو گفتگو میشه. البته همچنان تاپیکهای مجزای خبری خواهیم داشت ولی این کار انجام شد برای اینکه تا قبل از این باید حتما خبر خیلی مهم میبود و یا در مورد موضوعی میبود که به خاطرش تاپیک زده بشه و خیلی از اخبار کوتاه و اطلاعات مختلف که در لحظه و روز اتفاق می افتاد گفته نمیشد چون در حدی نبودن که تاپیک مجزا داشته باشن و همین طور نمیشد در تاپیکهای دیگه در مورد موضوعهای دیگه اطلاع رسانی و بحثو گفت گو کرد.
    پس این با تاپیک مبارزات پیشرو که آپدیت روزانه میشه فرق داره و اخبار و اطلاعات دیگه که گفتم داخلش اعلام میشه پس همه میتونید در مورد موارد اعلام شده بحث و گفتگو کنید و اگر خبری دارید خیلی کوتاه بگذارید.
    در ضمن اگر اخبار که اینجا اعلام شد قابلیت تاپیک مجزا رو داشت حتما تاپیک مجزا هم براش زده میشه.
    (در اصل برای من خوبه که وقتم کم شده و متاسفانه نمیتونم خبرها رو تاپیک وار براتون برم )

The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    کانر واسه پیوستن راندا روزی به دبلیو تازگی صحبت کرده و احساس خوشحالی واسه راندا کرده. کانر در صحبتهاش گفته من هیجان زده هستم راندا الان پیشگام است تو این بازی او همه چیز را اینجور بدست میاره. این فوق العاده است که او خودش و هنرهای رزمی را در انجا به نمایش بگذاره.
    حالا نکته جالب اینه باید دید مک گروگر هم مثل راندا میزنه به سرش به دبلیو بره
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    کانر واسه پیوستن راندا روزی به دبلیو تازگی صحبت کرده و احساس خوشحالی واسه راندا کرده. کانر در صحبتهاش گفته من هیجان زده هستم راندا الان پیشگام است تو این بازی او همه چیز را اینجور بدست میاره. این فوق العاده است که او خودش و هنرهای رزمی را در انجا به نمایش بگذاره.
    حالا نکته جالب اینه باید دید مک گروگر هم مثل راندا میزنه به سرش به دبلیو بره
    سلام سجاد جان.
    عمرا کانر نمیره دبلیو.
    چون فقط دلش میخواد خودش برنده بشه. همین. مگر اینکه همیشه سناریو رو طوری بنویسن که کانر برنده بشه چون اصلا ظرفیت باخت نداره.دم به دقیقه باید ریمچ ببینیم.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

phenome
    کاربر سایت
    مهمان
    دینا وایت قول داد که ماریو یاماساکی ، داوری که به خاطر تصمیم هاش خیلی معروفه دیگه هیچوقت در رویدادهای سازمان یو اف سی قضاوت نکنه

مث اینکه نیت دیاز گفته از فایت نکردن خسته شده و میخواد مبارزه کنه ، بهترین حریف برای خودش رو هم قهرمان دسته ولترویت ، تایرون وودلی معرفی کرده
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    به گزارش خبرگزاری ام ام ای فایتینگ سازمان یو اف سی اللخصوص شخص دانا وایت در حال بررسی مبارزه سی ام پانک مقابل مایک جانسون برای رویداد UFC 225 است که در شیکاگو برگزار میشه
    این همون مبارزه ای هست که سال قبل قرار بود برگزار بشه

کریس وایدمن هم ظاهرا به تایتل شات گرفتن لوک راکهولد واکنش نشون داده. موضوع از انجا بوده که لوک تو کنفرانسی گفته من از رومرو و ویتاکر فراتر رفتم. وایدمن هم سر این گفته که لوک تو رویا بسر میبره. او وقتی تایتل را صاحب شد بدون هیچ دفاعی به بیسپینگ باختش و تا یک سال و نیم هم فت کنار و بعد از یک و سال نیم هم امد فقط یه مبارزه با برانچ داشته
    کاربر سایت

عضو انجمن
    563
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    مدل جدید مکس هالووی با چهره ی فرانکی ادگاراخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط alib9840 نمایش پست ها
    مدل جدید مکس هالووی با چهره ی فرانکی ادگاراخبار کوتاه و لحظه ای + بحث و گفتگو
    این تو رویداد 221 نشون داده شد منم همون تو پخش که نگاه کردم متوجش شدم. اینا چون تو پخش زنده بودن بخاطر سرعت انجام رفتن تصویر همزمان رو ایر اشتباه کردن عکس ادگار را هم دادن رو مکس
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    یعنی خدایا من چقدر باید مخم درگیر این استخونی لعنتی باشه خدا شاهده جون دایی دیشب خواب دیدم اخباری از جونز امده. حالا تا انلاین شدم رفتم تو ام ام ای نیوز این خبر را دیدم که دیروز گذاشته شده
    مدیر برنامه های سلطان Malki Kawa به MMA Weekly گفته که جونز یک شانس 95 درصدی داره برا اینکه سال 2018 به رقابت بپردازه
    اگر USADA یک سازمان محترم است که من فکر می کنم که آنها هستند همه اطلاعاتی را که آنها تهیه کرده اند، تمام مصاحبه هایی را که انجام داده اند و همه چیزهایی را که دیده اند، می دانند که جونز تقلب نکرده و او عمدا هیچ نوع ماده ای مصرف نکرده است
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    دقیقا داستان این دوپینگ جونز چی بود؟؟؟؟
    چی مصرف کرده بود که این جوری شد؟؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    یعنی خدایا من چقدر باید مخم درگیر این استخونی لعنتی باشه خدا شاهده جون دایی دیشب خواب دیدم اخباری از جونز امده. حالا تا انلاین شدم رفتم تو ام ام ای نیوز این خبر را دیدم که دیروز گذاشته شده
    مدیر برنامه های سلطان Malki Kawa به MMA Weekly گفته که جونز یک شانس 95 درصدی داره برا اینکه سال 2018 به رقابت بپردازه
    اگر USADA یک سازمان محترم است که من فکر می کنم که آنها هستند همه اطلاعاتی را که آنها تهیه کرده اند، تمام مصاحبه هایی را که انجام داده اند و همه چیزهایی را که دیده اند، می دانند که جونز تقلب نکرده و او عمدا هیچ نوع ماده ای مصرف نکرده است
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    گویا تیراندازی در فلوریدای آمریکا در نزدیکی مدرسه رخ داده که دختر الکسی اولینیک هم در همون مدرسه بوده ولی خوشبختانه صدمه ای ندیده.
    امیر 11 شهریور 1396

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    دقیقا داستان این دوپینگ جونز چی بود؟؟؟؟
    چی مصرف کرده بود که این جوری شد؟؟؟
    ولا معلوم نیست خودش با اطرافیانش باور دارن چیزی استفاده نکرده. اونا عقیده دارن حتی مصرف بعضی از پروتوئینهای تایید شده هم باعث خراب شدن ازمایش میشه. حتی یکی از همین پزشکها هم تو یکی از حرفاش گفته بود که بعضی از غذاهایی هم که ادم مصرف میکنه تو بدن باعث تشکیل درصد کمی استروئید میشن برا همین این خیلی شانسی است که ادم بتونه تمام ازمایشاتشو پاک نگه داره
    حالا در کل باید دید دادگاه نهایی چه بیانیه و حکمی صادر میکنه. موضوع اصلی جونز اینه که ازمایش شب مبارزش مثبت بوده که هم خودش از قبل میدونسته قراره ازش تست بگیرن و هم هیچ تاثیری رو مبارزه نداره چون استروئید چند هفته زمان میبره تا اثار خودشو نشون بده حالا چرا باید اینقدر احمق باشه که تو ان زمان چیزی استفاده کنه خودش سوال برانگیزه
    هر چند خودم از قبل هم گفتم عقیده دارم که ممکنه جونز چیزی مثل خلاف تو مهمانی مصرف کرده باشه و باعث خراب شدن ازمایشش شده باشه یه جورایی داره ضربه کاری دیگشو میخوره. در هر حال امیدوارم بتونه بیگنهایشو ثابت کنه. چون واقعا حتی کسی هم که طرفدارش نیست ولی باورش براش سخته که جونز با ان توانایی نیاز به استفاده از استروئید داشته باشه - خدایی دارم میبینم که تا الان تنها فایتری بوده که خیلی ها ته دلشون باور ندارن این استروئید مصرف کنه. ولی خوب کارهایی که تو زندگی واقعی انجام میده میتونه باعث خراب کاری اینجوری هم ازش بشه
صفحه 7 از 33 نخست ... 5678917 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 323

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 5 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 5 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)