ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

Posticon  3 | تایپیک مخصوص اعلام ارتقاءکاربران |قدر دانی از زحمات SOHRABB عزیز

کاربرانی که تلاش و فعالیت خوبی رو از خودشون نشان میدهند و ارتقا پیدا میکنند

در این تایپیک معرفی میشوند...

| تایپیک مخصوص اعلام ارتقاءکاربران |قدر دانی از زحمات  SOHRABB  عزیز

همه کاربران عزیز میتوانند با فعالیت خودشون در بخش های مختلف انجمن به درجات بالاتر برسند ..

موفق باشین

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    مبارز مورد علاقه Aaron_Riley_Headshot2012

سلام خدمت دوستان
    کاربر mr.ko، سیامک عزیز بدلیل فعالیت بسیار مفیدشون تو بخش اخبار و کمک به پوشش اخبار MMA
    تگِ"کاربر مفید" رو دریافت میکنن،امیدوار هستیم همیشه به طور مستمر شاهد فعالیت مفید ایشون و
    سایر دوستان باشیم.

انجمن ایران یو اف سی
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043
    تبریک به علی آقای گل و matter466 عزیز انشالله بزودی مدیریت بخش خودشونو دریافت میکنن و امیدوارم مداوم کنار انجمن خودشون باشن همیشه،
    واقعا این دوستان برای انجمن تلاش میکنن و بخش اخبار و مقالات هم یکی از مهمترین قسمت های کار انجمنه که همونطور که محمد اشاره کرد ما از تمام دوستانی که به ویژه تو زمینه ی ترجمه ی اخبار توانایی دارن استقبال میکنیم و تو این برهه از کار انجمن واقعا هیچ کمکی بزرگتر از ترجمه و ارسال اخبارِ بروز بوکس و MMA نیست،امیدوارم تمام دوستانی که توانایی ترجمه اخبار دارن با ترجمه و قرار دادن حتی 1 خبر جدید در طول هفته به بروز بودن و شکوه انجمن کمک کنن و باعث بشن تقسیم کار بشه و فشار روی یکی دو نفر نباشه و اینطوری مداوم و همیشگی بتونیم با قدرت به کارمون ادامه بدیم،
    دوستای عزیزمون همیشه به ما لطف داشتن و پای تاپیک های ما واقعا پر انرژی و امیدبخش تشکر و قدردانی کردن، اما اینو میخوام بگم که بدونید بهترین و بزرگترین تشکر از زحمات بچه های اداره کننده ی انجمن، فعالیت کردن و همراه شدن با اونهاست تو اداره ی کار، این حقیقتا بزرگترین تشکر از کسانی هست که برای ما زحمت کشیدن تو این سایت، سعی کنیم هممون تا جایی که وقت داریم و توانایی فنی کارو داریم با انجام دادن حداقل و کمترین فعالیت در طول هفته کمک بزرگی باشیم برای اداره ی سایت و روز به روز بهتر شدنش.

دوستانی که هنوز تو گروه انجمن در واتساپ و تلگرام به ما نپیوستن میتونن به من پیام بدن تا به گروه اضافه کنم اونارو. تو این گروه گپ و گفت ورزشی و دوستانه و عکس ها و فایل های ورزشی و اخبار ارسالات جدید انجمن قرار میگیره.
    09369069343
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043

با سلام خدمت تمام دوستان و کاربران عزیز.
    کاربر امید عزیز دوست خوب و باتجربمون که مدت زیادیه تو بخش ویدیو مسابقات انجمن یو اف سی
    فعالیت داشته و برای ارتقاء انجمن و بهبود کیفیت این بخش تلاش کرده بعنوان مدیر بخش مسابقات یو اف سی
    انتخاب شدن. البته ایشون تو زمینه ی مدیریت انجمن با سابقه هستن و تو انجمن های دیگه هم مدیریت دارن
    و تگ و عنوان براشون مطرح نیست اما به رسم و روال انجمن و همینطور برای داشتن دسترسی های مدیریتی
    ما ازش خواستیم.که مدیریت بخش رو رسما به ایشون بسپریم.که انشالله مثل همیشه با تقسیم کارها و تعاون
    بتونیم انجمن رو هر روز بهتر و باکیفیت تر از قبل کنیم.

دوستان دیگه ای هم مثل علی.آقا حاجی پور(برای مدیریت بخش مقالات) و دوستمون.matter466(برای مدیریت
    بخش اخبار) مد نظر هستن که انشالله بزودی مدیریت بخش های خودشون رو دریافت میکنن. .سایر دوستان و
    کاربران عزیز انجمن هم که مایل به همکاری و کمک به انجمن هستن میتونن فعالیت کنن و توی هر بخشی که
    میتونن کار کنن ما قطعا ازشون حمایت میکنیم.

.................................................. ...............................................تیم مدیریتی انجمن ایران یو اف سی
    کاربر سایت

عضو انجمن
    7,043

با سلام خدمت تمام دوستان و کاربران عزیز انجمن
    کاربر Ali.masoyama علی آقا حاجی پور عزیز دوست بسیار محترم و بزرگوارم که قطعا همه ی
    شما مقالات بسیار ارزنده و جالب ایشون رو تو انجمن مطالعه کردین بخاطر تلاش بی منت و مداومش
    تو بخش مقالات انجمن و همینطور تجربیات بسیار با ارزش و کارآمدی که در رشته های رزمی داره به
    مدیریت بخش مقالات انجمن برگزیده شدن تا بیش از پیش بتونن اطلاعات خوب خودشون رو در اختیار
    همه ی ما کاربرهای انجمن بگذارن و از وجودش انشالله بیش از پیش استفاده کنیم، خود من شخصا
    خیلی مقالات و مطالبی که تو انجمن قرار میدن دوست دارم.و از وقتی ایشون تو این بخش فعالیتش
    رو شروع کرده.خیلی به اطلاعاتم اضافه شده،تشکر ویژه دارم ازش و امیدوارم هر.روز.شاهد پیشرفت
    انجمن و خود علی آقای گل باشیم.

.................................................. ...............................تیم مدیریتی انجمن ایران یو اف سی
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    با سلام خدمت کاربران گرامی

مدیر زحمتکش ایران یو اف سی عزیز که مدتی هست درگیر پشت سر گذاشت دوره ای کاری و شخصی خودش هست و در کنارمون نداریمش,
    به همین دلیل چون نیستن منتقلش مکنیم گروه مدیر بازنشسته تا انشالا بعدا با بازگشتش و تمایلش به فعالیت ها دسترسی ها رو دوباره بهش بدیم ...
    بازم از طرف خودم و همه کاربران ازشون بابت زحماتش تشکر میکنیم .

موفق باشید./

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    با سلام
    امیر عزیز @. یکی از زحمتکشان سایت بنا به دلایل شخصیش، درکادر مدیریت همرا ما حضور نخواهند داشت.
    تشکر میکنم از طرف خودم.و.کاربران سایت از زحمات ایشون..

باتشکر

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344

با سلام خدمت کاربران عزیز
    افشین عزیز :@ با توجه به زحماتی که این چند وقت در بخش بوکس اعم از پوشش مسابقات و قرار دادن مطالب ؛کشیدند..
    برای سهولت در فعالیت و کنترل هرچه بهتر این بخش مدیریت این بخش بهشون واگذار میشه...امیدواریم همچنان با قدرت این بخش رو با کمک سایر مدیران و کاربران سرپا نگه دارند...

از همه عزیزانی که برای سایت زحمت میکشند و اعم از مدیر و غیر مدیر و همچینن کارابرانی که در تایپیک ها شرکت میکنند و نظر میدند؛ برای این فعالیت ها ازشون سپاسگزاریم.

با تشکر

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    با سلام
    از زحمات سجاد @ عزیز تشکر میکنم به دلیل یک سری مسائل شخصی و مشغله فعلا در کنارمون نیستن
    که به امید خدا بعد از رفع مشغله مجدد درکنارمون داشته باشیمش.
    به شخصه هرچی در وصف زحمات سجاد عزیز در سایت بگم کم گفتم... به نوعی از محرک های اصلی سایت بودند و پارسال همین موقع ها به تنهایی چند ماه بخش ویدیو سایت رو سرپا نگه داشتند.ایران یو اف سی یکی از بهترین مدیر هاش رو متاسفانه نخواهد داشت.
    البته قرار شده هرجایی تونست حتما بتونه به سایت کمک کنه...بازم از سجاد عزیز بابت زحماتش قدر دانی میکنم و از طرف خودم و کاربران سایت بهش خدا قوت و خسته نباشید میگم.کمترین کاری بود که به شخصه تونستم انجام بدم. انشاا موفق و موید باشند.

------------

مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    با سلام
    یکی از قدیمی ترین دوستان من در سایت سهراب عزیز هستند، که خیلی در حق من و سایت لطف داشت، الان هم بنا به مشغله ، که همه ما کم و زیاد درگیریم ، در حال حاضر کنارمون نیستند، و افتخار همکاری باهاش رو نداریم، انشالا هر وقت میسر بود در خدمتش مجدد در سایت باشیم،صرفا بدلیل امنیت سایت، یوزر های دست اند کار رو در صورت عدم فعالیت، دسترسیش رو عادی میکنیم، و بعدا در صورت اعلام امادگی مجدد و تمایل دسترسی مدیریت رو بر میگردونیم،
    سپاسگذار زحمات شبانه روزیش تا همیشه خواهم ماند.
    ار طرف خودم و کاربران سایت ازش تشکر و قدردانی میکنم.
    @

در طول این مدت خیلی از دوستان و همکارانم برا این سایت زحمت کشیدند و الان نیستند، انشالا همشون موفق و موید باشند، و برای همشون ارزوی سلامتی تندرستی میکنم،
    در این سایت و خونه مجازی بر روی همشون بازه

------------

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)