ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

صحبت های کاوینگتون در مورد مک گرگور و دوس انجوس | تست دوپینگ قهرمان اسبق سنگین وزن|ادعای کامارو عثمان...

صحبت های کاوینگتون در مورد مک گرگور و دوس انجوس | تست دوپینگ قهرمان اسبق سنگین وزن|ادعای کامارو عثمان...
    صحبت های کولبی کاوینگتون در مورد کانر مک گرگور و دوس انجوس:

من در حال حاضر دارم با بهترین فایتر ها و مربی ام ام ای تمرین میکنم.مربیم تونی مارتین یه جادوگره و هر کسی رو که اموزش داده پیشرفت قابل توجهی داشته از جمله خود من،مبارزه من و دوس انجوس اول قرار بود در سرزمین حیون های برزیلی برگذار بشه و چون اونا لیاقت دیدن مبارزه منو نداشتن مبارزه به آمریکا امد.من خیلی نیازی به تمرین کردن برای این مبارزه ندارم چون دوس انجوس هیچ چیزی برای به نمایش گذاشتن نداره.اگه دوس انجوس دوپینگ کرده باشه مبارزه رو احتمالا بعد از راند دوم تمام میکنم و اگه پاک باشه دوس انجوس اکتگان رو زنده ترک نمیکنه.در مورد رفتار لپرکان هم باید بگم اصلا برام مهم نیست که اون چیکار میکنه.من یک بار اون لپرکان رو توی فرودگاه دیدم و توییت کردم که پادشاه کولبی داره میاد تا تو رو شکار کنه و اون بعدش راهشو از جلوی من کج کرد چون میدونست اگه به من نزدیک بشه آویزونش میکردم و کاری میکردم که تسلیم بشه.

تست دوپینگ قهرمان اسبق سنگین وزن(120kg) یو اف سی، مثبت اعلام شد.
    روز گذشته(22 می) سازمان ضد دوپینگ امریکا، USADA اعلام کرد که فابریسیو وردم در تست دوپینگ خارج از زمان مبارزه، مردود شده است.
    مبارزه ی فابریسیو وردوم - الکسی الینیک قرار بود رخداد اصلی اولین رویداد یو اف سی در مسکو باشد. هنوز کنسل شدن این مبارزه اعلام نشده است و باید منتظر اخبار تکمیلی بود

کامارو عثمان من سخت ترین مبارزه برای افراد حاضر در ولترویت هستم:
    بیایید صادق باشیم،هیچ کس در ولترویت نمیخواد با من مبارزه کنه چون من سخت ترین مبارزه برای اون ها هستم.دانا وایت میخواست که منو در برابر سخت ترین مبارزه این دسته تست کنه.مایا سخت ترین مبارزه این دسته بود.مبارزه با قهرمان برای من مسلما اسون تر خواهد بود.در حال حاضر ما مبارزه ی بین دو دلقک رو داریم برای عنوان موقت.مبارزه با اون دو دلقک برای من کار اسون تریه.من سخت ترین مبارزه رو در این دسته رو داشتم.دانا وایت اون مبارزه رو میخواست و گرفتش.حالا نوبت اینه که من با یه نفر دیگه مبارزه کنم و از تایرون وودلی یه سوال دارم.کی بهتر این کار رو انجام داد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    دوپینگ چیه؟ وردوم رفته مکزیک کوبیده مکزیکی زده و گوشت گاوهاشون آلوده بوده.
    خود وودلی خیلی خوبه این عثمان هم اگه باهاش مبارزه کنه دیگه نورانی ترین مبارزه تا یخ میشه. انقدر *که این دوتا خوبن.
    کاوینگتن هم بد تر ازوودلی و مایا و عثمان مبارزه میکنه. دیگه کسی نیست مردم و با مسخره بازیهاش سرگرم کنه مجلس دادن دست کاوینگتن.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    اینا وقتی میدونن گیر میوفتن برا چی از چنین موادی استفاده میکنن؟ مگه راهی هم هست که دور زد قوانینو؟
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    قبل ست کردن مبارزه کابی و دوس انجوس ،باید فایتش با عثمان رو ست میکردن.استایلشم ک فیکه.کلا از کانر الگو برداری کرده.ب نظرم عثمان بهتر از کوبی هستش.امیدوارم رافائل ی درس خوبی بهش بده کم نیاره واسه راندای اخر
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    قبل ست کردن مبارزه کابی و دوس انجوس ،باید فایتش با عثمان رو ست میکردن.استایلشم ک فیکه.کلا از کانر الگو برداری کرده.ب نظرم عثمان بهتر از کوبی هستش.امیدوارم رافائل ی درس خوبی بهش بده کم نیاره واسه راندای اخر
    بر عکس شما من دوست دارم کولبی ببره،با رفتن کانر جنجال های MMA حسابی خوابیده باید یه نفر مثل این باشه تا هایپ های ایونت ها رو ببره بالا.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط Spirit نمایش پست ها
    دوپینگ چیه؟ وردوم رفته مکزیک کوبیده مکزیکی زده و گوشت گاوهاشون آلوده بوده.
    خود وودلی خیلی خوبه این عثمان هم اگه باهاش مبارزه کنه دیگه نورانی ترین مبارزه تا یخ میشه. انقدر *که این دوتا خوبن.
    کاوینگتن هم بد تر ازوودلی و مایا و عثمان مبارزه میکنه. دیگه کسی نیست مردم و با مسخره بازیهاش سرگرم کنه مجلس دادن دست کاوینگتن.
    من خودم شخصا دلیل مثبت شدن دوپینگ وردوم رو کشف کردم توی گروه انجمن هم گفتم میزارم شما هم ببنید،اصلا تو خود اینستای وردوم میشه فهمید چرا دوپینگش مثبت شده

نوشیدنی قهرمان رو خورده.
    ویرایش توسط FedorTheKing : 2018/05/25 در ساعت 00:32 دلیل: فضولو بردن جهنم!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام برادر فدور عزیز این موجود تمام کاراش همه ساختگیه تا جنجال افرین این ادم به زور میخواد ادای کسی دیگه رو دربیاره و این کارو داره خیلی بد انجام میده خیلی حال بهم زنه این موجود. من هر وقت میبینمش از بس کاراش ساختگی و مصنوعییه باور کنین حالت تهوع بهم دست میده امیدوارم از دوس انجس شکست بخوره
    کاربر سایت
    Banned
    6
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot
    کانر نمیتونه شکست بده
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)