ورود به حساب ثبت نام جدید فراموشی کلمه عبور
برای ورود به حساب کاربری خود، نام کاربری و کلمه عبورتان را در زیر وارد کرده و روی «ورود به سایت» کلیک کنید.

اگر فرم ثبت نام برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اگر فرم بازیابی کلمه عبور برای شما نمایش داده نمی‌شود، اینجا را کلیک کنید.

اشتراک های دانلود از ایران یو اف سی

در این بخش میتوانید اشتراک های دانلود از سایت را مشاهده و خریداری نمایید .

Team Xtreme Tehran
آموزش جوجیتسو برزیلی محل تبلیغ شما IWE محل تبلیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    مدیر کل سایت

مديرکل سايت
    36,349
    مبارز مورد علاقه AndersonSilva_Headshot

نظرمربی بوکس مک گرگور؛ اووِن رودی |کورتیس بلید خواهان مبارزه با میوچیچ - کورمیر و جان جونز|و..

نظرمربی بوکس مک گرگور؛ اووِن رودی |کورتیس بلید خواهان مبارزه با میوچیچ -  کورمیر و جان جونز|و..

* مربی بوکس کانر مک گرگور اووِن رودی:
    "من فکر میکنم کانر[مک گرگور] یه ضربه به فک حبیب [نورماگمدوف] میزنه و اونو بیهوش میکنه.من همیشه به حریفای کانر اعتبار میدم چون بعضیا سر سخت تر از بقیه هستن و میتونن ضربات رو تحمل کنن،ولی فقط مسئله زمان مطرحه.من فکر میکنم اگه کانر در اوایل مبارزه ضرباتشو به هدف وارد کنه،ممکنه که همون اوایل مبارزه تموم بشه."

نظرمربی بوکس مک گرگور؛ اووِن رودی |کورتیس بلید خواهان مبارزه با میوچیچ -  کورمیر و جان جونز|و..

کورتیس بلید خواهان مبارزه با استیپه میوچیچ و دنیل کورمیر و جان جونز هست.
    "ویل اسمیت[بازیگر آمریکایی] ،شما فکر میکنین ویل اسمیت میتونه بلند بشه بیاد اینجا و در 185 تایتل شات بگیره؟نه.براک لزنر اون قراره سر عنوان قهرمانی مبارزه کنه و کلی پول در بیاره و قراره که ناک اوت بشه.

اون خوب نیست.عجیبه که هوادارای MMA از اون خوششون میاد و با ماهیچه هاش حال میکنن.اونا میخوان یه آدم عظیم الجثه تو قفس ببینن.اونا باور ندارن که اون میتونه برنده بشه،اونا فقط میخوان اونو درون قفس ببینن.من نمیفهمم شاید اونا عاشق خالکوبیاش باشن.واقعا نمیدونم.

بهترین دوازده ماه بعد واسه من اینه که در ماه نوامبر با استیپه [میوچیچ] مبارزه کنم و من ببرم ،از اونور دنیل کورمیر با براک مبارزه میکنه بذارین بگیم ماه جولای و بعد به کورمیر چند ماه وقت بدیم،تا از پیروزیش لذت ببره بعد من و کورمیر با هم مبارزه کنیم و من کورمیر رو شکست میدم.

یکی از هم اتاقیای من گفت قضیه براک لزنر شاید بخاطر جان جونز سر زبونا افتاده حالا شاید من و جان جونز رو در روی هم قرار بگیریم.

همه در مورد مبارزه ای حرف میزنن که پول توش باشه،جان جونز مبارزه ای هست که پول توش هست،اون فوق العادس اون یه جنگجو واقعیه یه کله خر به تمام معنا.اون تمامی حریفاشو در نیمه سنگین شسکت داده وقتی توی اوجشون بودن.اون کورمیر رو دوبار شکست داده.من به اون احترام میزارم و میدونم که یه مبارزه فوق العاده ای میشه."

تی جی دیلاشا درمورد دامنیک کروز:
    یه چیزی من درباره [دامنیک] کروز میخوام بگم و اون اینه که اون مبارزه دوم رو حق خودش میدونه،اون فکر میکنه مبارزه بر سر عنوان قهرمانی حقشه.تو فعال نبودی.اگه تو فعال بودی قبول تو لیاقت مبارزه سر عنوان قهرمانی رو داشتی.ولی تو میخوای دو سال کنار بکشی و بگی "مصدومم"بعد یهویی من دنبال حریف میگردم بیای بگی 'من آمادم'.
    تو نمیخوای خودتو به چلنج بکشی پس واسه من این حرکتی بزدلانس.

باس روتن در مورد مبارزه حبیب در مقابل کانر:
    "آره،میشه که از تیک داون ها جلوگیری کرد،ولی زمانی که مبارزه شروع میشه و مشت رد و بدل میشه و کمی تحرک ایجاد میشه و کمی هم تظاهر به قصد دیگه ای،خیلی سخته که از تیک داون جلوگیری کرد.پس دلیلی که کانر[مک گرگور] این مبارزه رو قبول کرده من فکر میکنم که اون از مشت هاش شانس داره.حالا چیز خوب واسه کانر اینه که اون زمان بندی و دقت فوق العاده ای داره.پس اگه اون بتونه مشت هاشو به هدف برسونه،هرچند حبیب تا حالا ناک اوت نشده،ولی بازم اون توسط مک گرگور ضربه نخورده.مک گرگور میتونه ضربه های واقعا سنگینی بزنه همونجور که میدونیم،چون تا حالا به هرکسی ضربه زده اونو نابود کرده."

مبارزات ست شده:
    • در دسته نیمه سنگین وزن(93kg)، مبارزه*ی میشا سیرکانوف - پاتریک کومینس برای رویداد UFC Fight Night 138 بتاریخ پنجم آبان در شهر مانکتون کانادا ست شد.
    • در خروس وزن(61kg) W، مبارزه*ی راکوئل پنینگتون - جرمین د راندامی برای رویداد UFC Fight Night 139 بتاریخ بیستم آبان در شهر دِنوِر امریکا ست شد.
    • در دسته نیمه سنگین وزن(93kg)، مبارزه*ی میشا سیرکانوف - پاتریک کومینس برای رویداد UFC Fight Night 138 بتاریخ پنجم آبان در شهر مانکتون کانادا ست شد.
    • در ولترویت(77Kg)،دیگو سانچز - کریگ وایت برای رویداد یو اف سی ۲۲۸ بتاریخ هفدهم شهریور در دالاس امریکا ست شد.
    • در کاه وزن(52Kg)W، میشله واترسون - فلیس هریگ برای رویداد یو اف سی ۲۲۹ بتاریخ چهاردهم مهر ماه در لاس وگاس امریکا ست شد.
    • درمگس(57Kg)وزن،جوزف بناویدز - رای بورگ برای رویداد یو اف سی ۲۲۹ بتاریخ چهاردهم مهر ماه در لاس وگاس امریکا ست شد.

همکاری در بخش خبر و ترجمه ارتباط با ادمین

ارتباط در تلگرام:@iranufcsite
    ------------

تبلیغات در ایران یو اف سی

کانال تلگرام ایران یو اف سی

کاربر سایت

عضو انجمن
    566
    مبارز مورد علاقه TJDillashaw_Headshot
    چه اعتماد به نفسی داره این کورتیس بلید.حالا خوبه نگفته جان جونز رو هم میزنم داغون میکنم.این حجم از فانتزی بی سابقه است.
    استیپه به احتمال خیلی بالا با درک لوییس مبارزه میکنه اگه لزنر به مسابقه با کورمیر برسه.
    دامنیک کروز هم نباید بیاد همون اول تایتل شات بگیره(هر چند دینا وایت به احتمال خیلی زیاد این کارو میکنه).خودمم خیلی دوست دارم تی جی شکستش بده و تلافی شکستشو در بیاره.
    راجب به حبیب هم به نظرم باید تیک داون هاشو درست انجام بده.تو مسابقع با آیکواینتا چندین بار به اشتباه و بد تیک داون کرد.تو مسابقه با کانر نباید از این اشتباهات کنه
    کاربر ویژه
    کاربـر ویژه
    591
    مبارز مورد علاقه FrankMir_Headshot
    چقدر از این کورتیس بلیدس بدم میاد. این اومده تو اینستاگرام کلی دری وری به لزنر گفته اما نمیگه خودش چرا لیاقت تایتل شات داره. به انگانو که باخت، چند تا مبارز سطح پایین رو برد، بعدش مارک هانت و اووریم ۴۰ ساله نزدیک بود ناک اوتش کنن. حالا میگه من تایتل شات میخوام. جالبه انقدر جوگیره یکی تو اینستاگرام بهش گفته بود تو بی عرضه ای بعد سه ساعت داشت جوابشو میداد که مردی بیا باشگاهم باهم دعوا کنیم انگار بچه مدرسه ایه. خداوکیلی راست میگم برید پیج MMA Fighting ببینید چطور عین بچه ها جواب مخالفاش رو میده
    کاربر طلایی

کاربر طلایی
    407
    مبارز مورد علاقه TonyFerguson_Headshot
    من طرفدار تی جی هستم اما به نظرم اینکه بگی دامینیک کروز لیاقت نداره بی انصافیه، سبک مبارزه تی جی یه جورایی بر اساس استایل مبارزه کروز و تقلید از اون شکل گرفته، به نظرم کودی لیاقت ریمچ سریع رو نداشت ولی کروز کاملاً لایق دریافت تایتل شاته!
    کاربر سایت

عضو انجمن
    1,523
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    سلام من از کروز خوشم میاد ولی خودش بعد از از اون مبارزه نزدیکی که با تی جی انجام داد تی جی هر کار کرد یه ریمچ بهش نداد الان هم تی جی باید تلافی کنه
    کـاربر مفیـد

کاربرمفید
    17,216
    مبارز مورد علاقه JonJones_Headshot1
    روز قبل مربی جونز تو مصاحبه ای به ام ام ای فایتینگ گفته که جونز این ماه تمرینات جدیدی در راستای قدرت ناک اوتش شروع کرده و الان سخت داره رو قدرت ناک اوتش کار میکنه

اندرسون سیلوا هم اعلام کرده هنوز هم دوست دارم و علاقمندم با جی اس پی مبارزه کنم - اره جورج نام بزرگی در کانادا داره و منم نام بزرگی در برزیل و معتقد هستم که همه در این ورزش میخوان این مبارزه را ببینن
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کاربران برچسب زده شده

علاقه مندي ها (Bookmarks)