ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

مبارزه حبیب- کانر در UFC 229|ست شدن مبارزه پوئیریر - نیت دیاز|صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود|

مبارزه حبیب- کانر در  UFC 229|ست شدن مبارزه پوئیریر - نیت دیاز|صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود|

حبیب نورماگومدوف از عنوان قهرمانی سبک وزن خود در مقابل کانر مک**گرگور بتاریخ ۶ اکتبر (صبح ۱۵ مهر) در رویداد #UFC229 دفاع خواهد کرد.

مبارزه حبیب- کانر در  UFC 229|ست شدن مبارزه پوئیریر - نیت دیاز|صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود|

در سبک وزن(70Kg)، مبارزه*ی داستین پوئیریر - نیت دیاز برای مبارزه ماقبل اصلی رویداد UFC 230 بتاریخ دوازدهم آبان در ورزشگاه مدیسون اسکوئر گاردن شهر نیویورک امریکا ست شد.

صحبت های مربی ادی آلوارز: شکست ادی تقصیر من بود

ادی دقیقا کاری رو انجام داد که من بهش نشون دادم.
    شکست اون قطعا تقصیر من بود.منظور من این نبود که ادی اون حرکت رو رو انجام بده،من احمق نیستم من خیلی وقته که دارم این کار رو انجام میدم و میدونم که زدن ارنج به اون حالت اشتباهه.

این کار من مثل این میمونه که به ادی بگم باید به بیضه های حریفش ضربه بزنه.من از ادی میخواستم که ارنج بزنه اما بخاطر شرایط و صدای زیاد حضار صدای من به ادی نمیرسید و من انجام اون حرکت رو با دست نشون دادم و ادی متاسفانه منظور من رو اشتباه برداشت کرد و اون ضربه ی خطا رو وارد کرد.
    شکست اون اشتباه من بود و از این کارم احساس افتضاحی دارم.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    البته حبیب تا الان در برابر یه استرایکر به قدرت کانر قرار نگرفته
    همچینین کانر فوق العاده فایتر باهوشیه
    اگر توی راند یک و دو مقاومت کنه برابر خاک شدن و خاک نشه شاید بتونه حبیب رو شگست بده ولی اگر نتونه حبیب مثل تانک لهش میکنه
    ولی کانر هرچیم تمرین کشتی انجام بده بازم هیچ رقمه جلو حبیب توی خاک کاری ازش بر نمیاد
    کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza99 نمایش پست ها
    البته حبیب تا الان در برابر یه استرایکر به قدرت کانر قرار نگرفته
    همچینین کانر فوق العاده فایتر باهوشیه
    اگر توی راند یک و دو مقاومت کنه برابر خاک شدن و خاک نشه شاید بتونه حبیب رو شگست بده ولی اگر نتونه حبیب مثل تانک لهش میکنه
    ولی کانر هرچیم تمرین کشتی انجام بده بازم هیچ رقمه جلو حبیب توی خاک کاری ازش بر نمیاد
    اتفاقا به نظر من تنها شانس کانر تو همون 2 راند نخست هست چون استقامت پایین کانر تو راندهای بعدی کار دستش میده و سریع خاک میشه. درست مثل فایت با نیت که تو راند های 3 تا 5 بیشتر فرار میکرد و راحت تو کلینچ میموند. مشکل بعدی کانر سرسخت بودن جبیب هست یعنی ضربه ی بد هم میخوره وا نمیده به آسونی
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    من خودم شخصا امیدوارم کانر برنده بشه چون حبیب جدا از اینکه به قول خیلیا نابودکننده ست و این حرفا اما مبارزاتش خیلی جذابیتی ندارن. کسی که سه راند حریفش رو تو خاک نگه میداره یا تو پنج راند فقط جَب میزنه قهرمان واقعی نیست.
    باز صد رحمت به GSP.
    بعد کانر رو هیچ وقت دست کم نگیرید وقتی با چد مندز مبارزه میکرد همه میگفتن کانر مقابل یه کشتی گیر هیچ کاری نمیتونه بکنه و تو راند دوم ناک اوتش کرد با آلدو بازی داشت همه میگفتن آلدو۱۰ ساله نباخته و تو ۱۳ ثانیه ناک اوتش کرد مقابل ادی آلوارز هم همه میگفتن هیچکس به اندازه ادی به اصطلاح Well Rounded نیست اما دیدیم که چی شد. تنها کسی که مردم با قاطعیت میگفتن کانر میترکونه برادر لوس انجلسی نیت دیاز بود که اونجوری تسلیم کرد کانرو (:
    البته حبیب یه هیولای دیگه ست اما خب بنظر من توسط کانر ناک اوت میشه
    کاربر سایت

عضو انجمن
    2,515
    مبارز مورد علاقه ConorMcGregor_Headshot
    البته چین حبیب هنوز توسط ضربات قوی مثل ضربات کانر تست نشده اگر چین خوبی داشته باشه اون وقت کار کانر تمومه
    همون جور که نیتن دیاز چین خوبی داشت و تونست ضربات کانر تحمل کنه و بعد شکستش بده
    نقل قول نوشته اصلی توسط teimor نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر من تنها شانس کانر تو همون 2 راند نخست هست چون استقامت پایین کانر تو راندهای بعدی کار دستش میده و سریع خاک میشه. درست مثل فایت با نیت که تو راند های 3 تا 5 بیشتر فرار میکرد و راحت تو کلینچ میموند. مشکل بعدی کانر سرسخت بودن جبیب هست یعنی ضربه ی بد هم میخوره وا نمیده به آسونی
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    درگاه شرط بندی مبارزه عقاب روسی خبیب نورماگمدوف مقابل بدنام ایرلندی کانر مک گروگر باز شد. در نتایج شرط بندی خبیب به عنوان مورد علاقه با -175 قرار دادره و کانر با +140 به عنوان شکست خورده

نظر خودمم در رابطه با مبارزه بر عکس خیلی ها شانس پیروزی به کانر میدم. اگر چه این پیروزی را کانر باید تو راند 1 و 2 بتونه بدست بیاره وگرنه از راند 3 به بعد امکان پذیر نیست بعیده. در هر حال تا مبارزه نکنن نمیشه گفت کی میبره تو اکتیگان همه چیز امکان پذیره
صفحه 2 از 2 نخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)