ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

نتیجه ی دادگاه کانر مک گرگور| گوستافسون : از کنار کشیدنم نارحت هستم|مصاحبه مربی حبیب وخطاب به کانر|و..

نتیجه ی دادگاه کانر مک گرگور| گوستافسون : از کنار کشیدنم نارحت هستم|مصاحبه مربی حبیب وخطاب به کانر|و..

نتیجه ی دادگاه کانر مک گرگور:
    همانطور که مطلع هستید دادگاه کانر مک گرگور امروز در تاریخ 26 جولای برگذار شد.

به گفته ی خبرگذاری های معتبر وکلای کانر مک گرگور موفق شدند با دادستان نیویورک به توافق برسند و میزان درجه ی خلاف کانر را کاهش دهند.

با انجام این توافق سوابق جنایی کانر از پرونده ی او پاک میشود و کانر دیگر نیازی به سپری کردن زندان و تحویل ویزای خود به مقامات قضایی ندارد و میتواند بدون مشکل به مسابقات بازگردد.

با این حال دادگاه به علت جرایم انجام شده توسط کانر او را وادار به پرداخت تمامی خسارت ها به بار اماده توسط او،انجام 5 روز خدمات عمومی و شرکت در کلاس های کنترل خشم محکوم میکند.

الکساندر گوستافسون از کنار کشیدنم نارحت هستم:
    تمام چیزی که الان میتونم بگم اینه که ناراحت هستم.
    من ناراحتم چون اون رویداد ،رویداد من بود. من برای مبارزه با ولکان خیلی هیجان زده بودم چون ولکان واقعا میتونست حریف خوبی برای من باشه و در حال حاضر تنها مبارزه ایی بود که واقعا برای من با عقل جور در میومد.

حالا هم یک مصدومیت برای من اتفاق افتاده.من حاضر بودم با هر کسی که اونا میخوان مبارزه کنم.من در بهترین شرایط بدنی خودم بودم اما از نا کجا اباد دچار یه مصدومیت عجیب شدم.
    این مصدومیت قبل از مبارزه ی انتونی اسمیت و شوگان هوا برای من اتفاق افتاد .باید بگم که من از مبارزه کردن با هیچ کس فرار نمیکنم،من حاضرم با همه مبارزه کنم اما الان که دچار مصدومیت شدم کاری از دستم بر نمیاد.

اگر کانر مک**گرگور قصد مبارزه با حبیب رو نداره، ما هم التماسش نمیکنیم که بیاد مبارزه کنه، اصلا برامون مهم نیست.

علی عبدالعزیز؛ مدیربرنامه حبیب نورماگومدوف در گفتگو با MMAFighting:
    - آریل هلوانی: خب دانا وایت در مورد فایت چه نظری داره؟
    + علی عبدالعزیز: ما درخواستی نداشتیم در این مورد ولی صددرصد دانا وایت قصد داره این فایت رو ست کنه چون میدونه بزرگترین فایت تاریخ یو*اف*سی میشه. همه التماس میکنن که با این دلقک مبارزه کنن ولی قرار نیست ما التماس کنیم.

این شخص نه الگوی مناسب یک ورزشکاره نه میتونه الگویی از هر نظر برای بچه های شما باشه، ولی چیزی که هست اینه که دوست داریم توسط حبیب داغون بشه و ما باید باهاش مبارزه کنیم، ولی اگر مبارزه ست نشد، اصلا برامون مهم نیست، هرچند احساس میکنم مک**گرگور راهی جز مبارزه با حبیب نداره.

تازگی دیدن که مربیش پست میذاره میگه دوست داره کانر با نیت دیاز فایت کنه؛ خب برو باهاش مبارزه کن، من برای نیت دیاز احترام قائلم ولی نیت ده باخت تو یو*اف*سی داره و اگه این شخص کسیه که دوست داری باهاش مبارزه کنی، مبارزه کن.

مک**گرگور میدونه که سخت*ترین مبارزه براش حبیبه و اگه دلش میخواد کتک*خور بشه، میتونه بیاد و با حبیب فایت کنه، ولی اگه قصد مبارزه با حبیب رو نداره ما هم برامون مهم نیست و گزینه*های دیگه رو ست میکنیم.

برای کمربند ولترویت(77Kg)، مبارزه ی تایرون وودلی - دارن تیل برای رخداد اصلی رویداد UFC 228 بتاریخ هفدهم شهریور در شهر دالاس امریکا ست شد.
    کولبی کاوینگتون که با شکست هافائل دوس آنجوس قهرمان موقت این وزن شده بود، بدلیل مصدومیت و جراحی نتوانست حریف بعدی وودلی لقب گیرد و اگر اتفاق خاصی مثل مصدومیت یا کنسلی برا این مبارزه رخ ندهد، در روز برگزاری این مبارزه، کاوینگتون رسما خلع عنوان خواهد شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    یو اف سی با خلع عنوان کردن کولبی نشون داد که کمربند موقت هیچ ارزشی نداره.
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    بچه ها دادگاه کانر همچنان موضوع اصلیش برقراره و پرونده بسته نشده. چون باید اینو یادمون باشه کانر شاکی خصوصی داره تو این پرونده و اونم دوتا یکیش ری بورگ است و یکی هم مایکل کیسا و طبق گفته های دادگاه پرونده شکایت ری بورگ و کیسا از کانر مک گروگر به سال 2020 ماه ژوئیه کشیده شده
    یه جورایی این حکم 5 روز خدمت به خدمات عمومی و 1 تا 3 روز ارزیابی مدیریت خشم و دادن خسارت اتوبوس فقط باعث میشه تا بتونه به مبارزه برگرده و اصل پرونده سرجاشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,133
    مبارز مورد علاقه Fedor_Emelianenko
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad Fazli نمایش پست ها
    بچه ها دادگاه کانر همچنان موضوع اصلیش برقراره و پرونده بسته نشده. چون باید اینو یادمون باشه کانر شاکی خصوصی داره تو این پرونده و اونم دوتا یکیش ری بورگ است و یکی هم مایکل کیسا و طبق گفته های دادگاه پرونده شکایت ری بورگ و کیسا از کانر مک گروگر به سال 2020 ماه ژوئیه کشیده شده
    یه جورایی این حکم 5 روز خدمت به خدمات عمومی و 1 تا 3 روز ارزیابی مدیریت خشم و دادن خسارت اتوبوس فقط باعث میشه تا بتونه به مبارزه برگرده و اصل پرونده سرجاشه
    ری بورگ گفته بخاطر عشقی که از چشم بچش دریافت کردهاز کانر مک گرگور شکایتی نداره،میمونه مایکل کیه سا که اونم احتمالا با پول رضایت میده دیگه حالا کو تا سال 2020
    ویرایش توسط FedorTheKing : 2018/07/27 در ساعت 00:00 دلیل: فضولو بردن جهنم!
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)