ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

هالووی بدلیل مصدومیت از 226 کنار گذاشته شد |موساسی:ماچیدا یه متقلبه | صحبتهای لوئیس از تمرینات|ویتاکر به دنبال وایدمن|مصاحبه میوچیچ

هالووی بدلیل مصدومیت از 226 کنار گذاشته شد |موساسی:ماچیدا یه متقلبه | صحبتهای لوئیس از تمرینات|ویتاکر به دنبال وایدمن|مصاحبه میوچیچ

گگارد موساسی در صورت ریمچ با ماچیدا باید از اون ازمایش های بیشتری گرفته بشه:
    زمانی که من با ماچیدا مبارزه کردم هنوز سازمان ضد دوپینگ با یو اف سی وارد همکاری نشده بود و ماچیدا به راحتی از مواد های انرژی زا استفاده میکرد.در مبارزه با من ماچیدا بدنش کاملا لغزنده بود.برای اینکار باید شما روز قبل از مبارزه به خودتون روغن بزنید و در روز مسابقه با عرق کردن بدنتون لغزنده میشه.لوک راکهلد هم همین تجربه رو در مبارزه با ماچیدا داشته.قبل از اینکه سازمان ضد دوپینگ بیاد اون سیکس پک داشت اما حالا سیکس پک های اون کجاست؟مردم میگن من یه بازندم اما من به هیچ عنوان بازنده نیستم من با کسانی مبارزه کردم که از استروئید استفاده میکردن.برزیلی ها در استفاده از استروئید کاملا شناخته شده هستن.اندرسون سیلوا دو بار تست دوپینگش مثبت شد ماچیدا و بلفورت هم همینطور و این یک حقیقته.من حتما با ماچیدا ریمچ خواهم داشت اما سازمان ضد دوپینگ باید به جز آزمایش های معمول از اون آزمایش های بیشتری بگیره چون اون یک متقلبه.

دریک لوئیس اینبار بیشتر از فایت های قبلیم تمرین کردم:
    باید بهتون بگم من خیلی بیشتر از گذشته تمرین کردم. برای مبارزه های قبلیم من در روز فقط 30 دقیقه تمرین میکردم.اما حالا حداقل روزی 2 الی 3 سه ساعت مشغول تمرین هستم.من جدی تر از قبل تمرین میکنم و تمام کار هایی رو که بهشون احتیاج دارم تا یک مبارز هنر های رزمی ترکیبی باشم رو انجام میدم.مثلا برای شروع به غذا خوردن خودم نظم دادم کاری که قبلا به هیچ عنوان انجام نمیدادم در ادامه فقط روی مبارزه ی سرپا تمرکز نکردم بلکه خودم رو در کشتی ،جوجیتسو و کاردیو تقویت کردم چون این مبازره از قبلی ها مهم تره.اگه فرانسیس رو ناک اوت کنم تایتل شات رو دریافت میکنم اما اگه مبارزه به رای داورا کشیده بشه باید بعد از اون با کورتیس بلایدس فایت کنم.

منیجر رابرت ویتاکر، رابرت به دنبال مبارزه با کریس وایدمنه:
    در صحبت هایی که با رابرت در این هفته داشتم بهم گفت که دوست داره تا پایان سال یک بار دیگه مبارزه کنه. دو مبارزه قبلی رابرت واقعا مثل یک جنگ بود و اون تونست به خوبی ازشون بر بیاد. عمل جراحی رابرت به خوبی پیش رفته و عوارض جانبی زیادی نخواد داشت و مدت ریکاوری بسیار کوتاه خواهد بود. ما قطعا به دنبال این هستیم تا در کارد نیو یورک(رویدادی که در ماه نوامبر برگزار خواهد شد) که در استادیوم مدیسن اسکوئر گاردن بزرگترین ورزشگاه ورزشی در جهانه حضور داشته باشیم. کریس وایدمن قهرمان سابق این دسته واقعا میتونه برای رابرت رقیب مناسبی باشه و ما امیدواریم در نیویورک این مبارزه برگزار بشه.

استیپه میوچیچ:"بعضی وقتا بود بقیه منو انتخاب نمیکردن و میگفتن که به اندازه کافی با ارزش نیستم،

تمام زندگیم به من گفتن تو نمیتونی اینکارو بکنی تو نمیتونی اونکارو بکنی و من واقعا خسته شدم از اینکه همیشه بهم شک داشتن،من هیچی ندارم که ثابت کنم من فقط میرم که دهن بقیه رو ببندم.و من اینکارو انجام میدم و بهم نگین که اینکارو نمیتونی انجام بدی چون بهت میگم برو درتو بذار.

وقتی من با فرانسیس انگانو مبارزه داشتم همه میگفتن این بشر فوق العادس و یک در میلیونه ولی حدس بزنین چی شد؟ اون باخت.من از کمربند سنگین وزنم سه بار دفاع کردم کسی تا حالا اینکارو انجام نداده،من بهترین سنگین وزن تاریخم و این عنوان با من می*مونه و هیچ کجا نمیره.

من به میراث اهمیت میدم و به بردن ادامه میدم.من فکر میکنم که دنیل کورمیر مبارز فوق العاده ای هست ولی من میرم که اونو ببرم.کسی قرار نیست این کمربند رو از من بگیره و این اتفاق هم نخواهد افتاد،من خیلی منتظر بودم تا این کمربند رو به دست بیارم و به راحتی از دستش نمیدم،و واقعا اهمیت نمیدم با چه کسی مبارزه میکنم من میرم که برنده بشم."

مکس هالووی رفتن من به دسته ی سبک وزن بستگی به زمان داره:
    البته من حتما قصد دارم به دسته ی وزنی بالاتری برم.این فقط به زمان بستگی داره.باید اول ببینیم چه مبارزه هایی رو هنوز میشه در 145 پوند انجام داد و آیا این کار از لحاظ پزشکی برای من مشکلی داره یا نه.سوالات و برنامه های زیادی هست که باید سر این موضوع بعد از مبارزم در 7 جولای با یو اف سی مذاکره کنیم.دسته ی 155 پوند،قصدم توهین نیست اما در حال حاضر وضعیت این دسته در طول دو سال گذشته افتضاح بوده.در 145 ما هم خیلی خوب نبودیم اما حالا داریم با شتاب پیش میریم و یکی از بهترین دسته های وزنی در یو اف سی هستیم.در صورتی که به دسته ی بالا تر رفتم دوست دارم با حبیب مبارزه کنم و باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.در حال حاضر باید از عنوانم دفاع کنم و این مبارزه میتونه بزرگترین مبارزه ی زندگی من باشه.

اپدیت:

مکس هالووی بدلیل علائم ضربه*ی مغزی در اثر اصابت ضربه به سر وی در تمرینات، از رویداد UFC 226 کنار گذاشته شد.

⭕️ بر اثر این ضربه، هالووی را دوشنبه شب(به وقت امریکا) به بیمارستان منتقل میکنند. در حالیکه مکس سه*شنبه احساس میکند که حالش مساعد شده و بعد از مشورت با تیمش تصمیم میگیرد که مبارزه با برایان اُرتگا کماکان پابرجا بماند؛ دوباره چهارشنبه شرایطش بدتر میشود.

⭕️ مربی اُرتگا، هِنِر گریسی به ام ام ای فایتینگ گفته که از طرف یو اف سی تماسی نداشته اند که حریف جایگزین بجای مکس به آنها پیشنهاد دهند. وی همچنین گفت که اگر مبارزه بر سر عنوان نباشد، برایان ارتگا علاقه ای به قبول کردن مبارزه ندارد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    من قبلا براش گل فرستادم(منظورش راندا روزیه برای تبریک بخاطر HOF شدنش)بعدش خبرنگار ازش میپرسه ممکنه روزی داخل رویداد حضور پیدا کنه لوئیس هم در جواب میگه شما میخواین حواس منو پرت کنید.پس من باید سخت تر از قبل مبارزه کنم چون ممکنه اون بیاد.ممکنه فایت منو نگاه کنه،استرس گرفتم

------------

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    گگارد همینطور که بیسپینگ بهش گفت هی دوست داره باخت هاش رو تقصیر این و اون بندازه

دریک لوئیس که عشق منه امیدوارم ببره

تایتل شات هم اگه با وایدمن برسه اوج مسخره بازی در UFC به حساب میاد.

میوچیچ فایتر خوبیه اما کورمیر رو بیشتر دوست دارم

مکس هالووی در صورتی که امد بالا ای کاش میشد با کانر ریمچ داشته باشه فایتشون جذاب میشد.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام به نظر من گیگارد حق داره چنین ذهنیتی رو نسبت به فایترای برزیلی داشته باشه بیراه هم نمیگه حق داره نگران باشه واقعا برزیلیا پاک نیستن پاک مبارزه نمیکنن ( همشونو نمیگم فایترهای بسیار خوب و با کیفیت و با اخلاق برزیلی هم هستن که از دیدن مبارزاتشون ادم لذت میبره) از مرداشون که بگذریم که کم هم نیستن یه نگاهی به زنانشون بندازین فیزیکی کاملا مردونه دارن این از کجا نشات میگیره حتی از اون فایترایی هم که تست میگیرن وظاهرا سالمن باور کنین من باز هم شک دارم که پاک باشن این برزیلیا ادمای عجیب غریبی ان (ببخشین ببخشین خدای نکرده قصد توهینو اصلا ندارم ) شیطونو درس میدن ممکنه از داروهایی استفاده کنن که تو تست هم معلوم نشه و این بیسپینگ هم که داره این حرفها رو به گیگارد میزنه خودش بیشترین اعتراض و انتقادو نسبت به دوپینگ فایترای برزیلی داشت هر جا یه موقعیتی گیر میورد چپ و راست برزیلیا رو میکوبید
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مکس هالووی بدلیل علائم ضربه*ی مغزی در اثر اصابت ضربه به سر وی در تمرینات، از رویداد UFC 226 کنار گذاشته شد.

⭕️ بر اثر این ضربه، هالووی را دوشنبه شب(به وقت امریکا) به بیمارستان منتقل میکنند. در حالیکه مکس سه*شنبه احساس میکند که حالش مساعد شده و بعد از مشورت با تیمش تصمیم میگیرد که مبارزه با برایان اُرتگا کماکان پابرجا بماند؛ دوباره چهارشنبه شرایطش بدتر میشود.

⭕️ مربی اُرتگا، هِنِر گریسی به ام ام ای فایتینگ گفته که از طرف یو اف سی تماسی نداشته اند که حریف جایگزین بجای مکس به آنها پیشنهاد دهند. وی همچنین گفت که اگر مبارزه بر سر عنوان نباشد، برایان ارتگا علاقه ای به قبول کردن مبارزه ندارد.

------------

کاربر ویژه

کاربـر ویژه
    9,725
    مبارز مورد علاقه AnthonyJohnson_Headshot
    من دیگه خودم هم دارم میترسم از این پیش بینی هایی که میکنم.
    همین دو روز پیش بود گفتم هالووی مصدوم میشه.
    امروز زنگ زدن بهم میخوان قهرمان جام جهانی و پیش بینی کنم
    ماچیدا دیگه نیاز به آزمایش نداره که معلومه چیزی استفاده نمیکنه. اونجا گوشت گاوهاشون آلوده است
    The respect must be earned, I will not show respect to those who do not deserve to be respected.
    امیر 11 شهریور 1396

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    عجب گیری کردیما نمیشه هر سری یکی نیاد گند بزنه توی رویداد
    توی تمرینا خودکشی میکنن اینا
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    این بار دومه که مکس هالووی داره از یه مبارزه کنار میکشه به حساب توی PI هم مشغول تمرین بوده.
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    آرزو به دل موندم یه رویداد ببینم گه توش کنسلی نباشه
صفحه 1 از 2 12 آخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 13

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)