ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,444
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Icon154 بازنشسته شدن جانی هندریکس |مجادله کورمیر و جونز|مبارزه کورمیر و میوچیچ|و..

بازنشسته شدن  جانی هندریکس |مجادله کورمیر و جونز|مبارزه کورمیر و میوچیچ|و..

قهرمان اسبق ولترویت(77kg) یو اف سی جانی هندریکس، در 34 سالگی دستکشهای خود را آویخت.

جانی هندریکس بعد از چندین باخت متوالی تصمیم به بازنشستگی گرفت و گفت: "فکر میکنم بهتر باشه این کار سخت رو کنار بذارم و به مربیگری بپردازم"
    شاید یکی از دلایل بازنشستگی هندریکس مشکل وزن کم کردن باشد، چون با اینکه به یک وزن بالاتر هم رفته بود، آنجا هم یکبار به سر وزن نرسید! جانی از ده مبارزه ی آخر خود، هفت شکست را ثبت کرد. چندی پیش که قراردادش با یو اف سی به اتمام رسیده بود، گفت که سازمان از او خواسته تا دوباره به دسته ی ولترویت بازگردد، چند ماه بعد از این مصاحبه، وی تصمیم به بازنشستگی گرفت که شاید بزرگترین مشکلش نرسیدن به وزن بوده باشد.

بیگ ریگ(لقب هندریکس) رکورد 18 پیروزی و 8 شکست را در ام ام ای ثبت کرد که اوج دوران ورزشی اش به سال 2013 و 2014 برمیگردد که در مبارزه ای نزدیک، سخترین مبارزه جورج سینت-پیر را برایش رقم زد و با رای نامتحد داوران مغلوب جی اس پی شد. ولی چند ماه بعد با کنار رفتن جورج از ام ام ای، مبارزه ای مابین هندریکس و رابی لاولر ست شد(کاندید بهترین مبارزه ی 2014) و در جدالی نفسگیر، جانی هندریکس با رای متحد داوران(امتیاز 48-47) رابی لاولر را شکست داد و قهرمان بلامنازع ولترویت یو اف سی شد.
    جانی ناک اوت های فوق العاده ای را نیز ثبت کرد، تنها در 12 ثانیه جان فیچ، و در 46 ثانیه مارتین کمپمن را ناک اوت کرد.

دنیل کورمیر در مورد طعنه هایی که جان جونز درباره پدرش میزد: چرا آشغالی مثل جان جونز محدودیتی داشته باشه.

-مجری: آخر این هفته تو توییتر همه چیز بین تو و جان جونز واقعا شخصی شد، خط قرمزا رد شد و جان جونز حتی همسرت رو* هم خطاب قرار داد و تو هم جوابشو دادی، میدونی تو و جونز طی این سالها خیلی چیزا بینتون بوده و پیش اومده، ولی واقعا مایه تاسفه که الان به این شکل شده.

+دنیل کورمیر: نه، این کاریه که جونز انجام میده، حتی قبل از مبارزه اولمون؛ جان جونز چندتا پیام تو دایرکت فرستاد و طوری حرف میزد انگار پدر منه و یه چرت و پرتایی از این قبیل، فکر میکنم یکی بهش اطلاعات داده بوده که پدر من به قتل رسیده بوده، بعد اون و دانا وایت با من یه تماس سه طرفه گرفتن که مثلا جونز میخواد معذرت خواهی کنه اما هربار که ما شروع به بحث میکردیم جونز برمیگشت و میکفت من ددی تو هستم، اون اصلا قصدی برای معذرت خواهی نداشت و دقیقا میدونه داره چیکار میکنه، طعنه*هاش در مورد پدرم معنی عمیق*تری داشت... در مورد تمام حرفهایی که ما میزدیم یه معنی عمیق*تر وجود داشت،

برای مشاهده کامل این خبر با جزییات بیشتر به کانال ایران یو اف سی مراجعه کنید!!

دنیل کورمیر: استیپه میوچیچ میتونه منو شکست بده در صورتی که ناک اوتم کنه.

دنیل کورمیر در گفتگو با MMAFighting:
    آریل هلوانی: پیش*بینیت در مورد ۷ جولای چیه؟ چطور میخوای ببری؟
    دنیل کورمیر: صادقانه بگم، من میخوام طی ۵ راند با رای داورا شکستش بدم، تحت فشار قرارش بدم و خسته اش کنم.
    من باید باهات صادق باشم؛ فکر میکنم استیپه میوچیچ میتونه منو شکست بده در صورتی که ناک*اوتم کنه، ولی اگه این مبارزه طولانی بشه، به هیچ عنوان این شخص نمیتونه منو شکستم بده.
    اینارو هم نمیگم بخاطر اینکه مبارزه رو جذاب کنم که فروشش بالا بره، من فقط بعنوان یه مبارز ام*ام*ای؛ اینو میدونم که از اون بهترم، بهتر از اون میتونم حریفم رو تحت فشار قرار بدم، میتونم باهاش کشتی بگیرم و حتی راحت باهاش بوکس کنم.

در ولترویت (77Kg)، مبارزه ی یانسی مدیروس - مایک پری، بدلیل مصدومیت یانسی مدیروس از رویداد UFC 226 کنار گذاشته شد.
    پاول فلدر بجای یانسی مدیرس مقابل مایک پری در این رویداد قرار خواهد گرفت.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)