ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

وایت: فعلا در مورد برگشت کانر و مبارزه کردنش هیچ حرفی نمی زنیم| کورمیر: با براک لزنر در صورتی مبارزه میکنم که پاک باشه|و...

وایت: فعلا در مورد برگشت کانر و مبارزه کردنش هیچ حرفی نمی زنیم| کورمیر:  با براک لزنر در صورتی مبارزه میکنم که پاک باشه|و...

دنیل کورمیر: من با براک لزنر در صورتی مبارزه میکنم که پاک باشه، ما تستایی بالاتر از USADA انجام میدیم تا مطمئن بشیم که پاکه"

براک باید پاک باشه، اگه قراره استرویید مصرف کنه من باهاش مبارزه نمیکنم، ما تست USADA ازش می*گیریم و تست های دیگه هم همینطور، حتی تستایی بالاتر از USADA انجام میدیم تا مطمئن بشیم این شخص پاکه، چون اگه قراره تقلب کنه و استرویید مصرف کنه من باهاش مبارزه نمیکنم، قبل از این هم تجربه مبارزه با یه متقلب رو داشتم.

در مورد نحوه تست و منابع، بدلیل قوانین USADA نمیتونم توضیح خاصی بدم، ولی وقتی شما بوکس رو می*بینید، اونا بعضی وقتا تست USADA رو انجام میدن و همینطور تست*های مستقل.

من میخوام همیشه از این شخص تست گرفته بشه حتی اگه قرار باشه خودم پولشو بدم.

وایت: فعلا در مورد برگشت کانر و مبارزه کردنش هیچ حرفی نمی زنیم| کورمیر:  با براک لزنر در صورتی مبارزه میکنم که پاک باشه|و...

دانا وایت: "در حال حاضر در مورد برگشت کانر و مبارزه کردنش هیچ حرفی نمی زنیم"

میدونین چیه، من اصلا به کانر فکر نمیکنم، جدی میگم.
    می*دونم که خیلیا دارن میگن که ما حرف میزنیم، ولی ما در مورد هیچ مبارزه ای باهاش صحبت نکردیم، کانر اول باید کارای دادگاهشو درست کنه، من نمی دونم چی میشه ولی هر اتفاقی قراره تو دادگاه براش بیوفته، ما بعد از اون میشینیم و در مورد مبارزه باهاش صحبت می*کنیم.

دریک لوئیس : من لیاقت دریافت تایتل شات رو ندارم.

عملکردم واقعا بد بود و این یکی از بدترین مبارزه هایی بود که داشتم. قطعا میدونم که بخاطر این عملکردم لیاقت تایتل شات رو ندارم، این مبارزه رو برنده شدم اما به جای اینکه با پیروزی در این مسابقه بهم کمک بشه تا جایگاه خودمو بهتر کنم فکر میکنم به اندازه ی دو مبارزه به عقب برگشتم و به کرییر خودم اسیب زدم.

تمام این اتفاقات تقصیر من بود، من کسی بودم که انگانو رو چلنج کردم و من باید کسی میبودم که حمله میکرد و این مبارزه رو به جلو میبرد، اما همزمان باید بخاطر وضعیتی که داشتم هوشمندانه عمل میکردم.

در حین مبارزه آسیب دیدگی کمرم خیلی داشت منو اذیت میکرد و فقط دلم میخواست هر چه سریع تر روی صندلی بشینم.

در حال حاضر باید مدتی رو استراحت کنم و روی مهارت و تکنیک هام بیشتر کار کنم، با این عملکرد لیاقت این رو ندارم کسی رو چلنج کنم و اهمیتی هم نمیدم که حریفم کی باشه با این عملکرد من نباید با هیچ کسی مبارزه کنم.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    اول دم درک لوییس گرم که قبول داره بد بوده.برعکس این شخص تایرن وودلی هست که با اون مسابقات فاجعه ش به جای اقرار میاد کوری هم میخونه بعد تازه میگه هیشکی مثل من نتونسته از تیک داون های دیمین مایا جاخالی بده.
    این دینا وایت عالیه الان میگه با کانر حرف نزدم سر رسلمنیا هم گفت نمیدونم براک تو wwe فعالیت داره.مطمعنا با کانر ارتباط داشته.این براک و دنیل کورمیر هم خیلی جالبه قضیه شون.قبل مسابقه بین دنیل و میوچیچ یه دفعه براک وارد میشه کلی دوربین زوم میکنه روش بعد میره با چند نفر دست میده بعد میاد پیش جو روگن و میگه میخوام تو پادکست ت باشه.حالا همه ی سالن میبیننش و میره تا مسابقه رو تماشا کنه.بعد هم که مسابقه تموم میشه یهو دنیل کورمیر میکروفون رو میگیره و چلنج میکنه براک رو و بعدش هم اون نمایش مسخره.خب معلومه اینا برنامه ریزی دینا وایت هست که اگه dc برد این اتفاق ها بیفته.مشکلش اینه میاد میگه من از هیچی خبر ندارم.امیدوارم فایت کین ولاسکز و میوچیچ ست بشه حداقل جون فکر نکنم ریمچ بدن به میوچیچ
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    به نظرم اصلا چیز عجیبی نیست چون سازمان از قبل قصد داشت جونز و براک با هم فایت کنن. حالا یو اف سی مبارزه ای که میخواست بین جونز و لزنر برگزار بشه را الان داره رو کورمیه و لزنر پیاده میکنه. دنیل هم از خدا خواستشه که سر لج جونز هم که شده این فایت را برداره و هم پول خوبی داره و هم مبارزه بزرگی تو کریرش میشه.
    اگرچه هنوز خیلی مونده تا دید این فایت قطعی میشه یا نه چون هر لحظه بعید نیست دی سی بگه مصدوم هستم
    یه چیزی که از جونز مشخصه سن و سالش جوری هست که هنوز جا داره خودشو به اوج دوباره برسونه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    121
    مبارز مورد علاقه GeorgesStPierre_Headshot
    خوندن حرفای دریک لوئیس و مخصوصا میوچیچ واقعا لذت بخشه اینکه این شهامت رو دارن که واقعیت رو میپذیرن و میگن قابل تحسینه (چیزیه که زیاد هم دیده نمیشه این روزا)

امیدوارم کین ولاسکز برگرده و با لزنر فایت کنه چون واقعا فایت جذابی میشه البته فکر نکنم لزنر قبول کنه ...

در مورد کانر هم که دیگه باید مطمئن شیم برمیگرده ، افعال معکوس جناب وایت گویای همه چیزه
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)