ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,458
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

17 صحبت های GSP در مورد مبارزه های احتمالی پیش رو

صحبت های  GSP در مورد مبارزه های احتمالی پیش رو
    صحبت های جورج سینت پیر در MMAHOUR در مورد مبارزه های احتمالی پیش رو (نیت دیاز،کانرمک گرگور، نیک دیاز، تایرن وودلی، بن اسکرن)

" در رابطه با مبارزه نیت دیاز بگم که واقعا برای من جذاب نیست چون من نیک دیاز رو شکست دادم و واقعا برام هیچ ارزشی نداره مبارزه با نیت دیاز چون اگه من اون مبارزه رو ببرم یه برد عادی واسه منه و همه از من انتظار برد رو دارن ولی اگه ببازم من بخش بزرگی از میراثم رو باختم،اسمم رو باختم،و فکر میکنم این مبارزه هیچ ارزشی واسه من نداره

در مورد مبارزه با کانر میدونی کانر مبارزی هست که میتونه پول بیشتری رو روی میز بیاره، برای کسایی که طرفدار بزرگ ام ام ای نیستن؛ اونا کانر رو مرد اصلی میدونن، کسی که بیشترین آمار فروش در این ورزش رو داره، اون کسیه که این ورزش رو به یه سطح دیگه برد،ولی از نظر میراث، کانر میراثی نداره که من بخوام باهاش مبارزه کنم.
    و من اگه برگردم بیشتر دنبال میراث مبارزه هستم نه پولش.

در مورد نیک دیاز هم من علاقه ای ندارم باهاش مبارزه کنم، چون قبلا هم شکستش دادم، اون چند فایت اخیرش رو باخته و برای من این مبارزه ارزشی نداره ضمن اینکه اون واقعا اعصاب خورد کنه، واسه من ارزش نداره باهاش مبارزه کنم، نیک خیلی فایتر با استعدادیه و مبارزه باهاش برام ریسکه، باید احمق باشم که الان باهاش مبارزه کنم. هرچند اگه برگرده و چیزی رو بدست بیاره مثل عنوان قهرمانی یا هرچیز با ارزشی، اون موقع منطقیه که مبارزه رو قبول کنم.

در مورد بن اسکرن، واسه من عجیبه که چرا تو UFC نیست، اسکرن یکی از بهترین ولترویت های تاریخ ام ام ای هستش، و واقعا نمیدونم چرا اون تو UFC نیست شاید بخاطر مشکلیه که با دانا وایت داره ولی اون یکی از بهترین فایترای جهانه، و اگه بخوام یه مبارزه میراثی داشته باشم فایت با بن اسکرن گزینه خوبیه،چون اون همه رو شکست داده،اون تمامی افراد رو در بلاتور شکست داده اون تمامی افراد رو در خارج از UFC شکست داده.ولی متاسفانه مشکلش با دانا وایت باعث شد هرگز شانس اینو نداشته باشه که تو UFC مبارزه کنه و به همین دلیل ارزشش آنچنان که لایقشه بالا نرفته.اون مبارز خیلی خیلی خوبیه و خیلی خطرناک هم هست ولی چیزی که واضحه اینه که هیچکس اون رو نمیشناسه و درسته که اون مبارزه خطرناکیه ولی کسی به اون اهمیت نمیده و این ناراحت کنندس و دلیل اینکه من دارم این حرفا رو میزنم اینه که همه اونو بشناسن و بدونن اون چه مبارز با استعداد و خطرناکیه.ولی در عین این مبارزه برام جذاب نیست.

در مورد تایرون وودلی، تایرون مبارز با استعدادیه، قهرمان بزرگیه، اون واندربوی (استفان تامپسون) رو شکست داد، ولی مبارزه های اخیرش طوری نبودن که تاریخ بسازن، مبارزه ها رو برد، این عالیه ولی طوری نبود که احساس کنیم مبارزه خاص و ویژه ایه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)