ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,344
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

دانا وایت: کاوینگتون تایتل شات بعدی رو دریافت میکند|نظرکورمیر راجب ریمچ گرفتن میوچیچ و مبارزه با براک لسنر

دانا وایت: کاوینگتون تایتل شات بعدی رو دریافت میکند|نظرکورمیر راجب ریمچ گرفتن میوچیچ و مبارزه با براک لسنر

دانا وایت: کولبی کاوینگتون تایتل شات بعدی رو دریافت میکنه
    کار کمربند های موقت اینه،شما برای اون ها مبارزه میکنید و با بدست اوردنشون شما تبدیل به کسی میشد که قراره با قهرمان مبارزه کنه.

شما زمانی مبارزه با قهرمان اصلی رو میگیرید که قهرمان اماده باشه چون قبل از اون به هر دلیلی توانایی مبارزه کردن رو نداشته.وودلی برگشته و اماده مبارزست اما کولبی برای این مبارزه اماده نیست.

پس ما نمیتونیم اجازه بدیم همزمان با بودن قهرمان اصلی قهرمان موقت هم وجود داشته باشیم.زمانی که قهرمان امادست شما هم باید اماده باشید.پس در رویداد یو اف سی 228 زمانی که اولین مشت زده بشه مبارزه بر سر عنوان اصلی خواهد بود.

کولبی موفق شده بود عنوان موقت رو بدست بیاره و نشون بده که توانایی قهرمان اصلی شدن رو داره.زمانی که اون اماده باشه مبارزه ی بعدی قهرمانی برای اون خواهد بود

نظر دنیل کورمیر راجب ریمچ گرفتن استیپه میوچیچ و مبارزه با براک لسنر:
    میوچیچ مسلما بخاطر کار هایی که انجام داده این احساس رو میکنه که لیاقت دریافت ریمچ رو داره.

اما صادقانه بگم زمانی که شما مبارزه با براک لسنر رو در پیش رو دارید مسلما اون رو رد نمی کنید.استیپه طرفدار های متعصبی داره اما اونا باید با خودشون یک لحظه فکر کنند اگر استیپه این مبارزه رو برنده میشد به نظرتون مبارزه با براک لسنر رو نمیخواست و رد میکرد.

مبارزه با لسنر میتونه تبدیل به بزرگترین مبارزه برگذار شده در این ورزش بشه و به راحتی میتونه مبارزه ی کانر مک گرگور رو در دسته ی سبک وزن از پیش رو برداره.پس اره من با براک لسنر مبارزه میکنم.

من خیلی وقته براک لسنر رو میشناسم اون واقعا ادم سر سختیه.اون قهرمان سابق یو اف سی و حال حاضر دبلیو دبلیو ایه.من واقعا برای مبارزه با اون هیجان زدم.من واقعا این مبارزه رو میخوام چون با شکست دادن کسی مثل براک لسنر و قبل از اون با شکست دادن موفق ترین فرد در این دسته از من به عنوان بهترین سنگین وزن تمام دوران یاد میشه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)