ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

براک لزنر حریف میوچیچ یا کورمیه + حکم یک ساله نیک دیاز + واکنش بروس بافر به کانر

براک لزنر حریف میوچیچ یا کورمیه + حکم یک ساله نیک دیاز + واکنش بروس بافر به کانر

نیک دیاز که از سال گذشته بخاطر مصرف ماری جوانا تعلیق شده بود حکم او به تازگی به مدت 1 سال اعلام شده. او از اوریل 2017 در تعلیق به سر میبره و در 19 اوریل 2018 میتونه به مبارزه برگرده

بروس بافر که بیش از 20 سال است با سازمان UFC کار میکند و او از معدود کسانی است که صحبت خیلی کم میکند به تازگی در رابطه با موضوع کانر مک گروگر حرفهایی به TMZ زده. بافر میگه هرگز در این 22 سالم چنین چیزی را در یو اف سی ندیدم و در این 22 ساله هر کاری توانسته ام برای ساختن این برند و حمایت از این ورزش بزرگ انجام داده ام. ما همه با این ورزش حرکت میکنیم و درک واقعیت باید باشد. من نمیفهمم چه کسی میخواهد این کار و رفتار را تحمل کند

براک لزنر با wwe قرارداد جدیدی امضاء کرده. اما طبق خبرهای داده شده از رسلینگ ابزرور و ام ام ای فایتینگ در قرارداد لزنر گزینه ای برای یک دوره رقابت براک در ufc ثبت شده است.
    دوست و همکار لزنر پاول هیمن هفته گذشته نیز صحبتهایی در رابطه با بازگشت براک به یو اف سی داشته

پاول هیمن این هفته در مصاحبه ای که با نیوزویک داشته روشن ساخته که براک لزنر به UFC برا مبارزه بر میگرده, پاول هیمن که نزدیک به دو دهه است کنار لزنر کار کرده میداند که براک لزنر به طور جدی برای بازگشت به اکتیگان فکر میکند. هیمن میگه حتی اگر برخی معتقد هستند که موضوع بازگشت لزنر به UFC فقط یه راهکار (همون یه فیلم بازی کردن است) تا وارد مذاکره با W برا قرارداد بزرگتری بشه اما هیمن اینجور فکر نمیکنه, و به نظرش این واضح است که براک لزنر مبارزه ای دیگه در UFC خواهد داشت. این تاکتیک مذاکره نیست بلکه یک حقیقت است بخصوص وقتی لزنر در دفاتر UFC در لاس وگاس حاضر میشه و با پیراهن UFC با دانا وایت عکس میگیره - پاول هیمن اعتقاد دارد که براک لزنر حتی اگر قرار باشد با W قرارداد ببندد در قراردادش این موضوع را ذکر میکند که هر وقت بخواهد میتواند برای مبارزه به اکتیگان UFC بره. دقیقا مانند سال 2016 وقتی لزنر با W قرارداد داشت او در UFC 200 مقابل مارک هانت مبارزه کرد و شش هفته بعد نیز در مهمترین مسابقه سامراسلم حضور پیدا کرد. براک میتواند هر دوی ان را انجام دهد چون او قبلا اینو بارها ثابت کرده

پی پریو بعدی سازمان UFC 224 است این رویداد تاریخ 12 می در شهر ریو دی جونیر برزیل برگزار خواهد شد. در مین ایونت این رویداد قهرمان وقت بنتمویت بانوان اماندا نونز قرار است از عنوانش در وطنش مقابل Raquel Pennington دفاع کند. همچنین از دیگر مبارزات مهم این رویداد رونالدو سوزای برزیلی به مصاف کلوین گوستلم خواهد رفت و دو لجند برزیلی یعنی نابغه ویتور بلفورت به مصاف اژدها لیوتو مچیدا میرود
    پوستر رسمی این رویداد دیشب از طرف صفجه سازمان منتشر شد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    اصن دوست ندارم این نونز مین اینونتر میشه همش. مسابقه آخرش با ولنتاینا خیلی مسخره بود از اون بدتر هم اون تایرن وودلی. این نیک و نیت هم عالین خداییش ته خنده است کاراشون مخصوصا دراز کشیدن نیک تو رینگ تو مسابقش با اندرسون سیلوا. راجب به براک خیلی احتمال میدادم که تو رسلمنیا به اون سوگلی وینس رینز ببازه و بیاد ufc ولی خب برد و احتمالن پیشنهاد خیلی خوبی بهش دادن که بمونه فعلن. هر چند میاد یه مسابقه میده نزدیک 5_4 میلیون دلار گیرش میاد و میره یه شبه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    براک لسنر رو بابت ایونت بزرگ عربسان نگه داشتن،بابی لشلی هم توی راو دیبوت کرد احتمالا جایگزین براک لسنر میشه، بعد براک میاد UFC،تازه براک اونوقت باید 6 ماه از محرومیتی که قبلا براش مونده رو تما م کنه،
    ولنتینا هم گفته بود توی راند اول انگشتش از جاش در میره بخاطر همین راند یک رو نو نز گرفته بود چون ولنتینا اصلا نمیتونست دستشو مشت کنه از طرفی هم به داور نمیتونست بگه چون اون وقت داور بازی رو تمام میکرد،زمانی که رفت کرنرش مربیش انگشتش ر و جا انداخت تا تونست دوباره به مسابقه ادامه بده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    بالاخره یه مبارزه ای توی برزیل ست کردن که فایتر برزیلی بتونه از مین ایونتش برنده بیرون بیاد
    مدت زیادیه فایتر های برزیلی توی مین ایونت شهر خودشون ناکام موندن مخصوصا مسابقات قهرمانی
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216

دیشب صفحه رسمی یو اف سی در فوکس با گذاشتن این عکس در پست با عنوان سزاوار بودن براک نشون داده که به احتمالا زیاد سازمان قصد داره برنده مبارزه میوچیچ و کورمیه حریف براک لزنر باشه
    این دقیقا بعد از قرارداد جدید براک پیشبینی شده از طرف یو اف سی در فوکس که لزنر اجازه مبارزه در یو اف سی را داره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    من خودم طرفدار براک هستم و خیلی دوسش دارم ولی شانسی مقابل هیبچ کدوم نداره.سازمان فقط بخاطر فروش خودش میخاد این برنامه رو پیاده کنه.من جای بروک بودم قبول نمیکردم و شهرت خودمو ب خطر نمی انداختم.اگه یکی از این فایت ها ست بشه قطعا توی راند یک تموم میشه
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    من خودم طرفدار براک هستم و خیلی دوسش دارم ولی شانسی مقابل هیبچ کدوم نداره.سازمان فقط بخاطر فروش خودش میخاد این برنامه رو پیاده کنه.من جای بروک بودم قبول نمیکردم و شهرت خودمو ب خطر نمی انداختم.اگه یکی از این فایت ها ست بشه قطعا توی راند یک تموم میشه
    کی اهمیت به شهرت میده پول بهش میدن پوللللللللللللللللللللللل للل
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshin vatan نمایش پست ها
    کی اهمیت به شهرت میده پول بهش میدن پوللللللللللللللللللللللل للل
    داداش براک هرچقدر پول بخواد رو که تو wwe بهش میدن، دیگه چه کاریه بخواد بدن خودش رو به خطر بندازه برای مبارزه تو UFC وقتی بیشتر از اون رو میتونه اونجا دربیاره.

گرچه بنظر منم اشتباه بزرگیه با میوچیچ یا کورمیر مسابقه بده چون به احتمال بالا تو راند اول ناک اوت میشه.
    میوچیچ وقتی دانا وایت گفت احتمالش هست براک با برنده این دوتا مبارزه کنه یه لبخند ملیحی زد (برخلاف کورمیر که ذوق مرگ شد)
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    7,702
    مبارز مورد علاقه Kazushi Sakuraba
    نقل قول نوشته اصلی توسط Predator نمایش پست ها
    داداش براک هرچقدر پول بخواد رو که تو wwe بهش میدن، دیگه چه کاریه بخواد بدن خودش رو به خطر بندازه برای مبارزه تو UFC وقتی بیشتر از اون رو میتونه اونجا دربیاره.
    کی گفته اونجا پول بیشتر در میاره اگه اینجوری بود اصلا برنمیگشت این ادم کمربند و عنوان براش مهم نیست یه مصاحبه ازش دیدم می گفت نمی دونم کمربند قهرمانیم کجاست ولی میدونم توی حساب بانکیم چقدره
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نمیدونم چرا ولی تو ماه قبل هم یادتونه گفتم الانم هنوز این احساس را دارم که مبارزه کورمیه و میوچیچ شکل نمیگیره. دلیلشم که قبلا گفتم فکر کنم التیمات فایتر را میوچیچ با کورمیه میگردونه تا فینال ولی روز مبارزه کین ولسکوئز به عنوان حریف میوچیچ تغییر میکنه. حتی اگه یه درصد هم هنوز دانا وایت مثل قبل دوست نداره میوچیچ قهرمان باشه پس میگرده حریفی مقابل میوچیچ میزاره که احتمال بردش بیشتر باشه.

حالا موضوع دیگه که تازگی باز درست شده مبارزه سوم کورمیه با جونز است. اگر چه هنوز جونز حکمشم ندادن که ببینیم چقدر است ولی تازگی جونز تو توئیتردر جواب پست ویدیویی مصاحبه ای از MMA فایتینگ با کورمیه گفته میام عزیزم و مبارزه سوم پیشنهاد داده. حالا تو ان مصاحبه تصویری هم کورمیه گفته من فقط باید اونو شکست بدم
    اینم که میگم جونز بیاد احتمالش هست تعلیقش یه سال باشه. و سر یه سال تبرعش کنن چون جریمه هم داده و ممکنه دوباره بده. مثالش نیک دیاز با ان سابقه خراب ولی سر یه سال حکمش را کم کردن و کلا با یه سال الان میتونه برگرده
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)