ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

کورمیر در توضیح اینکه چرا مبارزه با میوچیچ براش آسون بوده|صحبت های استیپه میوچیچ

کورمیر در توضیح اینکه چرا مبارزه با میوچیچ براش آسون بوده|صحبت های استیپه میوچیچ

دنیل کورمیر در توضیح اینکه چرا مبارزه با استیپه میوچیچ براش آسون بوده: "چون هشت هفته پشت سر هم توسط کین ولاسکز کتک میخوردم"
    دلیل اصلی اینکه مبارزه با استیپه برام آسون بود، این بود که هشت هفته اخیر رو توسط کین ولاسکز کتک خوردم.
    اون هنوز بهترینه، اون بهترین سنگین*وزنیه که یو*اف*سی تا حالا دیده. چیزایی رو انجام میده که انتظار نداری هیچکس دیگه ای بتونه انجامشون بده. کین با اینکه روی فرم نبود سه چهار راند با من مبارزه کرد و من نفسم بند اومد.
    اون میخواست مطمئن بشه که من به بهترین شکل ممکن این فایت رو ببرم و منو برای مبارزه آماده کرد.
    کین ولاسکز تو این ایونت همراه ما بود، وقتی من میخواستم وارد سالن بشم منو بغل کرد و خودش رفت توی اتاق فایت رو نگاه کرد. اون خیلی به من افتخار میکنه و حتی بعد از برد من یکم گریه هم کرده اینطور که شنیدم.
    من هرگز نمی*تونستم بدون کمک کین ولاسکز این مبارزه ببرم، اون یکی از بهترین دوستان منه، یکی از بهترین افرادیه که یه شخص میتونه تو زندگیش بشناسه.

صحبت*های استیپه میوچیچ در مورد باختش به دنیل کورمیر و حواشی رویداد #UFC226
    +باختن خیلی بده، تبریک میگم به دنیل، امروز روز اونه، من با قدرت تمرین میکنم و برای ریمچ برمیگردم.
    براک لزنر تورو یه تیکه آشغال صدا کرد، نظرت در مورد حرفاش چیه؟
    + اصلا برام مهم نیست چی میگه، من دارم میرم خونه، پیش همسرم باشم که میخواد بچمون رو به دنیا بیاره، همسرم و بچم مهترین چیزا تو زندگی، اینا تنها چیزایی هستن که بهشون اهمیت میدم.
    امشب شب من نبود، به این اهمیت میدم ولی در آخر روز خانواده چیزیه که بیشتر از مبارزه کردن اهمیت داره.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1

به گفته اقای ارش مرکزی روزنامه نگار ایرانی شبکه ESPN براک لزنر در ماه ژانویه 2019 تعلیقش پاکسازی میشه و میتونه به مبارزه برگرده. همچنین گفته شده کانر مک گروگر هم نیز در همین تاریخ به نظر میاد به مبارزه باز گردد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    3,779
    مبارز مورد علاقه RonaldoSouza_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    به گفته اقای ارش مرکزی روزنامه نگار ایرانی شبکه ESPN براک لزنر در ماه ژانویه 2019 تعلیقش پاکسازی میشه و میتونه به مبارزه برگرده. همچنین گفته شده کانر مک گروگر هم نیز در همین تاریخ به نظر میاد به مبارزه باز گردد
    سجاد جان مگه محرومیت براک 2 سال نبود؟
    اگه از جولای 2016 حساب کنیم، باید تموم شده باشه که!
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    نقل قول نوشته اصلی توسط magneto_88 نمایش پست ها
    سجاد جان مگه محرومیت براک 2 سال نبود؟
    اگه از جولای 2016 حساب کنیم، باید تموم شده باشه که!
    فکر کنم قضیه از این قراره چون ایشون جزء فایترهای فعال نیست باید علاوه برا محرومیت چند ماه هم زیر نظر باشه برا پاک نشون دادن ازمایشاتش
    کاربر سایت
    عضو انجمن
    0
    مبارز مورد علاقه Brock_Lesnar
    براک میبره
    کاربر سایت

عضو انجمن
    26
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    کانر خیلی کم کار شده تو دو سال و نیم گذشته فقط یک مبارزه داشته !!!! نیاز مالی انچنانی هم که نداره چون دو تا کسب کار دیگه داره که از فایت کردن واسش بیشتر درامد داره اما تو پادکست دو روز پیش جو روگان علت کنسل شدن مسابقه کانر و کابوی سرونی رو لو داد و علت این بوده که مسابقه کانر قرار نبوده به عنوان مین ایونت باشه و کو مین ایونت بوده که کانر به هیچ عنوان زیر بار این موضوع نرفته. ظاهرا طی قوانین جدید مین ایونت باید تایتل شات باشه
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)