ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

کاوینگتون: مردم نباید منو با کانر مک گرگور مقایسه کنن| نظر نیک دیاز در مورد مبارزه ی حبیب و کانر|و..

کاوینگتون: مردم نباید منو با کانر مک گرگور مقایسه کنن|  نظر نیک دیاز در مورد مبارزه ی حبیب و کانر|و..

کولبی کاوینگتون مردم نباید منو با کانر مک گرگور مقایسه کنن:
    مردم دوست دارن بگن که من دارم از کانر مک گرگور تقلید میکنم.من دارم از چائل سانن تقلید میکنم.اما من اصلا هیچ تلاشی نمیکنم که مثل اون دو نفر باشم.به نظرتون من دارم فالوئر یا طرفدار برای خودم جمع میکنم؟کانر یه لپرکان کوچیک آشغاله.بازم در آخر مردم دوست دارن بگن من دارم تقلید میکنم.نه من در نوع خودم خاص هستم.هیچ کس قبلا این راهی رو که من دارم میرم نرفته و در حال حاضر من یک ابر شرور هستم.

کاوینگتون: مردم نباید منو با کانر مک گرگور مقایسه کنن|  نظر نیک دیاز در مورد مبارزه ی حبیب و کانر|و..

* نظر نیک دیاز در مورد مبارزه ی حبیب نورماگومدوف و کانر مک گرگور:
    این مبارزه برای هر دو نفرسخت خواهد بود و روی یکی از اون ها فشار زیادی هست.حبیب میتونه ی برنده ی این مبارزه بشه چونکه فردی مثل کانر باید مدت زمان زیادی رو صرف این بکنه تا بتونه فرمولی رو برای مقابله با مبارز هایی مثل جورج سنت پیر یا حبیب نورماگومدوف پیدا کنه.برای مبارزه با این افراد یه سری فرمول مشخص هست.نباید بزاری تو رو از پشت بگیرن و بتونی سریع خودتو نجات بدی و بلد باشی که چطور با این جور تکنیک ها مقابله کنی.

برنامه ی کریس سایبورگ بعد از پایان قرار داد خود با یو اف سی:
    برنامه ی کریس سایبورگ بعد از پایان قرار داد خود با یو اف سی:
    در حال حاضر من دو مسابقه ی دیگه در قراردادم دارم و بعد از اون میتونم روی بوکس تمرکز کنم.بعد از این مبارزات من حتما به بوکس خواهم رفت اما شاید به ام ام ای هم برگردم اما تا اون زمان بیشتر تمرکزمو بر روی بوکس میزارم.من همچنان علاقه دارم با یو اف سی کار کنم و اگه اونا بتونن کاری رو که برای کانر مک گرگور کردن برای منم انجام بدن میتونم همزمان در هر دو ورزش فعالیت کنم.در مورد مسابقه ی بعدی من در یو اف سی در حال حاضر هنوز چیزی به من گفته نشده و باید منتظر نتیجه مبارزه ی مگان اندرسون و هالی هولم باشیم که بعد از اون چه اتفاقی می افته.

نگرانی جاستین گیجی در مورد آینده ی کرییر خود:
    من الان مدتیه که دارم به خودم میگم که این ورزش متعلق به جوان هاست.هر سال مبارز های جوان و تازه ایی میان و این رقابت رو خیلی سخت تر میکنه.در ابتدا من قصد داشتم با مدرک تحصیلی ایی که گرفتم برای خودم شغل ایجاد کنم اما در کالج به کشتی رو اوردم و در همون زمان موفق شدم در چند مبارزه ی آماتور برنده بشم.من اون زمان اصلا برنامه ایی نداشتم که یه مبارز بشم اما بعدش متوجه شدم که توانایی این رو دارم که به صورت حرفه ایی مبارزه کنم و موفق شدم هجده مبارزه رو پشت سر هم برنده بشم.امیدوارم که بتونم تا زمانی که اینجا هستم پول کافیی رو برای کاری که میخوام بعد از بازنشستگی شروع کنم بدست بیارم.بودن در این ورزش واقعا کار سختیه اگه شما مبارزه ی کوین لی و ادسون باربوزا رو دیده باشید کوین موفق شد برنده بشه اما قبل از اون یه ضربه پای چرحشی محکم به سرش اصابت کرد که این ضربه میتونه به مغز شما آسیب بزنه و در آینده برای شما مشکلات زیادی ایجاد کنه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)