ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon36 سنت پیر: میخوام کاری رو انجام بدم که تا حالا انجام نشده|اولین رویداد یو اف سی در کشور روسیه

سنت پیر: میخوام کاری رو انجام بدم که  تا حالا انجام نشده|اولین رویداد یو اف سی در کشور روسیه

جورج سینت پیر: دلیل اینکه که مبارزه با نیت دیاز برای من جذاب نیست اینه که من میخوام کاری رو انجام بدم که تا حالا انجام نشده.

جورج سینت پیر در گفتگو با جو روگان (The Joe Rogan Experience):
    من همیشه سعی میکنم روبه جلو حرکت کنم و این دلیلیه که علاقه ای به مبارزه با نیت دیاز ندارم. اصلا برام جذاب و هیجان انگیز نیست.
    من میخوام مبارزه ای رو انجام بدم که راضیم کنه و هیجان داشته باشه، مثلا تو سبک*وزن کاری انجام ندادم، میدونی مبارزه برای عنوان قهرمانی سبک*وزن و شکست دادن کسی که الان خیلی وحشتناک داره میاد بالا (حبیب نورماگومدوف) خیلی میتونه برام جذاب باشه.

یه شخص جدید که همه فکر میکنن شکست ناپذیره و میگن جورج هیچوقت نمیتونه شکستش بده؛ وقتی میگی من نمیتونم، همینه که من عاشقشم و به من هیجان میده.
    وقتی دانا وایت گفت که فکر نمیکنه من دیگه هرگز به یو اف سی برگردم؛ همین منو به وجد آورد.
    وقتی میگن من نمیتونم انجامش بدم، هیچکس نتونسته انجامش بده؛ دقیقا این همون چیزیه که من دنبالشم.

چند وقت پیش جورج در واکنش به ادعای نیک؛ به کنایه گفته بود:
    جرج ست پیر: ما سرم نیک دیاز رو مسموم کردیم !
    باید اعتراف کنم برای مبارزه با نیک دیاز حسابی ترسیده بودم.پس ما سعی کردیم سرم نیک دیاز رو مسموم کنیم اما اون ازش جون سالم به در برد و بعد از اون من خیلی بیشتر ترسیدم.پس از اونجایی که تمام اعضای کمیسیون ورزشی مواجب بگیر من بودن از اتاق وزن کشی رفتن بیرون و من تونستم با وزن بیشتر وارد مسابقه بشم.اما بازم میترسیدم.بعد از اون فضایی ها امدن منو دزدیدن و بهم اشعه ی گاما زدن و قدرت منو به اندازه ی هالک بالا بردن مثل قرص های انرژی زا و مبارزه همچنان قرار بود اتفاق بی افته.پس من قبل از شروع شدن مسابقه توی دستکشم شیشه و سیمان قرار دادم تا مطمئمن بشم اما با این حال بازم یه مبارزه ی دیوانه کننده و سخت داشتم.

سنت پیر: میخوام کاری رو انجام بدم که  تا حالا انجام نشده|اولین رویداد یو اف سی در کشور روسیه

در سنگین وزن(120kg)، مبارزه ی مارک هانت - الکسی الینیک به عنوان رخداد اصلی(مین ایونت) رویداد UFC Fight Night 136 بتاریخ بیست و چهارم شهریور در شهر مسکو روسیه ست شد.

این اولین رویداد یو اف سی در کشور روسیه میباشد. پیش از این قرار بود الینیک مقابل فابریسیو وردوم قرار گیرد که بدلیل مثبت اعلام شدن تست دوپینگ وردوم، هانت جایگزین وی شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    اینم دیگه ما را نمود با این نظراتش. تو این یکی دو ماه هیچ بشری اندازه مش جورجی رمان ننوشته. به نظرم داره سعی میکنه تا همچنان اسمش تو اوج بمونه و یه مبارزه پر پول دیگه هم دوباره گیرش بیاد
    چون معمولا کسانی البته منظورم صرفا ورزشکاران تو این زمینه ها هستن وقتی از بازی دور هستن به هر دلیلی و در گذشته اوازه ای داشتن میخوان هر جور شده مدتی یه بار دوباره سر زبونها باشن
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    البته اگه خاطرتون باشه اول خبیب بود که جورج سینت پیر رو به مبارزه طلبید و شروع کننده این جریان سینت پیر نبود
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    کاری ک جوج انجام داده ب مراتب از کار کانر سطحش بالاتره.چون بعد ارز بازنشستگی دوباره قهرمان شد.ب نظر جا داره ی بار دیگه جورج رو ببینیم.اقا سجاد از لحن صحبت کردن شما متعجب شدم.اونم راجب ی افسانه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    2,686
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    من هیچوقت طرفدار سنت جی اس پی نبودم ؛ نیستم و نخواهم شد ! ولـــــــــــــــــــــــ ــی هیچ کدوم از این خوش نیومدن ها از استعداد ، هوش مبارزه ؛ شخصیت ، پرستیژ، قدرت و توانایی های فنی جورج کبیر کم نمیکنه !
    این ورزش سخت ترین ورزش دنیاست و داشتن یه همچین عملکرد و رکوردی تنها مختص نابغه ای مثل سینت پیر هستش ولا غیر!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    سلام من با اقا سجاد در باره جورج موافقم کسی نمیخواد تواناییهای فنی و کیفی سنت پیر رو انکار کنه ولی این همه سرو صدا را انداختن واینکه هر روز میاد یه سخنرانی میده بیرون که من فلانم من اینم من اونم چه دلیلی میتونه داشته باشه جز اینکه میخواد خودشو نگهداره برا یک یا چند مسبقه پر پول . در اصل فلسفه برگشت جورج برا رسیدن به یه پول بزرگه و چیزی غیر این نمیتونه باشه با همه کس هم مسابقه نمیده و مبارزه ای رو هم میپذیره که احتمال پیروزیش زیاد باشه (تاکید میکنم منظورم کریر الانش هست نه قبل بازنشستگیش) در مورد خبیب هم اول خبیب بعد مبارزش با یاکویتا درخواست مبارزه با جورج رو داده بود که جورج در جوابش گفته بود که مبارزه با خبیب جذابیتی برام نداره و اون چیزی نیست که میخوام بعد حالا الان اومده با کلی سرو صدا من با نیت مبارزه نمیکنم باعث عقب گردم میشه میخوام با یکی مثل خبیب کسی که به قول خودش وحشتناک اومده بالا برا حرکت رو به جلوم مبارزه کنم .من ذهنیت خوبی رو نسبت به این سخنرانیهای بیشمار و ضد و نقیض جورج ندارم احساس میکنم صداقتی تو حرفاش واقعا نداره .
    ویرایش توسط chiao : 2018/05/28 در ساعت 15:17
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    نقل قول نوشته اصلی توسط chiao نمایش پست ها
    سلام من با اقا سجاد در باره جورج موافقم کسی نمیخواد تواناییهای فنی و کیفی سنت پیر رو انکار کنه ولی این همه سرو صدا را انداختن واینکه هر روز میاد یه سخنرانی میده بیرون که من فلانم من اینم من اونم چه دلیلی میتونه داشته باشه جز اینکه میخواد خودشو نگهداره برا یک یا چند مسبقه پر پول . در اصل فلسفه برگشت جورج برا رسیدن به یه پول بزرگه و چیزی غیر این نمیتونه باشه با همه کس هم مسابقه نمیده و مبارزه ای رو هم میپذیره که احتمال پیروزیش زیاد باشه (تاکید میکنم منظورم کریر الانش هست نه قبل بازنشستگیش) در مورد خبیب هم اول خبیب بعد مبارزش با یاکویتا درخواست مبارزه با جورج رو داده بود که جورج در جوابش گفته بود که مبارزه با خبیب جذابیتی برام نداره و اون چیزی نیست که میخوام بعد حالا الان اومده با کلی سرو صدا من با نیت مبارزه نمیکنم باعث عقب گردم میشه میخوام با یکی مثل خبیب کسی که به قول خودش وحشتناک اومده بالا برا حرکت رو به جلوم مبارزه کنم .من ذهنیت خوبی رو نسبت به این سخنرانیهای بیشمار و ضد و نقیض جورج ندارم احساس میکنم صداقتی تو حرفاش واقعا نداره .
    درود به شما دقیقا همینه و منظور حرفه منو بهتر از خودمم گرفتی. بحث بحث اینکه جورج کی بوده چه کرده نیست بحث اینه که یه نفر که قبلا اینقدر سر افتاده و سنگین بوده الان ماهی که نه بلکه هفته ای یه حرف بزنه. یه روز نیت را کوچیک میدونه. یه روز نیک را. یه روز دیگه تایرون وودلی را بعد خبیب براش بدرد نمیخوره حالا ایندفعه نه خبیب براش عالیه
    جالبه تو صحبتم هم اشاره به اوازه کردم که همین یه کلمه ته حرفمو میرسونه که بحث سر استعداد و توانایی و داشته و نداشته نیست بلکه موضوع اینه که اخرش کدوم طرف را باید این جماعت بگیرن. حالا نمیدونم چطور کشیدنش رونابغه و افسانه بودن
    کاربر سایت
    Banned
    6
    مبارز مورد علاقه AdlanAmagov_Headshot
    جورج در مقابل حبیب پیروز میشه
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    24
    مبارز مورد علاقه KhabibNurmagomedov_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    درود به شما دقیقا همینه و منظور حرفه منو بهتر از خودمم گرفتی. بحث بحث اینکه جورج کی بوده چه کرده نیست بحث اینه که یه نفر که قبلا اینقدر سر افتاده و سنگین بوده الان ماهی که نه بلکه هفته ای یه حرف بزنه. یه روز نیت را کوچیک میدونه. یه روز نیک را. یه روز دیگه تایرون وودلی را بعد خبیب براش بدرد نمیخوره حالا ایندفعه نه خبیب براش عالیه
    جالبه تو صحبتم هم اشاره به اوازه کردم که همین یه کلمه ته حرفمو میرسونه که بحث سر استعداد و توانایی و داشته و نداشته نیست بلکه موضوع اینه که اخرش کدوم طرف را باید این جماعت بگیرن. حالا نمیدونم چطور کشیدنش رونابغه و افسانه بودن
    سلام سجاد جان.
    بنظر این روشیه که متاسفانه یا خوشبختانه جواب داده با کانر. کسی که زیاد سرو صدا کنه توجه بیشتری جلب میکنه و فروش بیشتری میکنه برای ufc پس این سازمان هم حمایت میکنه از چنین چیزایی، حمایت های ufc از کانر در مقایسه با حبیب مثلا ببینید چقدر اجازه دادن کانر کمربندشو نگه داره و....
    چه خوب چه بد اگر کسی میخواد یه فایت بزرگ انجام بده یه قسمتیش بر میگرده به جوی که قبل از اون فایت ایجاد میشه و تمام تماشاچی ها رو بیشتر هیجان زده میکنه.
    این موضوع در مورد رویداد های دیگه هم صدق میکنه مثلا عرضه یک گوشی که اول میان یه نسخه طرح مفهدمی میدن بیرون و شایعه و .... که بازار داغ بشه.
    یا یادمه برای انتشار آخرین نسخه gta از بیش از یک سال قبل انتشار شاید تقریبا هر هفته یه خبر جدید ازش میدیدم و سازنده ها با هوشمندی تمام خبراشونو آماده کرده بودن تا فروش بینظیری رو از این بازی شاهد بودیم.
    یک رویداد(یا فایت) ufc هم مثل هر رویداد دیگه ای نیازمند جلب توجه است که باعث میشه هیجان بالا بره و رویداد جذاب تر بشه.
    این روش بازاریابیه.
    راستی نمیخوام بگم gsp کارش درسته چون همه ی صحبتاشو نخوندم، ولی اگر بتونه بصورت مثبت حالا با مصاحبه یا پست جلب توجه کنه من مشکلی توش نمیبینم.
    کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    حالا میگفت حبیب بیاد ولترویت آدم باور میکرد. تو میخواهی وزن کم کنی بری تو لایت ویت؟!!!!!!بابا دست بردار. اگه تونستی وزن کم کن برو لایت ویت با حبیب مبارزه کن. کلش عین یک رویا میمونه برای من.
    حالا حداقل حبیب و میخوادبزای مبارزه باز آدم نیگه این دفعه حریف سخت میخواد. بعدشم ایشون با گرفتن کمربند ولترویت هم میتونست کارستان کنه و کلی به اعتبار خودش اضافه کنه ولی خب حق داره شکست خوردن از وودلی که توش پولی هم نیست خیلی ضرر هست.
    راستی چرا از کمربند میدل ویت دفاع نمیکنه؟!! آهان یادم نبود که کمربند ول کرد و داد ویتکر.
    خواهشن اگه کمربند لایت ویت و هم بردی یا ازش دفاع کن یا خیلی زود ولش کن مثل کانر نشه این دسته دوباره.
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)