ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

صحبت های چائل سانن در مورد فدور املیاننکو|برنامه ی فرانک میر قبل از برگشت به بلاتور|و..

صحبت های چائل سانن در مورد فدور املیاننکو|برنامه ی فرانک میر قبل از برگشت به بلاتور|و..
    صحبت های چائل سانن در مورد فدور املیاننکو:
    من منکر مهارت ها ی فدور نمیشم.منکر این هم نمیشم که اون بزرگ تر و قوی تره و تمام حرف هایی که در مورد اون میزنن.اما هیچ کدوم از مهارت های فدور برام اهمیتی نداره. من بهتون میگم اگه برید مبارزه های فدور رو در ژاپن ببینید متوجه میشید که هیچی ازشون نمیشه فهمید چون تمام اون مبارزات تقلبی هستن.در ژاپن به رقیب های فدور گفته میشد تا از عمد خودشون رو روی زمین بندازن تا فدور مبارزه رو ببره.

برنامه ی فرانک میر قبل از برگشت به بلاتور:
    بعد از این باخت احساس میکنم از درون به خودم آسیب زدم.تقریبا نزدیک دو سال میشد که با این جدیت به تمرین نپرداخته بودم و حواسم سر جای خودش نبود.زمانی که وارد مبارزه شدم احساسی عمل کردم به جای اینکه طبق برنامه ایی که با مربیام چیده بودیم به جلو برم.مسئولین بلاتور به من گفتند که مبارزه ی بعدی من احتمالا در ماه اکتبر خواهد بود.من تا اون زمان دوست دارم حداقل یک مبارزه ی دیگه انجام بدم و احتمالا اون مبارزه در سازمان ای سی بی روسیه خواهد بود.

صحبت های چد مندز در مورد ادگار و محرومیت خود:
    صادقانه بگم من دوست دارم مبارزه ی برگشتم با فرانکی ادگار باشه.ادگار مبارزه سر سختیه ولی من باور دارم که میتونم شکستش بدم.این مبارزه ی عالی ای میشه.در واقع احساس میکنم مبارزه ی من با هر کدوم از تاپ 10 یک مبارز عالی از آب در میاد.در مورد محرومیتی که برام پیش امد اشتباه خودم رو قبول میکنم.من باید در استفاده از محصولاتی که برای تقویت خودم استفاده میکردم دقت بیشتری میکردم و الان دارم بخاطر اشتباهی که کردم تنبیه میشم و در آینده سعی میکنم این اشتباهم رو دیگه تکرار نکنم.

صبحت های جانی هندریکس در مورد بازگشت به دسته ی ولترویت
    در حال حاضر من مبارز ازاد هستم و اماده بستن قرار داد جدید.یو اف سی هنوز منو برای مبارزه میخواد و بهم گفتن که در صورت بازگشت باید در دسته ی ولترویت مبارزه کنی.من میخوام به جایی برگردم که قبلا بودم.من از این اشخاص نیستم که بگم من لایق چنین چیزی هستم من برای بدست اوردن جایگاه خودم مبارزه میکنم.در حال حاضر دارم با مربی بوکسم رایان تمرینات خوبی رو پشت سر میگذارم و احساس میکنم که سریع تر شدم و در این حین مشغول ورن کم کردن هم هستم.زمانی که در میدل ویت بودم کار هایی که قصد انجامشون رو داشتم به سرانجام نرسید اما متوجه شدم که ضربات من به اونا آسیب میزنه و در صورت بازگشت به دسته ایی که اون تعلق دارم میتونم خیلی بهتر عمل کنم و کاری رو که دوست دارم رو انجام بدم.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)