ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,442
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

نظر کانر مک*گرگور در مورد ژوزه آلدو|پیام ادی آلوارز بعد از شکست در UFC On Fox30|علی عبدالعزیز: مصاحبه درباره دستمزد حبیب

نظر کانر مک*گرگور در مورد ژوزه آلدو|پیام ادی آلوارز بعد از شکست در UFC On Fox30|علی عبدالعزیز: مصاحبه درباره  دستمزد حبیب

نظر کانر مک*گرگور در مورد ژوزه آلدو:
    "من خیلی براش خوشحالم. نگاه کردن شادی اون بعد از بردش، این یه بیزنس دیوانه کننده ایه و من میدونم اون چیزای خیلی زیادی رو پشت سر گذاشته، بنابراین دیدن بازگشت اون با اون فینیش فوق العاده، من خیلی براش خوشحال بودم و همچنین برای مربیش آندره پدرنیراس. کل کشور ایرلند اون شب برای ژوزه آلدو خوشحال بود."

نظر کانر مک*گرگور در مورد ژوزه آلدو|پیام ادی آلوارز بعد از شکست در UFC On Fox30|علی عبدالعزیز: مصاحبه درباره  دستمزد حبیب

پیام ادی آلوارز بعد از شکست در UFC On Fox30:
    هیچ نقطه ی خاکستری ای در مورد مبارزه کردن نیست.
    یک نفر پیروز میشه و دیگری شکست میخوره.بخاطر همینه که من این بازی رو دوست دارم.

حرف های بحث بر انگیز،قضاوت ها و حمایت طرفداران همیشه یه صحنه دراماتیک خلق میکنه اما در پایان یک نفر ایستاده و دیگری سقوط کرده.به داستین پویریر و تیمش تبریک میگم که در اون وضعیت آرامش خودشون رو حفظ کردن و به زیبایی مبارزه کردن.این نتیجه ی بین ما رو 1-1 میکنه.

به هیچ عنوان در مورد داور گادآرد به بدی صحبت نمیکنم،ما کار یکسانی داریم اون باید در کسری از ثانیه تصمیم بگیره ،همون کاری که من باید انجام بدم.اون کاری رو انجام داد که باید انجام میداد.

زمانی که مارک در اون شرایط بهم گفت ارنج بزن،یک ضربه ی ارنج با زاویه که بهترین ضربه در اون شرایط به حساب می امد و در واقع تنها ضربه ایی بود که میتونستم وارد کنم.متاسفانه ما درست باهم ارتباط برقرار نکردیم و اون اتفاق افتاد و ما نبرد رو باختیم.

اما فراموش نمیکنم که ریچاردو و مارک کسانی بودن که باعث شدن من در اینجا قهرمان جهان بشم و بهترین های جهان رو اینجا شکست بدم.مارک در تیم ما واقعا سخت کوشه و دانش زیادی داره و همیشه ما رو تشویق میکنه تا از فرصت هایی که در بزرگترین صحنه ای که میتونیم بدست بیاریم استفاده کنیم.

اون مربی،دوست و الگوی منه.باختن قابل هضم نیست،من خیلی شکست نمیخورم اما زمانی که این اتفاق می افته من به عنوان یک مبارز و انسان رشد میکنم.از تجربیاتی که بدست اوردم استفاده میکنم و اگه این شکست شیرینی پیروزی منو برای مبارزه ی بعدیم بیشتر میکنه میخوام از تیمم ،مربی هام،خانوادم و تمام کسانی که از من حمایت میکنن تشکر کنم.

علی عبدالعزیز: امکان نداره حبیب کمتر از نیت دیاز برای مبارزش با کانر مک گرگور پول بگیره

ما بزودی به توافق میرسیم.به من اعتماد کنید رابطه ی کاری من با دانا،هانتر،شین و مایک خیلی خوبه.اونها باید برای این مبارزه انصاف داشته باشن و به هیچ عنوان امکان داره که نیت دیاز بتونه پول بیشتری رو از حبیب در اون مبازره در بیاره.حبیب شکست نخورده،اون قهرمان بدون منازع دسته ی سبک وزنه.

اگه کانر بخواد بازی در بیاره ما با پویریر مبارزه میکنیم و پویریر تایتل شات رو دریافت میکنه چون اون لیاقتش در حال حاضر بیشتر از کانره.
    اما اگه کانر بخواد برگرده اونا باید دسته چکشون همراهشون باشه چون اون کسی نیست که الان لیاقت دریافت مبارزه بر سر عنوان قهرمانی رو داشته باشه.

در صورت برگذاری این مبارزه بر سر پوله.این مبارزه بر سر قهرمانی،رنکینگ یا هیچ کدوم از این موارد نیست.حبیب دلش میخواد اون ادم رو داغون کنه اما در پایان روز مبارزه با کانر یه بیزینسه.

من ادم حریصی نیستم ،کانرمیتونه بره و 100 میلیون در امد داشته باشه اما اگه حبیب 10 میلیون دریافت کنه این برای من کافیه.در اخر من چیز اضافه ای برای حبیب نمیخوام اما اون باید چیزی رو دریافت کنه که لیاقتش رو داره.من باور دارم که حبیب بزرگترین سوپر استار حال حاضر یو اف سیه.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    ادی الوارز چه رویی داره!!!
    جدی جدی باورش شده که مبارزه اولو برنده شده
    مبارزه اول تا اون لحظه ضربه ی خطای الوارز کاملا برابر پیش رفت
    توی مبارزه دوم هم داور یکم زیادی سختگیری کرد کلا این داور خیلی سختگیره ولی در کل پوریه توی سرپا قوی تر بود
نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)