ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

17 صحبت های GSP در مورد مبارزه های احتمالی پیش رو

صحبت های  GSP در مورد مبارزه های احتمالی پیش رو
    صحبت های جورج سینت پیر در MMAHOUR در مورد مبارزه های احتمالی پیش رو (نیت دیاز،کانرمک گرگور، نیک دیاز، تایرن وودلی، بن اسکرن)

" در رابطه با مبارزه نیت دیاز بگم که واقعا برای من جذاب نیست چون من نیک دیاز رو شکست دادم و واقعا برام هیچ ارزشی نداره مبارزه با نیت دیاز چون اگه من اون مبارزه رو ببرم یه برد عادی واسه منه و همه از من انتظار برد رو دارن ولی اگه ببازم من بخش بزرگی از میراثم رو باختم،اسمم رو باختم،و فکر میکنم این مبارزه هیچ ارزشی واسه من نداره

در مورد مبارزه با کانر میدونی کانر مبارزی هست که میتونه پول بیشتری رو روی میز بیاره، برای کسایی که طرفدار بزرگ ام ام ای نیستن؛ اونا کانر رو مرد اصلی میدونن، کسی که بیشترین آمار فروش در این ورزش رو داره، اون کسیه که این ورزش رو به یه سطح دیگه برد،ولی از نظر میراث، کانر میراثی نداره که من بخوام باهاش مبارزه کنم.
    و من اگه برگردم بیشتر دنبال میراث مبارزه هستم نه پولش.

در مورد نیک دیاز هم من علاقه ای ندارم باهاش مبارزه کنم، چون قبلا هم شکستش دادم، اون چند فایت اخیرش رو باخته و برای من این مبارزه ارزشی نداره ضمن اینکه اون واقعا اعصاب خورد کنه، واسه من ارزش نداره باهاش مبارزه کنم، نیک خیلی فایتر با استعدادیه و مبارزه باهاش برام ریسکه، باید احمق باشم که الان باهاش مبارزه کنم. هرچند اگه برگرده و چیزی رو بدست بیاره مثل عنوان قهرمانی یا هرچیز با ارزشی، اون موقع منطقیه که مبارزه رو قبول کنم.

در مورد بن اسکرن، واسه من عجیبه که چرا تو UFC نیست، اسکرن یکی از بهترین ولترویت های تاریخ ام ام ای هستش، و واقعا نمیدونم چرا اون تو UFC نیست شاید بخاطر مشکلیه که با دانا وایت داره ولی اون یکی از بهترین فایترای جهانه، و اگه بخوام یه مبارزه میراثی داشته باشم فایت با بن اسکرن گزینه خوبیه،چون اون همه رو شکست داده،اون تمامی افراد رو در بلاتور شکست داده اون تمامی افراد رو در خارج از UFC شکست داده.ولی متاسفانه مشکلش با دانا وایت باعث شد هرگز شانس اینو نداشته باشه که تو UFC مبارزه کنه و به همین دلیل ارزشش آنچنان که لایقشه بالا نرفته.اون مبارز خیلی خیلی خوبیه و خیلی خطرناک هم هست ولی چیزی که واضحه اینه که هیچکس اون رو نمیشناسه و درسته که اون مبارزه خطرناکیه ولی کسی به اون اهمیت نمیده و این ناراحت کنندس و دلیل اینکه من دارم این حرفا رو میزنم اینه که همه اونو بشناسن و بدونن اون چه مبارز با استعداد و خطرناکیه.ولی در عین این مبارزه برام جذاب نیست.

در مورد تایرون وودلی، تایرون مبارز با استعدادیه، قهرمان بزرگیه، اون واندربوی (استفان تامپسون) رو شکست داد، ولی مبارزه های اخیرش طوری نبودن که تاریخ بسازن، مبارزه ها رو برد، این عالیه ولی طوری نبود که احساس کنیم مبارزه خاص و ویژه ایه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,701
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    این که همه رو رد کرده فقط ور زده یعنی چی
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    این تیکه متنش رسما یه تیکه بوده
    برای کسایی که طرفدار بزرگ ام ام ای نیستن؛ اونا کانر رو مرد اصلی میدونن، کسی که بیشترین آمار فروش در این ورزش رو داره، اون کسیه که این ورزش رو به یه سطح دیگه برد
    اقا ایشون یه کلام فقط میخواست بیاد از فرصت استفاده کنه با پیروزی مقابل بیسپینگ یه ارزشی دوباره کریرش ببخشه و یه پولی به جیب بزنه و نمیخواد دیگه مبارزه کنه ولش کنید بنده خدا را گیر دادی بهش
    حالا موضوع اینه که قول داده بوده به دانا که از کمربند دفاع کنه برا همین ازش دلپر هستن تو سازمان

یه خبر اسپویل هم از KSW بگم
    Spoiler: show
    ممد خالیدوف بلاخره اولین باختش تو KSW با سابمیت بعد از سالها رقم خورد تو KSW 42
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    منم اصلا دیدن ریخت جورج سینت پیر برام جالب نیست.
    نمیخوام به اعصاب خودم گند بزنم.
    تایروون وودلی مبارزه هاش رو برده ولی طوری نبوده........ خودت خیلی مبارزاتت رو تاریخی برنده شدی واقعا!!! 25 دقیقه دراز میکشی رو حریفت. انصافا مبارزه با بیسپینگش خوب بود ولی کلا همه فهمیدن مه سینت پیر کیه.
    هی میراث اینو اون میکنه. خودت آخر میراثی اونوقتی که به خاطر پول بر میگردی 2 سال گند میزنی به UFC واسه حریفی که همه میدونن یک آرسن لوپنی هست بد تر از خودت همون وقت میراث نداشته ات رو فروختی.
    دهن منو باز میکنن ها.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    این که میگه به خاطر پول نیست واقعا برام مزخرفه
    اگر قصدش نگه داشتن میراتش بود باید با رابرت وینگر مبارزه میکرد که میتونم بگم الان یکی از بهترین های میدلویته
    وینکر تمام فایتر هایی که بیسپینگ ازشون فرار کرد رو شکست داد و قهرمان شد که واقعا لایقشه
    اگر دنبال مبارز بدردبخور بود باید با وینکر مبارزه میکرد ولی از اون جا که دنبال پوله پس بهتره بره با کانر مبارزه کنه دو نفری جیب ملتو خالی کنن
    TheTiger
    کاربر سایت
    مهمان
    جورج از هر نظر بهتر از این افراد، خب واقع بین باشین بیاد با نیک یا نیت دیاز مبارزه کنه ؟!!!!
    یا با کانر مزخرف ... شکی نیست که فرد عاقلیه و الکی رکوردش رو به خطر نمیندازه این طبیعیه انتظار نداشته باشین طرف بخاطر اینکه مردم لذت ببرن و حال کنن بیاد کریرش رو بخطر بندازه
    اینم که میگید بعد چند سال برگشت و گند زد باید بگم که این مشکل یو اف سی اونا نباید قبول میکردن ....
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,356
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    مبارزه GSP با بن اسکرن خیلی خوب میشه، ولی از اون بهتر مبارزه اش با اندرسون سیلوا ... این یه مبارزه واقعی برای میراث خواهد بود ولی مشکل اینه که جفتشون بعیده به اوکتاگون برگردن
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    ببین دوست عزیز gsp یه فایتری که میراث خوبی به جا گذاشته و توی مهارت هاش هیچ شکی نیست ولی این که میاد توی حرفاش جوری صحبت میکنه که یعنی فایتر کاملیه بقیه همه بدن اصلا درست نیست
    gsp بعد این همه سال چرا برگشت؟؟؟ چون یه قهرمان ضعیف مثل بیسپینگ دید که دهن گشادی داره و زیاد حرف میزنه فهمید که میتونه پول خوبی به جیب بزنه و برگشت مبارزه کرد و پول به جیب زد بعد توی صحبت هاش میگه برای پول مبارزه نمیکنه!!!!
    اگر بیسپینگ دنبال میراث بود باید توی ولترویت با تایرل وودلی مبارزه میکرد ولی چون وودلی مبارزه قبلش کسل کننده بود فهمید پول خوبی توی مبارزه با وودلی نیست
    یا حتی اگر دنبال میراث بود از عنوانش جلوی ویتکر دفاع میکرد ولی چون مبارزه سختی بود نمیخواست یه وقت شکست بخوره
    مشکل اینجاست که ادعا میکنه دنبال میراثه ولی درواقع دنبال همون پوله
    به نظر من بهتره تعصبی راجب فاتر های مورد علاقمون نظر ندیم همین طور که مهارت هاشونو تشویق میکنیم از نقاط ضعفشون هم انتقاد کنیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط TheTiger نمایش پست ها
    جورج شبیه کانره؟؟ کانر چند بار از کمربند قهرمانیش دفاع کرده؟؟ اینکه از طرز مبارزش خوشت نمیاد مشکل خودته هرکی یه سبکی داره خود بیسپینگ که کمربندو از دست داد اینقد ناراحت نیس از جورج که تو ناراحتی...
    تو میگی میراث نداشتش شکست کسایی مثل مت هیوز اونم دو بار میراث نیس؟ یکی به گند اخلاقی بیسپینگم نمیاد بگه جورج تو میراثی نداری چون میشناسنش(اگرم بگه فقط واسه بازار گرمی و جذب مردم )
    ببین قرار نیست یکی از همه نظر کامل باشه و همه چیشو بپسندی گیریم به دروغ میراثو بهونه کردخ؟ خیلی فاجعس الان؟ بقیه ازین حرفای غیر منطقی نزدن؟ همون جانسون که عکسشو گذاشتی حرف غیر منطقی نزده؟ میگی چون برگشت به یو اف سی گند زد به همه چی؟ اخه این شد حرف کسی گند میزنه که استروئید مصرف میکنه ...
    بگذریم من هیچ خوشم نمیاد ازین بحثا واسه اینم نظر دادم دیروز چون دیدم خیلی غرض ورزانه نظر میدی
    یکی دیگه پولشو میگیره و عشقشو میکنه شما اینطرف حرصشو میخوری کاری نداره مبارزه طرفو نمیپسندی و خوشت نمیاد ازش مبارزشو نبین(مثل من که مبارزای کانرو نمیبینم)
    ویرایش توسط alireza99 : 2018/03/11 در ساعت 01:53
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot
    تایپک رو از مسیر خودش منحرف نکنید .. تایپیک بدون کامنت باشه خیلی بهتر هست از این اینکه اینجور بحث ها بخواد پیش بیاد..
    همکاری کنید تا مجبور نشیم برا حفظ نظم سایت جدی تر برخورد کنیم.
    تایپیک بسته شد..

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)