ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

گاربرنت : باختن به دلیشا چیزیه که منو بهتر میکنه| اخراج شدن یائیر رودریگز از یو اف سی|صحبت های ادی الوارز|و..

گاربرنت : باختن به دلیشا  چیزیه که منو بهتر میکنه| اخراج شدن یائیر رودریگز از یو اف سی|صحبت های ادی الوارز|و..

کودی گاربرنت باختن به دلیشا چیزیه که منو بهتر میکنه:
    باختن چیزیه که منو قهرمان کرد.قبل از اینکه وارد مسابقات حرفه ای بشم در اخرین مبارزه ی اماتورم ناک او شدم و مردم بهم گفتن تو توی یه مبارزه ی اماتور ناک اوت شد ی چطوری میخوای در مسابقات حرفه ای به جایی برسی.من تمام اون حرف ها رو در خودم ریختم و ازشون به عنوان انگیزه ای برای پیشرفت استفاده کردم و موفق شدم سیزده مبارزه رو پشت سر هم برنده بشم و قهرمان یو اف سی شدم .بعد از شکست در برابر دلیشا تمام اون تصاویر رو در ذهن خودم ثبت کردم.بیرون رفتن از اکتگان رو بدون کمربند رو در ذهن خودم ثبت کردم ،چهره به چهره شدن خودم و دلیشا رو بعد از تمام شدن مبارزه رو به یاد خودم سپردم و میدونم که اگر داور بین ما نبود اون هرگز به خودش این جرعت رو نمیداد که جلوی من اینکار رو انجام بده. دلیشا یه ادم ترسوئه،اون حتی در کنفرانس خبری جرعتشو نداشت به چشم های من خیره بشه.من از تمام این ها برای انگیزه ایی برای شکست دادن دلیشا استفاده میکنم.

گاربرنت : باختن به دلیشا  چیزیه که منو بهتر میکنه| اخراج شدن یائیر رودریگز از یو اف سی|صحبت های ادی الوارز|و..
    اخراج شدن یائیر رودریگز از یو اف سی:
    کار این مبارز دیگه اینجا تمامه.رودریگز قبلا مبارزه با Ricardo Lamas رو رد کرده بود و حالا هم حاضر نیست با رنک پایین تر از خودش مبارزه کنه.رودریگز میتونه برای مبارزه بره یه جای دیگه.ما دیگه نمیتونیم از اون استفاده ایی ببریم.رودریگز گفته بود خبر اون مسابقه تقلبیه.خوب این خبر واقعیه.
    دانا وایت

صحبت های ادی الوارز در مورد حبیب و مبارزه با داستین پوریر:
    بعد از تمام حرف های پوریر در مورد اینکه من حاضر نیستم با اون مبارزه کنم بالاخره با یو اف سی به توافق رسیدیم و من قرارداد مبارزه با اون رو امضا کردم.فکر میکنم پیروز شدن در این مسابقه منو در موقعیت بهتری برای گرفتن تایتل شات قرار میده.مبارزات زیادی هست که با انجام دادنشون حسابی منو به وجد میاره اما مبارزه با داستین پوریر به هیچ عنوان جز اون مبارزات نیست.من دوست دارم بعد از این مبارزه با حبیب یا نیت دیاز مبارزه کنم یا اسم های بزرگی که مردم بهشون احترام میزارن.در مورد مبارزات حبیب هم باید بهتون بگم که واقعا خسته کننده هستن من فیلم کسانی رو در ورزشگاه دارم که موقع مبارزه کردن حبیب به خواب رفتن.حبیب تایم واقعی اینه.من زمانی که میخوام بچه ها مو بخوابونم بهشون میگم الان حبیب تایمه و اونا متوجه میشن که باید برن بخوابن.

نظر دانا وایت در مورد مبارزه ی مجدد چاک لیدل

MMA ورزش پر سودیه و بخاطرهمین دلاهویا میخواد که از این ورزش سهمی داشته باشه. من خوشحالم که چاک لیدل در این امر به دلاهویا کمک میکنه و قصد دارن با هم پروموشن MMAخودشون رو به وجود بیارن.اگه این خبر درست باشه من واقعا برای چاک خوشحال میشم.اما اگه به وجود اوردن این پرومشن با مبارزه کردن مجدد چاک لیدل همراه باشه واقعا حال منو بهم میزنه

چاک دیگه نیازی به مبارزه کردن نداره و تقریبا 50 سالشه.مبارزه کردن برای اون در این سن واقعا حطرناکه و میتونه باعث به خطر افتادن زندگی اون بشه.

صحبت های یوانا یوجیچک در مورد گرفتن تایتل شات مجدد
    من باور دارم که بعد از این مبارزه دوباره بر سر عنوان این دسته مبارزه میکنم و ما خواهیم دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.هدف من اینه که اول این کمربند رو پس بگیرم و بعد از اون به دسته ی بالاتر برم.وزن کم کردن فشار زیادی رو بر روی بدن من میاره اما من باهاش مشکلی ندارم و از الان وارد یک برنامه ی قوی رژیمی شدم تا به صورت مناسب تا روز مسابقه وزن خودمو کم کنم.ممکنه که بعد از این مسابقه به من تایتل شات ندن اما من هر روز تمام توانم رو میزارم تا دوباره بر سر عنوان این دسته مسابقه بدم و نشون میدم که هنوزم جز خطرناکترین مبارز های جهان هستم و این اتفاق بزودی می افته.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)