ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 سنت پیر: هنوزم میشه ازمایش ضد دوپینگ رو دور زد|مصاحبه دوس آنجوس|صحبت های بیسپینگ |

سنت پیر: هنوزم میشه ازمایش ضد دوپینگ رو دور زد|مصاحبه دوس آنجوس|صحبت های بیسپینگ |

مایکل بیسپینگ ریسک کور شدن دیگه ارزش مبارزه کردن رو نداشت:
    در این مدت من در یک راه جهنمی بودم که میتونم بگم واقعا جذاب بود.در حال حاضر مسیر من تمام شده و به اخر راه رسیدم و دیگه نمیتونم این کار رو با خودم و خانوادم انجام بدم و خودم رو در خطر قرار بدم.وضعیت چشم های من خیلی خوب نیست و در حال حاضر هم چشمم با مشکلاتی رو به روهه و در صورت ادامه دادنم ممکن بود که برای همیشه نابینا بشم.خدا حافظی کار آسونی نیست اما باید انجامش میدادم.دلم برای مبارزه کردن بعد از دیدن هر فایت دلم تنگ میشه و ارزو میکنم ای کاش دوباره میتونستم این کار رو انجام بدم.من همچنان به تمرین کردن ادامه میدم و خودمو در وضعیت ایده آل نگه میدارم و به خودم تلقین میکنم که قراره ماه دیگه مبارزه کنم اینطوری سعی میکنم با این وضعیت کنار بیام.

سنت پیر: هنوزم میشه ازمایش ضد دوپینگ رو دور زد|مصاحبه دوس آنجوس|صحبت های بیسپینگ |

هافائل دوس آنجوس طرفدار های برزیلی از من میخوان که کولبی رو بکشم:
    خیلی از طرفدار های برزیلی بعد از اینکه من در فضای مجازی پیامی رو میفرستم بهم میگن که تو باید اون رو بکشی.من قبلم هم در چنین وضعیتی بودم .من 38 مبارزه در کرییرم دارم و میدونم برای پیروز شدن باید چه کاری رو انجام بدم.بیشتر از همه خودم دوست دارم که کولبی رو شکست بدم.اون با این کاراش سعی داره خودشو مشهور کنه اما راهی رو که داره میره اشتباهه.من با ترش تاک های اون مشکلی ندارم اون الان هر کاری رو که دوست داره انجام میده و این ها باعث بیشتر شدن انگیزه ی من میشه و زمانی که یک شنبه در قفس رو به روی من قرار بگیره دیگه هیچ ترش تاکی نیست و فقط دو نفر اماده هستن برای نابود کردن هم دیگه.

جرج سنت پیر هنوزم میشه ازمایش ضد دوپینگ رو دور زد:
    حتی با وجود سخت گیری های موجود فایتر ها هنوزم میتونن دوپینگ کنن.در حال حاضر دارو هایی وجود داره که اثر ماده شیمیایی ای شون یک یا دو روز در بدن میمونه اما اثری که روی بدن شما میزاره تا یک ماه باقی میمونه.کسی که میخواد دوپینگ کنه میتونه به سازمان ضد دوپینگ اعلام که میخواد بره قطب جنوب یا هر جای دیگه ایی که با عقل جور در بیاد و کارش رو انجام بده و با خوشی برگرده و تست بده.من فایتر های زیادی رو میشناسم که 99 درصد مطمئن هستم در حال حاضر این کار رو انجام میدن اما مدرکی برای ثابت کردنش ندارم.شما بدون مدرک نمیتونید کاری رو انجام بدید.در مورد مبارزم با جانی هندریکس نمیتونم دقیقا بگم که اون هم این کار رو انجام داده ولی من بهش مشکوک بودم. اما همینطور که گفتم زمانی که مدرکی ندارید نمیتونید چیزی رو ثابت کنید.
    علی عبدالعزیز؛ مدیر برنامه حبیب نورماگومدوف: یو اف سی باید درباره مبارزه حبیب - جورج سینت پیر صحبت کنه، نه مک گرگور بعنوان حریف بعدی حبیب.

علی عبدالعزیز در گفتگو با MMAFIGHTING:
    ما فکر می*کنیم که کانر مک**گرگور لیاقت تایتل شات رو نداره، این شخص دو ساله که مبارزه نکرده، چطور میتونه لیاقت تایتل شات رو داشته باشه؟ اون باید برگرده تو صف و خودشو بکشه بالا تا مبارزه برای قهرمانی رو بدست بیاره.
    تنها دلیلی که حبیب دوست داره با کانر مک گرگور مبارزه کنه، اینه که بخاطر کاری که تو بروکلین کرد تنبیه ش کنه (حمله به اتوبوس مبارزان در حواشی رویداد #UFC223)
    ما معتقدیم که حریف بعدی حبیب باید جورج سینت پیر در سبک وزن باشه، مبارزه ای که برای میراث هردو مبارز بسیار مهمه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    خدایی خیلی عجیبه جورج سنت پیری که قبلا انقدر سر افتاده بوده حالا هر هفته یه حرف عجیب و غریب که به شخصیت سابقش نمیخوره میزنه. ایا واقعا داره پوس میندازه و کرکتر واقعیش را نشون میده - یا همون حرف که ان تاپیک زدم میخواد همچنان سر زبونها بمونه تا مبارزات پول داری گیرش بیاد.
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)