ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

پیام ماچیدا بعد ازبستن قرار داد به بلاتور |باز نشسته شدن رشاد اوانز|تورنمنت جذاب دیگری در بلاتور ام ام ای

پیام ماچیدا بعد ازبستن قرار داد به بلاتور |باز نشسته شدن رشاد اوانز|تورنمنت جذاب دیگری در بلاتور ام ام ای
    به گزارش خبرنگار ورزشی ام ام ای اریل هلوانی، لیوتو ماچیدا قهرمان سابق دسته ی نیمه سنگین وزن(93kg) یو اف سی در روز جمعه با سازمان بلاتور ام ام ای برای انجام چند مبارزه در این سازمان به توافق رسیده و به گفته ی بلاتور ماچیدا در آینده ی نزدیک، در قفس بلاتور وارد رقابت میشود.

ماچیدا در زمان حضور خود در یو اف سی موفق شد رکورد 16 پیروزی و 8 شکست را از خود به جا بگذارد.
    پیام قهرمان سابق UFC لیوتو ماچیدا به طرفدارانش از طریق اینستاگرام راجب قرار داد جدید خود با سازمان بلاتور:

سلام به همگی،من اینجا هستم تا بزرگترین تغییر اتفاق افتاده رو در طول کرییرم اعلام کنم.قرار داد من با UFC به پایان رسیده و من به خونه ی جدید خودم رفتم:بلاتور که یکی از سازمان های بزرگ و رو به رشد در آمریکاست.من بابت تمام موقعیت ها و فرصت هایی که در UFC برام به وجود امد سپاسگزارم.

من برای تمام چیز هایی که زندگی میکنم خوشحالم.من باور دارم هر چیزی در زندگی ما دوره ای داره.تمام چیز هایی که بدست میان عالی هستن و تمام چیز هایی که از دست میرن هم عالی هستن.من فکر میکنم ما باید خودمون رو برای تغییرات و چالش های جدید اماده کنیم.بهترین ها رو برای شما میخوام و امیدوارم که همچنان از من حمایت کنید چونکه تمامی مبارزات،تمرینات رو فقط بخاطر این انجام میدم تا بهترینم رو برای شما به نمایش بزارم.

باز نشسته شدن رشاد اوانز:
    رشاد اوانز قهرمان سابق نیمه سنگین یو اف سی در مصاحبه ایی با خبرنگار ورزشی ام ام ای آریل هیلوانی رسما اعلام بازنشستگی و به کرییر 13 ساله ی خود خاتمه داد.
    رشاد اوانز اولین مبارزه ی حرفه ای خود را در اپریل 2004 با شروع کرد و بعد از بدست اوردن 5 پیروزی به سازمان یو اف سی پیوست و موفق شد موفق شد 8 مبارزه پشت سر هم را با شکست دادن مبارزانی چون مایکل بیسپینگ، چاک لیدل و فارست گریفین پیروز شود و به قهرمانی نیمه سنگین وزن یو اف سی برسد.
    افتخارات رشاد اوانز:
    قهرمان شدن در دسته ی نیمه سنگین وزن
    برنده ی ترنومنت سنگین وزن یو اف سی
    دو مبارزه ی شب
    2 ناک اوت شب
    ناک اوت سال با شکست دادن چاک لیدل

تورنمنت جذاب دیگری در بلاتور ام ام ای در راه است!

سازمان بلاتور در نظر دارد تورنمنت دیگری را اینبار در دسته ی ولترویت(77kg) برگزار کند. این تورنمنت نیز همانند سنگین وزن، 8 نفری میباشد و تا اینجای کار از روری مکدونالد، داگلاس لیما، مایکل پیج، آندری کورشکوف و پاول دیلی برای شرکت در این تورنمنت نام برده شده است.

این تورنمنت در رویداد هشتم مهر(29سپتامبر) سازمان آغاز میشود. در این رویداد قهرمان این وزن، روری مکدونالد به مصاف قهرمان میان وزن(84kg) میرود، که ربطی به این تورنمنت ندارد و مبارزه ی مکدونالد در این مسابقات حذفی در رویدادهای بعدی ست خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    اولین چیزی که بعد از شنیدن جمله ی از عرش به فرش رسیدن به ذهنم میرسه موفقیت های اولیه رشاد اوانز و سقوط وحشتناکش تو سالهای اخیره. واقعا چطور یه نفر میتونه انقدر پسرفت کنه.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,399
    هر ورزشکاری تو هر ورزشی که هست دوره اوج و افت خودشو داره.اینم باید در نظر داشت که فایترهای حال حاضر نسبت به فایترهای سال های پیش کمی پیشرفته تر شدن و سبک مسابقات تغییر کرده.این افت و خیزهارو در فوتبال هم ب عینه دیدیم
    نقل قول نوشته اصلی توسط Predator نمایش پست ها
    اولین چیزی که بعد از شنیدن جمله ی از عرش به فرش رسیدن به ذهنم میرسه موفقیت های اولیه رشاد اوانز و سقوط وحشتناکش تو سالهای اخیره. واقعا چطور یه نفر میتونه انقدر پسرفت کنه.
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط hunner نمایش پست ها
    هر ورزشکاری تو هر ورزشی که هست دوره اوج و افت خودشو داره.اینم باید در نظر داشت که فایترهای حال حاضر نسبت به فایترهای سال های پیش کمی پیشرفته تر شدن و سبک مسابقات تغییر کرده.این افت و خیزهارو در فوتبال هم ب عینه دیدیم
    بله درسته اما رشاد اوانز تقریبا الان هر شخصی رو جلوش بزاری بهش میبازه. آنتونی اسمیت من اسمش هم نشنیده بودم بعد تو راند اول مقابلش ناک اوت شد.
    افراد دیگه که باز افت میکنن به فایترای درجه ۴ و ۵ که نمیبازن.
    مثلا آلیستر اووریم یا چاک لیدل یا تقریبا همه ی لجند های های پراید افت داشتن اما به فایترای رنک بالا باختن نه به هرکسی.
    رشاد اوانز خیر سرش قهرمان نیمه سنگین وزن بوده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    خیلی دوست دارم مایکل پیج به فینال این ترنومنت برسه و از اون ور هم گگارد روری رو حسابی داغون کرده باشه تا در فینال این رقابت به مصاف روری مکدونالد بره و کار این بشر رو تموم کنه.

در مورد رشاد هم چند روز پیش یکی از دوستان بهم گفت رشاد هیچ کاری به جز ناک اوت کردن چاک لیدل انجام نداده اولش باهاش موافق نبودم اما یکم فکر کردم دیدم بیراه هم نمیگه.
    ماچیدا هم اگه فایت اولشو ببره حتما بهش تایتل شات میدن برای مبارزه با برنده ی مسابقه ی روری و گگارد.
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)